Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas usute maagiasse/maage?

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Kas usute maagiasse/maage?

Postitas:
Tähesära

Baba Vanga arust tuleb karta sel aastal kuue kahe päevi 22.02.2022 ja 12.12.2022. Neil päevadel pidid tulema mingid suured muutused maailmas. Eks näis! Kuidas on 12.12.2022 kuue kahe päev? Sel Babal on midagi totaalselt sassis.

Eks kirjutaja tegi näpuka, lapski taipab, et teine saab olla 22.12.2022

+2
-2
Please wait...

Postitas:
vapsik

Väikest viisi ikka usun. Usun, sest on isiklikud kogemused.

Minu ema nägi unes ette või samal ajal pereliikmetega toimuvaid õnnetusi, traumasid, haiguseid jms.

Ise ma olen enda “tulevikku” näinud. Mitte midagi põhjapanevat aga selliseid tavalisi igapäevaseid olukordi. Ja kui siis hiljem (olgu siis selleks kuu või aasta või muu ajavahemik) sellesse olukorda sattudes, siis on täielik Déjà-vu ja tead täpselt, mis edasi toimub, kuivõrd olen selles situatsioonis juba unes olnud. Mõnikord olen sama situatsiooni eelnevalt unes ka mitu korda näinud. Mõnikord olen unes mõelnud, et see on täielik ebausutav olukord ja ei ole tõenäoline, et see minuga juhtub. Ja kui  ikkagi ka ilmsi see sama olukord juhtub, siis kohe jälgingi huviga, kas lähebki samamoodi nagu unenäos oli – a la töövestlusel  (ettevõte, mille kohta ma unes mõtlesin, et see on minu jaoks ebatõenäoline valik) siseneb mingil hetkel  ruumi ülemingitud, kirevates riietes punase laia kübaraga naisterahvas, kes on valesse kohta sattunud ja otsib õiget kohta. Ja lähebki nii. Samuti teadsin ma, et ma saan selle töökoha, sest unenäos see oli nii. Saingi.

Lapena kogesin ka miskit sellist, mida võiks nimetada vaimude nägemiseks ja kuulmiseks. Aga mingi aeg õnneks see minu “kolmas silm” sulgus ja need jäid järjest harvemaks, kuniks pea-aegu lakkasid. Nüüd juhtub seda väga-väga harva.

Ema mul rääkis, et tema vanaisa (rahvuselt Siberi mordvalane) ravis kätega. Kõige tavalisem oli lastel nt kukkumise tagajärjel tekkinud verejooksude sulgemine ja haavade parandamine. Arvan, et see võis miskit reiki taolist olla.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
RahutuHing

Väikest viisi ikka usun. Usun, sest on isiklikud kogemused.

Minu ema nägi unes ette või samal ajal pereliikmetega toimuvaid õnnetusi, traumasid, haiguseid jms.

Ise ma olen enda “tulevikku” näinud. Mitte midagi põhjapanevat aga selliseid tavalisi igapäevaseid olukordi. Ja kui siis hiljem (olgu siis selleks kuu või aasta või muu ajavahemik) sellesse olukorda sattudes, siis on täielik Déjà-vu ja tead täpselt, mis edasi toimub, kuivõrd olen selles situatsioonis juba unes olnud. Mõnikord olen sama situatsiooni eelnevalt unes ka mitu korda näinud. Mõnikord olen unes mõelnud, et see on täielik ebausutav olukord ja ei ole tõenäoline, et see minuga juhtub. Ja kui ikkagi ka ilmsi see sama olukord juhtub, siis kohe jälgingi huviga, kas lähebki samamoodi nagu unenäos oli – a la töövestlusel (ettevõte, mille kohta ma unes mõtlesin, et see on minu jaoks ebatõenäoline valik) siseneb mingil hetkel ruumi ülemingitud, kirevates riietes punase laia kübaraga naisterahvas, kes on valesse kohta sattunud ja otsib õiget kohta. Ja lähebki nii. Samuti teadsin ma, et ma saan selle töökoha, sest unenäos see oli nii. Saingi.

