Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas usute maagiasse/maage?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Kas usute maagiasse/maage?

Postitas:
Huviline

Kas usute selliseid asju?

Kas olete saanud abi ise ka mõnelt maagilt kunagi?

+7
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Amatöör

Ei usu.  Samuti ei usu igasustesse selgeltnägijatesse, kaardimooridesse, inglitega suhtletajatesse, valgusolenditesse jms.  Käisin ühel sellise tinistaja kodukalt – müüs mingeid imevidinaid – tahtjaid oli murdu! Kas tõesti inimesed usuvad, et panen selle käevõru ümber käe või kristallid öökapi peale ja kõik korras- raha tuleb, armastus tuleb, kurjad vaimud kaovad.

Pärast seda, kui vaatasin kadunud Markkusest saadet – siis mu arusaam  veelgi süvenes.

+31
-4
Please wait...

Postitas:
grüüne

oleneb maagiast/maagist

ma usun küll, et on olemas mingeid eriliste võimetega inimesi, kes aduvad kuidagi õhust ära, mis haigus sul on, või teavad tuleviku sündmusi ette.

Paraku on väga palju šarlatane, kes teevad lihtsalt teatrit või lausa pahatahtlikult valesid levitavad, a la see mms või mis ta oli.

Nii et ma põhimõtteliselt usun küll, aga olen siiski 99% “maagide” puhul väga skeptiline. Usun vaid sellisel juhul, kui tõesti omal nahal tunda saan. Seda on mul juhtunud üks kord elus. Ei ole mingi meediast tuntud tegelane, vaikselt ajas oma asja. Praegu ma ei teagi, mis temast saanud on, elab vist kuskil Pärnumaal.

+23
-12
Please wait...

Postitas:
mii

Usun isegi nii väga, et ei soovita kellelgi sellega tegeleda. Tagajärjed võivad olla ettearvamatud.

Maagia appi võtmine tuleks kõne alla ainult meeleheitlikus olukorras, kus muud võimalust tõesti ei ole, peale selle ainult omakasupüüdmatutel eesmärkidel ja mitte mingil juhul selleks, et kellelegi kurja teha, kätte maksta või saada endale midagi, milleks pole õigust.

+11
-11
Please wait...

Postitas:
Huviline

Jah, on halvad jõud ja head jõud. Selgeltnägijad ja maagid mängivad esimesega, aga see hästi ei lõppe.

Usun isegi nii väga, et ei soovita kellelgi sellega tegeleda. Tagajärjed võivad olla ettearvamatud.

Miks igas jumala taolises teemas hakatakse ajama sellist juttu, aga seda, mis juhtus, sellest ei räägita. Mis siis juhtus, rääkige sellest ka.

+19
-5
Please wait...

Postitas:
maarjaline

need maagid panevad ennast kuulama ja uskuma, aga ei tohiks kaotada oma mõistust, nii et sellega ei saaks keegi manipuleerida, ma usun pigem mingit saatuse värki, aga ei oska seda lahti seletada

+3
-2
Please wait...

Postitas:
kolja

jah, usun, et nad peaks vangis olema kelmuse § alusel.

+25
-5
Please wait...

Postitas:
primaka

Sattusin kunagi ühte seltskonda tervendajaga, kes ütles paarile inimesele näkku vaadates, mis haigus neil on, sh mina ja sain ka soovituse mida teha ning see töötas. Nüüdseks see inimene on surnud.
ka foto järgi oskas öelda ja mööda ei pannud. Ennast kusagil ei reklaaminud ja oli pigem hädas, et selline võime tal on.
Rohkem sellistega otseselt kokkupuuteid olnud pole.
Kaarte olen lasknud panna mõne korra. On nii mööda kui ka täppi pandud.
Ma ei väida, et ma 100% usun, kuid maailmas on palju asju, mis ei ole mõistusepärane ja kõik on seega võimalik.

Minu arust on palju hullemad igast isehakanud terapeudid, kes ka totaalset mulli ajavad ja inimesed usuvad siiralt ning tassivad oma raha neile.

