Esileht Pereelu ja suhted kas vana arm roostetab või mitte?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kas vana arm roostetab või mitte?

Postitas:

läksime umbes poolteist aastat tagasi mehega lahku. enne seda olime koos peaaegu 7 aastat. mees leidis teise naise ja jättis mu lapsega maha. lapsele on ta küll suurepärane isa koguaeg olnud, selles suhtes ei saa midagi ette heita, aga meie omavahelised suhted läksid lahku minnes ikka päris inetuks. üritasin minagi siis eluga edasi minna, aga ühegi mehega midagi sellist ei tundnud ja kõik need suhtepüüdlused jooksid rappa, sest südames olen koguaeg oma eksi armastanud. nüüd sai temal ka selle teise naisega armastus otsa ja pöörab jälle mulle rohkem tähelepanu, tahab perega koos aeg aveeta, mitte ianult lapsega ja räägib, kuidas meie juurest minemakõndimine oli tema elu suurim viga ja tahab meid tagasi jne. ja kui aus olla, siis sellest olen ma ju terve see aeg unistanud. et ta meie juurde tagasi tuleks…AGA…mis siis kui ta ühel päeval jälle ära läheb? ma ei elaks seda teist korda üle, ma ei tahaks jälle haiget saada. mis teie arvate, kas vanadest kaaslastest võivad jälle sobivad partnerid saada? kas kellelgi olnud sarnast juhust? kuidas need asjad toiminud on või mida peaks tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea. endal ka kiusatus järgi proovida, läheb siis see kõik rappa või mitte… meil lapsi ei olnud.

meil muidugi nii alandav ka see lahkuminek ei olnud nagu sinul. sinu oma tundub ikka kergelt idioot olema. jätta lapsega naine maha lihtsalt põnevama seksi pärast? selleks peab ikka suuuuur egoist olema. ja egoism on kahjuks omadus, mis käib inimestega kaasas elu lõpuni. kui sinuga uus seksipidu läbi peaks saama järjekordselt, siis ta ju näeb, et võib alati minna ja tulla. ei tea, tõesti ei tea, mida teha. kahju, et sa sellist jobu armastamast ei lakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see pole vana arm, see on mahajätmise valu ja lõpetamata suhe. sa pole temast lihtsalt üle saanud. mingit garantiid sul ei ole, et sa tulevikus haiget ei saa, nii et tuleb hinnata oma allesolevate tunnete suurust ja mõelda, kas need kaaluvad üles reetmise ja inetu lahkumineku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine tea, proovi järgi. mõlemad vabad inimesed ja ega see tükki ära ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe eelmise partneriga ei ole õnnelik: http://www.naine24.ee/775700/suhe-endise-partneriga-ei-tee-onnelikuks/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

roostetab küll ja kuidas veel… järgi proovitud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei saa aru, kuidas te suudate võtta tagasi meest, kes vahepeal käis ja k..ppis teist eite?

Ja kohe peakski siitsamast nüüd mehele andestama ja eluga edasi minema, nagu midagi poleks juhtunud?

No üle mõistuse! Eneseuhkust pole????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:02; 18.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte mees 2-3 aastaks ? Et äkki sinule enam ei sobi tema :):)
Pead ilmselt arvestama ka, et võimalik et mees otsib endale hetkel naist. Ja enne kui ta sinu juurde tagasijõuab, on ta leidnud uue eluarmastuse.
Ja peaks ka täpsustama, et mis oli viga 🙂 Kas äranimek või suhe. Võimalik et mees kahetseb, et kodu vahetas. Mitte seda, et üldse suhte lõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks ,et aga kui pole põhjuseks teine naine ja naine ise jättis mehe maha, et kas siis oleks mõttekas uuesti proovida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kogemus olemas. Täpselt nagu teemaalgatus. Proovisime uuesti ja toimib. Juba väga pikka aega. Abiellume suvel. Ei kahetse.

Meie viga oli see, et ei osanud varem omavahel suhelda (tülitseda). Meeldisime teineteisele, aga see, mis moodi suhtlesime, lõi järjest sügavama kiilu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 19:49; 18.03 19:50; 20.03 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma ei saa aru, kuidas te suudate võtta tagasi meest, kes vahepeal käis ja k..ppis teist eite?

Ja kohe peakski siitsamast nüüd mehele andestama ja eluga edasi minema, nagu midagi poleks juhtunud?

No üle mõistuse! Eneseuhkust pole????[/tsitaat]

Kuidas või? On suur vahe, kas mees kepib salaja naise kõrvalt teist eite ja oma naine teada ei pruugigi saada või see, et mees lõpetab olemasoleva suhte, et teist keppida. Viimane variant on ausam.
Oot, kuidas kõlas perekooli loosung? \”Kui truu olla ei suuda, siis lõpeta olemasolev suhe, mitte ära peta partnerit\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 19:49; 18.03 19:50; 20.03 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas või? On suur vahe, kas mees kepib salaja naise kõrvalt teist eite ja oma naine teada ei pruugigi saada või see, et mees lõpetab olemasoleva suhte, et teist keppida. Viimane variant on ausam.
Oot, kuidas kõlas perekooli loosung? \”Kui truu olla ei suuda, siis lõpeta olemasolev suhe, mitte ära peta partnerit\”. [/tsitaat]

Mind absull ei huvitaks, kas mees tõmbab ringi suhte ajal või jätab naise maha selleks, et mingit teist naist põrutada. Mul tekib küsimus, et KUIDAS üldse saab mõelda sellele, et sellise mehega UUESTI suhtesse hakata. Et siis kuni järgmise korrani? Mehel saab isu järgmisest naisest täis ja teab, et oma \”vana\” naine ikka ootab?