Lapena kogesin ka miskit sellist, mida võiks nimetada vaimude nägemiseks ja kuulmiseks. Aga mingi aeg õnneks see minu “kolmas silm” sulgus ja need jäid järjest harvemaks, kuniks pea-aegu lakkasid. Nüüd juhtub seda väga-väga harva.

Ema mul rääkis, et tema vanaisa (rahvuselt Siberi mordvalane) ravis kätega. Kõige tavalisem oli lastel nt kukkumise tagajärjel tekkinud verejooksude sulgemine ja haavade parandamine. Arvan, et see võis miskit reiki taolist olla.

Minu eluga väga sarnane jutt. Silma saab kinni panna täitsa ise kui nii otsustad ja ei süvene ega mõtle enam sellele teisele maailmale, aga see teeb endale kahju tervise näol.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Baba Vanga arust tuleb karta sel aastal kuue kahe päevi 22.02.2022 ja 12.12.2022. Neil päevadel pidid tulema mingid suured muutused maailmas. Eks näis! Kuidas on 12.12.2022 kuue kahe päev? Sel Babal on midagi totaalselt sassis.

https://eestinen.fi/2022/02/vene-poliitik-soda-algab-22-veebruaril-kell-4-hommikul/

Gruusia 08.08.08

0
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

https://eestinen.fi/2022/02/vene-poliitik-soda-algab-22-veebruaril-kell-4-hommikul/

Ma oleks seda ise ka pakkunud, et Vene ja Ukraina sõda algab 22.02 kahjuks 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kas kellelgi on veel olnud häid kogemusi?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kas just hea kogemus, pigem kõhedat tunnet tekitav, et mis imeliku maailmaga mul ühendus on.

Paar päeva tagasi nägin unes (näen harva unenägusid), et rääkisin kurjalt ammu surnud üüritoa omanikuga, et miks ta salaja minu toas käis. Üürisin tuba sügaval nõukaajal. See juhtus siis tõesti, et koju minnes oli minu lukus olnud toa laual kiri. Omanik oli oma võtmega sees käinud ja postiga saabunud kirja sinna lauale pannud. See oli mulle väga häiriv, aga öelda ma talle küll midagi ei julgenud. Siis sai üürimiseks tuba leida ainult tuttavate kaudu. Ma oleksid ehk kuuse alla pidanud kolima. Ma ei ole sellele juhtumile enam aastakümneid mõelnud.

Tõusin üles, pesin, sõin, hakkasin uudiseid lugema ja helises telefon. Kuri kõne KÜ-st, minu üürnikud ei olevat pool aastat !!! veenäite esitanud. Kuna arvel on alati kogused ja summad olnud, siis ei ole mina tõega taibanud arve alumist äärt uurida, et seal on kogustel juures tähed PR. See veider raamatupidaja ei andnud kordagi märku, et näidud puuduvad, vaid PROGNOOSIS  neid.

Nii ma siis unes kogetud kurja tooniga pidingi sellele raamatupidajale seletame, et nii ikka asjad ei käin. Arved saavad valed minu korteril ja kogu majal kui nii teeb.

Olen selliseid päeva jooksul täide minevaid asju näinud ette ka varem, aga ei kordagi sellist, mis hoiataks -ära mine, ära tee!

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Miks mitte ükski selgeltnägija ülemaailmselt koroonakriisi ette ei näinud? Nii suurt ja koledat häda oleks ju ometi pidanud nägema.

Ma lugesin umbes 10 (või rohkemgi) aastat tagasi Vanga ennustusi. Seal oli kirjas surmava epideemia tulek. Mäletan, et naljatasime veel nende ennustuste teemal ja oli üleüldine arvamus, et selle aja peale on arstiteadus nii palju edasi arenenud, et kogu maad tabav haigus ei ole reaalne. Koroonaga tuli see seik meelde. Järgmised ennustused oleks täitumisel veel õudsemad.