+24
-4
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Jah, on halvad jõud ja head jõud. Selgeltnägijad ja maagid mängivad esimesega, aga see hästi ei lõppe.

Miks igas jumala taolises teemas hakatakse ajama sellist juttu, aga seda, mis juhtus, sellest ei räägita. Mis siis juhtus, rääkige sellest ka.

Eks sa alusta raamatust “Mittepühad pühakud ja teised jutustused”.  Lugu algab sellest, kuidas tudengid nõukaajal veits meelehelahutust otsivad ja vaimude väljakutsumist katsetavad.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ei.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Mina loen küll taolistest uudistest ainult pealkirju, aga maagide/ selgeltnägijate kohta tekib küsimus, et Mang näeb tiigriaastal nälga tulemas, aga seda, et pliksiga õõnde ronimine jama ja janti toob, seda ei näe. Kerro ahistaja tulekut ette ei näinud?

+30
-4
Please wait...

Postitas:
Kiira

Ei usu. Ei usu ka horoskoope, tervendajaid, jumalat, kummitusi jne.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
billa

Ei ole mina veel kuulnud, et need ennustused paika peaks. Loomulikult läheb ka täitsa huupi lahmides midagi kogemata pihta, aga see on juhus, mitte maagia. Enamasti aetakse ümmargust mulli, et “näen, et sul on viimastel aastatel elus mingi suurem muutus olnud” (kellel ei oleks aastate lõikes vähemalt üht suurt muutust?) Detaile ei täpsustata, lüngad täidad ise infoga, mis siis päriselt ka tõele vastab ja lõpuks tunned, et väga hästi ennustati, nii täpselt öeldi kõik ära, isegi minevikusündmusi nägi! Tuleviku suhtes sama asi, aetakse ümmargust mulli, hiljem täidad ise need mullid päriselt toimuvate sündmustega ning imestad, et nähti ette lahkuminekut, uut suhet, muresid lapsega (enamik neist asju juhtub kõikide inimestega nagunii).

Kui inimene kaduma läheb, ajavad kõik selgeltnägijad erinevat juttu, aga kadunu leitakse lõpuks hoopis kolmandast kohast. Ei ole siiani veel keegi otsijaid õigesse kohta suunanud.

+28
-3
Please wait...

Postitas:
ninja

Mina loen küll taolistest uudistest ainult pealkirju, aga maagide/ selgeltnägijate kohta tekib küsimus, et Mang näeb tiigriaastal nälga tulemas, aga seda, et pliksiga õõnde ronimine jama ja janti toob, seda ei näe. Kerro ahistaja tulekut ette ei näinud?

kui sellised võimed olemas on, siis vaevalt neid tellimise peale saab kasutada.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
km70

Loomulikult mitte. Usun, et mõnel inimesel on seni veel teaduslikult põhjendamata võimed teisi tervendada, diagnoose panna või mõtteid lugeda, kuid neid on maailmas ülivähe. Nood, kes tunglevad ajakirjades ja telesaadetes pole mingid maagid. Sellega on nagu horoskoobi kirjutamisega – aja võimalikult laialivalguvat ja oodatud juttu ning kõik usuvad ja peavad tõeks.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Lapsena sai ikka suviti maal sõbrannadega taldrikut keerutatud ja korra keskööl täiskuu ajal ristteele mindud, et näha, mis saama hakkab, aga sellega mu maagia-kogemused ka piirduvad. Täiskasvanuna mul need huvid kadusid, aga mul on küllaldaselt tuttavaid, kes usuvad kristallide ja muude esemete maagiasse. On ka selliseid tuttavaid, kes reeglipäraselt nõia või ennustaja juures käivad ning oma raha neile jätavad.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Ükskord käisin mingi lasnaka selgeltnägija juures kuna sõbranna ei julgenud üksi minna. Päriselt, mutil oli järjekord ukse taga. Mõtlesin et peaks ametit vahetama. Igaljuhul lasin siis ka mulle ” ennustada”. Mutt pani kõigega mööda, mul pidi mingi mees olema, polnud, laps tulekul, polnud, pidin rikkaks saama, no siiamaani teeme nalja selle peale. Kahju inimestest, kes jäävad lootma mingi ennustuse peale.

