Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas usute maagiasse/maage?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Kas usute maagiasse/maage?

Postitas:
Wanda

Jah võin rääkida sel teemal.

Ma pole paraku selgeltnägija ega ei paku üldse teenuseid kellelegi, 99% ajast teen kõik rituaalid enda jaoks. Erilisi ekstrasensoorseid võimeid mul peale ülitaju eriti pole, see on ka endal nullist treenitud. Ainult energiaid tajun igal pool, kõikjal. Mõnes kohas on see hea, nt kirik, surnuaedades on see nuhtlus, kõik voolab läbi ja katus hakkab sõitma, alguses on hea olla, hiljem hakkab halb. Kõike tajun üle kogu keha, kuigi peamiselt kolmanda silma ümber. Taroga tegelen, aga ainult enda intuitsiooni treenimiseks. Aeg-ajalt jah, käib läbi mõte mõnest inimesest ja siis hiljem teda ka kusagil näen, aga seda on suhteliselt harva.

Hämmastavad tulemused jah. Olen teinud väga palju rituaale (nagu enne kirjutasin, igapäevane praktiseerimine) konkreetselt siis milleski kiire abi saamiseks. Pikka aega olid majanduslikult väga rasked olud, peres läks üks manalateele (sellega kaasnes suur hulk probleeme) ja oli vaja pidevalt kuidagi raha juurde saada. Neil aastatel oli olukord väga nutune. Umbes sel ajal ma just hakkasin tegelema sellega ja otsustasin igat pidi eksperimenteerida.

Kõige hämmastavad on need tulemused, kus saad täpselt seda mida küsid ja väga kiiresti tund-2 vahel 24-48 tundi hiljem.

Näiteks esimestel aastatel kui alustasin: näiteks küsid kogu aeg kiiret raha ja üsna varsti sa selle kuidagi ka saad, leiad, võidad. Näiteks hakkad seda lihtsalt oma teede pealt leidma 10/20/50 jne, ehk see lihtsalt “tekib” kuhugi nii, et sina selle endale saad. Võivad olla väga avalikud kohad, ülekäik, tualettruum, toidupoe kassa alt, bussist istmete vahelt, SEB/Swedbanki automaadi kõrvalt, olen väga palju igalt poolt neid leidnud. Kõige rohkem 3 päeva järjest. Olen küsinud ka spetsiifilisi asju, mis on täpselt samamoodi hiljem kusagil teel olnud või kusagilt võitnud. Neid tulemusi on ka teistes valdkondades. Otsisin väga kindlaid inimesi, küll töö jaoks ja praktilisi maage, üsna varsti sattusin läbi interneti kokku täpselt sellistega. Tekib mingi olukord ja leiad puuduva lüli. Tulemus hämmastab kõige rohkem just siis kui ta on kiire ja täpne, see mida küsid.

Vahel harva on lausa nii, et tajud kellegi kohalolekut, justkui kaugelt keegi küsib mida soovid, esitan taotluse ja üsna varsti on tulemus käes.

Internetikasiinodes (sellega peab väga ettevaatlik olema!) Oled erilises seisundis. Tekib justkui taju, teadmine, millist mängu võtta ja praktiliselt kohe midagi võidad. Need summad pole “ülisuured” aga kui juba 50-200 (vahel 300+) tekib siia-sinna juurde, on minu eesmärk saavutatud. Ise ma tavaliselt sissemakseid kasiinodesse ei tee, need on tasuta keerutustega saadud krediidi põhjal võidetud. Miks ka selle kohta ütlen, et tuleb olla väga ettevaatlik on seepärast, et võib väga kergelt kaotada kontrolli, minna ahneks ja kõik maha mängida. Tean ühte välismaalast, kes tegeleb deemonitega, käib kasiinodes ja võidab, aga kuna on väga ahne (ja puudub kontroll)- mängib ta selle peaaegu kõik kohe maha.

