Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas vaktsiinide vastased on kursis ajalooga?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 127 )

Teema: Kas vaktsiinide vastased on kursis ajalooga?

Postitas:
talent

Kui ma ei soovi ennast vaktsineerida covidi vastu, ei tähenda see automaatselt, et ma olen vaktsiinide vastane. Ei ole vaja mingit vastasuse jura päevast päeva ajada. Konkreetse vaktsiini puhul ma ei näe täna vajadust lasta ennast sellega süstida. Olenevalt asjaoludest ma vabalt võin selle vajaduse ka ümber hinnata ja otsustada vaktsiini kasuks. Kas teised ennast vaktsineerivad või mitte, sellest on mul täiesti ükskõik. Mingit vastasust minus ei ole.

Mis vahet sel nimetusel on? Fakt on see, et sa mingil põhjusel ei vaktsineeri ja kõik. Pole vaja solvuda (lisa)nimetuse peale.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
ninja

ma ei saa aru neist “olen maailmanaba” inimestest, et neil oli koroona ja see oli vaid nohu.

saate aru ka, et kõigil see nii hästi ei kulge. äärmiselt isekas suhtumine, kui teised surevad, jäävad tööta, istuvad kodus. arusaamatu mölaklus.
vastuargumendid vaktsiinile on pmst “ma ei pea”, “põhiseadus”, “meid manipuleeritakse”

kulla inimesed, teid manipuleeritakse nagunii iga päev. suur osa inimsuhtlusest on manipulatsioon. tehke nii vähemalt, et keegi tõsiselt ei kannataks.

+27
-8
Please wait...

Postitas:
talent

Huvi pärast tahaks teada, kas see räuskav TA teab, mitu aastat kulus lastehalvatuse jne vaktsiinide väljatöötaiseks?

ilmselgelt ta ei tea, ega muidu ei mängiks siin mingit katsevaktsiinide lolli aktivisti.

ok, mina ei saa tulevikus lapsi, TA ka ei saa, aga sellest on eil mõlemal poogen.

Aga kui 10-15a pärast meie lapsed ka ei saa, kas siis on ka?

Lastehalvatuse vastane vaktsiin töötati välja aastal 1956 ehk 65 aastat tagasi. Ilmselgelt oli tehnoloogia siis selline, et iga katsetuse jaoks kuluski aastaid.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Ütle siis surmtõsiselt, kui suure protsendil Eesti elanikest sinu arvates võiks haridus 6 klassi külakooliga piirduda.

Ja sa lähed teise äärmusse? 6 klassi haridust on kahtlemata liialdus, aga see ei viita küll tingimata irooniale.

Ok, võib-olla jah ülehindasin siinset seltskonda, kui tundus, et sellist lahmivalt üldistavat teksti ei saa ju ometi tõsimeeli kirjutada, et isegi usuhullude kohta on see madal tase – aga võib-olla tõesti arvavadki õndsakesed oma enesehinnangu tõstmiseks, et just selline see demoniseeritud “vastasleer” ongi 😀 Nojah, sel juhul vabandused.

Uhke tunne ju, kui tead, et endal on hädaga läbitud 9, aga mõnel on 6. Sellist asja näed, siis ikka paned plussi 😀

+4
-3
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Huvi pärast tahaks teada, kas see räuskav TA teab, mitu aastat kulus lastehalvatuse jne vaktsiinide väljatöötaiseks?

Ega Covidi vaktsiini samuti 1 aastaga välja ei töötatud. Aluseks võeti SARS-i vaktsiinid, milledega on töötatud juba… 5 aastat? Ja lastehalvatuse vaktsiini väljatöötamise ajal oli vastav võimekus loomulikult hoopis midagi muud kui praegu, suht sisutu on võrrelda poole sajandi tagust arendustegevust ja tööstust praegusega.

…Nagu ka täiesti erinevaid haiguseid ja vaktsiine

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Täna suri juba 9 inimest koroonasse

jama värk, neil 88 ja 99-aastastel jäi nüüd mitukümmend õnnelikku aastat elamata

Suri üheksa koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata: 62-aastane mees, 72-aastane mees, 74-aastane mees, 77-aastane mees ja naine, 85-aastane naine, 86-aastane mees, 88-aastane naine ja 99-aastane mees.

Ega osa nendest liiklusõnnetuse ohvrid olnud?

+5
-20
Please wait...

