Esileht Ilu ja tervis Kas ussid või mis…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas ussid või mis…

Postitas:

Enne sünnitust viimane kontroll võeti tupest seenhaiguse proov. Oligi mingi \”seeneke\”. Arst määras klotrimasooli ja sain korda. Samas oli mul ka siis pepuaugu ümber voldikestes pidevalt kipitav tunne ja ajas sügelema. Arvasin, et ju siis sellest seenekesest. Nüüd aasta pärast sünnitust wc-s pean alati peale hädasid ka pepuaugu ümbruse voldikesi paberiga \”hõõruma\”,sest hirmsasti sügeleb ja kuna kratsin verele, siis ka hirmsasti kipitab. Kas võivad olla ussid? Mingeid muid märke muidugi pole täheldanud (et kaka sees midagi paistaks, või, et kõht oleks lahti, mees pole ka öelnud, et öösiti hambaid krigistan ega midagi). Ma ei lähe ju oma tagumikku perearstile näitama,et kas on mingi seen või hoopis ussid….Nüüd see probleem juba veidi kauem kui aasta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minul ulatub ka seen alati taha otsa välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi siit ka hemorroidide teemasid, mul jäi kuskilt silma, et need ei pruugi välja paista, kuid tekitavad sügelust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usside puhul peaks suurem sügelemine toimuma õhtul/öösel, päeval ei pruugi üldse aru saada, et midagi valesti. Sul jah pigem seen v hemorroidid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati ju ei pea anaalproovi mõtma. Lasen lihtsalt ussirohu välja kirjutada, 1x aastas kuurina terve perega miks mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on pepu sügelemine allergiast. Söövad liiga palju magusat või muud sobimatut, väljaheide muutub happeliseks ja ärritab pärasoolt. Muideks, ka seen avaldub niimoodi. Söö vähem nisujahutooteid ja magusat ja asi paraneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ussid, siis see ikka näha väljaheite pealt. Või kui õhtul väga väga sügeleb, peaks nad ka selle augu juures nähtaval olema. Kui mul lapsel korra need olid, siis mina küll nägin neid, nii väljaheite sees kui ka siis, kui lapse peput ise öösel kontrollisin.

See pigem sul hemmoroid-seesmine ja ise sa seda ei näe. Kui asi juba nii sügelev, on põletik juba suur, peaksid arstile minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kas ussid või mis…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.