Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kas usute?

Postitas:

Olen kuulnud igasuguseid kuulujutte, et vanker ei tohi enne lapse sündi kodus olla ja voodit ei tohi enne sündi kokku panna ja sada häda veel.
Kas keegi usub neid või teab veel mõnda mida uskuda? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli vanker juba 7ndal kuul kodus,voodi panin jah alles nüüd kokku,ega eriti ei usu seda jama,siis ei tohiks ju riideid ka valmis osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need jutud on pullikaka ja lohutuseks neile, kes enam mitte millessegi muusse ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaühel on õigus uskuda seda, mida tahetakse ju 🙂 Mina ise vist ei usu seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, lapse tuleku jaoks valmis olemine ei saa mitte kuidagi lapsele halvasti mõjuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes neisse müütidesse usub, selle puhul need ka toimivad. see on nn külgetõmbeseadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma tegema peaks – voodi on olemas, vanker olemas, turvahäll olemas…kõik eelmisest lapsest. Enamus riideid ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

usun et seda mida usud, see ka juhtub

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun.

Vankrit enne sündi koju ei toonud, voodit kokku ei pannud ja vanni ei ostnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 21:29; 16.03 14:17; 16.03 21:09; 17.03 15:15; 17.03 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A maailmalõppu ka ikka usute?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:37; 16.03 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljud uued asjad, just eriti mööbel tahavad kindlasti enna kasutamist vähemalt nädalake \”tuulduda\” ja jubedatest liimilõhnadest vabaneda.

mu viiene sai just uue madratsi ja tal hakkas paha nii et nädalake pidi uus madrats tuulduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no käru on mul toanurgas olemas. kuhu ma ta panema peaks muidu 😀 keldrisse ikka ei topi teda ja kes tahab omale tuppa võtta mingit kärukobakat 😀
aga voodi tuppa toomisega veel ootan ja kokku panna kavatsen alles siis kui tähtaeg hakkab lähenema ja voodipesu ja asjad olemas. niisama seisma pole ju mõtet panna…
aga vanni ostmisest pole ma küll midagi kuulnud et ei tohiks ennem ära osta ja ega omal polegi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei usu, ikka tuleb enne kõik valmis osta, millal siis veel? Kas siis on aega poode kammida, kui beebi juba majas? Kas saadad kõik ketikirjad ka edasi, kuna arvad, et muidu juhtub suur suur õnnetus. No ma kustutan küll kõik ära ja ei hakka postkaste ummistama. Elu on ilus!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vankri ostsime esimese lapse jaoks juba siis kui käimas oli 4. raseduskuu. Laps sündis 41+6. Mina siin seost ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu! Ei taha pigem selle pärast valmis osta, et enne ootaks ikka, mis sugulaste-tuttavate käest saab, siis vaatab, mis puudu on. Isiklikult ei pea vajalikuks pisikesele uute asjade ostmist, kuna minu sissetuleku puhul tasuks raha pigem mähkmete ja muu taolise jaoks hoida. Siiski ei suhtu ma neisse emadesse kuidagi halvustavalt, kellel selline võimalus on. Usun, et raseduse ajal poodides pisikesele ilusate asjakeste valimine tekitab mõnusa tunde ja on meeldiv ajaviide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]A maailmalõppu ka ikka usute?[/tsitaat]

Jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 21:29; 16.03 14:17; 16.03 21:09; 17.03 15:15; 17.03 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu äi ütles sama, kui kuulis, et mul lähiajal plaanis vanker, voodi ja muud vajalikud asjad juba ära muretseda- asju ei tohi enne sündi koju soetada.
Ma ei osanud oma vanamoodsale äiale muud öelda, kui seda et kui miskit peaks juhtuma, juhtub see nagunii, olenemata sellest kas asjad on valmis ostetud või ei 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole rumal, muidugi osta vajalikud asjad varem valmis. Kui laps juba sündinud on, siis sa ise niisamalihtslt enam poodlema ei pääse (mõtle, kas veaksid paaripäevase lapse, kes iga natukese aja tagant rinda tahab, endaga kaasa suurtesse ostukeskustesse) ja pead siis leppima sellega, mida keegi teine otsustab osta. Pigem poodle praegu mõnuga, saad rahulikult valida, hindu ja tegumoode võrrelda jne.
Muidugi, riideid ei maksa ülemäära palju osta, aga just voodi, vanker, turvahäll..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]cmertz kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen kuulnud igasuguseid kuulujutte, et vanker ei tohi enne lapse sündi kodus olla ja voodit ei tohi enne sündi kokku panna ja sada häda veel.
Kas keegi usub neid või teab veel mõnda mida uskuda? :)[/tsitaat]

Vankri valmisostmine või voodi kokkupanek ei saa tingida seda, et lapsega midagi juhtub. Jutud on tulnud ikka sellest, et vanasti juhtus paljude lastega midagi, räägitakse, et mingil ajal ei pandud alla 5-aastasele nimegi, et poleks temaga liigset emotsionaalset sidet. Ja ka vanal ajal ei tinginud mitte asjade valmispanek laste surma, vaid ikkagi haigused, tänapäevase hügieeni puudumine jne.
Sellepärast ei soovitatudki asju ette varuda – et oleks lihtsam lapse kaotusega leppida, kui see juhtubki.
Tänapäeva meditsiin on aga hoopis teisel tasemel. Peale selle – asjade varumine ja voodi valmispanek ja muu aitab sul ju juba enne sünnitust oma lapsele pühenduda ja temast rõõmu tunda. Seega pole ebausu pärast küll vaja loobuda neid asju tegemast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Jah.[/tsitaat]
Ja julgesid lapse teha? Kuidas nii siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:37; 16.03 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja julgesid lapse teha? Kuidas nii siis?[/tsitaat]

Siis, kui mina rasedaks jäin, veel ei räägitud sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 21:29; 16.03 14:17; 16.03 21:09; 17.03 15:15; 17.03 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siis, kui mina rasedaks jäin, veel ei räägitud sellest. [/tsitaat]

…ehk nii 100-500 aastat tagasi? Inimkond on ju ikka maailmalõppu uskunud ja ennustanud. Kuidas siis sina seda varem ei kuulnud 🙂 Mis siis nüüd küll saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

…ehk nii 100-500 aastat tagasi? Inimkond on ju ikka maailmalõppu uskunud ja ennustanud. Kuidas siis sina seda varem ei kuulnud 🙂 Mis siis nüüd küll saab?[/tsitaat]

Sellest 2012a maailmalõpust tõesti aastal 2007 ei räägitud nii laialt. Ega muud ei saagi, sel päeval istun lapsega kahekesi kodus, hirm on nahas küll, lapsel peaks siis just 4a9k sünna olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 21:29; 16.03 14:17; 16.03 21:09; 17.03 15:15; 17.03 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sellest 2012a maailmalõpust tõesti aastal 2007 ei räägitud nii laialt. Ega muud ei saagi, sel päeval istun lapsega kahekesi kodus, hirm on nahas küll, lapsel peaks siis just 4a9k sünna olema.[/tsitaat]

http://www.ohtuleht.ee/428168
Võid rahulikult väljas ka käia, tüüp pannakse vist nagunii rootsi kardinate taha :D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Knurr kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

http://www.ohtuleht.ee/428168
Võid rahulikult väljas ka käia, tüüp pannakse vist nagunii rootsi kardinate taha :D:D[/tsitaat]

Tema juttu ma ei usu..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 21:29; 16.03 14:17; 16.03 21:09; 17.03 15:15; 17.03 17:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.