Esileht Hobinurk Kas vaatasite kahe klouni seiklusi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kas vaatasite kahe klouni seiklusi

Postitas:

Ma ei saa aru, miks nad nii sitta saadet on hakanud tegema. Juba see Jaapani reis läks käest ära neil. Üks jube joomine ja totrate maskide näo ette animeerimine, kohalike üle irvitamine, labase naljade tegemine. Ja nad olid niiii heeeaaad!

+5
-69
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 23:22; 26.02 10:16; 26.02 10:18; 26.02 17:23; 12.03 19:16;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mulle küll meeldis. Kuna endal puudub reisimise võimalus, siis huviga jälgin teiste seiklusi. Kusjuures eile oli mul üle aegade raskeim päev, ei aidanud jooksmine, ei aidanud nutmine, no nii mõttetu tundus mu elu. Aga jäin vaatama seda saadet ja mul oli naljakas, vesistamine asendus naermisega ning tõepoolest suur aitäh neile. Nad tõid mu maa peale tagasi.

+57
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa räägid? Ise oled paras jaapani kloun – ei suuda isegi normaalset teemaalgatust kirjutada!

+32
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 09:17; 17.03 07:49; 12.04 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib see saade.

+31
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:54; 27.02 01:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa räägid? Ise oled paras india kloun – ei suuda normaalset teemaalgatust kirjutada!

🙂 uudishimu ajas ikka avama?

+2
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 23:22; 26.02 10:16; 26.02 10:18; 26.02 17:23; 12.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jubedast joomisest sa räägid? Paar õlut on jube joomine v?

Igati hea saade. Minu meelest on just väga lahedad animatsioonid juurde monteeritud, väga lõbus ja muhe.

+46
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldis. Kuna endal puudub reisimise võimalus, siis huviga jälgin teiste seiklusi. Kusjuures eile oli mul üle aegade raskeim päev, ei aidanud jooksmine, ei aidanud nutmine, no nii mõttetu tundus mu elu. Aga jäin vaatama seda saadet ja mul oli naljakas, vesistamine asendus naermisega ning tõepoolest suur aitäh neile. Nad tõid mu maa peale tagasi.

Raske uskuda. Mul just vastupidiselt ajavad need mehed oma saadetega pigem nutma.

0
-49
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 23:22; 26.02 10:16; 26.02 10:18; 26.02 17:23; 12.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldis. Kuna endal puudub reisimise võimalus, siis huviga jälgin teiste seiklusi. Kusjuures eile oli mul üle aegade raskeim päev, ei aidanud jooksmine, ei aidanud nutmine, no nii mõttetu tundus mu elu. Aga jäin vaatama seda saadet ja mul oli naljakas, vesistamine asendus naermisega ning tõepoolest suur aitäh neile. Nad tõid mu maa peale tagasi.

Raske uskuda. Mul just vastupidiselt ajavad need mehed oma saadetega pigem nutma.

Aga miks sa siis piinad ennast ja vaatad? Vali mingi teine kanal või pane teler kinni

+50
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu lemmik duo .

Igatahes huvitavam saade,kui näiteks oli see Malluka suvi , rannamaja, kallid kalorid ,hirmu saade koos Orguga.

Mis sulle siis täpsemalt ei meeldi ? Paar šnapsi nalja ?

Miks vaatad siis üldse?

 

+51
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka imekspandav, et selline reaktsioon. Meie just eile mehega arutasime, et nende reisisaated on ikka parimad ja jõudsime järeldusele, et see on nii tänu nende isiksustele. Minu meelest nad nii hästi täiendavad teineteist- Kristjan on selline lõbus muhe sell, selline keskmise eesti mehe prototüüp, veits laisk ja mugav ja temaga on mees-televaatajal lihtne samastuda.  Teet samas tasakaaluks aktiivne, laia silmaringiga, aga ka muhe. Minu meelest nende õllenaljad ei ole labased seetõttu, et nad ise on intelligentsed inimesed. Ma alati muigan neid uih ja aih tegijaid siin, kui inimesed julgevad  juua avalikult veini või õlut, elu nautida ja nalja visata. Kogu aeg peaks nagu pind sealsammuses olema, siis oled õige eestlane.