Ainuke probleem sellega, on see, et soosingut saada ja müstiliselt midagi antaks, tuleb selle alla panna tohutult aega, tööd. Ehk siis sa annad endast väga palju energiat ära, mille vastu antakse seda mida sina tahad. See võib teoorias väga lihtne tunduda, aga paraku on võimalik sellega oma mõistus korralikult läbi kõrvetada. Tuleb tekitada tugev ühendus kindlate jõududega, kellega soovid. Hakkad tähelepanu äratama ja neid endale abiks saama.

Ma võin isegi anda ühe rituaali, millega võib igaüks eksperimenteerida. Piiblist loetakse korraga kogu psalter (100lk 2-3 tundi korraga), peale lugemist tuleb esitada taotlus, kiitus ja tänu. Nii 40 päeva järjest, tulemusi võid sellega saada igas valdkonnas, midagi juhtub juba 40 päeva jooksul. Võib teha ka 3, 7 päeva järjest. Kui seda pidevalt kasutada, tekib ülitaju ja hakkad tajuma seda jõudu sealt tagant. Kui rohkem treenida on võimalik sellega iga sessioon jõuda ekstaasini. Ekstaas saab normaalsuseks kui treenida vähemalt aasta, poolteist. Läheb järjest tugevamaks. Midagi väga absurdset ei soovita küsida.

Selleks on võimalik kasutada ka Saalomoni märke (seals of solomon) ja Abramelini ruute, mis “passiivselt” toovad resultaate. Neid tuleb ise valmistada (paberile), aktiveerida palvetega, kaasas kanda. Umbes nädal-2, siis tuleb uues valmistada (vana võib ära põletada). Nende märkidega probleeme ei teki, aga näiteks ruunidest soovitan eemale hoida, eriti kui nad valet pidi on. Kindlasti tuleb valida õige Saalomoni märk/Abramelini ruut.

Õudne, mis sonimine!

+15
-6
Please wait...

Postitas:
Aglatton

Jajah, sinu jaoks on sonimine :). Seda polegi eriti võimalik kirjeldada, ega midagi kusagil tõestada, ainus variant on isiklik kogemus, mida rohkem seda parem. Kui sul oleks täpselt samad kogemused, siis sa saaks aru. Mul on kogemusi ka seestumistega, araablaste, juutide maagia ja nn tumedeta jõududega. Sa ei saaks sellest .. kahjuks lihtsalt aru. Tavaline inimene elab suhteliselt materiaalset elu, töötab, loob perekonna, põleb läbi. Mina olen üksik omal tahtel, töötan vähe, praktiseerin väga palju, aega on tohutult. Võtan pidevalt ette erinevaid rituaale, mõned lihtsamad – teised keerulisemad. Mõnel juhul võtab ainult ühe rituaali tegemine suurusjärgus 80-160 tundi. Minu tutvusringkond koosneb põhiliselt välismaalastest praktikutest, inimestest kes töötavad erinevates suundades, esindatud on tseremoniaalne maagia, dzinnidega töötamine, pühakirjade baasil jne.

Nii öelda raha kokku manifesteerida ja seda igalt poolt leida, saada, pole üldsegi raske, lihtsalt sellisel viisil pole need summad väga suured. Aasta kohta teeb see muidugi kena kopika, elu on lihtsam. Kelleltki võetakse, minule tasutakse. Korjan resultaadi kusagilt suvalisest kohast üles. Kunagi ei tea kus järgmine üllatus on. Kasiinodest tuleb ka alati juurde. Loteriidest paraku mitte, eks midagi on tulnud, aga vähe. Lihtsalt öeldes tõmban ligi seda mida tahan, üht või teist viisi see lihtsalt tekib minu ellu.

Ma olen suhteliselt noor, seega eeldan, et palju on veel ees. Õigel ajal sai alustatud.

