Esileht Pereelu ja suhted Kas väärikas naine elab alkohoolikuga?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kas väärikas naine elab alkohoolikuga?

Postitas:
Kägu

Kas just kalts-naine, kuid kindlasti samuti haige nagu su meeski. Sa sõltud sellest ebatervest suhtest mehega, nagu mees sõltub alkoholist. Ja sarnaselt progresseeruva alkoholismihaigusega süveneb sõltuvus suhtest nagu narkomaania. Olla ilma suhteta võib tunduda hullemana, kui olla suurimas piinas, kannatustes, mida tekitab see suhe, sest olla üksi tähendab elada endas läbi mineviku suuri valusid (nt alkohoolik päritoluperekonnas, alkoholismi surnud lähedane), millele lisanduvad oleviku omad.

Kaassõltlane kannab endas ka teatud omadusi: madal enesehinnang, vajadus olla vajalik, tugev soov muuta ja kontrollida teisi ning valmisolek (isegi tahe) kannatada, tunda hingevalu. Kartes hülgamist, oled valmis ükskõik milleks. See suhe alkohoolikuga hoiab sind erutatuna. Kui võitled nt depressiooniga, siis sa otsid alateadlikult olukordi, mis tekitavad tormilisi või ängistavaid tundeid, sest oled pidevalt liiga ärevil, et tunda masendust.

Mõnikord võivad need naised ka mõelda, et tõenäoliselt sai armastus otsa, kui see kannatamine, frustratsioon, pinge, kibemagus valu on kadunud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkest, mil oma alkohoolikust abikaasa maha jätsin, käis tema peas krõks ja sellest päevast alates ta pole enam pudelit tõstnud. Igapäevases mugavusmullis on alkohoolikul end väga raske kokku võtta. Olen oma otsusega rahul, meie mõlema elu läks palju paremaks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jätsin ka sõltlase maha ca 9 kuud tagasi.
Suure töö tulemusena pani ampulli, mis mõjus talle 7 kuud. Imeline aeg. Siis sai ilus aeg otsa ja mõistusega jätsin ta maha. Süda nutab siiani.
Samas tean, et tema joob siiani.
Mõistusest poleks mul täna enam midagi alles ilmselt.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas väärikas naine elab alkohoolikuga?