Ja veel, just need kadunud inimesed, kui kõik nii maagiliselt andekad, leidku siis vähemalt üks kadunud noor üles.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Äikesetüdruk

Ma usun uskumisse. Kui ikka millegissse väga kõvasti uskuda, siis hakkab asju juhtuma. 😉

Keegi siin ees küsis eespool, et rääkige siis lugu ka.
kunagi teismelisena pidi sõbraraamatutesse kirjutama, kes su peika on. Mul polnud kedagi, aga veits häbi oli, et pole. No ma kirjutasin Mart (sest sõbranna ütles, et ta venna sõber Mart on täiega äge ja sobiks mulle.) Eks ma ikka vahel unistasin sellest Mardist (kes minust midagi ei teadnud.)

Meil läksid sõbrannaga teed veidi lahku (ajutiselt), aga 10 aasta hiljem soojendasime suhteid ja peol tema juures kohtusin siis selle Mardiga. Täna oleme juba 5 aastat abielus ja meil on 3 last.

Nii et kui keegi usub, et kivi padja all või kalasoomused rahakotis toovad õnne, siis küll see õnn tuleb ka. Kindlasti on selle taga psühholoogia, et kui midagi väga uskuda, siis teed selle nimel ka tööd kasvõi alateadlikult. Samamoodi posijad ja tervendajad. Teate ju seda juttu, et 80% haigustest paraneb ise 😉 .

+17
-2
Please wait...

Postitas:
temake

Et kas ma usun Marilyn Kerro imevidinatesse või Timmeri kaardilaotamise vägevusse-siis vastus on selgelt ühene, ei, pole seni ühtegi tõendit et toimiks. Olen laskanud kaarte panna, käejooni uurida, kividega kaubitsejasse, muidu ennustajatesse, mikstuuridega hangeldajasse-jah, olen proovinud omal ajal nii mõndagi-ükski ei toiminud. Pärast seda sain aru, ainult see aitab kui inimene ise end aitab ja see aitas!

+7
0
Please wait...

Postitas:
Meerike2

Maagidest ei tea midagi, selgeltnägijatesse usku pole (pole ka vajadust ega tahtmist olnud kedagi sellist ka lihtsalt huvi pärast külastada), aga  ravitsejat olen omal nahal kogenud ja uskumatut abi saanud.
Nii mina kui mu 2 last ja abikaasa erineval viisil ja eri aegadel, kolmelt ravitsejalt. Kõigi probleemidega olime enne  läbinud kõikvõimalikud uuringud ja ravikuurid, mida meditsiin suudab pakkuda, pikalt ja põhjalikult, tulemusteta. Mulle endale ka tundub uskumatu, aga ravitsejad on need probleemid lõpetanud ühe või kahe pooletunnise seansiga.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Valvejoodik

Sellega on nagu horoskoobi kirjutamisega – aja võimalikult laialivalguvat ja oodatud juttu ning kõik usuvad ja peavad tõeks.

Teades natuke ühe Eesti ajalehe toimetuse siseinfot, võin öelda, et homse horoskoobi kirjutab valmis see, kes hommikul kõige viimasena tööle jõuab.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
billa

kui sellised võimed olemas on, siis vaevalt neid tellimise peale saab kasutada.

Eksid. Maaleht tellib igal aastal ja tuleb tellimise peale nagu nalja!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Sellega on nagu horoskoobi kirjutamisega – aja võimalikult laialivalguvat ja oodatud juttu ning kõik usuvad ja peavad tõeks.

Teades natuke ühe Eesti ajalehe toimetuse siseinfot, võin öelda, et homse horoskoobi kirjutab valmis see, kes hommikul kõige viimasena tööle jõuab.