Kui sa teed midagi, kindla eesmärgiga ja selle pidevalt saavutad – siis töötab 🙂 nii lihtne ongi. Kui pole kogemust, polegi midagi rohkem öelda. Siis tundub kõik “sonimisena”. Mul läks ka alguses kõvasti aega enne kui pilt selgeks sai.

Usuliselt veendumuselt usun igasse religiooni. Kuigi jah ma teen suure osa tööst usutekstide baasil, piibel, akafistid, vene õigeusu pühakud, tekstid kirikuslaavi kirjas. Ka ladina liturgiad, katoliiklik temaatika, pühakud, novenad, roosipärg. Väikses osas “olendid” mujalt. Usu baasil on neid kerge kontrollida. Nagu ütlen, pimedus ei suuda valgusele vastu panna, seega allub üsna kergelt.

Neid hämmastavaid tulemusi on palju, ei oleks isegi võimalik siia kõike kirja panna, igast asjast ma rääkida ei soovi. Paaril juhul olen inimestele ka õpetust andnud ja neile probleeme tekitanud läbi maagia. Ma poleks selle alla matnud iga aasta üle tuhande tunni niisama. Effekt on niivõrd võimas, et kokkuvõttes tasub minu jaoks ära.

Ega ma ei eeldagi sellest foorumist midagi erilist, siin on valdavalt teised teemad, pigem teen varsti omale veebilehe või foorumi. Juhuslikult sattusin siia. Siia ma rohkem ei kirjutagi midagi, pole mõtet. Sellel foorumil on teistsugune otstarve ja nii ongi õige. Professionaalne maagia ongi midagi sellist, mida igaüks ei tohi näppida, ei suuda lihtsalt kõrvalmõjudega toime tulla.

Võin muidugi viimase sõnana öelda, et kui arvad et mind tunned, siis ilmselt mitte, sest hoian sellist madalat profiili, et keegi v.a paar inimest suguvõsast sellest midagi ei tea. Seega ei kirikutes, ega mujal, keegi minust midagi ei tea. Edu!

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Miks mitte ükski selgeltnägija ülemaailmselt koroonakriisi ette ei näinud? Nii suurt ja koledat häda oleks ju ometi pidanud nägema.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Huviline

Jajah

Kas sinuga ku

Jajah, sinu jaoks on sonimine :). Seda polegi eriti võimalik kirjeldada, ega midagi kusagil tõestada, ainus variant on isiklik kogemus, mida rohkem seda parem. Kui sul oleks täpselt samad kogemused, siis sa saaks aru. Mul on kogemusi ka seestumistega, araablaste, juutide maagia ja nn tumedeta jõududega. Sa ei saaks sellest .. kahjuks lihtsalt aru. Tavaline inimene elab suhteliselt materiaalset elu, töötab, loob perekonna, põleb läbi. Mina olen üksik omal tahtel, töötan vähe, praktiseerin väga palju, aega on tohutult. Võtan pidevalt ette erinevaid rituaale, mõned lihtsamad – teised keerulisemad. Mõnel juhul võtab ainult ühe rituaali tegemine suurusjärgus 80-160 tundi. Minu tutvusringkond koosneb põhiliselt välismaalastest praktikutest, inimestest kes töötavad erinevates suundades, esindatud on tseremoniaalne maagia, dzinnidega töötamine, pühakirjade baasil jne.

Nii öelda raha kokku manifesteerida ja seda igalt poolt leida, saada, pole üldsegi raske, lihtsalt sellisel viisil pole need summad väga suured. Aasta kohta teeb see muidugi kena kopika, elu on lihtsam. Kelleltki võetakse, minule tasutakse. Korjan resultaadi kusagilt suvalisest kohast üles. Kunagi ei tea kus järgmine üllatus on. Kasiinodest tuleb ka alati juurde. Loteriidest paraku mitte, eks midagi on tulnud, aga vähe. Lihtsalt öeldes tõmban ligi seda mida tahan, üht või teist viisi see lihtsalt tekib minu ellu.

