Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas vaktsiinivastased käivad arsti juures?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Kas vaktsiinivastased käivad arsti juures?

Postitas:
Kägu

Kui loen uudist, et vaktsiinivastane pigem tulistab surnuks inimese kui teeb kaitsesüsti, siis minul tekib küsimus, et kas vaktsiinivastased on kaasaegse meditsiini vastased? Kas nad hambaid lasevad parandada? Pole teada, mida arst teeb sinu suus. Võibolla siirdab hamba sisse jälgimisseadme või paigaldab mürgikapsli.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95330217/miks-raagib-varro-vooglaid-uha-enam-relva-haaramisest-ja-kodusojast-naen-vaga-suurt-valu-angi-ja-kibestumist

 

+21
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Need on tavaliselt esimesed, kes hädaabisse helistavad või EMOsse jooksevad.

+19
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Asi pole ju süstis, vaid sundimises. Kui õiguskantsler ütleb, et vaktsineerimine on vabatahtlik, siis on täiesti õiguspärane, kui tulevikus vägisi vaktsineerimise eest inimene kaitseb ennast relvaga. Keegi ei saa meil ka vägisi hambaid ravida või operatsioone teha. Kui vaja, inimene võib ennast kaitsta.

+19
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Asi pole ju süstis, vaid sundimises. Kui õiguskantsler ütleb, et vaktsineerimine on vabatahtlik, siis on täiesti õiguspärane, kui tulevikus vägisi vaktsineerimise eest inimene kaitseb ennast relvaga. Keegi ei saa meil ka vägisi hambaid ravida või operatsioone teha. Kui vaja, inimene võib ennast kaitsta.

Aga mis siis saab, kui vaktsiinivastane kukub kokku tänaval, juhuslik mööduja kutsub kiirabi, vaktsiinivastane viiakse haiglasse ja turgutatakse elule. Kas siis järgneb enesetapp?

+13
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes, kui hamba- ja naistearst välja arvata, siis pole aastaid käinud. Perearsti juures käisin viimati 2015, et autojuhi tervisetõendit uuendada. Ei vajanud arstiabi ka kevadel, kui koroonat põdesin. Kui positiivsest testist 10 päeva mööda sai, siis helistasin perearstikeskusesse ja ütlesin, et kõik on korras ja tunnistage mind nüüd terveks.

+12
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll oled võõraste muredega hädas. Hangi endale elu, TA!

+12
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures üks minu tuttav vaktsiinivastane tõepoolest ei tunnista ka tänapäevast meditsiini – nii ennast kui last ravib ikka taimede ja kristallide ja meditatsiooniga. OK, siiani on kõik hästi läinud, aga ma muidugi ei tea, mida ta siis teeks, kui näiteks laps vajaks päriselt arstiabi (et kas pimesoole lõhkemist raviks ka shamaanitrummiga või pöörduks ikka EMOsse.)

+10
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui loen uudist, et vaktsiinivastane pigem tulistab surnuks inimese kui teeb kaitsesüsti, siis minul tekib küsimus, et kas vaktsiinivastased on kaasaegse meditsiini vastased? Kas nad hambaid lasevad parandada? Pole teada, mida arst teeb sinu suus. Võibolla siirdab hamba sisse jälgimisseadme või paigaldab mürgikapsli.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95330217/miks-raagib-varro-vooglaid-uha-enam-relva-haaramisest-ja-kodusojast-naen-vaga-suurt-valu-angi-ja-kibestumist

Mina pooldan vaktsiini. Aga vaktsiin, mis ei  anna kaitset,  see ei ole ju vaktsiin. Mina pooldan kõiki vaktsiine, mis annavad immuunsuse. See solk, mida vaktsiinina süstitakse, pole ju sisuliselt vaktsiin. Nii et mida sa ilgud siin. Vähenda kontakte, muidu jääd haigeks. Ainus mis sind päästab on see kui oled haiguse läbipõdenud.

+13
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lolle on alati nii palju olnud?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lolle on alati nii palju olnud?

Nagu teemaalgataja? Ma kardan küll :/ Lihtsalt teravatel aegadel ilmuvad nad välja. Kusjuures ei ole ainult lollid, vaid lisaks ka õelad.

+9
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi võiks ju küsida, et kas vaktsiinipooldajad osalevad ka teistes ravimieksperimentides/ nõuavad endale arsti juures alati uusimat ravi? Kui arst soovitab kummeliteed juua, siis vahetavad arsti?

Koroonavaktsiin on meil praegu meditsiinis ikka väga erandlik asi, seda ei saa kõikide teiste vaktsiinidega samale pulgale seada. Kõik need, kes ei poolda koroonavaktsiini, ei ole veel vaktsiinivastased, veel enam, osad neist on isegi vaktsineeritud.

