Esileht Hobinurk Kas vaatasite kahe klouni seiklusi

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Kas vaatasite kahe klouni seiklusi

Postitas:

Ma ei saa aru, miks nad nii sitta saadet on hakanud tegema.

Lisaks sinule enesele on kõigest 3(kolm) inimest nende saateid laitnud. Aga 57 inimest kiidavad. Kas oled vaimne masohhist, et vastuvoolu ujudes negatiivsest tähelepanust mõnu tunned?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:54; 27.02 01:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks nad nii sitta saadet on hakanud tegema. Juba see Jaapani reis läks käest ära neil. Üks jube joomine ja totrate maskide näo ette animeerimine, kohalike üle irvitamine, labase naljade tegemine. Ja nad olid niiii heeeaaad!

Selleks peab ise ikka eriti nõrk tegelane olema, et neid kaht klounideks ja nende nalju labaseks nimetada 😀
Vein on ka hapu enamasti, eks?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid puritaane meil ikka jätkub.
Vaatan hetkel seda saadet ja 00.47 tuleb kohalikul mustal naisel väga põlglik nägu ette, kui valgeid näeb. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan ka praegu järgi mingit osa ja ei saa teist kiitjatest küll aru, kas tõesti selline joomise ja peamiselt ka söömise saade on reizisaatena jube hea?! Kuidas on see võimalik? Mingi vaimne nõtrus seda saadet kiita. Jõekalda kiidab kui ägedad loodushääled kuulda ja avab veinipudeli korki krõbinal keerates. Jumal küll enne jõi juba autos midagi kangemat vist oli viski ja nüüd kohe veini peale. See ju puhta alkohoolik! Päris masendav saade.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 23:22; 26.02 10:16; 26.02 10:18; 26.02 17:23; 12.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates su enda “osavust” klaviatuuril õigetele tähtedele pihta saamise osas, siis võiks küsida, et mitmes klaasike ka  läheb? Osad inimesed lähevad juues tigedaks, kas sellega on seletatav ka su üldine vaenulikkus saatetegijate suhtes :-)?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõekalda kiidab kui ägedad loodus hääled kuulda ja avab veinipudeli korki krõbonal keerates. Jumal küll enne jõi juba autos midagi kangemat vist oli viski ja nüüd kohe veini peale.

Jah, see on dokumentaal-reality, kus kõik sekundi pealt õiges järjekorras ette näidatakse 🙂
Loe: kui sa sellist saadet ootad, siis vaatad vist vale asja

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 22:04; 12.03 21:48; 14.03 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa jälle aru, mis vajadus on teha selliseid negatiivseid teemasid, kus ise piinled või mis iganes seda vaadates, kas vaadata pole enam idagi, kui peab just vaatama

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 08:34; 15.03 12:03; 09.04 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll meeldis. Kuna endal puudub reisimise võimalus, siis huviga jälgin teiste seiklusi. Kusjuures eile oli mul üle aegade raskeim päev, ei aidanud jooksmine, ei aidanud nutmine, no nii mõttetu tundus mu elu. Aga jäin vaatama seda saadet ja mul oli naljakas, vesistamine asendus naermisega ning tõepoolest suur aitäh neile. Nad tõid mu maa peale tagasi.

Raske uskuda. Mul just vastupidiselt ajavad need mehed oma saadetega pigem nutma.

Aga miks sa siis piinad ennast ja vaatad? Vali mingi teine kanal või pane teler kinni

Ma ei piinagi ennast. Taustal töötas teler selle saate peal ja nägin, et midagi nende reisisaadetes muutunud ei ole. Vaatan siis järgmise osa ka ära kuna mõni siin arvas, et esimene saade ongi kehvem kui järgmised. Ometi loogika ju ütleb, et esimene saade peaks olema parim, et sind saadet vaatama naelutada. Alates Venemaa reisidest kus nad pidevalt rongis ja külas olles jõid on minu jaoks järgnevates sarjades ka esikohal neil joomine ja söömine. Eriti alkoholi joomine. Ma ei näe küll selles midagi väga harivat reisisaadõtena või meelelahutust, kus inimesed joovad ennast täis ja siis üritavad klaasistunud pilguga mingitki reisimuljet anda ja järgmine päev näidatakse kuidas nad pohmelliga võitlevad ja peale võtavad. Ma saan aru, et 20-s eluaastates seltskonnale võib see tõesti naljaks ja äge ja lõbus meelelahutust olla aga kuldses keskeas ma ei leia nende reisisaadetes enam midagi huvitavat ja lahedat. Kõige rämedam läbikukkumine oli minu meelest nende Mongoolia reis.

Kas kogu hooaeg oli “Kaks kanget Mongoolias” või oli muu riik veel?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga Kellest jutt?

Teleklounid Piip ja Tuut.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

külas olles jõid on minu jaoks järgnevates sarjades ka esikohal neil joomine ja söömine.