Ma olen suhteliselt noor, seega eeldan, et palju on veel ees. Õigel ajal sai alustatud.

Kui sa teed midagi, kindla eesmärgiga ja selle pidevalt saavutad – siis töötab 🙂 nii lihtne ongi. Kui pole kogemust, polegi midagi rohkem öelda. Siis tundub kõik “sonimisena”. Mul läks ka alguses kõvasti aega enne kui pilt selgeks sai.

Usuliselt veendumuselt usun igasse religiooni. Kuigi jah ma teen suure osa tööst usutekstide baasil, piibel, akafistid, vene õigeusu pühakud, tekstid kirikuslaavi kirjas. Ka ladina liturgiad, katoliiklik temaatika, pühakud, novenad, roosipärg. Väikses osas “olendid” mujalt. Usu baasil on neid kerge kontrollida. Nagu ütlen, pimedus ei suuda valgusele vastu panna, seega allub üsna kergelt.

Neid hämmastavaid tulemusi on palju, ei oleks isegi võimalik siia kõike kirja panna, igast asjast ma rääkida ei soovi. Paaril juhul olen inimestele ka õpetust andnud ja neile probleeme tekitanud läbi maagia. Ma poleks selle alla matnud iga aasta üle tuhande tunni niisama. Effekt on niivõrd võimas, et kokkuvõttes tasub minu jaoks ära.

Ega ma ei eeldagi sellest foorumist midagi erilist, siin on valdavalt teised teemad, pigem teen varsti omale veebilehe või foorumi. Juhuslikult sattusin siia. Siia ma rohkem ei kirjutagi midagi, pole mõtet. Sellel foorumil on teistsugune otstarve ja nii ongi õige. Professionaalne maagia ongi midagi sellist, mida igaüks ei tohi näppida, ei suuda lihtsalt kõrvalmõjudega toime tulla.

Võin muidugi viimase sõnana öelda, et kui arvad et mind tunned, siis ilmselt mitte, sest hoian sellist madalat profiili, et keegi v.a paar inimest suguvõsast sellest midagi ei tea. Seega ei kirikutes, ega mujal, keegi minust midagi ei tea. Edu!

Küsin sinult siiski, kas igast ûhest võib saada maag?

Ja teiseks – kas armumaagia toimib?

+1
-8
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Miks mitte ükski selgeltnägija ülemaailmselt koroonakriisi ette ei näinud? Nii suurt ja koledat häda oleks ju ometi pidanud nägema.

eks nii mõnegi kohta öeldakse, et nägi ette, aga see on tagantärgi tõlgendus, ennustamise ajal ei lugenud tõesti välja, et õudne haigus saabub

+3
-4
Please wait...

Postitas:
mii

Ma usun, et see kõik on tõsi. Samas jällegi mõtlen, et kui kogu see rituaalika ja taotlemine võtab nii palju töötunde ja energiat ning vastu saad ütleme et mitte just suuri summasid, siis kas poleks lihtsam teenida see raha lihtsalt tavalise tööga?

Samuti läheb see pisut vastuollu printsiibiga, et maagiat ja vaimseid praktikaid peaks kasutama omakasupüüdmatutel eesmärkidel. Esiteks selleks, et ise paremaks inimeseks saada ja teiseks, et teisi inimesi aidata.

Täpselt küll ei tea, mida TA mõtles maagide ja maagia all, kuid tundub, et alatoon oli halvustav. Siiski on vaimsed praktikad aastatuhandeid vanad nähtused ja ka paljud arstid, psühholoogid ja psühhiaatrid soovitavad neid. Mõistlikul määral muidugi. Ega psühholoogide poolt kasutatavad võtted pole enamasti midagi uut, need on ikka samad, mida kasutasid nõiad, preestrid, rahvaravitsejad ja nii edasi. Need on lihtsalt uue, moodsa ja teaduspõhise vormi saanud, aga olemuselt ikka samad. Tänapäeva inimesed muidugi soovivad lihtsaid lahendusi, näiteks võtta tablette, et oma ajukeemiat mõjutada, aga jätavad tähelepanuta psühhiaatri soovitused muuta elustiili ja tegeleda ise enda aitamisega.

