Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas vastab tōele, et Kadrioru pargis…

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kas vastab tōele, et Kadrioru pargis…

Postitas:
Kägu

… ei tohi noored teismelised gruppi koguneda? Mul laps on linnamaleva rühmas ja neil oli seal pargis oma rühmaga kokkusaamine peale tööd. Mingi hetk oli ilmselt pargivaht tulnud ja neid sealt ära ajama hakanud. Olla öelnud, et siin ei tohi noored koguneda! Kas olete sellisest keelust kuulnud midagi vōi on selle kohta mingi pargi seadus vōi oleme sotsialistlikus eestis tagasi, kus üle kolme inimese kokku saada ei tohtinud. Kardeti riigivōimu kukutajate vandenōud.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks tegemist ole kesklinnast alguse saanud probleemiga, sest see on tegelikult täitsa jube, millised jõledad kambad näiteks Tammsaare pargis kogunevad. Läbin seda parki igal tööpäeval 18 paiku ja praktiliselt iga päev on politseipatrullid neid rämpsnoori seal laiali peksmas. Täna olid näiteks abipolitseinikud sinna patrullima pandud. Ma ei kujuta ette mis seal veel hilisematel kellaaegadel toimuda võib … ei tea kas julgekski sealt üldse läbi jalutada? Kanuti aeda vist ükski täiemõistuslik inimene minna ei julge … seega, mina kahe käega poolt, et kõik kambad juba eos laiali aetakse.

+23
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei imestaks. samas minu laste tantsustuudiol oli juunis kadrioru pargis piknik, seal oli kohe kindlasti üle kolme noore kohal. ja teine seik, mis meenub, oli sügisesest gümna retsist, kui pargivaht tuli tammsaare pargis ligi ja teatas, et siin ei tohi koguneda.

päris halb tegelikult. mul on ka lapsed nii mõnigi kord sõpradega pargis kokku saanud, suvisel ajal ilusa ilmaga parim valik ju?

nad võiks kuidagi visuaalse vaatluse teel eristada neid, kellest probleem võib tekkida vs teismelised, kes tahavad piknikutekil jäätist süüa. muidu läheb ikka väga lapsehoidjariigiks kätte.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pargivahtidel on vist mingid juhised tõesti. Kadrioru kohta ei tea, aga minu üks maalt tulnud sugulane sisuliselt visati eelmisel suvel Tornide väljaku pargist välja – nimelt oli ta ostnud poest kanakintsu ja asutas seda pargipingil sööma, aga pargivaht ei lubanud – et siin ei tohi süüa. Tõele au andes – ega tal just smokingut seljas ei olnud ja ei välista, et väike õllepurk oli ka mängus, millest targu seltskonnas rääkimata jäeti, aga kindlasti ei käinud ta kategooriasse “kamp” 🙂

P.S. Kanutiaias on juba aasta täiesti eeskujulik kord, maksimaalselt 5 noort korraga ja üldjuhul tervislikud (st ruladega).

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.kadriorupark.ee/kulastajale/kodukord

Kogunemisteks tuleb taotleda luba ja siis ikka tohib.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

taodelda

taotleda

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

taodelda

taotleda

Aitäh, parandasin ära.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

nad võiks kuidagi visuaalse vaatluse teel eristada neid, kellest probleem võib tekkida vs teismelised, kes tahavad piknikutekil jäätist süüa. muidu läheb ikka väga lapsehoidjariigiks kätte.

Kuidas see välja peaks nägema? Peksab need laiali, kes ei meeldi, ja kes meeldivad, neid ei peksa? Ma ei tahaks tema nahas olla aru andmas ja põhjendamas.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogunemisteks tuleb taotleda luba ja siis ikka tohib.

Milline kodukorra punkt seda ütleb?

