Esileht Pereelu ja suhted Kas vaba naine peab alustama juurdlusest?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kas vaba naine peab alustama juurdlusest?

Postitas:

Et aru saada, kas mees on ka vaba? Või uskuma mehe juttu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 16:31; 04.03 16:34; 04.03 17:42; 04.03 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väike \”usalda, aga kontrolli\”-mõtteviis ei teeks paha tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees räägib, et elab ainult laste pärast koos, magavad naisega eri tubades, lahutus on vaid vormistamise küsimus…
Siin on kirjutanud palju naisi, kes väidetavalt nüüd sellise mehega õnnelikus uues suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 16:31; 04.03 16:34; 04.03 17:42; 04.03 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jutt või asi. vaata mõni parem mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees räägib, et elab ainult laste pärast koos, magavad naisega eri tubades, lahutus on vaid vormistamise küsimus…
Siin on kirjutanud palju naisi, kes väidetavalt nüüd sellise mehega õnnelikus uues suhtes.[/tsitaat]
ha-ha-haa. siin pole ju isegi midagi juurelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mees on mingi täielik lapsemeelne. isegi mõistlikult valetada ei oska.

ta peab sind ikka väga lolliks, kui arvab, et selline jura veenab kedagi.

tegelt on nii, et kepib oma naist regulaarselt edasi ja tahab kõrvalt lihtsalt armukest, kes suuseksi ja anaali teeks, mida tema naine ehk ei nõustu tegema vms…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees räägib, et elab ainult laste pärast koos, magavad naisega eri tubades, lahutus on vaid vormistamise küsimus…[/tsitaat]

Siis pole ju mingit probleemi, kui nagunii ainult laste pärast koos elatakse, võid ju talle mõnikord külla minna. Ega laste kuuldes ei pea ju midagi ütlema, naisele ütled naeratades, et \”Mart jättis eile õhtul oma pangakaardi minu juurde, olin siinkandis, nii et tõin ära.\” Eks naise reaktsioonist on näha, kas ta teab, et mees õhtuti mingi teise naise juures on ja kas ta arvab, et tal on põhjust kadeduseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees räägib, et elab ainult laste pärast koos, magavad naisega eri tubades, lahutus on vaid vormistamise küsimus…
Siin on kirjutanud palju naisi, kes väidetavalt nüüd sellise mehega õnnelikus uues suhtes.[/tsitaat]
kui mees elab naisega koos (ükskõik mis põhjusel ja millises magamistoas), siis see mees ei ole vaba. ta on suhtes (suhte kvaliteet ei puutu asjasse). mis siin juurelda on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 17:27; 04.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui mees elab naisega koos (ükskõik mis põhjusel ja millises magamistoas), siis see mees ei ole vaba. ta on suhtes (suhte kvaliteet ei puutu asjasse). mis siin juurelda on?[/tsitaat]

Korterinaabrid on suhtes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 16:31; 04.03 16:34; 04.03 17:42; 04.03 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on paar (neutraalset) meessoost sõpra öelnud, et see ei pruugi vale olla ja mõnikord tõesti elab mees naise juures veel ainult sellepärast, et ei ole veel uut elamist leidnud või on mingid muud asjad veel lappimata. Armastus võib tõesti juba otsas olla ja lahkuminek kindel (vähemalt mehe jaoks). Asi võib olla näiteks selles, et naine ei soovi lahku minna ja manipuleerib – lapse hooldamise asjad ei ole veel selged ja seni võib naine lastega mida tahes ette võtta. Nii et laste nägemiseks oldi sunnitud veel koos elama. Ise tean täpselt ühte sellist juhtumit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees rääkis oma armukesele ka seda juttu, kuid mulle lahutust nüüd anda ei taha. Takistab seda igal võimalikul moel. Ehk ütle mehele spontaanselt-koli homme sisse-lahutada saad ka hiljem-vaata mis mees kostab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Korterinaabrid on suhtes.[/tsitaat]
korterinaabritel ei ole tavaliselt ühiseid lapsi ja ühist majapidamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 17:27; 04.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need abielumehed toovad ikka ja alati ühesuguseid põhjendusi. Aga tõesti, kui asi ainult vormistamises on, siis võid ju neile rahulikult külla ka minna või vähemalt mehele mainida, vaata, mis siis kostab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees räägib, et elab ainult laste pärast koos, magavad naisega eri tubades, lahutus on vaid vormistamise küsimus…
Siin on kirjutanud palju naisi, kes väidetavalt nüüd sellise mehega õnnelikus uues suhtes.[/tsitaat]
see on ju klassikaline lits-meeste jutt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul on tegu eriliselt saamatu mehega, sest ta
1. ei suuda lõpetada eelmist suhet/abielu (ei suuda otsustada, ei tea, mis tahab, ei ole aus jne)
2. ei suuda endale uut elamispinda hankida (on kehval järjel, töötu, laisk)
3. ei suuda üksinda elada (saamatu, laisk, mugav, memmekas)