Öeldakse, et maagidest, selgeltnägijatest või ravitsejatest võib sõltuvusse jääda. Sama aga toimub ju inimestega, kes jäävad sõltuvusse psühholoogi juures käimisest või psühhiaatrilistest ravimitest. Paljud inimesed, kes käivad psühholoogi juures jäävad kinni sellesse faasi, kus nad ketravad lõputult oma õnnetut lapsepõlve, halbu vanemaid või mingit mineviku traumakogemust. Nende asjade teadvustamisest ei liiguta üldse edasi, veel vähem soovitakse neist üle saada või nende kogemustega elama õppida. Inimene jääb aastateks ohvri rolli kinni ja psühholoog mõnel juhul süvendab seda. Sellisel juhul võikski abi olla mõnest vaimsest praktikast ehk moodsas keeles öelduna teraapiast, et lõpuks ometi edasi liikuda ja terveneda.

+11
0
Please wait...

Postitas:
tsupsti

Aga vôib-olla nägi, aga ei sônastanud seda koroonaks ega covidiks vaid teamis suureks katastroofiks epideemiaks vôi segaduseks. Kôik ju ôiged.
kuulan vahel Kerro jutte, no tôsiselt vôetavad need jutud ei  ole

+2
-2
Please wait...

Postitas:
aqswde

See viimane rahaleidja-jorutaja pani mind kirjutama. Juba aastaid tagasi pandi USA-s välja miljonidollariline tasu ekstraordinaarsete võimete kontrollitud tingimustes esitamise eest. Paljud on proovimas käinud, auhinda saada pole õnnestunud kellelgi.

Igasugune selgeltnägemine, maagia ja nõiakunst on täielik bullshit, sest keegi ei ole suutnud oma võimeid tõestada. Ei suuda ka see rahaleidja, iseenda jutt ja hämamine ainult.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi on teist kuulnud või teab kedagi, kes on abi saanud maag Wolandist? See oli 2010-2011a kui jutud antud kasutajast olid aktiivsed naisteka foorumis, kui teemad temast kustutatakse siiamaani.

Kas keegi teab temast midagi või on abi saanud. Tahaks talle kirjutada, kuid siiamaani pole julgenud temaga kontakti otsida.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Tondinahk

Ega psühholoogide poolt kasutatavad võtted pole enamasti midagi uut, need on ikka samad, mida kasutasid nõiad, preestrid, rahvaravitsejad ja nii edasi. Need on lihtsalt uue, moodsa ja teaduspõhise vormi saanud, aga olemuselt ikka samad.

Arvan samuti. Minagi panen psühholoogid nõidadega ühte patta. Mõlemad tunnevad inimhinge toimimist ja oskavad sellega manipuleerida. Nõiad nimetavad oma töövõtteid ja soovitusi “valgeks maagiaks” ja psühholoogide soovitused on nendega tihti äravahetamiseni sarnased.

Nt pöördub nõia juurde naine, kes tahaks üle saada lahkumineku valust. Nõid soovitab tal võtta paberilehe, kirjutada sinna eksi nimi, keerata see kokku, süüdata põlema ning puhuda tükid aknast välja. See on maagiarituaal, mis peaks seda naist aitama. Ja samalaadseid soovitusi annavad ka psühholoogid – ehk siis eksi nime paberile kirjutamine ja ära põletamine aitab seda naist psühholoogiliselt eksist lahti lasta.

Samuti jagatakse nõidade gruppides tihti nõuandeid, kuidas küllust ja õnne enda juurde meelitada, ja needki nõuanded on samad mis psühholoogidel. Nt  soovitavad nõiad korrata endale igal hommikul peegli ees kiitvaid lausungeid “Ma olen ilus”, “Ma saan hakkama”, “Täna tuleb mul õnnelik päev” jts. Täpselt sama teevad ka psühholoogid.