Viimane punkt ütleb, et keelatud on korraldada üritusi, sportmänge ja treeninguid. Aga kogunemise kohta kus on öeldud?

siis veel seda et keelatud on viibida palja ülakehaga, ujumisriiete või aluspesu väel.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain nüüd ka täpsustuse, et pargahti tuleb eelnevalt teavitada kogunemisest! Nende juhataja pidavat vastutama, kui nende lastega midagi juhtub! Huvitav küll! Tuleb välja, et Tallinnas on pargid pargivahtide OMAND! NEMAD VASTUTAVAD, kui te grupiga sinna lähete jalutama vōi pikniku pidama ja teist keegi näiteks jala nikastab vōi mōne möödujaga tülli pöördub ja peksa saab vōi ise annab!
Ma küll ei saa enam aru, mis kuradi kord see siis veel nüüd selline on, et enam ei saa linnaruumis vabalt liikuda enda soovitud seltskonniti vaid peadki hulka hoidma mingi X arvu inimeste juures, et pargivaht välja viskama ei tuleks!? Kelle neid siis üldse vaja on, kui mitte enda linnakodanikele? Turistidele ainilt näitamiseks, kui roheline linn on Tallinn!

+7
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain nüüd ka täpsustuse, et pargahti tuleb eelnevalt teavitada kogunemisest! Nende juhataja pidavat vastutama, kui nende lastega midagi juhtub! Huvitav küll! Tuleb välja, et Tallinnas on pargid pargivahtide OMAND! NEMAD VASTUTAVAD, kui te grupiga sinna lähete jalutama vōi pikniku pidama ja teist keegi näiteks jala nikastab vōi mōne möödujaga tülli pöördub ja peksa saab vōi ise annab!

Ma küll ei saa enam aru, mis kuradi kord see siis veel nüüd selline on, et enam ei saa linnaruumis vabalt liikuda enda soovitud seltskonniti vaid peadki hulka hoidma mingi X arvu inimeste juures, et pargivaht välja viskama ei tuleks!? Kelle neid siis üldse vaja on, kui mitte enda linnakodanikele? Turistidele ainilt näitamiseks, kui roheline linn on Tallinn!

Vbl Kadriorus on selline lähenemine üle võlli, aga kesklinnas igati õigustatud … mingil hetkel vallutasid need kambad näiteks Viru tn McDonaldsi ja näha oli, et isegi töötajatel oli seal ebamugav neid taluda. Rääkimata siis külastajatest, sest kõik lauad ja aknalauad oli neid vedelevaid noori täis … nüüd õnneks on G4S suutnud vähemalt seal korra majja luua ja saab tavakülastaja end ka seal turvaliselt tunda. Kui on vaja koguneda, siis kogunegu kuskil Lasnamäel a la Pae pargis vms ning ärgu risustagu kesklinna linnapilti oma kohalolekuga …

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vbl Kadriorus on selline lähenemine üle võlli, aga kesklinnas igati õigustatud … mingil hetkel vallutasid need kambad näiteks Viru tn McDonaldsi ja näha oli, et isegi töötajatel oli seal ebamugav neid taluda. Rääkimata siis külastajatest, sest kõik lauad ja aknalauad oli neid vedelevaid noori täis … nüüd õnneks on G4S suutnud vähemalt seal korra majja luua ja saab tavakülastaja end ka seal turvaliselt tunda. Kui on vaja koguneda, siis kogunegu kuskil Lasnamäel a la Pae pargis vms ning ärgu risustagu kesklinna linnapilti oma kohalolekuga …

Aahhnii, et Lasnamäe Paepark on siis mingi getopark, kuhu on neid pätilapsi vaja ümberaaustada kesklinna peentest parkidest! Täitsa sotsialistlik mōttelaad. Silme alt ära ja probleem kaob. Ma ei imesta, et praguse linnavalitsuse ajal niimoodi need asjad sujuvad kui juba elanikudki selllsed küünikud on, mis siis nende juhtidestki oodata. Ma loodan, et sinusuguseid vähemalt Tallinnas peale pargivahtide juhataja rohkem ei ole.