Vanga ennustused on tegelikult sellise sõnastusega, et sealt võib igaüks lugeda mida iganes välja. Kuna tal polnud haridust ja üleüldse ongi raske seletada tuleviku imeasju, mida sa kunagi näinud pole, siis on ennustused sõnastatud nagu lapse unenägu. Eks igaüks levitabki seda, mida sealt ise tõlgendab. A la raudlind taevas võib ju olla lennuk, aga võib ka mitte.

Kõik on tagant järgi kõvad ennustajad. Oi ma nägin seda ja toda, aga mind huvitaks mida te praegu tuleviku osas tunnete ja näete?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Kas just hea kogemus, pigem kõhedat tunnet tekitav, et mis imeliku maailmaga mul ühendus on.

Paar päeva tagasi nägin unes (näen harva unenägusid), et rääkisin kurjalt ammu surnud üüritoa omanikuga, et miks ta salaja minu toas käis. Üürisin tuba sügaval nõukaajal. See juhtus siis tõesti, et koju minnes oli minu lukus olnud toa laual kiri. Omanik oli oma võtmega sees käinud ja postiga saabunud kirja sinna lauale pannud. See oli mulle väga häiriv, aga öelda ma talle küll midagi ei julgenud. Siis sai üürimiseks tuba leida ainult tuttavate kaudu. Ma oleksid ehk kuuse alla pidanud kolima. Ma ei ole sellele juhtumile enam aastakümneid mõelnud.

Tõusin üles, pesin, sõin, hakkasin uudiseid lugema ja helises telefon. Kuri kõne KÜ-st, minu üürnikud ei olevat pool aastat !!! veenäite esitanud. Kuna arvel on alati kogused ja summad olnud, siis ei ole mina tõega taibanud arve alumist äärt uurida, et seal on kogustel juures tähed PR. See veider raamatupidaja ei andnud kordagi märku, et näidud puuduvad, vaid PROGNOOSIS neid.

Nii ma siis unes kogetud kurja tooniga pidingi sellele raamatupidajale seletame, et nii ikka asjad ei käin. Arved saavad valed minu korteril ja kogu majal kui nii teeb.

Olen selliseid päeva jooksul täide minevaid asju näinud ette ka varem, aga ei kordagi sellist, mis hoiataks -ära mine, ära tee!

Mitte muhvigi ei saanud aru.

+5
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ei usu. Samuti ei usu igasustesse selgeltnägijatesse, kaardimooridesse, inglitega suhtletajatesse, valgusolenditesse jms. Käisin ühel sellise tinistaja kodukalt – müüs mingeid imevidinaid – tahtjaid oli murdu! Kas tõesti inimesed usuvad, et panen selle käevõru ümber käe või kristallid öökapi peale ja kõik korras- raha tuleb, armastus tuleb, kurjad vaimud kaovad.

Pärast seda, kui vaatasin kadunud Markkusest saadet – siis mu arusaam veelgi süvenes.

Sama. Kogu see maagia ja esoteerika on suur äri, kus lihtsameelsetel nahk üle kõrvade tõmmatakse.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kkkriskk

Jah võin rääkida sel teemal.

Ma pole paraku selgeltnägija ega ei paku üldse teenuseid kellelegi, 99% ajast teen kõik rituaalid enda jaoks. Erilisi ekstrasensoorseid võimeid mul peale ülitaju eriti pole, see on ka endal nullist treenitud. Ainult energiaid tajun igal pool, kõikjal. Mõnes kohas on see hea, nt kirik, surnuaedades on see nuhtlus, kõik voolab läbi ja katus hakkab sõitma, alguses on hea olla, hiljem hakkab halb. Kõike tajun üle kogu keha, kuigi peamiselt kolmanda silma ümber. Taroga tegelen, aga ainult enda intuitsiooni treenimiseks. Aeg-ajalt jah, käib läbi mõte mõnest inimesest ja siis hiljem teda ka kusagil näen, aga seda on suhteliselt harva.

Hämmastavad tulemused jah. Olen teinud väga palju rituaale (nagu enne kirjutasin, igapäevane praktiseerimine) konkreetselt siis milleski kiire abi saamiseks. Pikka aega olid majanduslikult väga rasked olud, peres läks üks manalateele (sellega kaasnes suur hulk probleeme) ja oli vaja pidevalt kuidagi raha juurde saada. Neil aastatel oli olukord väga nutune. Umbes sel ajal ma just hakkasin tegelema sellega ja otsustasin igat pidi eksperimenteerida.