Aga teiste jaoks mitte, niiet saa ehk üle oma personaalteemast?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 22:04; 12.03 21:48; 14.03 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, müü oma telekas, telefon ja arvuti maha, saad palju alkoholi osta ja teiste joomise kadestamisest lahti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 11:41; 26.02 13:15; 26.02 16:41; 14.03 19:14; 29.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kloune ei vaata, aga reisisaadet vaatan

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 08:34; 15.03 12:03; 09.04 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, too üks näide, milline on olnud siiani sinu lemmikreisisaade.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, too üks näide, milline on olnud siiani sinu lemmikreisisaade.

Mina ei ole teemaalgataja ja “Kahe kange” vastu pole mul ka vähimatki. Aga kui nimetada tõeliselt häid reisisaateid, siis Simon Reeve on küll selline mees, kelle saateid vaataks veel ja veel. Temas on tuntavat respekti ja selget pilku külastavate kohtade ja inimeste suhtes, hästi meeldiv. Ja ta ei ole kuidagi ülevõlli-suhtlusstiiliga, pigem vaoshoitud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 09:17; 17.03 07:49; 12.04 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Margna ja Jõekalda eelmised saated on huvitavamad olnud kui Tansaania oma aga ikkagi tunduvalt parem kui see reisisaade mida ERR näitab kus mingi vanamees hauataguse häälega iga kiriku/moshee juures midagi seletab ja seletab ja jääbki seletama … (saate ega selle vanakese nimi ei tule praegu meelde).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Teet kunagi ujuma ei lähe??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Teet kunagi ujuma ei lähe??

kas PK teab?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 08:34; 15.03 12:03; 09.04 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Margna ja Jõekalda eelmised saated on huvitavamad olnud kui Tansaania oma aga ikkagi tunduvalt parem kui see reisisaade mida ERR näitab kus mingi vanamees hauataguse häälega iga kiriku/moshee juures midagi seletab ja seletab ja jääbki seletama … (saate ega selle vanakese nimi ei tule praegu meelde).

“Vanake” on Peeter Vähi, kirikute ja mošeede juures ta räägib vähem, aga budistlike templite juures läheb detailidesse, sest ta ise on budist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 09:17; 17.03 07:49; 12.04 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks nad nii sitta saadet on hakanud tegema. Juba see Jaapani reis läks käest ära neil. Üks jube joomine ja totrate maskide näo ette animeerimine, kohalike üle irvitamine, labase naljade tegemine. Ja nad olid niiii heeeaaad!

Joomist on pigem vähem kui enne, Tansaanias ja Jaapanis selgelt vähem kui nt Venemaal või Indias. Põhimõtteliselt omas kategoorias parim reisisaade P. Vähi ja Uhhuuduuri omade kõrval (need kõik on eri kategooriates, nii et omavahel ei konkureeri). Kuid olen ka märganud, et mõnedele vanaldastele puritaanidele nad miskipärast ei meeldi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 14:54; 25.04 14:56; 25.04 14:58; 25.04 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Teet kunagi ujuma ei lähe??

Teet on käinud ujumas, ja mitte vähe- Indias, Lõuna-Ameerikas, Ameerikas…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 14:54; 25.04 14:56; 25.04 14:58; 25.04 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Margna ja Jõekalda eelmised saated on huvitavamad olnud kui Tansaania oma aga ikkagi tunduvalt parem kui see reisisaade mida ERR näitab kus mingi vanamees hauataguse häälega iga kiriku/moshee juures midagi seletab ja seletab ja jääbki seletama … (saate ega selle vanakese nimi ei tule praegu meelde).

Selle “hauataguse häälega vanamehe” sari “Arktikast Antarktikasse” on parim reisisaade Eesti reisisaadete ajaloos, ja seda arvatavasti veel kauaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 14:54; 25.04 14:56; 25.04 14:58; 25.04 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul parem, kui Tuuli ja Arbo klounaad

Palju parem. Tuuli sari on üldse ainult poole kohaga reisisaade, teise 50%-ga üritab Mallukaga konkureerida, “meie nunnu katseklaasipere”. Kuid ega nad täiesti mõttetud pole, reisimise mõttes on kõige mõttetum hoopis “Reisile minuga”, kus kulgetakse ühest turistilõksust teise ja loetakse kohalikest reklaambrošüüridest juurde ajaloolisi seikasid. Formaat, kus isegi Priimägi oli igav nagu kartul.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 14:54; 25.04 14:56; 25.04 14:58; 25.04 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Teet kunagi ujuma ei lähe??

Vaatajate soovile vastu tulles tänases osas läks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.02 11:41; 26.02 13:15; 26.02 16:41; 14.03 19:14; 29.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Hobinurk Kas vaatasite kahe klouni seiklusi