+14
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aahhnii, et Lasnamäe Paepark on siis mingi ketopark, kuhu on neid pätilapsi vaja ümberaaustada kesklinna peentest parkidest! Täitsa sotsialistlik mōttelaad. Silme alt ära ja probleem kaob. Ma ei imesta, et praguse linnavalitsuse ajal niimoodi need asjad sujuvad kui juba elanikudki selllsed küünikud on, mis siis nende juhtidestki oodata. Ma loodan, et sinusuguseid vähemalt Tallinnas peale pargivahtide juhataja rohkem ei ole.

ja sinu meelest on tõesti normaalne, et need pätikambad vallutavad kesklinna pargid ja söögikohad? minu meelest tõesti kakelgu ja joogu seal Lasnamäel nii, et maa must … miks peaks tolereerima seda, et nad normaalsete inimeste elukeskkonda ebaturvalisemaks muudavad? see on rohkem teema, millega nende Nastajade-Vasjade vanemad tegelama peaksid, mitte ühiskond tervikuna 🙂

+8
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aahhnii, et Lasnamäe Paepark on siis mingi ketopark, kuhu on neid pätilapsi vaja ümberaaustada kesklinna peentest parkidest!

Geto on see sõna!

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette mis seal veel hilisematel kellaaegadel toimuda võib … ei tea kas julgekski sealt üldse läbi jalutada? Kanuti aeda vist ükski täiemõistuslik inimene minna ei julge …

Ja siis veel kirutakse Soomet ja Rootsit…
Tere tulemast eesti argipäeva.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgatuses räägiti malevakaaslaste kokkusaamisest mitte läbust… Nii muuseas mainin 🙂

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see välja peaks nägema? Peksab need laiali, kes ei meeldi, ja kes meeldivad, neid ei peksa? Ma ei tahaks tema nahas olla aru andmas ja põhjendamas.

on rida tegevusi, mis ei ole lubatud, olgu siis avaliku korra eeskirja või pargi reeglite järgi – sellest tulebki lähtuda. mitte sellest, kui mitu inimest on kõrvuti või mis vanuses nad on.

kujuta nüüd ette, et sa lähed oma vanade klassi- või kursusekaaslastega parki kohtuma, istute piknikutekil, sööte kaasavõetud kooki, ajate jutut, ja äkki astub ligi pargivaht ja käsib laiali minna. normaalne sinu meelest? aga noortega ju nii käitutakse, kuigi ka noori on erinevaid, kaugeltki mitte kõik ei ole probleemsed. huvitav, mis vanuses noori koguneda ei lubata? ausalt, peaks testima minema seda asja, sest see on lihtsalt nii jabur piirang.

mujal euroopa linnades on ilusa ilmaga pargid rahvast täis, einestatakse, juuakse klaas veini või õlut, aetakse juttu ja mängitakse mõni mäng. normaalne elu. mille jaoks meil pargid on?

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aahhnii, et Lasnamäe Paepark on siis mingi ketopark, kuhu on neid pätilapsi vaja ümberaaustada kesklinna peentest parkidest!

Geto on see sõna!

Ongi. Mis sa siis õpetad. See, kui sa tsitaadi ära muudad ei tähenda teiste eksimust.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aahhnii, et Lasnamäe Paepark on siis mingi ketopark, kuhu on neid pätilapsi vaja ümberaaustada kesklinna peentest parkidest! Täitsa sotsialistlik mōttelaad. Silme alt ära ja probleem kaob. Ma ei imesta, et praguse linnavalitsuse ajal niimoodi need asjad sujuvad kui juba elanikudki selllsed küünikud on, mis siis nende juhtidestki oodata. Ma loodan, et sinusuguseid vähemalt Tallinnas peale pargivahtide juhataja rohkem ei ole.

ja sinu meelest on tõesti normaalne, et need pätikambad vallutavad kesklinna pargid ja söögikohad? minu meelest tõesti kakelgu ja joogu seal Lasnamäel nii, et maa must … miks peaks tolereerima seda, et nad normaalsete inimeste elukeskkonda ebaturvalisemaks muudavad? see on rohkem teema, millega nende Nastajade-Vasjade vanemad tegelama peaksid, mitte ühiskond tervikuna 🙂

Nii, et sinu jaoks on need 100000 Lasnamäel elavat eestlast NAstjad- Vasjad ja inimkõnts, keda tuleb sinu kesklinna kodukesest eemal hoida?! Unista edasi.
Niikaua, kui Lasnamäe on Tallinna linnaosa niikaua kuuluvad ka teiste linnaosade pargid lasnamäelaste ja nende laste külastamiskohtade hulka. JA SA EI SAA MITTE MIDAGI TEHA!!!! HAHAHAAHAAAAAAA!

