Esileht Beebi ja mitmikud Kas vankrisse laps selili või külili?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas vankrisse laps selili või külili?

Postitas:

Tegemist 10-päevasega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 11:55; 15.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka vankrisse seljataha tekine rätik rulli keeratult ja püsib kenast sõitvas kärus küllili,. mul lapse alguses vaid küllili vankris olnudki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ikka selili asendis, ainult pea säti külje peale….seda igaks juhuks, kui peaks oksendama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külili ikka. Vahest ikka peale krooksutamist tuleb veel piima üles, nii on ohutum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest vankrisse külili panemine on ikka ilmne liialdus ja kartlikkus.
Kas teil endal ei oleks ebamugav sõitvas vankris külili olla? Ja kui krooks peakski tulema, siis näete ju seda ja saate reageerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ise panin ka esimesed paar kuud külili, kui magas. oli kindlam tunne lihtsalt.
kui oli ärkvel, siis oli selili, sest tõesti saab ju reageerida, kui miskit on.

teemaalgataja – kui aga paned lapse õue lihtsalt magama ja ise toimetad mujal ja pidevalt last ei jälgi, siis ma paneks kindlasti külili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ise oled vankri juures (st jalutad) siis selili. Kui jätad lapse seisvasse vankrisse magama ja kardad tagasiheidet siis pane külili. Lihtne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mul ongi see, et panen õue magama ja ta suht palju ajab piima välja. Asi selge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 11:55; 15.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest vankrisse külili panemine on ikka ilmne liialdus ja kartlikkus.
Kas teil endal ei oleks ebamugav sõitvas vankris külili olla? Ja kui krooks peakski tulema, siis näete ju seda ja saate reageerida. [/tsitaat]

Esteks mina ei sõida vankris, mina olen täiskasvanud inimene. Ma teen palju asju teisiti kui vastsündinu.
See selleks. Ja kylili panen vankrisse sellepärast, et lapsel on tugev piima tagasiheide ning ta võib ära lämbuda kui piimal kuhugi voolata ei ole.
Kolmandaks… ma ei käruta oma last, ei ole tal koguaeg kõrval. Ta magab seisvas vankris õues.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas vankrisse laps selili või külili?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.