Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas uut Borati filmi juba nägite?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kas uut Borati filmi juba nägite?

Postitas:
Kägu

See Giuliani stseen on ikka täiesti rabav. Mul on tohutu respekt Coheni vastu.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa küsid seda nüüd iga päev? Eile alles oli täpselt sama jutt.

Näen siis, kui telekasse tuleb. Cohen meeldib küll, sh Borat. Inimesena (intervjuude põhjal) väga intelligentne näitleja.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sul viga on, tõesti? See imetlus mõjub juba veidi haiglaselt sul.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See Giuliani stseen on ikka täiesti rabav.

Tõmbasin selle filmi küll kõvakettale, aga pole viitsinud veel vaadata.

Aga mis seal “Giuliani stseenis” siis rabavat on? https://www.youtube.com/watch?v=jiH97O542jA

Tavaline Borati stiilis debiilsus ju?
Hakkasin praegu kahtlema, kas ma üldse seda filmi hakkan kunagi vaatama…
Ja kui palju võib sellest lollusest teemasid vorpida?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ka parema meelega ei vaata “sellist meest”.  Piinlik võiks olla niimoodi trikoos ringi trallata ja oma seksuaalsust demonstreerida.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka parema meelega ei vaata “sellist meest”. Piinlik võiks olla niimoodi trikoos ringi trallata ja oma seksuaalsust demonstreerida.

Kas ta pole mitte naisega abielus? Kuni raha tuleb, on paljude meelest ok keha näidata, David Beckham poseeris aluspesus jne.

Filmi vaatasin, oli labaselt naljakas, ei midagi metsikult erilist. Vahel harva ok, aga igapäevaselt ei viitsiks sellist huumorit tarbida. Ilmselgelt valimisteks ajastatud ja selle pealt teenib. Borat ise ütleks selle kohta, et juudid on ikka kavalad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei viitsi vaadata, reklaami nägin ja eks seal oligi kõik juba ära näidatud. Esimeses filmis tal mõned momendid olid, aga üldiselt kogu film oli punnitatud. Ega see teine film parem ole.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole esimestki filmi näinud ega kavatse neid kumbagi vaadata.

Küll aga vaatasin ühest klipist, et selle Borati osatäitja oleks võinud hoopiski Freddie Mercuryt mängima panna tolle jupatsi asemel, kes mängis.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka parema meelega ei vaata “sellist meest”. Piinlik võiks olla niimoodi trikoos ringi trallata ja oma seksuaalsust demonstreerida.

Ta on hetero, koomik, tal on lapsed. See trikoo ei tee ühtegi meest homoks.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus seda vaadata saab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus seda vaadata saab?

Mina laadisin sealt.
Kui jooksed oma mälupulgaga kohe kohale, saad ta omale, aga üldiselt on prügikast selle faili saatus.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vaatasin Amazon Prime’is.

Vabandan, kui mu teema topelt on, esimesel korral postitades näitas mulle viga, et postitus ei läinud läbi ja otsides ma ka ei leidnud seda, oligi kadunud. Ootasin mingi aja ja kuna seda ikka ei ilmunud, tegin eile uuesti. Ilmselt see siis ikkagi kuskil on, lihtsalt minule ei kuva. Mingit haiglast imetlust ei ole, tahtsin nendega, kes näinud, arutleda filmi üle.

Aaga jah…Maria Bakalova roll oli minu meelest väga äge ja usutav. Lugesin, et Cohenit on mitmeid kordi kohtusse kaevatud, kuid ta pole kordagi kaotanud. Ei tea, kas Giulianilt on ka seda oodata?

Infoks, et filmis on stseen, kus Borati tütar, Giulianile teadaolevalt 15aastane neiu (kuid tegelikult 24aastane näitlejanna) intervjueerib NY endist linnapead Rudy Giulianit. Asjad kulgevad sedamoodi, et…aga äkki ma ei spoili veel. Ütleme nii, et tekib kummaline siivutu olukord.

Giuliani on hetkel president Trumpi advokaat.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vaatasin Amazon Prime’is.

Vabandan, kui mu teema topelt on, esimesel korral postitades näitas mulle viga, et postitus ei läinud läbi ja otsides ma ka ei leidnud seda, oligi kadunud. Ootasin mingi aja ja kuna seda ikka ei ilmunud, tegin eile uuesti. Ilmselt see siis ikkagi kuskil on, lihtsalt minule ei kuva. Mingit haiglast imetlust ei ole, tahtsin nendega, kes näinud, arutleda filmi üle.