Tahad sellist meest või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellisel juhul on tegu eriliselt saamatu mehega, sest ta
1. ei suuda lõpetada eelmist suhet/abielu (ei suuda otsustada, ei tea, mis tahab, ei ole aus jne)
2. ei suuda endale uut elamispinda hankida (on kehval järjel, töötu, laisk)
3. ei suuda üksinda elada (saamatu, laisk, mugav, memmekas)

Tahad sellist meest või?[/tsitaat]

Kas need siinkirjutajad siis valetavad? Kes just nii on toreda mehe saanud?
Küsimus on tegelikult hüpoteetiline. Mehe staatust on väga raske teada saada ja nii mõngi naine on armuke enda teadmata.
Ise olen seisukohal, et vallaline tähendab vaba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 16:31; 04.03 16:34; 04.03 17:42; 04.03 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas mehed saavad naise staatuses kindlad olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees räägib, et elab ainult laste pärast koos, magavad naisega eri tubades, lahutus on vaid vormistamise küsimus…
Siin on kirjutanud palju naisi, kes väidetavalt nüüd sellise mehega õnnelikus uues suhtes.[/tsitaat]

Enamus abielus inimesi elab koos laste pärast ja magab eri tubades näiteks põhjusel, et mees norskab…Lahutus ongi alati vormistamise küsimus-juriidiline toiming.
Mees seega ei valeta, aga sina oled kolmele lausele mõelnud juurde, et:
1. ta ei armasta naist
2. ta ei seksi naisega
3. ta soovib lahutuse vormistada
Kas mees on seda öelnud :)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb , mis laadi suhet sa tahad, kui kerged tsiki-brikid, siis ju vahet pole, kui tõsisemat sorti suhet, siis peaks andma ikka mõista, et suhe saab toimuda ikka täiesti vaba mehega, st koligu mujale ja lahutagu ära. Kui seda teha ei soovi, siis pole tõsisemaks suhteks ju mingit alust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka aastaid ühe mehe armuke,rääkis,et pole naisega juba aastaid maganud ja neil ei ole suhet.
Tegi mulle abielu ettepaneku(elas vabaabielu).
Ma ei võtnud vastu ja poole aasta pärast abiellus teise naisega.
Ju siis oli tõsi,et ei olnud mingit elu oma nii öelda naisega..
Kõik mehed ei valeta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest rääkides ma täitsa usun, et paljud ei tule selle pealegi, et külgelööv mees võib olla seotud. Eriti noore, kogenematu ja naiivsena arvad, et inimesed ei valeta ega peta. Olin ka siis 18, kui tutvusin endast vanema mehega. Meil olid nii toredad päevad, sõitsime ringi, panime pidu ning lõpuks läksime ka voodisse. Mingeid väga nähtavaid märke polnudki, sest aega tal minu jaoks oli ning mind oli tutvustatud ka tema sõpradele. See, et ta enda koju mind kuidagi viia ei tahtnud, tundus lihtsalt tema veidrusena. Lõpuks kui korra viidi, siis oli enne seda kõvasti vaeva nähtud – nimelt naise asjad kõik ära pandud. Nii et sain kui puuga pähe, kui mitme nädala pärast mees mulle ise asjast rääkis. \”Lahku\” me ka läksime.
Selle elukogemuse võrra rikkamana ning pideva perekooli lugejana olen nüüd vast juba liialt umbusklik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, naine ei pea alustama juurdlusest. küll aga ei pea ennast ega enda tegevusi piirama ka. võib helistada, kui tuju tuleb ja külla minna, kuna tuju tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

korterinaabritel ei ole tavaliselt ühiseid lapsi ja ühist majapidamist.[/tsitaat]
Mõnel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale: jah, oleks tark tegu enne tunnetele voli andmist reaalsusega tutvuda, ehk nagu sina ütled, juurdlus läbi viia.
Aga 100% garantiid ei anna seegi, kui uurimisalune on osav jälgede segaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka madal enesehinnang ja hobuse kannatus olema, et mingit meest oodata. Kui tunne on vastastikune ja mees kardab naist kaotada, lõpetab ta ühe suhte ja pühendab end armastatud naisele. Iga muu jutt on hülgemöla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua ta siis juba elab \”laste pärast\” oma naisega koos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoia parem eemale, võid talle öelda, et suhtlete edasi, kui ta omaette elab. Kui ta ei suuda oma elamispinda muretseda, siis tead, et pole sellisega miskit peale hakata või ei taha naise juurest lahkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, teemaalgataja, käisid mehel ja tema \”eksnaisel, kellega tal midagi enam ei ole\” külas ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas vaba naine peab alustama juurdlusest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.