Ent kui elus  tuleb ette mingi selline mure, mis vajaks päriselt konkreetseid samme, mitte niisama endale korrutamist, kui ilus ma olen või ettekujutamist, kuidas ekspartner paberilehena taevasse tõuseb, vot siis ei ole abi mitte kummastki – ei nõiast ega psühholoogist.

Üldse kiputakse viimasel ajal kõiki elumuresid liiga kergekäeliselt psühholoogidele lahendada jätma. Nt läheb lapsel koolis õppimine halvasti, mistõttu sa oled murelik. Sulle soovitatakse ainult, et pöördu psühholoogi poole! Käid ja käid seal jutustamas, ent ega su lapse õppimine sellest paremaks ei muutu. Selle asemel võiksid oma raha suunata hoopis lapsele eraõpetaja palkamiseks või psühholoogi visiidile kuluva aja kasutada lapsega koos õppimiseks. Saab laps sedasi koolis jalad alla, kaovad ka sinu mured ilma psühholoogi või nõiata. Sama kehtib paljudes teisteski eluvaldkondades.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Lootuses

Kuidas saada selgeltnägijaks?

Vaata oma kliendi:

välimust- kui hoolitsetud, mis stiilis riideid/aksessuaare kannab, kuidas (naistel) meik, soeng, küüned jne tehtud

Kehakeel- kehahoiak, kuidas kõnnib, kuidas istub, kuidas jutu käigus kehakeel/miimika muutub k.a. väiksed muutused (pea jutu käigus raputamine või kaasa noogutamine, millal hoiab silmkontakti, ühe suupoolega naeratus, suu kuivus-neelatamine, silmade pilgutuse sageduse muutused, silmade kerge punetus, enda mõne kehaosa hõõrumine/ silitamine/pidev liigutamine jne), emotsionaalne seisund

Kõne- kui enesekindel, kuidas jutu voolavus, sõnavara, intellekt- tõenäoline haridustase, millal teeb jutus pause ja “puterdab”, hääletooni muutused, rääkimise kiiruse muutus, jutu sisu – kuidas inimene endast ja teistest räägib ning milline on ta “minapilt”. Millega inimene oma probleeme ise seostab.

Ja siis “go fish” – hakka rääkima nt et näed inimesel oma tervisega seotud muresid, suurenenud stressi, vahepeal rahutut ööund, mõnd ebakindlust välimuse osas, pingeid tööl, mure seoses mõne lähedasega, rasket lapsepõlves toimunud sündmust, lähedase kaotust, ärevust osade inimestega suhtlemisel, lõppenud sõprussuhet mis sügava jälje jätnud, mure rahalise toimetuleku osas, üksilduse mõtteid, sellest et teised ei mõista sind, probleeme lastega/vanematega – midagi ikka täppi läheb, ja mis tundub et “hell” teema siis jätkad sellega…

Ma pole tegelikult kunagi selgeltnägija juures käinud, aga umbes nii kujutan ette seda, niiet võtke huumoriga 🙂

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kas keegi on teist kuulnud või teab kedagi, kes on abi saanud maag Wolandist? See oli 2010-2011a kui jutud antud kasutajast olid aktiivsed naisteka foorumis, kui teemad temast kustutatakse siiamaani.

Kas keegi teab temast midagi või on abi saanud. Tahaks talle kirjutada, kuid siiamaani pole julgenud temaga kontakti otsida.

Mind huvitab hoopis see, kuidas saab “ajaviites” kägu olla?

+6
0
Please wait...

Postitas:
järv

Mode? 😀

+1
-2
Please wait...

Postitas:
maarjaline

tuleb samuti asju jälgida

0
-1
Please wait...