Postitas:
talent

Nende argument on nt see, et vaktsiinide ja haiguste kadumise aeg on juhuslikult sama, st paranes hügieen jne. Et need haigused oleksid nii ehk naa taandunud/kadunud,

Põhjasõjaaegne katk viis ca 200 tuhat eestlast. Umbes 150 tuhat meid jäigi. Jah, katkust saadi lahti, aga rahvastikukatastroof oli juba toimunud.
Usun, et kui toona oleks mingi “imerohi” leiutatud, oleksid kõik seda väga soovinud. Istuda ja lihtsalt oodata, et üle läheb, on tänapäevaste vaktsiinivastaste mugav tee.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Üldse, see koroona on juba nii eilne päev. Oleks aeg eluga edasi minna.

Aga paku siis välja mingi alternatiiv, mis lubaks pööblil ennast samavõrd eliidina tunda kui koroonavaktsiin. Pole ju midagi muud nii kättesaadavat ja efektiivset.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Ma mõtlesin, et teema on absoluutsetest vaktsiinivastastest, mitte nendest inimestest, kes pole koroonavaktsiini teinud.

Keskmine vaxxer ei tee neil kahel vahet

+3
-8
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Kui ma ei soovi ennast vaktsineerida covidi vastu, ei tähenda see automaatselt, et ma olen vaktsiinide vastane. Ei ole vaja mingit vastasuse jura päevast päeva ajada. Konkreetse vaktsiini puhul ma ei näe täna vajadust lasta ennast sellega süstida. Olenevalt asjaoludest ma vabalt võin selle vajaduse ka ümber hinnata ja otsustada vaktsiini kasuks. Kas teised ennast vaktsineerivad või mitte, sellest on mul täiesti ükskõik. Mingit vastasust minus ei ole.

Mis vahet sel nimetusel on? Fakt on see, et sa mingil põhjusel ei vaktsineeri ja kõik. Pole vaja solvuda (lisa)nimetuse peale.

Miks sa küll arvasid, et peaksid endale nimeks talent võtma? Keegi soovitas 😀

+3
-8
Please wait...

Postitas:
piret005

jama värk, neil 88 ja 99-aastastel jäi nüüd mitukümmend õnnelikku aastat elamata <i>Suri üheksa koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata: 62-aastane mees, 72-aastane mees, 74-aastane mees, 77-aastane mees ja naine, 85-aastane naine, 86-aastane mees, 88-aastane naine ja 99-aastane mees.</i> Ega osa nendest liiklusõnnetuse ohvrid olnud?

Kui küüniline veel võib olla. Kas kui inimene on vana, pole ta enam üldse mingi inimene? Lisaks on minu hinnangul kuuekümnendates või seitsmekümnendates aastates inimesed päris kindlasti liiga noored suremiseks. Kui nad oleks vaktsiiniga palju kauem elanud, siis on see surm küll väga mõttetu. Kindlasti oled sinagi mõne teismelise jaoks liiga vana ja poleks eriline kaotus, kui koroonasse sureks, aga täiskasvanu suust sellist asja kuulda on ikka tõesti inetu.

+20
-7
Please wait...

Postitas:
freyafefa

ma ei saa aru neist “olen maailmanaba” inimestest, et neil oli koroona ja see oli vaid nohu.

saate aru ka, et kõigil see nii hästi ei kulge. äärmiselt isekas suhtumine, kui teised surevad, jäävad tööta, istuvad kodus. arusaamatu mölaklus.

Kas keegi on siin öelnud, et riskigrupid ei peaks ennast vaktsineerima?
Või sa arvad, et sina ei upu, kui mul on päästevest seljas?

+2
-13
Please wait...

Postitas:
talent

isegi usuhullude kohta

Solvud, et sind peeti “nendeks”, aga lahmid ise hoolega “usuhullude” aadressil? Anna siis hääd eeskuju ja ära lasku kirjapildis nende hullude tasemele.
A ilmselgelt ei suuda sa vastu panna…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
km70

Täna suri juba 9 inimest koroonasse

jama värk, neil 88 ja 99-aastastel jäi nüüd mitukümmend õnnelikku aastat elamata

Suri üheksa koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata: 62-aastane mees, 72-aastane mees, 74-aastane mees, 77-aastane mees ja naine, 85-aastane naine, 86-aastane mees, 88-aastane naine ja 99-aastane mees.

