Esileht Sünnitus Kas veebruarikaid veel on?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas veebruarikaid veel on?

Postitas:

Mul juba 3 päev üle, eile olid jälle 2 tundi libavalusid, aga ei midagi. Tulemas teine sünnitus, eelmine oli 2010 aug. Mul ei ole enam hirmu ka nende valude ees tuleks ainult ära. TA oli 22, aga vaikus siiani. Tulemas poisslaps. Täna juba nutsin, sest enam ei jõua olla, pissihäda on koguaeg meeletu, aga vetsu lähed siis tuleb paar tilka ainult ja tänu sellele ka unetud ööd. Laps surub juba vaagnale ja kohe püsti tulles, võtab kohe silme eest mustaks, sest ta kuidagi nii vajutab, et selline tunne et kukub kohe välja. Juurde olen võtnud 12 kg ja neist 3 kg viimase 3.ndl ei tea miks aga selline lõpumasekas on, et ainult söön päevad läbi. Loodan, et ehk tuleb homme:) Edu kõigile viimastele veerejatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu nati ka veebruarikas- tegelikult 1 tähtaeg oli 23.02 teine märtsi esimestel päevadel. Ma ka sünnitasin 2010 esimese ja siis tuli tibu nädalal 38+4. Nüüd siis ei jaksa enam olla- ma ju ei teagi, mida see lõpurasedus tähendab. Aga raske on- tahaks pikutada kogu aeg ja vetsuvahet käimine ei lase magada. Valusid kardan, polnud esimene just väga meldiv sünnitus aga no nüüd juba ükskõik- läheks ainult tegevuseks. Kõrvetised on koguaeg, sööks aga kõik kõrvetab ja kaalu olen ma juba u 22kg juurde võtnud- sellep ei muretse kuna olen muidu suht kõhnake ja lisakilod, mind ei hirmuta. Loodan, et kohtume tibudega varsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tähtaeg 20. veebruar, aga ei mingit märki sünnitamisest veel. Libavalud käivad juba mitu nädalat ja olen sellest suhteliselt tüdinenud. Juures 25 kilo, WC vahet käin ka pidevalt. Üldiselt ei kurdaks, aga laps oli juba kuu aega tagasi UH järgi pea neljakilone… Igatahes, kui midagi ei juhtu, siis järgmisel nädalal lähen esilekutsumisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka tähtaeg 18.02-22.02. Esimene laps. Juures 14 kg. Õudne väsimus on peal, iga päev mõtlen, et kas nüüd äkki täna minek. Libavalud ka juba üle nädala käinud. 2.märts arstile, siis määratakse esilekutsumine (kui just enne ise sünnitama ei hakka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi oli tähtaeg eile. Viimased ööd magan väga rahutult, ning esineb tugevaid toonuseid. Esimene laps sündis päev enne tähtaega, kuid nüüd teine, kes peaks samuti tüdruk olema, ei taha kuidagi tulla.
Mingit tunnet küll pole, et peaks sünnitama hakkama 😀 Esile hakatakse kutsuma peale 5.03. Loodan, et ikka ennem otsustab ise ära tulla.
Edu kõigile ootajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme siis viimane ehk 29-s veebruar 🙂 Kui laps peaks sündima, siis sünnipäev hakkab iga 4 aasta tagant olema.
Ootame…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Kas veebruarikaid veel on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.