Kõige hämmastavad on need tulemused, kus saad täpselt seda mida küsid ja väga kiiresti tund-2 vahel 24-48 tundi hiljem.

Näiteks esimestel aastatel kui alustasin: näiteks küsid kogu aeg kiiret raha ja üsna varsti sa selle kuidagi ka saad, leiad, võidad. Näiteks hakkad seda lihtsalt oma teede pealt leidma 10/20/50 jne, ehk see lihtsalt “tekib” kuhugi nii, et sina selle endale saad. Võivad olla väga avalikud kohad, ülekäik, tualettruum, toidupoe kassa alt, bussist istmete vahelt, SEB/Swedbanki automaadi kõrvalt, olen väga palju igalt poolt neid leidnud. Kõige rohkem 3 päeva järjest. Olen küsinud ka spetsiifilisi asju, mis on täpselt samamoodi hiljem kusagil teel olnud või kusagilt võitnud. Neid tulemusi on ka teistes valdkondades. Otsisin väga kindlaid inimesi, küll töö jaoks ja praktilisi maage, üsna varsti sattusin läbi interneti kokku täpselt sellistega. Tekib mingi olukord ja leiad puuduva lüli. Tulemus hämmastab kõige rohkem just siis kui ta on kiire ja täpne, see mida küsid.

Vahel harva on lausa nii, et tajud kellegi kohalolekut, justkui kaugelt keegi küsib mida soovid, esitan taotluse ja üsna varsti on tulemus käes.

Internetikasiinodes (sellega peab väga ettevaatlik olema!) Oled erilises seisundis. Tekib justkui taju, teadmine, millist mängu võtta ja praktiliselt kohe midagi võidad. Need summad pole “ülisuured” aga kui juba 50-200 (vahel 300+) tekib siia-sinna juurde, on minu eesmärk saavutatud. Ise ma tavaliselt sissemakseid kasiinodesse ei tee, need on tasuta keerutustega saadud krediidi põhjal võidetud. Miks ka selle kohta ütlen, et tuleb olla väga ettevaatlik on seepärast, et võib väga kergelt kaotada kontrolli, minna ahneks ja kõik maha mängida. Tean ühte välismaalast, kes tegeleb deemonitega, käib kasiinodes ja võidab, aga kuna on väga ahne (ja puudub kontroll)- mängib ta selle peaaegu kõik kohe maha.

Ainuke probleem sellega, on see, et soosingut saada ja müstiliselt midagi antaks, tuleb selle alla panna tohutult aega, tööd. Ehk siis sa annad endast väga palju energiat ära, mille vastu antakse seda mida sina tahad. See võib teoorias väga lihtne tunduda, aga paraku on võimalik sellega oma mõistus korralikult läbi kõrvetada. Tuleb tekitada tugev ühendus kindlate jõududega, kellega soovid. Hakkad tähelepanu äratama ja neid endale abiks saama.

Ma võin isegi anda ühe rituaali, millega võib igaüks eksperimenteerida. Piiblist loetakse korraga kogu psalter (100lk 2-3 tundi korraga), peale lugemist tuleb esitada taotlus, kiitus ja tänu. Nii 40 päeva järjest, tulemusi võid sellega saada igas valdkonnas, midagi juhtub juba 40 päeva jooksul. Võib teha ka 3, 7 päeva järjest. Kui seda pidevalt kasutada, tekib ülitaju ja hakkad tajuma seda jõudu sealt tagant. Kui rohkem treenida on võimalik sellega iga sessioon jõuda ekstaasini. Ekstaas saab normaalsuseks kui treenida vähemalt aasta, poolteist. Läheb järjest tugevamaks. Midagi väga absurdset ei soovita küsida.