Krister Kivi on ka öelnud, et ta algaja ajakirjanikuna kirjutas horoskoobi rubriiki.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Aglatton

Jah.
Ainuke probleem on see, et väga väike % praktiseerijaid oskavad üldse midagi teha, osad lihtsalt üritavad ja pärast on jube jama käes. Igasuguseid petjaid on palju.

Olen ise tegelenud usutekstide baasil maagiaga kuskil 12+ aastat, praktiseerin iga päev. Asi on vägagi reaalne, ning tulemused hämmastavad. Töötan igapäevaselt erinevate pühakirjadega, palveraamatute ja liturgia tekstidega, nii õigeusu kui katoliikluse põhjal. Praktiliselt tundub olevat tegemist vahetuskaubaga, ehk siis tekitad tohutu hulga energiat läbi pikkade rituaalide läbiviimisega, mille vastu saad midagi.

Tulemustest.. ütleme nii, et kui alustasin 2009 aastal, siis võttis jalust nõrgaks. Tegin rituaale, küsisin raha, peale rituaali oli kuskil õues maas 10/20€ või midagi muud ja nii palju kordi. Alguses oli raske mõista, hiljem sai kõik selgeks. Kui ikka korduvalt ja korduvalt igat masti resultaate saad, siis mõistad, et toimib ja kuidas veel.

Süsteeme siis millega töötada on väga palju. Ususüsteemide baasil on kõige ohutum. Kõik pühakirjad sobivad maagiaks ideaalselt, tuleb ainult teada kuidas ja mis moodi.

Seda on võimalik ise küll õppida, aga kogu protsess nõuab nii tohutult aega ja pühendumust, et enamik ei suudaks seda lihtsalt teha. Vaimselt peab ka väga tugev olema. Aastaid tuleb treenida, enda “mahtu” suurendada, rohkem energiat vastu võtta ja seda kõike siis utiliseerida eesmärkide saavutamiseks. Tekivad erinevad võimed, ülitaju jne. Tõmbad endast läbi astronoomilistes kogustes energiat läbi erinevate kanalite ja see kõik vajab väga palju harjutamist. Mingil perioodil on kõrvalmõjusid ka tohutult, eriti sellel ajal kui pole veel harjunud läbi kolmanda silma energiat vastu võtma. Kõrvalmõjusid on ka igat tüüpi, alati peab valmis olema, juhuks kui läheb teisiti. Oskamatu tegevus võib viia väga raskete kõrvalmõjudeni, seda eriti kui on tegemist sellise maagiaga, kus kamandad olendit midagi sinu jaoks tegema. Soovitan selliseid asju isegi mitte puudutada.

Võin seda öelda, et mina ise teenuseid mitte kuskil, kellelegi ei paku, tuntust ei vaja, sekkun ainult kui tegemist on mõne tuttavaga, kõik teen enda jaoks. Selle foorumi postituse leidsin täiesti juhuslikult.

+10
-11
Please wait...

Postitas:
tervist

Kas usute selliseid asju?

Kunagi Delfi naisteka foorumis käis läbi ühe W tähega maagi nimi, kellelt paljud abi said, kuid need teemad siiamaani kustutakse kiirelt, kui tema nime mainida.

Kas olete saanud abi ise ka mõnelt maagilt kunagi?

Miks peaks selliseid asju uskuma. Kui on kelleski abi, siis on see ju konkreetne asi ja pole vaja mingit usku, et arusaada, et abi on saadud. Ja kui abi ei saada, siis ei ole see ka usuga kuidagi seotud. Hingeline ja vaimne abi on samasugune kui rahaline. Kui ma annan sulle 25 eurot ja see aitab sind, kas see on siis usuküsimus, et kas ma olen andnud raha või mitte?  Kui saad abi , oled abi saanud, kui ei saa abi, ei ole abi saanud. Usuga ei ole siin miskit pistmist.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Ja veel, just need kadunud inimesed, kui kõik nii maagiliselt andekad, leidku siis vähemalt üks kadunud noor üles.

Selle peale on nende stamp-vastus, et see inimene ei taha, et teda üles leitaks.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Selle peale on nende stamp-vastus, et see inimene ei taha, et teda üles leitaks.