Ega osa nendest liiklusõnnetuse ohvrid olnud?

Niisugust arrogantsi võib ainult igilollide või iginoorte juurest leida. Viimasel juhul on lollus vabandatav ning loodetavasti möödub.
Jah, ka sellest on kahju, kui see 99-aastane suri ühe päeva liiga vara ning ei näinud värskelt sündinud lapse-lapse-lapse-lapselast või kui sellel 88-aastasel jääb 10 tegusat aastat elamata. Jajah, minu ema on 87 ja on kogukonna hing, orgunnib, toimetab, küpsetab ja korraldab. Ja kas sa ei pannud tähele, et surid ka 62-aastane, 72-aastane jne? Mitu aastat neil sinu arvates elamata võis jääda? Tähtsusetu? Mina pole ka 62-st kuigi kaugel, kümme aastakest ainult – aga peaksin siis suremist küll väga varaseks.

Aga ei, sinu mõnud on ikka olulisemad ning sulle ei meeldi kohe üldse, et sa pead midagi teiste nimel tegema. Sinul on on koroona ainult nohu.

+23
-5
Please wait...

Postitas:
km70

Kas keegi on siin öelnud, et riskigrupid ei peaks ennast vaktsineerima? Või sa arvad, et sina ei upu, kui mul on päästevest seljas?

Kui sinul on päästevest seljas, ei pea päästjad (ehk tervishoiusüsteem) valima, keda esimesena päästa.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
troll

Minge siis ütelge nendele 200-le seal haiglas, et tõuske nüüd püsti ja minge koju oma nohuga ning ärge hoidke kohti kinni.

Vihale ajabki see, et need mittevaktsineeritud ummistavad haiglaid ja minu isa puusaoperatsioon on jube selle tõttu määramatu aja võrra edasi lükkunud.

Mul ongi täna ükskõik – mina ning mu tergemad lähedased on vaktsineeritud ja usun, et haigestumise korral põen niipalju kergemalt, et ehk ei vaja haiglat. Kui haigust levitan, siis eeskätt ohustan mittevaktsineerituid. Kuid need mittevaktsineeritud võiksid siis solidaarsusest loobuda haiglaravist ju ometigi. Miks mitte?

+20
-6
Please wait...

Postitas:
Susannah

jama värk, neil 88 ja 99-aastastel jäi nüüd mitukümmend õnnelikku aastat elamata <i>Suri üheksa koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata: 62-aastane mees, 72-aastane mees, 74-aastane mees, 77-aastane mees ja naine, 85-aastane naine, 86-aastane mees, 88-aastane naine ja 99-aastane mees.</i> Ega osa nendest liiklusõnnetuse ohvrid olnud?

Kui küüniline veel võib olla. Kas kui inimene on vana, pole ta enam üldse mingi inimene? Lisaks on minu hinnangul kuuekümnendates või seitsmekümnendates aastates inimesed päris kindlasti liiga noored suremiseks. Kui nad oleks vaktsiiniga palju kauem elanud, siis on see surm küll väga mõttetu. Kindlasti oled sinagi mõne teismelise jaoks liiga vana ja poleks eriline kaotus, kui koroonasse sureks, aga täiskasvanu suust sellist asja kuulda on ikka tõesti inetu.

Ja eelmine nädal suri pärast vaktsineerimist minu endine õpetaja, 70ndates aastates. Ei, tal polnud kaasuvaid, potentsiaalselt fataalseid hädasid, oli küll pensionil, aga muidu toimekas, sportlik ja aktiivne, terve inimene. Ning miskipärast on teie arust okei rääkida sellistel puhkudel, kuidas “inimesi ikka sureb ju”, aga kui keegi samavanune peaks koroonadiagnoosiga minema, on tegu ülekohtuselt varajase surmaga? Olgu öeldud, et minu silmis oli ka selle õpetaja surm ülekohtuselt varajane, mul on kogu hingest kahju.

+9
-13
Please wait...

Postitas:
Kaegu508

Mul on isegi gripp jubedam olnd, kui see kurikuulus haigus. Möödus tavaliselt, üks päev oli palavik, kurk valus ja väike köha. See on ka kõik. Lõpetage see pideva hirmu all elamine ükskord ära ja saage aru, et selle haiguse olemasoluga tuleb lihtsalt leppida. Ei muuda ka mingid “imevaktsiinid” seda olematuks, vaktsineeritud levitavad seda samamoodi edasi. Üldse, see koroona on juba nii eilne päev. Oleks aeg eluga edasi minna.