Postitas:
Värviline

Sellega on nagu horoskoobi kirjutamisega – aja võimalikult laialivalguvat ja oodatud juttu ning kõik usuvad ja peavad tõeks.

Teades natuke ühe Eesti ajalehe toimetuse siseinfot, võin öelda, et homse horoskoobi kirjutab valmis see, kes hommikul kõige viimasena tööle jõuab.

Sellel pole ju maagiaga vähimatki pistmist, puhas meelelahutus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Värviline

Ma lugesin umbes 10 (või rohkemgi) aastat tagasi Vanga ennustusi. Seal oli kirjas surmava epideemia tulek. Mäletan, et naljatasime veel nende ennustuste teemal ja oli üleüldine arvamus, et selle aja peale on arstiteadus nii palju edasi arenenud, et kogu maad tabav haigus ei ole reaalne. Koroonaga tuli see seik meelde. Järgmised ennustused oleks täitumisel veel õudsemad.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Usun loomulikult. Korra elus olen abi palunud ja saanud. Samas tuleb vahet teh, keda konkreetselt maagi all silmas pidada. A la Ants Rootlane või Nõia Ints näiteks ei seostu mulle kuskilt otsast maagi ega maagiaga.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
talent

Ei usu. Samuti ei usu igasustesse selgeltnägijatesse, kaardimooridesse, inglitega suhtletajatesse, valgusolenditesse jms. Käisin ühel sellise tinistaja kodukalt – müüs mingeid imevidinaid – tahtjaid oli murdu! Kas tõesti inimesed usuvad, et panen selle käevõru ümber käe või kristallid öökapi peale ja kõik korras- raha tuleb, armastus tuleb, kurjad vaimud kaovad.

Pärast seda, kui vaatasin kadunud Markkusest saadet – siis mu arusaam veelgi süvenes.

No aga väike biimer või harmoniseerija 5G kaitseks? 😂😂
Näe, inimesed ju puhta õnmelikud! 😀 (skrolli lõppu!)

0
-5
Please wait...

Postitas:
serjoooosa

Usun maagi, sest üks maag pani tuttavale needuse peale ja siiamaani tal see needus peal. Käitub kohutvalt.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
talent

Keegi siin ees küsis eespool, et rääkige siis lugu ka.

Lugu paluti panikööridelt, kes hoiatavad maagiaga tegelemise eest, et muidu ja muidu…, aga ei räägi kunagi, mis siis muidu juhtub.

Sinu lugu on lihtsalt armas 😊

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Usun loomulikult. Korra elus olen abi palunud ja saanud. Samas tuleb vahet teh, keda konkreetselt maagi all silmas pidada. A la Ants Rootlane või Nõia Ints näiteks ei seostu mulle kuskilt otsast maagi ega maagiaga.

Kellelt abi said ja mis teemal?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Lilka2

Usun küll. Ja tean ka seda, et maagid/nõiad/ennustajad tegelevad vaimumaailma pahupoolega ehk hingevaenlase pimeduse jõududega.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
RahutuHing

Ehk sellepärast, et tegu pole suure ega koleda hädaga. Inimesed on ise selle suureks ja hädaks mõelnud. Mina kui oleksin selgeltnägija, ei teeks sellest ka väljagi. See on tühiasi, ülespuhutud haip. Küsi mõnelt selgeltnägijalt, ütleb sulle sama. Inimesed hakkavad vist varsti iseenda varju ka kartma nii igaks juhuks.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
temake

Ehk sellepärast, et tegu pole suure ega koleda hädaga. Inimesed on ise selle suureks ja hädaks mõelnud. Mina kui oleksin selgeltnägija, ei teeks sellest ka väljagi. See on tühiasi, ülespuhutud haip. Küsi mõnelt selgeltnägijalt, ütleb sulle sama. Inimesed hakkavad vist varsti iseenda varju ka kartma nii igaks juhuks.

