Esileht Pereelu ja suhted Kas viga on ainult minu lapses või teistel ka nii?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kas viga on ainult minu lapses või teistel ka nii?

Postitas:

Ei saa mina enam aru. Räägin lapseisale, et ootan elatise makset (soovin seda 100 euri kuus), aga tal ei ole raha. Ütleb, et pole endalgi, vaja maksta korteriüür ja maksud, osta autole kütet, et tööle sõita, tahab ka süüa osta. Ütlesingi talle, et laps tahab ka praegu süüa ja vajab aegajalt uusi riideid, kuna kasvab vanadest välja ja lasteaias on üritusi, mis maksavad, ei saa nii, et ainult tema neist osa ei võta, lisaks veel lasteaia maks. Aga mis arvab selle peale lapse isa? Arvab, et lapsel ei ole midagi nii kiiret nende asjadega, majandagu mina oma rahaga paremini, küll siis hakkama saame.

No krt, kas tõesti ainult minu laps tahab iga päeva õhtul pärast lasteaeda kodus süüa ja on ainus, kelle riided koos lapsega ei kasva, et vahel uusi vaja?

Vaat aru enam ei saa ja esmaspäevane tuju on rikutud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:08; 03.03 15:17; 03.03 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide min elatis lapse kohta on 177,50¤/ kuus.Anna nõue kohtusse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:11; 03.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada siis laps isa juurde elama nt üheks kuuks. Las siis ise majandab.
Aga muidu, anna ametlik käik asjale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ma tean, et mind nüüd siin risti lüüakse… Mul selle elatisega sama mure. No ei saa seda kuidagi mehelt kätte. Aga põhjus on ka see liiga suur minimaalseelatise määr. See peaks olema väiksem. Loomulikult kes tahav, saab, soovib võib ju maksta nii palju kui selleks soovi-võimalust on. ja kohtu kaudu peaks ka olema õigus nõuda nii palju kui soovi on. aga see riiklik miinimummäär peaks olema väiksem. Siis saaks ilmselt paljud lapsed vähemalt slle kätte. eriti puudutab see neid, kel rohkem lapsi.
Näiteks mina. Lahku minnes oli meil 3 last. Üksi oma palgast neid katta-toita võimatu. et saada KOV abi, pidi olema välja mõistetud elatis. Jah kohus mõistis välja 3x miinimumi, aga see on lihtsalt võlas.. Tollal ca 450 euri elatist maksta oli keskmist palka saaval inimesel ikkagi liiga palju. Võlg kasvas, eks hakkas varjama tulusid, suhted läksid käest nii minu kui lastega. Nüüd on asi sealmaal, et ei isast ega rahast tea me aastaid midagi. Järsku oleks abi kui see riiklik miinimum oleks mingi 100 euri? Arvan, et suurem osa neist, kes muidu midagi ei saa, saaksid selle kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:17; 03.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, et teistel nii oleks.
Mingi lontuga ma last ei teinud, vaid ikka korraliku ja majanduslikult kindlustatud inimesega. Samuti arvestasin ka sellega ENNE titetegu, et kui üksi jään, suudan lapsele ka ise kõike lubada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal ametlik sissetulek puudub. Selleks ei olegi kohtu kaudu seni nõudnud, et parem saame vähem, kui mitte midagi. Leppisime kokku 100 euri kuus, et siis maksab, kui aga hakkan kohtu kaudu nõudma ametlikku miinimumi, siis midagi temalt võtta pole ning ei maksa ka enam mitte midagi. Seda on ta juba õelnud. Nüüd pole 3 kuud midagi maksnud, kuna TEMA kulud on talvisel perioodil suuremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:08; 03.03 15:17; 03.03 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea, et teistel nii oleks.
Mingi lontuga ma last ei teinud, vaid ikka korraliku ja majanduslikult kindlustatud inimesega. Samuti arvestasin ka sellega ENNE titetegu, et kui üksi jään, suudan lapsele ka ise kõike lubada. [/tsitaat]
