Esileht Sünnitus Kas valida Tallinna või väikelinna sünnitusmaja?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas valida Tallinna või väikelinna sünnitusmaja?

Postitas:

Tere!

Olen dilemma ees, kas minna sünnitama väikelinna haiglasse (Paide), kus sünnitajaid vähem ja saaksin ilmselt rohkem tähelepanu või valida siiski Tallinnas nt Pelgu sünnitusmaja.
Vahemaa sõitmiseks on sama +-5km, niiet vahemaa pole määrav.
Tulemas on teine sünnitus, esimesega sünnitasin väikses haiglas (Raplas), kus muidu jäin rahule, aga ühtegi valuvaigistit nt ei antud, kuigi palusin. See ka vist üks põhjuseid, miks seekord Tallinna poole kipun.

Äkki keegi oskaks nõu anda, kes sünnitanud nii suures kui ka väikses haiglas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suures linnas on suuremas võimalused samamoodi võimalused on suurtes haiglates ka palju suuremad .kui väikses haiglas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka mõtlesin selle üle! Ja jumal tänatud, et otsustasin suurlinna ehk Tartu kasuks. Sünnitusel oli komplikatsioone ja laps vajas kiirelt proffesionaalset abi! Kui oleksin väikelinnas olnud, võinuks asi kriitiliseks minna!
Enam kunagi ei mõtle selle üle, kus sünnitada! Olgu seal suures haiglas liinitöö, aga ootamatused ja abi on seal kindlasti parem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti valiksin väikese hubase loomulikku sündi toetava haigla. olen sünnitanud 2 korral tallinnas fertilitases, lõunapool ongi paide haigla väga kiidetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen sünnitanud 2 last erinevates väikelinnades – Põlvas ja Võrus, kuigi elan ise Tartus. Olen väga rahule jäänud, minu kõrval oli alati keegi arstidest/õdedest ja nad olid super lahked. Läheksin ka kolmandat last väikelinna sünnitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise elan umbes 5 minuti autosõidu kaugusel Rakvere haiglast, aga läksin sünnitama ITK-sse. Esiteks, olen seal esimese lapse sünnitanud ning mind on jälgitud seal mitme rasedusega (ka probleemide korral). Teiseks, teise lapse sünni eel käisin ka Rakvere haiglas sees uurimisel ja need tingimused, milles olin olid mind vastupidiselt nii kurnavad (lisavoodis üldpalatis), et lubasin vaid suure häda korral (juhul kui kohe sünnitama hakkan) sinna minna.

Jõudsin aga ilusti Tallinna ja sain superhea teeninduse ja ilusa väga-väga loomuliku sünnituse osaliseks. Sünnituse kohta võin öelda, et kodusünnitajad ei saa panna vastu intiimsemat ja loomulikumat sünnitust kui minul oli. Miskipärast olen kindel, et poleks nii head ämmaemandat ja tingimusi Rakveres saanud.
Kindlasti mul vedas, aga mul on head mälestused ka esimesest sünnitusest samas haiglas, kui ka jälgimisel olemisest jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin esimese lapse Paides. Väga rahul! Sain tähelepanu ja arstid olid minu päralt kui ma seda vajasin. Teise sünnitasin ITK-s. Kuna mul oli teine laps sain koju ca 9h pärast sünnitust, otse sünnitustoast, sest ühtegi vaba palatit ei olnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Kas valida Tallinna või väikelinna sünnitusmaja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.