Selleks on võimalik kasutada ka Saalomoni märke (seals of solomon) ja Abramelini ruute, mis “passiivselt” toovad resultaate. Neid tuleb ise valmistada (paberile), aktiveerida palvetega, kaasas kanda. Umbes nädal-2, siis tuleb uues valmistada (vana võib ära põletada). Nende märkidega probleeme ei teki, aga näiteks ruunidest soovitan eemale hoida, eriti kui nad valet pidi on. Kindlasti tuleb valida õige Saalomoni märk/Abramelini ruut.

Aita mind palun!!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Nõidade juures ma ei käi, kive ei kolista ja ühtki kummitust pole ka näinud. Seda, et mõni inimene teistest rohkem näeb, hakkasin ca 10 aastat tagasi siiski uskuma, kui üks täiesti võõras  vana mees mu kõrval bussis paar sellist lauset ütles, mis hiljem tõeks osutusid.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
miina

Ega psühholoogide poolt kasutatavad võtted pole enamasti midagi uut, need on ikka samad, mida kasutasid nõiad, preestrid, rahvaravitsejad ja nii edasi. Need on lihtsalt uue, moodsa ja teaduspõhise vormi saanud, aga olemuselt ikka samad.

Arvan samuti. Minagi panen psühholoogid nõidadega ühte patta. Mõlemad tunnevad inimhinge toimimist ja oskavad sellega manipuleerida. Nõiad nimetavad oma töövõtteid ja soovitusi “valgeks maagiaks” ja psühholoogide soovitused on nendega tihti äravahetamiseni sarnased.

Nt pöördub nõia juurde naine, kes tahaks üle saada lahkumineku valust. Nõid soovitab tal võtta paberilehe, kirjutada sinna eksi nimi, keerata see kokku, süüdata põlema ning puhuda tükid aknast välja. See on maagiarituaal, mis peaks seda naist aitama. Ja samalaadseid soovitusi annavad ka psühholoogid – ehk siis eksi nime paberile kirjutamine ja ära põletamine aitab seda naist psühholoogiliselt eksist lahti lasta.

Samuti jagatakse nõidade gruppides tihti nõuandeid, kuidas küllust ja õnne enda juurde meelitada, ja needki nõuanded on samad mis psühholoogidel. Nt soovitavad nõiad korrata endale igal hommikul peegli ees kiitvaid lausungeid “Ma olen ilus”, “Ma saan hakkama”, “Täna tuleb mul õnnelik päev” jts. Täpselt sama teevad ka psühholoogid.

Ent kui elus tuleb ette mingi selline mure, mis vajaks päriselt konkreetseid samme, mitte niisama endale korrutamist, kui ilus ma olen või ettekujutamist, kuidas ekspartner paberilehena taevasse tõuseb, vot siis ei ole abi mitte kummastki – ei nõiast ega psühholoogist.

Üldse kiputakse viimasel ajal kõiki elumuresid liiga kergekäeliselt psühholoogidele lahendada jätma. Nt läheb lapsel koolis õppimine halvasti, mistõttu sa oled murelik. Sulle soovitatakse ainult, et pöördu psühholoogi poole! Käid ja käid seal jutustamas, ent ega su lapse õppimine sellest paremaks ei muutu. Selle asemel võiksid oma raha suunata hoopis lapsele eraõpetaja palkamiseks või psühholoogi visiidile kuluva aja kasutada lapsega koos õppimiseks. Saab laps sedasi koolis jalad alla, kaovad ka sinu mured ilma psühholoogi või nõiata. Sama kehtib paljudes teisteski eluvaldkondades.

Psühholoogidel ja maagidel on väga selge vahe. Psühholoogia on teadus ja psühholoogid õpivad rakendama teaduslikult tõestatud toimega meetodeid. Maag kasutab enda isiklikul kogemusel põhinevaid meetodeid. Need võivad töötada, võivad mitte töötada.. keegi ei mõõda nende pikaajalist mõju. Seepärast mõju pole etteennustatav ja pole ka keegi kindlaks teinud, kas need tegelikult aitavad ega ole inimesele kahjulikud. Mõni meetod võib ka kokku langeda. Mõni maag võib ka psühholoogia raamatuid lugeda ja sealt tehnikaid laenata. Mõni pühholoog pole aru saanud, mida ülikoolis räägiti ja usub maagiat. Aga selge vahe on see, et psühholoogid kasutavad (loodetavasti!) teaduslikult tõestatud meetodeid.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Siil Okaskera

