Esileht Ilu ja tervis Kas unenägusid näha on hea või halb?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kas unenägusid näha on hea või halb?

Postitas:
Kägu

Nutiseadmed mis jälgivad und annavad unenägusid täis ööle kõige parema hnde.

Tegelikult mitte. Pulsi põhjal arvestatud graafikud ei näita une kvaliteedi kohta praktiliselt mitte midagi kasulikku. Pigem saad ikka ise une kvaliteedi osas palju ära teha, toimivad kõik vanad head soovitused.

Natuke guugelda. Tänapäevased pulsokad oskavad pulsi ja keha liikumiste põhjal päris täpselt hinnata unetsükleid ja kvaliteeti, erinevused laboriseadmetest on juba marginaalsed. Enda puhul olen täheldanud et kui olen terve öö igasuguseid väsitavaid unenägusid pidanud vaatama siis Polari hinnang unele on olnud suurepärane, ilmselt on siis uni olnud pidev ja sügav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin pärast lapse sündi mitu aastat katkendliku unega, sest laps oli kehv magaja. Aga siis saabus lõpuks see aeg, kus ta hakkas öö otsa magama ja mina ka. Ja hakkasin nägema erksaid värvilisi keerukate süžeedega  unenägusid. Siis sain aru, et ma polnud mitu aastat juba unenägusid näinud, sest polnud üldse nii pikalt ja sügavalt järjest magada saanudki, et unenäofaasi jõuaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutiseadmed mis jälgivad und annavad unenägusid täis ööle kõige parema hnde.

Tegelikult mitte. Pulsi põhjal arvestatud graafikud ei näita une kvaliteedi kohta praktiliselt mitte midagi kasulikku. Pigem saad ikka ise une kvaliteedi osas palju ära teha, toimivad kõik vanad head soovitused.

Natuke guugelda. Tänapäevased pulsokad oskavad pulsi ja keha liikumiste põhjal päris täpselt hinnata unetsükleid ja kvaliteeti, erinevused laboriseadmetest on juba marginaalsed. Enda puhul olen täheldanud et kui olen terve öö igasuguseid väsitavaid unenägusid pidanud vaatama siis Polari hinnang unele on olnud suurepärane, ilmselt on siis uni olnud pidev ja sügav.

Aga ärgates oled ju öisest seiklustest väsinud ja ka häiritud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sain aru, et ma polnud mitu aastat juba unenägusid näinud, sest polnud üldse nii pikalt ja sügavalt järjest magada saanudki, et unenäofaasi jõuaks.

Ma magan 10-12 tundi päevas ja ei näe unenägusid, jah, keegi ütleb, et unustan ära, aga räägime siis klassikalisest nägemisest, mida siin mõeldakse. Ei saa öelda, et välja ei puhka. Väga hästi puhkan. Kui magasin 5 tundi või olin väga stressis, siis ka ei näinud. Kui guugeldada, siis on mitmes kohas kirjas, et unenäo peale ärkamine rikub und.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Kas unenägusid näha on hea või halb?