Ma loodan südamest, et sinu partner lihtsalt jääb ka edasi normaalseks ega muutu, kuid paraku on paljudel inimestel kombeks elu jooksul muutuda. Me olime enne last 7 aastat mehega koos ja kõik oli suurepärane, pärast lapse sündi muutusin mina ja muutus tema. Ta lihtsalt ei ole enam see tore mees, kes ta oli enne lapse tegemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:08; 03.03 15:17; 03.03 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh ma tean, et mind nüüd siin risti lüüakse… Mul selle elatisega sama mure. No ei saa seda kuidagi mehelt kätte. Aga põhjus on ka see liiga suur minimaalseelatise määr. See peaks olema väiksem. Loomulikult kes tahav, saab, soovib võib ju maksta nii palju kui selleks soovi-võimalust on. ja kohtu kaudu peaks ka olema õigus nõuda nii palju kui soovi on. aga see riiklik miinimummäär peaks olema väiksem. Siis saaks ilmselt paljud lapsed vähemalt slle kätte. eriti puudutab see neid, kel rohkem lapsi.
Näiteks mina. Lahku minnes oli meil 3 last. Üksi oma palgast neid katta-toita võimatu. et saada KOV abi, pidi olema välja mõistetud elatis. Jah kohus mõistis välja 3x miinimumi, aga see on lihtsalt võlas.. Tollal ca 450 euri elatist maksta oli keskmist palka saaval inimesel ikkagi liiga palju. Võlg kasvas, eks hakkas varjama tulusid, suhted läksid käest nii minu kui lastega. Nüüd on asi sealmaal, et ei isast ega rahast tea me aastaid midagi. Järsku oleks abi kui see riiklik miinimum oleks mingi 100 euri? Arvan, et suurem osa neist, kes muidu midagi ei saa, saaksid selle kätte. [/tsitaat] Keegi ei keela ju vanemate kokkuleppel maksta isal vähem kui miinimum. Maksku nii palju kui saab, peaasi et maksab regulaarselt. Aga kui sa tahad KOVist toetust saada, sest isa maksab liiga vähe elatist, siis ma küll ei saa aru, miks peaks teiste inimeste maksudest sinu peret üleval pidama, kui lastel on isa olemas? Miks peaks teised inimesed laste isa kohustused enda kanda võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:22; 03.03 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt ka oled selline narts?
üks väheseid asju, mida riik juba olemasolevate laste heaks teinud on ja sina, nende laste ema, hakkad siin soiguma, et mingil töllil on raske ?!?
normaalse miinimumelatise kehtestamine on sõnum, et lahuselavate vanemate lapsed ei pea elama nagu…ah, mis ma, krt, lolliga räägin.
loll lammas oled!
ausalt, ma ei ole vist kunagi varem siin pk-s niimoodi vihastanud.
sa tõesti arvad, et kui teed ennast ja oma lapsi võimalikult vähenõudlikuks ja tagasihoidlikuks, siis mees (mees, my ass) äkki leiab teie jaoks natuke raha või?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh ma tean, et mind nüüd siin risti lüüakse… Mul selle elatisega sama mure. No ei saa seda kuidagi mehelt kätte. Aga põhjus on ka see liiga suur minimaalseelatise määr. See peaks olema väiksem. Loomulikult kes tahav, saab, soovib võib ju maksta nii palju kui selleks soovi-võimalust on. ja kohtu kaudu peaks ka olema õigus nõuda nii palju kui soovi on. aga see riiklik miinimummäär peaks olema väiksem. Siis saaks ilmselt paljud lapsed vähemalt slle kätte. eriti puudutab see neid, kel rohkem lapsi.
Näiteks mina. Lahku minnes oli meil 3 last. Üksi oma palgast neid katta-toita võimatu. et saada KOV abi, pidi olema välja mõistetud elatis. Jah kohus mõistis välja 3x miinimumi, aga see on lihtsalt võlas.. Tollal ca 450 euri elatist maksta oli keskmist palka saaval inimesel ikkagi liiga palju. Võlg kasvas, eks hakkas varjama tulusid, suhted läksid käest nii minu kui lastega. Nüüd on asi sealmaal, et ei isast ega rahast tea me aastaid midagi. Järsku oleks abi kui see riiklik miinimum oleks mingi 100 euri? Arvan, et suurem osa neist, kes muidu midagi ei saa, saaksid selle kätte. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on? Kui piisavalt vana, siis lase las laps helistab ise isale ja ütleb: isa, ma tahan süüa, palun saada emale raha, ja riided on mul ka kõik väikseks jäänud…