+15
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Käin ikka, aga ma lihtsalt ei näe vajalikus sellist sodi endasse süstida. Kui osalen ravimikatses, siis tahan saada ka raha või hiljem korraliku ravi, milleni Eestis väga ei pääse. Veelgi enam, kui ülejäänud 10 000 tahaks ka sama saada vaktsiini tüsistuste pärast, siis on raske löögile saada. Hetkel näen, et täiesti õige otsuse olen teinud, põdesin corona tüsistusteta läbi ja perearstile isegi ei helistanud, sest polnud tema abi vaja. Kuid tuttaval, kes pärast süsti jalalihased lihtsalt vahel tõmblevad, keegi aidata ei oska, ainult kirjutatakse lihaseid lõõgastavaid rohtusid.

+12
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Asi pole ju süstis, vaid sundimises. Kui õiguskantsler ütleb, et vaktsineerimine on vabatahtlik, siis on täiesti õiguspärane, kui tulevikus vägisi vaktsineerimise eest inimene kaitseb ennast relvaga. Keegi ei saa meil ka vägisi hambaid ravida või operatsioone teha. Kui vaja, inimene võib ennast kaitsta.

Kes sunnib? Vaktsineerimine on vabatahtlik.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sunnib? Vaktsineerimine on vabatahtlik.

On või? Miks siis kohe mittevaktsineerijaid tembeldatakse vaktsiinivastasteks lamemaalasteks, MMSi joojaiks, meditsiini eitajaiks?

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, need kes praegust Covid vaktsiini teha ei soovi, maksavad ja on kogu aeg maksnud sotsiaalmakse, sh terviseteenuste eest, ning seetõttu võivad käia arsti juures nii nagu iga teinegi, mingit vahet pole.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lolle on alati nii palju olnud?

Ühiskonna enamus on kahjuks alati olnud lollid.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi võiks ju küsida, et kas vaktsiinipooldajad osalevad ka teistes ravimieksperimentides/ nõuavad endale arsti juures alati uusimat ravi? Kui arst soovitab kummeliteed juua, siis vahetavad arsti?

Ning lisaks teevad oma lastele ravikuure, mida heal juhul vajaks nende vanavanemad, kui needki.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sunnib? Vaktsineerimine on vabatahtlik.

On või? Miks siis kohe mittevaktsineerijaid tembeldatakse vaktsiinivastasteks lamemaalasteks, MMSi joojaiks, meditsiini eitajaiks?

Kuidas need kaks asja omavahel seotud on? See, kui mul on arvamus vaktsiinivastasest kui lamemaalasest ei tähenda ju seda, et vaktsineerimine kellelegi kohustuslik on. Vaktsiinivastasel on õigus ja vabadus mitte vaktsineerida, minul on õigus ja vabadus temast arvata, mida ma soovin.

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Samamoodi võiks ju küsida, et kas vaktsiinipooldajad osalevad ka teistes ravimieksperimentides/ nõuavad endale arsti juures alati uusimat ravi? Kui arst soovitab kummeliteed juua, siis vahetavad arsti?

Õige küsimus. Nõuangi uusimat ravi ja kui arst soovitab juua MMS-i, katsuda kristalle või panna kaela ümber palvehelmed, siis vahetan kiirelt arsti. Võimalik, et teen avalduse ka politseile.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi võiks ju küsida, et kas vaktsiinipooldajad osalevad ka teistes ravimieksperimentides/ nõuavad endale arsti juures alati uusimat ravi? Kui arst soovitab kummeliteed juua, siis vahetavad arsti?

Õige küsimus. Nõuangi uusimat ravi ja kui arst soovitab juua MMS-i, katsuda kristalle või panna kaela ümber palvehelmed, siis vahetan kiirelt arsti. Võimalik, et teen avalduse ka politseile.

Ma vist tuleks arstikabinetist selg ees välja, kui ta hakkaks mulle rääkima, et pean jooma rohkem sidruniga vett, et oma keha aluselisemaks muuta 🙂 aga vähemalt ühe sellise arsti juurde on lausa pikad järjekorrad. Kui inimene usub, sidruniga saab inimkeha aluselisemaks, siis võib sellisele inimesele rääkida mida tahes , et raha tema rahakotist kätte saada. Muu polegi šarlatanidele ju oluline.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean kahte vaktsineerimisvastast, üks nendest lippab pidevalt EMO vahet, pea iga kord kui järgmine terviseteemaline paanikahoog saabub. Teine üritab arsti kaudu mingeid toetusi kogu aeg välja kaubelda. Tegelikult arst saab ju aru, kas patsient üldse ravimeid võtab või mitte.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist tuleks arstikabinetist selg ees välja, kui ta hakkaks mulle rääkima, et pean jooma rohkem sidruniga vett, et oma keha aluselisemaks muuta ???? aga vähemalt ühe sellise arsti juurde on lausa pikad järjekorrad. Kui inimene usub, sidruniga saab inimkeha aluselisemaks, siis võib sellisele inimesele rääkida mida tahes , et raha tema rahakotist kätte saada. Muu polegi šarlatanidele ju oluline.

Sulle tuleb üllatusena, et sidrun niimoodi toimib? Oled ka üks neist perekoolikatest, kes on veendunud, et toit ei mõjuta meie keha kuidagi, sest “ma söön igasugust sitta ja olen ikka terve”?