Tore, et sul nii hästi läks. Mulle aga ei meeldi, et haiglates järjekordselt plaanilist ravi piiratakse, kuna tuleb koroonaosakondi avada. Sealjuures tagada III astme intensiivravikohtade olemasolu.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
km70

Ja eelmine nädal suri pärast vaktsineerimist minu endine õpetaja, 70ndates aastates.

Milline seos tema surma ja vaktsiini vahel tuvastati?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Susannah

Ja eelmine nädal suri pärast vaktsineerimist minu endine õpetaja, 70ndates aastates.

Saad ise ka aru, et see teie stampvastus on kõige leierdatum plaat üldse? Samamoodi tahaksin ma teada, kuidas võib kindel olla, et haiglas surijate surmapõhjus just koroona on olnud, mitte mõni kaasuv haigus. Võiks juba tunnistada, et surrakse koroonasse ja surrakse ka vaktsiinide põhjustatud/võimendatud tervisehädade tagajärjel. Aga ikka on see üks sekti tunnustega kontingent, kes mitte mingil juhul ei ole nõus möönma, et 100% tõde on ainult see, mida nemad ise usuvad.

+6
-17
Please wait...

Postitas:
viiviann

Sa ei saa ikka üldse aru. Asi ei ole vaktsiinis, vaid vajaduses. Iga nohu vastu ma vaktsineerima ei hakka. Las vaktsineerivad need, kes soovivad.

Jajah, “iga nohu”… ok, nüüdseks tõesti uued vormid nii tapvad pole, kuid nt Itaalias, mis 2020 kevadel ühena esimestest kõvasti pihta sai, suri tollal 130000 inimest. 0.22% elanikkonnast- kui Eesti oleks sama raskelt pihta saanud (õnneks ei saanud, kuna varakult rakendati karmid piirnagud, sh tänu Itaalias toimunule), siis oleks surmade arv vastavalt olnud 3000. Isegi, kui ma nüüd suhtun oluliselt tolerantsemalt ülejäänud ühiskonna peal liugu laskvatesse vaktsiinivastastesse, siis termin “iga nohu” on küll räige BS, mille ütlejalt mingit sisukat teksti pole loota.

Ok, kui ma riskirühma kuuluksin, siis vaktsineeriksin. Kuni olen terve, tugev, noor inimene, ei karda ma tõesti nohu.

Kui leiutatakse eluaegne vaktsiin, on ka mõeldav.

Sina oled jah, noor ja terve, aga puutud kindlasti kokku ka vanade ja nõrkadega, kes sinu tõttu võivad haigestuda ja surra.

Ma ei saa aru sellest vaktsiinivastasusest? Kas inimestele meeldib, et peab maski kandma, on kõiksugused reisimise ja üritustepiirangud? Või meeldib pidevalt teste teha tõestamaks, et pole haige?

+12
-3
Please wait...

Postitas:
kurimoor

Saad ise ka aru, et see teie stampvastus on kõige leierdatum plaat üldse? Samamoodi tahaksin ma teada, kuidas võib kindel olla, et haiglas surijate surmapõhjus just koroona on olnud, mitte mõni kaasuv haigus. Võiks juba tunnistada, et surrakse koroonasse ja surrakse ka vaktsiinide põhjustatud/võimendatud tervisehädade tagajärjel. Aga ikka on see üks sekti tunnustega kontingent, kes mitte mingil juhul ei ole nõus möönma, et 100% tõde on ainult see, mida nemad ise usuvad.

ja jah, arstid ei tea midagi.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Thaleia

National Geographicus on just artikkel, et USAs on covidi tagajärjel surnud 700 000 inimest. Nohusse?
Mis nende vaximisvastaste lahendus on praeguses olukorras? Maski ei taha, testi ei taha, süsti ei taha, distantsi pidada ei taha – nagu 2-aastased…

Oli ju näha, et niisama asi ei toiminud, haigus levis piiranguteta ikka massiliselt. Itaalias oli ju hullumaja haiglates. See lahendus oleks siis ok või?

+15
-5
Please wait...

Postitas:
Susannah

Muidugi teavad, aga ametlikult tunnistatakse ainult üht kindlat seisukohta esindavaid arste ja teadlasi, kõik teised on automaatselt uhuud ja soolapuhujad ja MMSi pähemäärijad.