Kas lapse isa vanematega side puudub? Võiks ka neile ju rääkida, et last on võimatu üksi katta ja toita. Samuti peaks asja avalikustama ka mehe sõprade ees. Ühiskondlik surve on ainuke, mis sellistel puhkudel veel töötada võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:26; 03.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tal ametlik sissetulek puudub. Selleks ei olegi kohtu kaudu seni nõudnud, et parem saame vähem, kui mitte midagi. Leppisime kokku 100 euri kuus, et siis maksab, kui aga hakkan kohtu kaudu nõudma ametlikku miinimumi, siis midagi temalt võtta pole ning ei maksa ka enam mitte midagi. Seda on ta juba õelnud. Nüüd pole 3 kuud midagi maksnud, kuna TEMA kulud on talvisel perioodil suuremad.[/tsitaat] Kavatseb siis 18-20 aastat \”töötu\” olla? Raskeks ei lähe tal nii elada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:22; 03.03 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt ka oled selline narts?
üks väheseid asju, mida riik juba olemasolevate laste heaks teinud on ja sina, nende laste ema, hakkad siin soiguma, et mingil töllil on raske ?!?
normaalse miinimumelatise kehtestamine on sõnum, et lahuselavate vanemate lapsed ei pea elama nagu…ah, mis ma, krt, lolliga räägin.
loll lammas oled!
ausalt, ma ei ole vist kunagi varem siin pk-s niimoodi vihastanud.
sa tõesti arvad, et kui teed ennast ja oma lapsi võimalikult vähenõudlikuks ja tagasihoidlikuks, siis mees (mees, my ass) äkki leiab teie jaoks natuke raha või?

Ma võin ju narts olla, aga tegelikult mõtlen ma ikkagi laste heaolule. Tegelikkuses on ju nii, et normaalne ja oma laste heaolu tähtsaks pidav inimene maksab nii või teisiti. On see riiklik miinimum olemas või mitte.
Reaalses elus aga elavad üksikemade lapsed väga halvas seisus ja laste isadelt seda miinimumi kätte saada on suhteliselt võimatu. kõik ei ela ka Tallinnas ja kõik ei saa ka üle 1000 eurist palka. Väikelinnas on 600 eurine palk juba väga hea palk muideks. Reaalselt ei ole aga võimalik sealt kolmele lapsele elatist maksta.

Kui lahutasime, oli meie peresissetulek kokku 1000 euri. tolle aja kohta oli see väga suur summa ja me lapsed elasid hästi. Aga võttes arvesse, et elatis oli siis ca 450 (minimaalne) ja teine pool oleks siis pidanud minult tulema, seega kooselu ajal ei kulunud me kolmele lapsele küll 900 euri. Kordan aga veel et millestki puudust nad ei tundnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:17; 03.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kavatseb siis 18-20 aastat \”töötu\” olla? Raskeks ei lähe tal nii elada?[/tsitaat]

Nad ei mõtle millegi pärast sellele, et teatud vanuses on neil väga raske tööd leida, ka mustalt. Nende jaoks on oluline praegune hetk.

Eesti Vabariigi seadused ei lase ka kuskilt kinni võtta.

Mina arvan, et elatist võiks maksta siiski riik, seda miinimummääras ja seda mittemaksev vanem peaks käima end kasvõi igapäevaselt nö näitamas mingile ametnikule ja aru andma ning tõestama, et miks tööl ei käi, kuhu CV-d saatis jne. Kulukaks läheks küll riigile, aga need on ju meie tulevased maksumaksjad. Ei imesta, et väljaränne veelgi suureneb, sest ka need vaesuses üles kasvanud lapsed kasvavad ja tahavad enda perele paremat elu ja eks nad võõrsilt seda otsi.

Mina saan elatist korrapäraselt, seega ei räägi endast, aga oleksin nõus mingi protsendi oma palgast panema nö elatisfondi kasvõi selle kohustusliku pensionifondi asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vana laps on? Kui piisavalt vana, siis lase las laps helistab ise isale ja ütleb: isa, ma tahan süüa, palun saada emale raha, ja riided on mul ka kõik väikseks jäänud…

Kas lapse isa vanematega side puudub? Võiks ka neile ju rääkida, et last on võimatu üksi katta ja toita. Samuti peaks asja avalikustama ka mehe sõprade ees. Ühiskondlik surve on ainuke, mis sellistel puhkudel veel töötada võib.[/tsitaat]

Last suhete klaarimiseks küll kasutada ei tohiks, eriti sellisel viisil. Seda on väikesele inimesele liiga palju kanda ja mõista.