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist tuleks arstikabinetist selg ees välja, kui ta hakkaks mulle rääkima, et pean jooma rohkem sidruniga vett, et oma keha aluselisemaks muuta ???? aga vähemalt ühe sellise arsti juurde on lausa pikad järjekorrad. Kui inimene usub, sidruniga saab inimkeha aluselisemaks, siis võib sellisele inimesele rääkida mida tahes , et raha tema rahakotist kätte saada. Muu polegi šarlatanidele ju oluline.

Sulle tuleb üllatusena, et sidrun niimoodi toimib? Oled ka üks neist perekoolikatest, kes on veendunud, et toit ei mõjuta meie keha kuidagi, sest “ma söön igasugust sitta ja olen ikka terve”?

Äkki sa selgitaksid selle mehhanismi lahti, kuidas happeline sidrun ülihappelises maos muutub sinu kehas aluseliseks? Ja on sul aimu, mis sinuga juhtub, kui sinu pH peaks muutuma aluselisemaks, kui organismile loomulik on? Inimese pH jääb väga kindlaks määratud vahemikku 7.35-7.45 ja toiduga seda mõjutada on võimatu ja miks peaks seda keegi üldse mõjutada tahtma? Sidruniga vett võid ikka juua, see annab veele maitset, sisaldab vitamiine, elavdab seedimist, aga oma pHd sa muuta ei saa ja häda, kui saad. Ära usu ka seda jama, mida sulle antioksüdantidest, detoksitest jms räägitakse. Ka need on lihtsalt ilusad võõrsõnad kergeusklikelt raha välja pumpamiseks ja toitumise ning tervisega pole neil mingit seost.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist tuleks arstikabinetist selg ees välja, kui ta hakkaks mulle rääkima, et pean jooma rohkem sidruniga vett, et oma keha aluselisemaks muuta ???? aga vähemalt ühe sellise arsti juurde on lausa pikad järjekorrad. Kui inimene usub, sidruniga saab inimkeha aluselisemaks, siis võib sellisele inimesele rääkida mida tahes , et raha tema rahakotist kätte saada. Muu polegi šarlatanidele ju oluline.

Mingi aluseline jutt ei huvita, aga ma joon igapäevaselt aastakümneid sidruniga vett ja pean seda normaalseks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loen uudist, et vaktsiinivastane pigem tulistab surnuks inimese kui teeb kaitsesüsti, siis minul tekib küsimus, et kas vaktsiinivastased on kaasaegse meditsiini vastased? Kas nad hambaid lasevad parandada? Pole teada, mida arst teeb sinu suus. Võibolla siirdab hamba sisse jälgimisseadme või paigaldab mürgikapsli.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95330217/miks-raagib-varro-vooglaid-uha-enam-relva-haaramisest-ja-kodusojast-naen-vaga-suurt-valu-angi-ja-kibestumist

Kas sina talvel D-vitamiini üldse võtad? Tervisesporti harrastad? Hambaid pesed? Köögivilju sôöd? Või pigem ei toeta kasumiahneid toidulisandite ja hambapastade tootjatest, turumùüjatest ning spordiklubide omanikest uhhuusid ja haritud tänapäeva inimesena lased arstidel end süstalde-tablettide-maolõikustega püsti hoida?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://makroskoop.ee/ametlik-koroonanarratiiv-puruks-6-vaktsineeritusega-aafrikas-on-covid-praktiliselt-kadunud/?fbclid=IwAR10Bxa_m_yf89eMSnWHsVkDK9tCRSW26zVb_1GGQPdpwvEhFDsOgX4T40w

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://makroskoop.ee/ametlik-koroonanarratiiv-puruks-6-vaktsineeritusega-aafrikas-on-covid-praktiliselt-kadunud/?fbclid=IwAR10Bxa_m_yf89eMSnWHsVkDK9tCRSW26zVb_1GGQPdpwvEhFDsOgX4T40w

Kuidas ta kadunud on, kui omicron tuleb just nende juurest.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid tuttaval, kes pärast süsti jalalihased lihtsalt vahel tõmblevad, keegi aidata ei oska, ainult kirjutatakse lihaseid lõõgastavaid rohtusid.

See tundub päris levinud kõrvaltoime olevat. Mu isal ja kahel kolleegil sama mure.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige küsimus. Nõuangi uusimat ravi ja kui arst soovitab juua MMS-i, katsuda kristalle või panna kaela ümber palvehelmed, siis vahetan kiirelt arsti. Võimalik, et teen avalduse ka politseile.

Kas kummelitee joomise soovituse tagajärjeks on ka politseile avaldus?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://makroskoop.ee/ametlik-koroonanarratiiv-puruks-6-vaktsineeritusega-aafrikas-on-covid-praktiliselt-kadunud/?fbclid=IwAR10Bxa_m_yf89eMSnWHsVkDK9tCRSW26zVb_1GGQPdpwvEhFDsOgX4T40w

Kuidas ta kadunud on, kui omicron tuleb just nende juurest.

Kas sa artiklit ka lugesid vōi ainult pealkirja?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas vaktsiinivastased käivad arsti juures?