Esileht Hobinurk Kas vaatate sünnitavat Eestit?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas vaatate sünnitavat Eestit?

Postitas:

Omg! Kas need linnulausajad ja nibumasseerijad tõesti saavad oma teenusega leivale vorsti peale teenitud?
Mul läks tuju kohe täiesti nulli, et selliseid inimeste lollitajaid on ka Eestis ja on nendesse uskujaid ja järgijaid.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:30; 15.12 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omg, ei!

Mul muudki teha kui igasugust jama vahtida.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on täis igasugu soolapuhujaid. Ja ilmselt jätkub neil kliente. Teed aga vaala häält ja kasseerid selle eest kliendilt raha. Ega rumal pole see, kes küsib, vaid see, kes maksab:)

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:52; 16.12 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on täis igasugu soolapuhujaid. Ja ilmselt jätkub neil kliente. Teed aga vaala häält ja kasseerid selle eest kliendilt raha. Ega rumal pole see, kes küsib, vaid see, kes maksab:)

On küll jah. Mul jäi suu lahti ja silmad läksid punni kui ma seda saadet vaatasin. Kas tõesti pole tv-s enam midagi mõistlikumat näidata kui sellist kammajaad! Paistab, et see on nagu naissaatejuhiga Roaldi jutud vms.kuigi jah Roaldil on natuke mõistlikumad külalised või kojad mida ta külastab.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:30; 15.12 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnudki sellisest saatest. Ei vaata ega plaani ka vaatama hakata.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et see on nagu naissaatejuhiga Roaldi jutud vms.kuigi jah Roaldil on natuke mõistlikumad külalised

Heelia on tegelikult ok saatejuht, teeb huvitavaid saateid. Ega sel saatel ka viga ei olnud.

Roald on ka hea saatejuht. Tal olid ka ühes saates mingid uhuuu naised, inglid, neitsi maarja vms. Sellest on siin perekoolis ka teema.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:52; 16.12 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte Eesti üksinda ei ole täis, vaid see on heaoluühiskonna järjekordse perverssuse näide.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõne sealse teenuse pakkujast sünnitustel väga abi olnud. Kui raha on, miks mitte, pole kahju neile maksta. Olen tänulik et nad aitasid ja pole kellegi asi arvustada.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata. Sünnitan ise. Pole paanitseja, et vajan mingit hüpnosünnitust. Juba esimest sünnitust ei kartnud. Muidugi oli valus, aga valu pärast ma küll röökimist vajalikuks ei pidanud. Nägin ühe saate lõppu (või neid ainult 1 ongi) , kus siis tädi ütles, et ta lõpus ikka 2 h ainult röökis, sest valus oli. Vot sellest ma ei saa aru, miks täiskasvanud inimene röögib valu pärast.

Ma küll saan aru presside ajal karjumisest. Aga need ei ole valukarjed. Need karjed on jõu vallandumise karjed, nagu odaviskajal või kettaheitjal, kes ka ei karju valust. Aga lihtsal tvalude pärast röökida?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma “raiskasin” oma elust terve tunni, et midagi sensatsioonilist näha… Aga polnud seal ju midagi erakordset. Hüpnosünnitus ei tähenda ju mingit hookuspookus hüpnoosi vaid õigesti hingamist ja keskendumist. Muud asjad polnud ka ju midagi erakorralist…

Või on teema-algataja üks neid uih-aih-appi-keegi-julgeb-sünnitusest-rääkida-täidest? Noh et väga häbiväärne ja piinlik teema?

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oli küll hea saade. See, et teema, kui selline on täiesti jabur ja arusaamatu, ei tähenda, et saade ise jama on. Ma vaatasin huviga, ehkki ma absoluutselt ei kiida heaks neid uhhuu-teemasid ja inimesi. Täpselt sama ka Roaldi saatega, kus olid saatekülalisteks maapealsed inglid.  See, et teema, kui selline, normmõistusega inimest  muigama paneb, ei täheda ju, et saade üldse vaadata ei kõlba. Huvitav ju näha, milliseid inimesi Eesti olemas on.

Mulle on saatejuht aina enam hakanud meeldima. Võiks tõesti öelda, et Roaldi naisversioon. Huvitavad teemad ja saatejuhi hästi positiivne olek. Samuti väga heatahtlik suhtumine saatekülalistesse, ehkki on ilmselgelt aru saada, et saatejuhti ennast ajab asi sageli muigama. Mulle tundub, et see Heelia ka mõnikord tögab läbi lillede (näiteks siis, kui Merilin Nau rääkis oma “tööst” ja õpetas teda poseerima).

Ma olen näiteks sedatüüpi, et ma prahvataks kohe välja, kui mingi asi täiesti idiootne tundub. Näiteks, sünnitamise saates see koht, kus keegi naisterahvas talle “ilusa õrna healega” uksel seistes laulab. Heelia vaatas nii siiralt ja heatahtlikult. Kui keegi mulle midagi sellist korraldaks, siis ma ilmselt ei suudaks hoiduda tal laupa katsumast ja väljaütlemast, mida ma sellisest nõmedusest arvan.

Kunagi, kui Heelia alustas, siis oli tema pisut veiderdav maneer harjumatu, aga aina enam hakkab mulle see meeldima ja kuidagi sobib talle väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Kas vaatate sünnitavat Eestit?