Paljud neist kadunutest on ju surnud. Nii et laip ka ei taha, et ta leitaks või mis see nende teooria on? Hea oleks ju, kui kasvõi siis need leitaks, kes surnud on, saaks lähedased vähemalt ta maha matta.

Nii mina kui mu 2 last ja abikaasa erineval viisil ja eri aegadel, kolmelt ravitsejalt. Kõigi probleemidega olime enne  läbinud kõikvõimalikud uuringud ja ravikuurid, mida meditsiin suudab pakkuda, pikalt ja põhjalikult, tulemusteta. Mulle endale ka tundub uskumatu, aga ravitsejad on need probleemid lõpetanud ühe või kahe pooletunnise seansiga.

See on küll tore, aga palju on neid lugusid, kus seansse võetakse ikka rohkem ja raha tassitakse ka, aga abi jääb tulemata. Kõige hullemad lood, kus seda kasutatakse arstiabi asemel ja lastakse esialgu ravitav seisund surmavaks areneda. Mina arvan, et ennustajaid ja ravitseijaid on palju ja ma küll ei hakka seda heinakuhja läbi tuulama, et seda ühte tõelist maagi leida. Targem on sellest kambast eemale hoida ja elada ise, kuniks on elu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
koolera

Mang ei ole maag ega selgeltnägija ega ole ennast sellena ka reklaaminud. Mitte et ma arvaksin, et astroloogia oleks rohkem täppisteadus kui selgeltnägemine, aga ära nüüd lahmi. Kui eeldada, et horoskoobid midagi näitavad (astroloogid nii väidavad), siis Mang võis oma sünnikaardis mingeid jamade ohte näha, aga mitte seda, et vot selle ja selle asja tegemine jama kaela toob. Aga selgeltnägija peaks nägema just mingit konkreetset asja.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Olen ise tegelenud usutekstide baasil maagiaga kuskil 12+ aastat, praktiseerin iga päev. Asi on vägagi reaalne, ning tulemused hämmastavad.

Saad ehk kirjutada, mis need hämmastavad tulemused siis on? Minusugusel skeptikul oleks seda huvitav kuulata. Mul on lähedasi, kes regulaarselt selgeltnägijate abi kasutavad ja neile maksavad, seetõttu oleks huvitav kuulata, mida teenusepakkuja ise selle “hämmastava tulemuse” all silmas peab.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Aglatton

Jah võin rääkida sel teemal.

Ma pole paraku selgeltnägija ega ei paku üldse teenuseid kellelegi, 99% ajast teen kõik rituaalid enda jaoks. Erilisi ekstrasensoorseid võimeid mul peale ülitaju eriti pole, see on ka endal nullist treenitud. Ainult energiaid tajun igal pool, kõikjal. Mõnes kohas on see hea, nt kirik, surnuaedades on see nuhtlus, kõik voolab läbi ja katus hakkab sõitma, alguses on hea olla, hiljem hakkab halb. Kõike tajun üle kogu keha, kuigi peamiselt kolmanda silma ümber. Taroga tegelen, aga ainult enda intuitsiooni treenimiseks. Aeg-ajalt jah, käib läbi mõte mõnest inimesest ja siis hiljem teda ka kusagil näen, aga seda on suhteliselt harva.

Hämmastavad tulemused jah. Olen teinud väga palju rituaale (nagu enne kirjutasin, igapäevane praktiseerimine) konkreetselt siis milleski kiire abi saamiseks. Pikka aega olid majanduslikult väga rasked olud, peres läks üks manalateele (sellega kaasnes suur hulk probleeme) ja oli vaja pidevalt kuidagi raha juurde saada. Neil aastatel oli olukord väga nutune. Umbes sel ajal ma just hakkasin tegelema sellega ja otsustasin igat pidi eksperimenteerida.

Kõige hämmastavad on need tulemused, kus saad täpselt seda mida küsid ja väga kiiresti tund-2 vahel 24-48 tundi hiljem.

