Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas valepositiivne?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas valepositiivne?

Postitas:

Olen 44, siiamaani tsükkel korrapärane, viimane mens oli 21.06. Mees on 1,5 aastat tagasi steriliseeritud, aga tänu koroonale ei läinud testproovi andma.

Eile sain rasedustestile 2 triipu. Kas tõesti on võimalik, et võin rase olla? Või võib tsüklihäire ja hormoonide möll anda positiivse testi? Arstile alles esmaspäeval.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:36; 05.08 17:45; 05.08 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine mõõda tasuliselt hcg-d, siis saad vastuse enne esmaspäeva ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka kusagil Synlabis vms vereproov anda HCG analüüsiks. Tulemused üldjuhul sama päeva õhtuks käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Olengi rase, nüüd kindel. 7-s nädal ja pisike kõhuke juba paistab. Sünnitähtaeg veidi enne 45dat sünnipäeva. Shokis praegu, ei tea kas nutta või naerda. Rasestumise võimalus sama mis lotoga peavõit võtta.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:36; 05.08 17:45; 05.08 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema.

Teine variant, et mees valetas.

Kuigi siiski arvan, et liba. Mingit kõhtu ei paista 7. nädalal, ka mitte kõhnal naisel.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 20:12; 06.08 07:06; 06.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Olengi rase, nüüd kindel. 7-s nädal ja pisike kõhuke juba paistab. Sünnitähtaeg veidi enne 45dat sünnipäeva. Shokis praegu, ei tea kas nutta või naerda. Rasestumise võimalus sama mis lotoga peavõit võtta.

Lotoga peavõit oleks ikka rohkem ära kulunud, kui vanas eas rasedus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peast rase oled, kui arvad, et 7.nädalal on juba raseduskõht ees (ja sul on 6.nädal). Puha liba, isegi rida ei vääri tähelepanu. Tädi ise ühe jalaga menopausis, mees steriliseeritud… unistada ikka võib. Kuda sa siis nüüd “kindlalt rase” teada said, üks ööpäev hiljem?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA. Imelikud tigedad kommentaarid… olen ka enne rase olnud ja saan aru, kui kõht on kasvanud. Ja 7dal nädalal on seda juba tunda.

Kahjuks või õnneks ei ole tegu libaga. Nüüd muret kui palju – kas jääb püsima, haiguste risk jne. Elus olid juba muud plaanid tehtud. Aga kindel on see, et aborti ilma med näidustuseta ei tee.

 

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:36; 05.08 17:45; 05.08 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on 1,5 aastat tagasi steriliseeritud, aga tänu koroonale ei läinud testproovi andma.

1,5 aastat tagasi oli jaanuar-veebruar 2021. Siis ei olnud sellist olukorda, kus mees ei oleks ‘tänu’ (sic!) koroonale saanud minna testproovi andma.

Täielik liba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 20:12; 06.08 07:06; 06.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 7+2 ja väga kena pallike juba ees

Mingid suvalised mehed siin kommenteerivad vist. Või siis naised, kellel pole lapsi. Mina ei ole kõhn aga kõhul mul pekki ei olnud. 5-7 nädalal võtsin veel 4kg alla, sest söögiisu polnud ja nüüd 8.nädal täiesti korralik kõva rasedakõht ees nagu oleks 5.kuu

Kuna ei ole esimene rasedus, siis on väga tavaline, et kõht varem tekib

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 15:08; 06.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on 1,5 aastat tagasi steriliseeritud, aga tänu koroonale ei läinud testproovi andma.

1,5 aastat tagasi oli jaanuar-veebruar 2021. Siis ei olnud sellist olukorda, kus mees ei oleks ‘tänu’ (sic!) koroonale saanud minna testproovi andma.

Täielik liba.

Mis soga sa ajad? Kontroll toimub 3-4 kuud peale steriliseerimist. Tollel ajal olid piirangud terviseasutustes juba vägagi karmid

Mis 2021 jaanuar? 2020 kevad ju

Minu sünnitusjärgne kontroll tühistati ka kevadel ja suvel ära. Alles 2020 augustiks sain aja

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 15:08; 06.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on 1,5 aastat tagasi steriliseeritud, aga tänu koroonale ei läinud testproovi andma.

1,5 aastat tagasi oli jaanuar-veebruar 2021. Siis ei olnud sellist olukorda, kus mees ei oleks ‘tänu’ (sic!) koroonale saanud minna testproovi andma.

Täielik liba.

Mis soga sa ajad? Kontroll toimub 3-4 kuud peale steriliseerimist. Tollel ajal olid piirangud terviseasutustes juba vägagi karmid

Mis 2021 jaanuar? 2020 kevad ju

Minu sünnitusjärgne kontroll tühistati ka kevadel ja suvel ära. Alles 2020 augustiks sain aja

Oh, no sa vast aid aru, et ma tegin näpuvea, mõtlesin 2020. jaanuari-veebruari, mis oli täpselt poolteist aastat enne tänast juuli lõppu või augusti algust.

Ja kui mees läheb testi tegema 3-4 kuud pärast vasektoomiat, siis vbl tõesti. Sel juhul oli koroona esimene laine. Sel juhul sai see laine kenasti meil eelmise aasta suvel läbi ja arstiabi jätkus endiselt vanas vaimus. Mis takistas meest siis seda testi tegemast?

Kui teema ei ole liba ja TA on rase sellest samast mehest, siis on see mees midagi tegemata või rääkimata jätnud. Tänapäeva meditsiini juures meie vabariigis küll sellisest luuavarrest pauku ei tule, see pole sul siin mingi India keldrimeditsiin.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 20:12; 06.08 07:06; 06.08 19:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas valepositiivne?