+59
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka imekspandav, et selline reaktsioon. Meie just eile mehega arutasime, et nende reisisaated on ikka parimad ja jõudsime järeldusele, et see on nii tänu nende isiksustele. Minu meelest nad nii hästi täiendavad teineteist- Kristjan on selline lõbus muhe sell, selline keskmise eesti mehe prototüüp, veits laisk ja mugav ja temaga on mees-televaatajal lihtne samastuda. Teet samas tasakaaluks aktiivne, laia silmaringiga, aga ka muhe. Minu meelest nende õllenaljad ei ole labased seetõttu, et nad ise on intelligentsed inimesed. Ma alati muigan neid uih ja aih tegijaid siin, kui inimesed julgevad juua avalikult veini või õlut, elu nautida ja nalja visata. Kogu aeg peaks nagu pind sealsammuses olema, siis oled õige eestlane.

Aamen.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske uskuda. Mul just vastupidiselt ajavad need mehed oma saadetega pigem nutma.

Miks sa neid ALATI vaatad??

Oled nagu siin mõni erijuhm, kes arvab, et kõiki teemasid peab avama ja vastama.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 11:41; 26.02 13:15; 26.02 16:41; 14.03 19:14; 29.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaadanud saadet, sest pole telekat, aga millalgi vaatan järelvaatamisest kindlasti. Nad lihtsalt on andekad, nende omavaheline tögamine ja lõõp lihtsalt teeb tuju heaks. Peale Võsareporterit on kahtlemata saanud nemad minu lemmikuteks, reisigu nad kus iganes.

Joomine- olete te üldse nii kindlad, et nad tegelikult end purju joovad? Eks nad natuke ikka mängivad üle ka, et vaatajal lõbusam oleks. Loomulikult, õllepudel käib neil iga lõunatamise juurde, sest kui nad üldse ei tarbiks alkot, siis vaevalt suurem osa inimesi nendega samastuda oskaks. Olgem ausad-reisil ikka prooviks kohalikku napsi kah natuke.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul parem, kui Tuuli ja Arbo klounaad

+15
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul parem, kui Tuuli ja Arbo klounaad

Ei olnud neil ka viga, aga ülejäänud reisisaated on küll kehvakesed olnud.

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 11:41; 26.02 13:15; 26.02 16:41; 14.03 19:14; 29.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks nad nii sitta saadet on hakanud tegema. Juba see Jaapani reis läks käest ära neil. Üks jube joomine ja totrate maskide näo ette animeerimine, kohalike üle irvitamine, labase naljade tegemine. Ja nad olid niiii heeeaaad!

Sarja esimene saade on ju alati ülevaade sellest, millest edasistes saadetes juttu tuleb, kuidas saab selle põhjal midagi järeldada.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle need tüübid väga meeldivad! Lõbus vaatamine. Ja kui veel nt sama piirkonna saadet Tuuli Roosma tehtuna vaadata, on väga hea vaatamine. India-saatega niimoodi juhtus, nali ja tarkus käsikäes 🙂

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks nad nii sitta saadet on hakanud tegema. Juba see Jaapani reis läks käest ära neil. Üks jube joomine ja totrate maskide näo ette animeerimine, kohalike üle irvitamine, labase naljade tegemine. Ja nad olid niiii heeeaaad!