+3
-15
Please wait...

Postitas:
km70

Seose küsimine on stampvastus?? Saad ikka aru, et koroona tõttu suremine või mitte suremine on väga üheselt tuvastatav, ka eelmisel aastal tegi TAI aasta lõpus korrektuure, kes suri koroonasse ja kes koroonaga. Siin on selged seosed ja numbrid. Kui aga sinul pole ühtegi konkreetset argumenti, miks sa arvad, et su õpetaja just vaktsineerimise tõttu suri, siis on see ju üks udujutt, kas pole? Kusjuures ma üldse ju ei väida, et inimesed ei sure vaktsiinitüsistustesse. Kui sa aga väidad, et sul keegi tuttav selliselt suri, siis tahan ma fakte kuulda, muidu ei usu sind. Ja fakti all ei pea ma silmas mitte arsti allkirjaga tõendit, vaid loogilist juttu vaktsiini ja selle inimese surma vahel. Sul ei ole seda juttu, parimal juhul tead sa, mida eided saunas sellest surmast rääkisid, kas pole? Mina tean ka ise ühte surma, mis oleks vaktsineerimata arvatavasti olemata olnud, siin oli arstide tähelepanematus abiks. Kuid üsna kindel on, et neid vaktsiinisurmi on siiski näputäis, mitte 5-10 tk päevas, nagu on koroonasurmi. Seega kui algklassidest numbrite võrdlemine ikka meeles, peaksid aru saama, kumb on suurem risk, kas vaktsineerimine või vaktsineerimata jätmine.

+15
-6
Please wait...

Postitas:
talent

Miks sa küll arvasid, et peaksid endale nimeks talent võtma? Keegi soovitas

Katsu teemasse süveneda, mitte lapsikult nime kallal nokkima hakata.
Kui muidugi mõistuseraas suudab.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Apunane

Muidugi teavad, aga ametlikult tunnistatakse ainult üht kindlat seisukohta esindavaid arste ja teadlasi, kõik teised on automaatselt uhuud ja soolapuhujad ja MMSi pähemäärijad.

Tegelikult oled sa ise täpselt selline,  nagu teiste kohta kirjutad, ühes asjas kinni, ehk siis kitsarinnaline ja oma mätta otsast kisaja. Sa ei soovigi laiemalt mõelda. Või vb ei oska.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
jax

Huvitav, kust selline arvamus tuleb, et  inimene, kes mingi põhjusel pole ennast vaktsineerinud, peaks ennast tahtma praeguses õhkkonnas seda üldse veel teha. Et sõimame teda mingiks igilolliks, teise kategooria inimeseks, lamemaalaseks, mölakaks ja EKRE valijaks jne ning  selle peale siis too inimene nõustub kõikvõimsa teadusega ja vantsib alandikult arstitädi juurde süsti saaama, sest tubli kaasmaalane ja tolle tervis on ju nii kallid ning tahaks ikka, et vaktsineeritud ligimese vanaemal kõik ikka võimalikult hästi läheks.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
mull

https://www.vaktsineerimine.ee/kuesimused-vastused

0
0
Please wait...

Postitas:
km70

Huvitav, kust selline arvamus tuleb, et inimene, kes mingi põhjusel pole ennast vaktsineerinud, peaks ennast tahtma praeguses õhkkonnas seda üldse veel teha. Et sõimame teda mingiks igilolliks, teise kategooria inimeseks, lamemaalaseks, mölakaks ja EKRE valijaks jne ning selle peale siis too inimene nõustub kõikvõimsa teadusega ja vantsib alandikult arstitädi juurde süsti saaama, sest tubli kaasmaalane ja tolle tervis on ju nii kallid ning tahaks ikka, et vaktsineeritud ligimese vanaemal kõik ikka võimalikult hästi läheks.

Tegelikult ei sõima mõistlikke vaktsineerimata inimesi keegi. Sõimu ja naeru saavad need, kes lollusi räägivad ning ei neid nagunii miski ümber veenaks. Need ülejäänud, mõistlikud vaktsineerimata inimesed mõtlevad omad mõtlemised ära ja teevad otsuse, ei kõiguta neid kuigivõrd see, et rumalaid rumalateks nimetatakse.

+9
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 127 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas vaktsiinide vastased on kursis ajalooga?