Aga teemaalgatajale- miks see mees sind tagasi tahab (kui tahab)? KAs elad oma elamises, mehel pole oma elamist?

Ma ei hakkaks sellisega kokku ka mitte lapse pärast.

No tõsiselt, naised….olge nüüd ometi! MA saan veel aru kui ollakse noored ja lapsi pole….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:02; 18.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…mis siis kui ta ühel päeval jälle ära läheb? ma ei elaks seda teist korda üle, ma ei tahaks jälle haiget saada. mis teie arvate, kas vanadest kaaslastest võivad jälle sobivad partnerid saada? kas kellelgi olnud sarnast juhust? kuidas need asjad toiminud on või mida peaks tegema?[/tsitaat]
aga kus on garantii, et uus mees, kelle sa kunagi leiad ning kellega koos asud elama, ei peta sind? ega olegi ju.
ehk sai mees tõesti aru, mis on tema elus oluline ning tahab suhet päästa. ühine laps ka, nii et mina annaks ühe võimaluse veel tõestada, et saate perena elatud. aga ainult ühe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mugavus ja madal enesehinnang… Mina ei vötaks elades vana meest tagasi mis olnud see olnud. No kui päris aus olla siis mönega on ette tulnud, hiljem (peale lahku minemist) möni uljas episood parema puudumisel, aga mingeid tösiselt vöetavaid tulevikuplaane kyll ei ole teinud. Ja löpux tulnud uued ja paremad tegelased 🙂 Ja yhestki ei ole hiljem puudust tundnud, oleme oma kooselu ammendand ja köik, 5-7 aastat on pikk aeg ja toredaid mälestusi on hea meenutada ja köik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees mingi luuser pole, ja kui sul on tema vastu tunded, siis mida sa südames tahaksid?
Kellele sa hiljem kiitled, et oi ma olin uhke ja saatsin ta pikalt, kui sa hiljem ise oled kurb ja ka laps on isata kurb?
Proovige alustada uuelt lehelt ja las ta pingutab ja näitab, et tõesti soovib seda suhet. Ega muidu ei tea, mis välja tuleb, kui ei proovi. Rääkige oma ootused enne selgeks, näiteks kas on kõrvalsuhted lubatud, või kui see sulle ei sobi, siis nii ka selgelt ütle, et mees eelmisel korral murdis su südame ja sa ei taha, et see uuesti juhtuks.
Isegi kui olete koos õnnelikud vaid mõned aastad, on see aeg tähtis lapsele (kui ta on suurem, võid küsida lapse arvamust), ja siis edasi on variandid- kas olete koos kõrge vanaduseni või õnnestub sul sel korral mehest lõplikult üle saada.
Mul on omal pere juba 15a, kuid siiani armastan südames ka meest, kellega olin suhtes ülikoolis õppides. Uhkus on tore asi küll, kuid katsu selle juures ka õnnelik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mugavus ja madal enesehinnang… Mina ei vötaks elades vana meest tagasi mis olnud see olnud. No kui päris aus olla siis mönega on ette tulnud, hiljem (peale lahku minemist) möni uljas episood parema puudumisel, aga mingeid tösiselt vöetavaid tulevikuplaane kyll ei ole teinud. Ja löpux tulnud uued ja paremad tegelased 🙂 Ja yhestki ei ole hiljem puudust tundnud, oleme oma kooselu ammendand ja köik, 5-7 aastat on pikk aeg ja toredaid mälestusi on hea meenutada ja köik.[/tsitaat]

Miks arvad, et ainus võimalik variant on mugavus ja madal enesehinnang? Elasime lahus. Mul on oma suur ja uhke elamine. Tõele au andes elavad vähesed üksikud naised nii hästi. Samal ajal nautisin vallaliseelu ja suhtlesin vaid tasemel meestega. Mu latt on väga kõrgel. Lasime mehega mõne aasta edasi liikuda ja arenesime. Olime nii noored kooselu alguses, et sellest ei saanudki midagi asjalikku sündida. Praegu on hoopis teine teema. Mis eneseuhkusest siin rääkida, kui vaatad peeglisse ja näed seal samasugust inimest nagu mees, kes tegi palju vigu. Arvad, et ainult mees on see, kes on süüdi lahkuminekus? Olukorda saab ka nii vaadata, et vigu teinud naine on saanud mehelt teise võimaluse. Vot nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 19:49; 18.03 19:50; 20.03 08:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted kas vana arm roostetab või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.