Minumeelest ei irvita nad kuskil kohalike üle. Kui nalja tehakse, siis pigem saatejuhtide endi kohta ja eestlaste kivist stereotüüpide üle. Kohalikud traditsioonid võivad veidrad olla, aga kindlasti ei tehta neid maha. Selline väike tolategemine käib reisisaate juurde. Täpselt nagu reisifotograafia juures tuleb saada mingit liikumist pildile, muidu on kõik pildid staatilised maastikupildid või siis kivinägude eestlased taustaks  mingi asi. Jube igav on pärast vaadata.

Ma olen kunagi ühe saate lindistamisel M&J kokku puutunud, nad on äärmisel lahked ja sõbralikud ja teevad kõik, et nende saate külalised end hästi tunneks. Tõsiselt on tunne nagu oleksid nende perekonnast.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile vaatasin, nii hea saade oli, nagu sõõm värsket õhku.  Mulle meeldis, et nad valisid eksootilisema maa, samas on nad kahekesi selline duo, et isegi kõige igavamast riigist teevad huvitava saate. Seetõttu loodan, et neil tuleb neid reisisaateid vähemalt 100:) . Nii palju muidugi ei tule, aga igal juhul andku tuld, selline saateformaat on igati vaatamist väärt. Eelmist Kesk-Aasia saadet nautisin samuti väga, hästi kvaliteetne meelelahutus, head operaatorid ja saate tempo on mõnusalt paras.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks võiks saate tempo aeglasem olla. Aga sedagi ainult sellepärast, et muidu saab hea asi liiga kiiresti otsa. Ehk siis et isegi mitte saate tempo aeglasem, vaid saatetiimi reisitempo, kuna siis jõuaksid nad rohkem saateid teha. Vahel on vaadates lausa kurb, kui mõtlen, et iga paigas, kus nad käivad, on kindlasti veel palju rohkem seda, mida tahaks näha ja teada saada ja ikka põhjalikumalt jne. Ja vahel mõtlen, kui lahe oleks ise selliste rännukaaslastega koos reisimas käia. Nii et kokkuvõttes üks õnnestunumaid saateformaate Eestis üleüldse ja seda suuresti just tänu saatejuhtidele.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, telekanalid võiks Mallukatele, Porganditele, Rannamajadele jms raha raiskamata jätta ja M&J saate pikemana tellida.

TA vist usub seda ka, et Margna veabki pidevalt hädaldavat Jõekaldat vägisi kaasa.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 11:41; 26.02 13:15; 26.02 16:41; 14.03 19:14; 29.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga Kellest jutt?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldis. Kuna endal puudub reisimise võimalus, siis huviga jälgin teiste seiklusi. Kusjuures eile oli mul üle aegade raskeim päev, ei aidanud jooksmine, ei aidanud nutmine, no nii mõttetu tundus mu elu. Aga jäin vaatama seda saadet ja mul oli naljakas, vesistamine asendus naermisega ning tõepoolest suur aitäh neile. Nad tõid mu maa peale tagasi.

Raske uskuda. Mul just vastupidiselt ajavad need mehed oma saadetega pigem nutma.

Aga miks sa siis piinad ennast ja vaatad? Vali mingi teine kanal või pane teler kinni

Ma ei piinagi ennast. Taustal töötas teler selle saate peal ja nägin, et midagi nende reisisaadetes muutunud ei ole. Vaatan siis järgmise osa ka ära kuna mõni siin arvas, et esimene saade ongi kehvem kui järgmised. Ometi loogika ju ütleb, et esimene saade peaks olema parim, et sind saadet vaatama naelutada. Alates Venemaa reisidest kus nad pidevalt rongis ja külas olles jõid on minu jaoks järgnevates sarjades ka esikohal neil joomine ja söömine. Eriti alkoholi joomine. Ma ei näe küll selles midagi väga harivat reisisaadõtena või meelelahutust, kus inimesed joovad ennast täis ja siis üritavad klaasistunud pilguga mingitki reisimuljet anda ja järgmine päev näidatakse kuidas nad pohmelliga võitlevad ja peale võtavad. Ma saan aru, et 20-s eluaastates seltskonnale võib see tõesti naljaks ja äge ja lõbus meelelahutust olla aga kuldses keskeas ma ei leia nende reisisaadetes enam midagi huvitavat ja lahedat. Kõige rämedam läbikukkumine oli minu meelest nende Mongoolia reis.