Ma uskusin Kaika Lainesse. Tean, et temalt saadi abi. Aga ta polnud ka klassikaline kaardimoor- ennustaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Tondinahk

Psühholoogidel ja maagidel on väga selge vahe. Psühholoogia on teadus ja psühholoogid õpivad rakendama teaduslikult tõestatud toimega meetodeid. Maag kasutab enda isiklikul kogemusel põhinevaid meetodeid. Need võivad töötada, võivad mitte töötada.. keegi ei mõõda nende pikaajalist mõju. Seepärast mõju pole etteennustatav ja pole ka keegi kindlaks teinud, kas need tegelikult aitavad ega ole inimesele kahjulikud. Mõni meetod võib ka kokku langeda. Mõni maag võib ka psühholoogia raamatuid lugeda ja sealt tehnikaid laenata. Mõni pühholoog pole aru saanud, mida ülikoolis räägiti ja usub maagiat. Aga selge vahe on see, et psühholoogid kasutavad (loodetavasti!) teaduslikult tõestatud meetodeid.

See jutt on nüüd küll uudiseks. Psühholoogid ei kasuta ei teaduslikke ega tõestatud meetodeid. Või siis tuleks eelnevalt defineerida, mida mõelda “teaduslikkuse” all. Pigem oleks õige rääkida teooriatest.

Psühholoogia teooriaid on loodud tohutu hulk, need luuakse mõne karismaatilise tüübi poolt (Freud, Jung, Gordon, Juul jt), mingil ajahetkel neil tekib suur järgijaskond ja neid püütakse rakendada igal pool, ning siis need teooriad hääbuvad, mõned neist kuulutatakse otse ebateaduslikeks või isegi uhhuu-teooriateks.

Psühholoogias on suur erinevus teooria ja praktika vahel. Paljud psühholoogid, kes ülikoolis usinalt tuupisid Freudi elulugu ja liigitasid inimese meeleolusid kenasti kastidesse, jäävad täiega hätta elusa inimese aitamisel.

Veel praegugi tõlgendavad mõned psühholoogid näiteks lapse joonistatud puud tõendina tema seksuaalsest väärkohtlemisest. Või  kui laps on joonistanud pildi tumedates värvides, siis oletab psühholoog oma teooria põhjal, et ju siis sel lapsel on halb elu. Tegelikkuses aga võib laps lihtsalt eelistada tumedaid värve, kuna need on kontrastsemad. Niisugune oletamine ei ole eriti teaduslik.

Nii võib öelda, et psühholoogia teadus kui selline (ajalugu, tuntumad teadlased ja teooriad, nähtuste kastidesse liigitamine jne) ise küll eksisteerib, kuid inimeste aitamisega on see väga nõrgalt seotud. Kõikidel teistel elualadel on ilusti kättesaadav statistika, kui palju inimestel reaalselt selle ala esindajatest kasu on olnud – nt südamearst oskab öelda paranemise protsendi, õpetaja töö kvaliteeti hinnatakse riigieksami tulemuste põhjal jne.

Aga psühholoogia valdkonnas esitletakse küll pea iga päev meedias meelsasti statistikat inimeste üha halveneva vaimse tervise kohta ja tuuakse kenasti välja protsendid ka abi  saamiseks pöördunutest, aga tulemustest ei ole juttu mitte kusagil. Psühholoogi tööle ei saa anda tagasisidet mitte kusagil, ja mitte kuskil ei ole kirjas, kui suur osa abi saamiseks pöördunuid siis ka terveks on saanud.

Eriti ootaks statistikat, kas nendes koolides, kus on tööle palgatud koolipsühholoog, on koolikiusamine kas või pisutki vähenenud võrreldes koolidega, kus psühholoogi pole. Miks selline oluline statistika täiesti puudub?

+3
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas usute maagiasse/maage?