Ega siin muud ei olegi, kui kohtusse, et miinimum välja mõista. Kuna ta juba praegu ei maksa, siis pole ju põjust karta, et peale miinimumi välja mõistmist saaks asi kuidagi hullemaks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Last suhete klaarimiseks küll kasutada ei tohiks, eriti sellisel viisil. Seda on väikesele inimesele liiga palju kanda ja mõista.[/tsitaat]See ei ole lapse kasutamine suhete klaarimisel, vaid reaalsuse toomine olukorda. Isa peab ise olema võimeline vaatama oma lapse silmadesse ja ütlem: nälgi siis, mina sulle raha ei anna.

Ega lapsele ei pea asja klaarimisena ja puingelisena esitama. Laps saab täielikult aru, kui talle öeldakse: mul on kommid otsas, mine kõsi isa käest, temal on kommi. Samamoodi võib lapsele öelda, et mul on raha otsas, et süüa osta, mine küsi isa käest, temal on raha. Laps ei pea selles mingit pinget nägema.

Praegu ongi see tobe olukord, kus ema püüab kogu aeg olla vahendajaks isa ja lapse vahel. Aga ei peaks. Isal ja lapsel peaks oma suhe olema – võibolla siis maksaks isa ka paremini elatist või ostaks ise talle riideid jms. Emad on laste suhtes liiga kaitsvad ja isad logivad ennast seepeale üldse välja. Peab olema närvi lasta isadel lastega suhet omada, kui see ka tähendab, et kõik ei ole just täpselt nii, nagu ema tahab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:26; 03.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja- sa ütlegi mehele, et sa ei tule oma rahadega välja ja kui tema sulle lisa ei anna, siis sa PEAD minema KOV-i ja paluma nö toimetulekutoetust, aga selleks, et seda saada, siis PEAB olema ametlikult mehelt elatis välja teenitud.

Rahulikult nii ütledki, et sa ei saa last nälga jätta. Mees kas maksab praegu seda vähest, mis te kokku leppisite või sa pead ametlikult raha sisse nõudma ja kui ta ei maksa, tekib võlg ja sellega rikub ta edaspidi ainult iseenda elu.

Kui ta sulle praegu juba ei maksa seda vähest raha, siis sul pole asja ametlikuks muutmisega ju midagi kaotada?