0
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 23:22; 26.02 10:16; 26.02 10:18; 26.02 17:23; 12.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldis. Kuna endal puudub reisimise võimalus, siis huviga jälgin teiste seiklusi. Kusjuures eile oli mul üle aegade raskeim päev, ei aidanud jooksmine, ei aidanud nutmine, no nii mõttetu tundus mu elu. Aga jäin vaatama seda saadet ja mul oli naljakas, vesistamine asendus naermisega ning tõepoolest suur aitäh neile. Nad tõid mu maa peale tagasi.

Raske uskuda. Mul just vastupidiselt ajavad need mehed oma saadetega pigem nutma.

Aga miks sa siis piinad ennast ja vaatad? Vali mingi teine kanal või pane teler kinni

Ma ei piinagi ennast. Taustal töötas teler selle saate peal ja nägin, et midagi nende reisisaadetes muutunud ei ole. Vaatan siis järgmise osa ka ära kuna mõni siin arvas, et esimene saade ongi kehvem kui järgmised. Ometi loogika ju ütleb, et esimene saade peaks olema parim, et sind saadet vaatama naelutada. Alates Venemaa reisidest kus nad pidevalt rongis ja külas olles jõid on minu jaoks järgnevates sarjades ka esikohal neil joomine ja söömine. Eriti alkoholi joomine. Ma ei näe küll selles midagi väga harivat reisisaadõtena või meelelahutust, kus inimesed joovad ennast täis ja siis üritavad klaasistunud pilguga mingitki reisimuljet anda ja järgmine päev näidatakse kuidas nad pohmelliga võitlevad ja peale võtavad. Ma saan aru, et 20-s eluaastates seltskonnale võib see tõesti naljaks ja äge ja lõbus meelelahutust olla aga kuldses keskeas ma ei leia nende reisisaadetes enam midagi huvitavat ja lahedat. Kõige rämedam läbikukkumine oli minu meelest nende Mongoolia reis.

aga miks siis ise ei tee paremat saadet?Kõik ootame

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen igatahes nende fänn, eriti meeldib Kristjan. Ja minul oli väga lõbus vaatamine eile, ehkki oli alles sissejuhatav saade. Ootan järgmisi 🙂

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende reisisaated on toredad.

Kanalit vahetama pani saade, kus mängiti mingit pildil olija  äraarvamist. See oli nii tehtult lõbus-imestav-innustav. et oli ebamugav vaadata.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru küll, et jutt peab Aafrika saatest olema, aga kas keegi tõesti ei saa kirja panna, millal kus see algas juba?
Lähen muidugi vaatan kohe järgi, aga nii pika teema peale oleks ju võinud keegi mainida 🙂
Mulle nende reisisaated meeldivad, madalseis oli seal Kasahstani paiku, aga siis läks jälle paremaks

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 22:04; 12.03 21:48; 14.03 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru küll, et jutt peab Aafrika saatest olema, aga kas keegi tõesti ei saa kirja panna, millal kus see algas juba?

Eile õhtul, TV3, kell 20.30.

Mulle küll meeldis 🙂 Kui ise reisile ei saa, siis on tore tele vahendusel vaadata, mis maailmas toimub. Minu arust on nad mõnus reisitandem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA kukkus haledalt ämbrisse. Piinlik võiks olla ja oma teemaalgatuse ära kustutada. Vales foorumis oled nagunii.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaadanud saadet, sest pole telekat,

Äkki saab sulle annetada? Tänapäeval suht asotsiaalne, kel telekat pole. Need väheke kiiksuga, kel pole.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Hobinurk Kas vaatasite kahe klouni seiklusi