Näiteks esimestel aastatel kui alustasin: näiteks küsid kogu aeg kiiret raha ja üsna varsti sa selle kuidagi ka saad, leiad, võidad. Näiteks hakkad seda lihtsalt oma teede pealt leidma 10/20/50 jne, ehk see lihtsalt “tekib” kuhugi nii, et sina selle endale saad. Võivad olla väga avalikud kohad, ülekäik, tualettruum, toidupoe kassa alt, bussist istmete vahelt, SEB/Swedbanki automaadi kõrvalt, olen väga palju igalt poolt neid leidnud. Kõige rohkem 3 päeva järjest. Olen küsinud ka spetsiifilisi asju, mis on täpselt samamoodi hiljem kusagil teel olnud või kusagilt võitnud. Neid tulemusi on ka teistes valdkondades. Otsisin väga kindlaid inimesi, küll töö jaoks ja praktilisi maage, üsna varsti sattusin läbi interneti kokku täpselt sellistega. Tekib mingi olukord ja leiad puuduva lüli. Tulemus hämmastab kõige rohkem just siis kui ta on kiire ja täpne, see mida küsid.

Vahel harva on lausa nii, et tajud kellegi kohalolekut, justkui kaugelt keegi küsib mida soovid, esitan taotluse ja üsna varsti on tulemus käes.

Internetikasiinodes (sellega peab väga ettevaatlik olema!) Oled erilises seisundis. Tekib justkui taju, teadmine, millist mängu võtta ja praktiliselt kohe midagi võidad. Need summad pole “ülisuured” aga kui juba 50-200 (vahel 300+) tekib siia-sinna juurde, on minu eesmärk saavutatud. Ise ma tavaliselt sissemakseid kasiinodesse ei tee, need on tasuta keerutustega saadud krediidi põhjal võidetud. Miks ka selle kohta ütlen, et tuleb olla väga ettevaatlik on seepärast, et võib väga kergelt kaotada kontrolli, minna ahneks ja kõik maha mängida. Tean ühte välismaalast, kes tegeleb deemonitega, käib kasiinodes ja võidab, aga kuna on väga ahne (ja puudub kontroll)- mängib ta selle peaaegu kõik kohe maha.

Ainuke probleem sellega, on see, et soosingut saada ja müstiliselt midagi antaks, tuleb selle alla panna tohutult aega, tööd. Ehk siis sa annad endast väga palju energiat ära, mille vastu antakse seda mida sina tahad. See võib teoorias väga lihtne tunduda, aga paraku on võimalik sellega oma mõistus korralikult läbi kõrvetada. Tuleb tekitada tugev ühendus kindlate jõududega, kellega soovid. Hakkad tähelepanu äratama ja neid endale abiks saama.

Ma võin isegi anda ühe rituaali, millega võib igaüks eksperimenteerida. Piiblist loetakse korraga kogu psalter (100lk 2-3 tundi korraga), peale lugemist tuleb esitada taotlus, kiitus ja tänu. Nii 40 päeva järjest, tulemusi võid sellega saada igas valdkonnas, midagi juhtub juba 40 päeva jooksul. Võib teha ka 3, 7 päeva järjest. Kui seda pidevalt kasutada, tekib ülitaju ja hakkad tajuma seda jõudu sealt tagant. Kui rohkem treenida on võimalik sellega iga sessioon jõuda ekstaasini. Ekstaas saab normaalsuseks kui treenida vähemalt aasta, poolteist. Läheb järjest tugevamaks. Midagi väga absurdset ei soovita küsida.

Selleks on võimalik kasutada ka Saalomoni märke (seals of solomon) ja Abramelini ruute, mis “passiivselt” toovad resultaate. Neid tuleb ise valmistada (paberile), aktiveerida palvetega, kaasas kanda. Umbes nädal-2, siis tuleb uues valmistada (vana võib ära põletada). Nende märkidega probleeme ei teki, aga näiteks ruunidest soovitan eemale hoida, eriti kui nad valet pidi on. Kindlasti tuleb valida õige Saalomoni märk/Abramelini ruut.

+7
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas usute maagiasse/maage?