Aaga jah…Maria Bakalova roll oli minu meelest väga äge ja usutav. Lugesin, et Cohenit on mitmeid kordi kohtusse kaevatud, kuid ta pole kordagi kaotanud. Ei tea, kas Giulianilt on ka seda oodata?

Infoks, et filmis on stseen, kus Borati tütar, Giulianile teadaolevalt 15aastane neiu (kuid tegelikult 24aastane näitlejanna) intervjueerib NY endist linnapead Rudy Giulianit. Asjad kulgevad sedamoodi, et…aga äkki ma ei spoili veel. Ütleme nii, et tekib kummaline siivutu olukord.

Giuliani on hetkel president Trumpi advokaat.

Giuliani on 76 aastane, mis siivutut seal ikka olla sai?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

otsides ma ka ei leidnud seda, oligi kadunud.

Ise olid sa kadunud, sest sa ei oska otsida.
Nagu ka googeldada jne.

OMA NIME kõrval (kui oled sisse loginud) on sul allapoole suunaga nool, kust avaneb rippmenüü oma tehtud rumalate teemade, samuti oma postituste kohta.
Ei oska sealt vaadata?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

otsides ma ka ei leidnud seda, oligi kadunud.

Ise olid sa kadunud, sest sa ei oska otsida.

Nagu ka googeldada jne.

OMA NIME kõrval (kui oled sisse loginud) on sul allapoole suunaga nool, kust avaneb rippmenüü oma tehtud rumalate teemade, samuti oma postituste kohta.

Ei oska sealt vaadata?

Tahaks sind päriselus kohata… lihtsalt, et mõista…

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sind küll ei taha. Ilmselt sa oled päriseluski samasugune…
Mõistmatu.
Ja meil ilmselt oleks raske suhelda. 10X peab kogu aeg asju üle rääkima, mitte midagi homme ei mäleta, millest täna räägitakse jne.
See võib päris jube olla. Täpselt sama nagu see lugu siin, ainult, et peategelane on naissoost.

Umbes sama on ka teemaalgataja, kes sajandat korda foorumis kaebleb, et ta ei leia oma tehtud teemat või postitust üles.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No KEEGI on otsustanud, et telekavaatamine on tema hobi, seega on su teema sinna lohistatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sind küll ei taha. Ilmselt sa oled päriseluski samasugune…

Mõistmatu.

Ja meil ilmselt oleks raske suhelda. 10X peab kogu aeg asju üle rääkima, mitte midagi homme ei mäleta, millest täna räägitakse jne.

See võib päris jube olla. Täpselt sama nagu see lugu siin, ainult, et peategelane on naissoost.

Umbes sama on ka teemaalgataja, kes sajandat korda foorumis kaebleb, et ta ei leia oma tehtud teemat või postitust üles.

Mina ei ole kaevelnud sajandat korda, täiesti esimest korda juhtus see mul siin. Pole vaja üldistada.

Giuliani stseeni mõistmiseks oleks abiks ilmselt selle äravaatamine. Siis saab tõesti oma arvamuse kujundada ja seda siin avaldada. Niipalju võin öelda, et USAs tekitas see stseen väga palju kõmu ja jutuainet.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

stseeni mõistmiseks oleks abiks ilmselt selle äravaatamine.

Sa vist oma vahus ei pannud tähelegi, et link sellelle stseenile on siin ammu üleval ja kes viitsisid, on seda totrust juba vaadanud.
Mul ntx hakkas seda naisepesus meest vaadates paha ja siva käis nurgast kinni.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi päriselt peab seda naljakaks? No koomikat siiski oli tõesti, aga minu meelest oli see kohutavalt traagiline. Inimesed on nii ükskõiksed… Põhimõtteliselt keegi nendest ei teadnud, et nad on osa sketsist. (Nii tahaks näiteid tuua, aga ma ei hakka spoilerdama.) 

Mulle tegelt isegi meeldis see film rohkem kui eelmine, hoolimata et sketsid olid üksteisega “kokku seotud” üsna nõrgalt.

+2
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas uut Borati filmi juba nägite?