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Geto on see sõna!

Ongi. Mis sa siis õpetad. See, kui sa tsitaadi ära muudad ei tähenda teiste eksimust.

Ta ei muutnud tsitaati ära, ei tasu õiendada. Lugesin kohe peale siia ilmumist seda teksti ja seal oligi “keto”. Kirjutaja parandas ise pärast.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Geto on see sõna!

Ära nüüd nii labaselt ka valeta…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kadrioru pargis on jah range kord. Istusin seal kord ühe välismaalasega, võtsin kotist käsitöölimonaadi ja jõin seda. Kohe kargas juurde pargivaht, et siin ei tohi alkoholi tarbida. Ma ütlesin, et see on limonaad, vaatas pudelit ja siis lahkus. Pudel oli tõesti õllepudeliga sarnane, aga natuke naljakas oli ikkagi. Välismaalane küsis, kas teil see Nõukogude Liit pole ikka veel üle läinud.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasin silmadega üle sellisest dokumendist nagu “Tallinna linna avaliku korra eeskiri ja avaliku koosoleku korraldamise nõuded”. Ei leidnud ka sealt punkti, mis ütleks mitu inimest või mis vanusest alates võiks pargis koguneda.

Ei meeldi ka mulle noortekambad, aga mis seadusepügal lubab neid laiali ajada, kui nad ei joo parasjagu alkot ja ei lärma, ei tülita möödujaid, pole alasti jne.

Kui keegi teab siis viidaku.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasin silmadega üle sellisest dokumendist nagu “Tallinna linna avaliku korra eeskiri ja avaliku koosoleku korraldamise nõuded”. Ei leidnud ka sealt punkti, mis ütleks mitu inimest või mis vanusest alates võiks pargis koguneda.

Ei meeldi ka mulle noortekambad, aga mis seadusepügal lubab neid laiali ajada, kui nad ei joo parasjagu alkot ja ei lärma, ei tülita möödujaid, pole alasti jne.

Kui keegi teab siis viidaku.

Ega lubagi aga meie inimeste apaatsus ja loidus teeb sellisele linnavalitsusele vōimalikuks kōiksugust nōukogude aegset totrust ellu juurutada. Taaskord.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea muidugi, mis kampadest jutt, aga kas ei võiks lihtsalt kuidagi üritada inimesi suunata muusikat ja toitu pargis nii tarbima, et see teisi ei mõjuta. Mulle nii meeldib pargis istuda ja süüa ja vaikset muusikat kuulata. Normaalne on oma laga prügikasti panna peale lahkumist ja muusikat kuulata nii, et see eriti kaugele ei kosta.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

keto

Geto on see sõna!

Fuu kui labane valevorst! Sinu “keto” on juba 22.01 tsiteeritud tekstis ja näha ju, et oled hiljem ise parandanud. Miks on vaja nii alatu olla? Sai valesti siis sai, kah asi aga niisugune kommentaar viitab väga s****e sisuga inimesele.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

keto

Geto on see sõna!

Fuu kui labane valevorst! Sinu “geto” on juba 22.01 tsiteeritud tekstis ja näha ju, et oled hiljem ise parandanud. Miks on vaja nii alatu olla? Sai valesti siis sai, kah asi aga niisugune kommentaar viitab väga sitase sisuga inimesele.

Kes teisele nime annab see ise on!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

keto

Geto on see sõna!

Fuu kui labane valevorst! Sinu “geto” on juba 22.01 tsiteeritud tekstis ja näha ju, et oled hiljem ise parandanud. Miks on vaja nii alatu olla? Sai valesti siis sai, kah asi aga niisugune kommentaar viitab väga sitase sisuga inimesele.

Kes teisele nime annab see ise on!

Ise oled sama hea manipuleerija.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on vaja koguneda, siis kogunegu kuskil Lasnamäel a la Pae pargis

Kadriorust ca 1 km kaugusel asuv Pae park on muide väga ilus koht, mingeid kampasid seal pole.

+2
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas vastab tōele, et Kadrioru pargis…