[/quote

Tähendab, mida sina konkreetselt soovitaksid kõikidele, vaktsineerida või mitte, olla ettevaatlik või mitte? Või siis ainult:  Ärge paanitsege? Sest kõik on mööduv niikuinii…

0
-3
Please wait...

Postitas:
kaegu121

Heh, tean ühte, kes nalja pärast mingi muti juures ennustamas käis. Kuna tegemist oli ilusa noore tüdrukuga, siis mutt mõtles, et raudselt mingi trofeenaine ja täiskohaga emme. Ennustas siis, et haridustee jääb sul kahjuks poolikuks. Neiul oli magister ja töötas proviisorina. Ju siis kõik, kes doktorisse ei lähe, on pooliku haridusega.

+5
0
Please wait...

Postitas:
RahutuHing

Ei usu. Samuti ei usu igasustesse selgeltnägijatesse, kaardimooridesse, inglitega suhtletajatesse, valgusolenditesse jms. Käisin ühel sellise tinistaja kodukalt – müüs mingeid imevidinaid – tahtjaid oli murdu! Kas tõesti inimesed usuvad, et panen selle käevõru ümber käe või kristallid öökapi peale ja kõik korras- raha tuleb, armastus tuleb, kurjad vaimud kaovad.

Pärast seda, kui vaatasin kadunud Markkusest saadet – siis mu arusaam veelgi süvenes.

Kunagi üks välismaalt (ei olnud Venemaa) selgeltnägija selgitas seoses kadunud inimestega, et kuidas see käib. Rääkis, et selgeltnägija näeb läbi kadunud inimese silmade, et mida kadunud inimene viimati nägi ennem oma kadumist ja surma. Vaid läbi elusa inimese silmade läbi näeb. Selleks aga peab kadunu teadma, et kus ta asub ja kui ta seda ei tea, siis ei saa seda ka selgeltnägija teada. Näiteks kui on tegu mõrvaga ja nägi viimati metsa kui veel elus oli, aga sõidutati seda näiteks pagasnikus või seoti silmad kinni ja ütleb, et on metsas, aga ta ei näinud teed, et mida mööda viidi. Ega siis ei näe ega saagi teada. Kui tapeti mujal ja surnukeha viidi teise kohta, siis samuti saab näha ainult seda kohta, mil veel elus oli ja mida nägi, koges. Kui näiteks on selline juhtum, et inimene kõnnib tee ääres, seljataha ka ei vaata ja ootamatult sõidab auto seljatagant otsa, siis inimene ju ei näinudki midagi ja ta ei teagi, et mis temaga juhtus ja võimalik, et hing ei tea ka seda, et üldse surnud on. Muidugi võib aimata, aga mingit konkreetset infot ei ole saada. Minu meelest on päris loogiline seletus.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ainus, kellel pidid olema võimed, pidi olema üks W tähega maag.

0
-5
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Baba Vanga arust tuleb karta sel aastal kuue kahe päevi  22.02.2022 ja 12.12.2022. Neil päevadel pidid tulema mingid suured muutused maailmas. Eks näis!

+1
-2
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Baba Vanga arust tuleb karta sel aastal kuue kahe päevi 22.02.2022 ja 12.12.2022. Neil päevadel pidid tulema mingid suured muutused maailmas. Eks näis!

Kuidas on 12.12.2022 kuue kahe päev? Sel Babal on midagi totaalselt sassis.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
cavrina

Igasuguseid ennustajaid jms ei usu. Küll aga olen med töötajana näinud inimesi, kes on päriselt tervendajatelt abi saanud. Elu lõpuni jääb meelde juhus, kus pidime ühele emale ütlema et meditsiin ei saa ta lapse heaks enam kahjuks midagi teha ja võivad pm koju surema minna. Nad läksid Kaika Laine juurde ja ligi 30a hiljem see laps elab veel kenasti. Aga neid õigeid tervendajad on väga vähe ja suurem osa ka seal petturid

+8
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas usute maagiasse/maage?