Esileht Ilu ja tervis Kas vajan psühhiaatrit?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas vajan psühhiaatrit?

Postitas:

Viimasel ajal, kui õhtuti töölt koju jõuan, õgin päris palju. Kõik, mis külmkapis leidub, ka ära söön. Lihtsalt kogu aeg tahaks \”midagi head\”. Mul pole kunagi varem kaaluga probleeme olnud ja süüa olen ka saanud nii palju kui tahan. Kas hormoonid sassis või mis? Vanus 26, pikkus 180 cm, hetkekaal 73 kg. Ennast peeglist vaadates tundun paks, kuigi tean, et olen normaalkaalus. Buliimik just ei ole, aga on ka tahtlikku okendamist esinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise suhtumisega võib psühhiaatrit varsti vaja minna küll.

sa ju pikk tüdruk, kaalu võiks isegi rohkem olla, ongi naiselikum.

mis te põete iga kilo pärast. kui kõht on tühi, tulebki süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me räägime tööl just sama asja. mina ja mu kolleegid, käime koguaeg söömas, kui võimalik on. kui võimalik pole, siis ei söö, kui tööd palju. aga kui aega on ja tööd vähem, siis käime aga sööklas, ostame jäätist, shokolaadi, kooke.
tööl on kõht koguaeg tühi. süüa kõlbab kõik. tihti võtamegi tööle kaasa sööke, mida kodus nagu ei sööks. tööl saab kõik ära söödud.
kodus sellist söömist pole kellegil. kodus ei tule nagu söömine meeldegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki aitab
http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8828593

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]sellise suhtumisega võib psühhiaatrit varsti vaja minna küll.

sa ju pikk tüdruk, kaalu võiks isegi rohkem olla, ongi naiselikum.

mis te põete iga kilo pärast. kui kõht on tühi, tulebki süüa.[/tsitaat]

Kas sul TÕEPOOLEST ei ole MITTE MIDAGI muud teha kui naistega perekoolis möliseda?

Sa oled peaaegu veel jäledam kui yxik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Kas sul TÕEPOOLEST ei ole MITTE MIDAGI muud teha kui naistega perekoolis möliseda?

Sa oled peaaegu veel jäledam kui yxik.

[/tsitaat]

Mis see sinu p…e üldse torgib? toksi oma elukest edasi ja ära õienda siin..vaat kus tädi tuli välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadi M pole vist veel aru saanud, et kägusid on siin palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasel ajal, kui õhtuti töölt koju jõuan, õgin päris palju. Kõik, mis külmkapis leidub, ka ära söön. Lihtsalt kogu aeg tahaks \”midagi head\”.[/tsitaat]
Kui sa ise ei viitsi tegeleda ja raha kotis põleb, võid psihhiaatrile pöörduda küll, näit kaalukabinetti.
Aga mõistlik inimene, kui ta omale on probleemi teadvustanud, saab ise hakkama. Leia endale midagi muud head asemele, äkki kino või teater, õhtune tantsutrenn vmt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasel ajal, kui õhtuti töölt koju jõuan, õgin päris palju. Kõik, mis külmkapis leidub, ka ära söön. Lihtsalt kogu aeg tahaks \”midagi head\”. Mul pole kunagi varem kaaluga probleeme olnud ja süüa olen ka saanud nii palju kui tahan. Kas hormoonid sassis või mis? Vanus 26, pikkus 180 cm, hetkekaal 73 kg. Ennast peeglist vaadates tundun paks, kuigi tean, et olen normaalkaalus. Buliimik just ei ole, aga on ka tahtlikku okendamist esinenud.[/tsitaat]
üks kahest, kas mingi aine puudus, või stress.
kilod kilodeks, aga meeleheitlik lakkamatu söömine ei ole normaalne, ausalt.
mine alustuseks perearstile, loodame, et see on sul taibukas ega keeldu vereproove tegemast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas vajan psühhiaatrit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.