Teine asi- kas saad mehe nii kaugele, et annab sulle täieliku hooldusõiguse? Kas siis vast ei pea olema alimendid välja nõutud, et elatustoetust saada? Ütled mehele, et loobugu oma kõigist õigustest lapse suhtes, siis ei pea laps tulevikus ka teda üleval pidama hakkama eimillegi eest. Ütled mehele, et tal on valida nende 2 variandi seast, mis rohkem meele järele on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õnneks võimeline oma lapsed ise majandama ja ma tõesti ei kujutaks ette, et peaksin kellestki teisest sõltuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase elatis välja mõista ja aasta tagantjärele saad ka nõuda.Kui eksil on mingi vara, siis täituri abiga on võimalik see sundmüüki panna.Elu lõpuni ei saa mustalt töötada.Annad talle mõista, et kui ei maksa vähemalt seda kokkulepitud summat, siis esitad nõude kohtusse ja lisaks nõuad aasta tagantjärele.Lisaks veel annad vihje maksuametile, et see inimene töötab mustalt(küll nad teada saavad kus ja kelle juures).Laps vajab riideid, toitu ja korralikke elutingimusi.Isal on lapse ees kohustused.
Üldjuhul kui hakkad kohtuga ähvardama ja mainid ka aasta tagasiulatuvat siis hakkavad maksma.Loomulikult on ka erandeid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:11; 03.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle lapseisa! Inimene, mõista palun: see isik, kes sulle lapse tegi omal ajal, on LAPSE ISA, mitte lapseisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttaval on lapse isa, kes maksab alla miinimumi, et see on vahepeal tõusnud teda ei huvita, samuti puudub huvi lapse vastu, ise aga treib tittesi juurde ja reklaamib end teles. Kuidas kena välismaa mees on näed siin ja kui kenasti kohanenud ja elab jne.. Noh leidis noore naise, kellega vist juba teine päts hakkamas, esimene oli nii paari aastane. Siit ka see, et kui algus tüüp maksab, siis ühel hetkel treib ilma tittesi täis ja ei maksa ikka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ela oma laste isaga koos. Läks tema ja lapsed jäid minuga. Mul küll pole mingeid süümekaid elatusmiinimumi nõuda. Elu lastega on kallis. Kõik kolm last on kasvueas, seega toitu läheb ikka meeletult. Riideid kulub ka. Olen alati olnud kokkuhoidlik, kuid lastele vaid kaalikaid ei paku ja kaltsukatest riideid ei osta. Pole minul plaanis kohe oma lapsi selle pärast madalamale pulgale sättida, et isa ei ela lastega. Ma kinnitan, et kõik isalt tulev raha kulub lastele. Ka olen selle raha eest igati tänulik, sest muidugi on kahju, et me koos lastele perekonda ei paku, kuid turvalisus on tagatud. Ka ei plaani ma mingit kangelasema mängida, et ei küsi raha ja katsun üksi hakkama saada. Lapsed tegime koos, mistõttu ka rahaliselt peame mõlemad vastutama. Kui ma oleks väga rikas, ka siis küsiks seda raha, sest lahku elades just nii ongi, et on minu raha ja mehe raha, kuid lastesse peavad panustama mõlemad. Ja sellest ei hakka ma ka rääkima, et kui palju rohkem ma pakun igapäevaselt lastesse hoolituse näol. Aga küll kinnitan, et kõike pakun ma lastele meeleldi, sest nad on minu lapsed ning kõige kallimad ja olulisemad.
Naised, kuid te ei nõua mehelt seda raha, siis te ise tõstate ennast koos lastega madalameae pulgale. Ja mul ajavad südame pahaks need mehed, kes laveerivad lastele elatise maksmise eest kõrvale. Ka minu endine abikaasa hakkas mingi aeg torisema, et peab lastele liiga palju maksma, kuid siis sai ikkagi aru, et raha on ikkagi tema lastele. Ja kui mees hakkaks rääkima, et tal pole raha lastele raha maksta, sest tahab ise elada, siis pole see minu asi, et kuidas hakkam saab, sest lapsed vajavad tõesti igapäevaselt toitu ja muid asju. Minu pärast elagu mees või kuuse all ja söögu käbisid, kuid lastel peab kõik olemas olema. Ma ise olen ka laste nimel mingitel eluhetkedel väga elementaarsetest asjadest loobunud, sest lapsed peavad ennast hästi tundma. Ma selle hästi tundmise all ei mõtle arutut kulutamist, kuid kõht peab lastel täis olema, korralik riie seljas ning võimalus nautida elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 20:13; 03.03 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saa mina enam aru. Räägin lapseisale, et ootan elatise makset (soovin seda 100 euri kuus), aga tal ei ole raha. Ütleb, et pole endalgi, vaja maksta korteriüür ja maksud, osta autole kütet, et tööle sõita, tahab ka süüa osta. Ütlesingi talle, et laps tahab ka praegu süüa ja vajab aegajalt uusi riideid, kuna kasvab vanadest välja ja lasteaias on üritusi, mis maksavad, ei saa nii, et ainult tema neist osa ei võta, lisaks veel lasteaia maks. Aga mis arvab selle peale lapse isa? Arvab, et lapsel ei ole midagi nii kiiret nende asjadega, majandagu mina oma rahaga paremini, küll siis hakkama saame.

No krt, kas tõesti ainult minu laps tahab iga päeva õhtul pärast lasteaeda kodus süüa ja on ainus, kelle riided koos lapsega ei kasva, et vahel uusi vaja?

Vaat aru enam ei saa ja esmaspäevane tuju on rikutud.[/tsitaat]

anna laps isale kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See isale lapse kasvatada andmine on väga nõme mõte. Mina kui ema leian, et kui mina sünnitasin selle lapse, siis mina tahan temaga ka koos elada. Kui mehega koos ei ela, siis iga perekondleiab lahenduse, et kui palju laps isaga on, sest lapse-isa suhe on olulised. Minu jaoks on ema-lapse suhted olulised, mistõttu kavatsen mina ikka oma lapsega elada. Mina muidugi kordan veel seda, et kuna mees läks ära, siis tegi tema valiku, et ei taha minu ja lastega elada. Võib öelda, et mehed jätavad vaid naise, kuid mina ütlen, et jäetakse ikka laps(ed) ka. Mina üritasin alati suhet mehega hoida, sest minu jaoks oli oluline tervikperekond.
Mul ei ole kunagi plaanis oma lapsest loobuda, küll on mulle igati ok, et isa lapsega suhtleb. Aga reegel olgu siis ka see, et isa annab lapse heaolule rahalise panuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 20:13; 03.03 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saa mina enam aru. Räägin lapseisale, et ootan elatise makset (soovin seda 100 euri kuus), aga tal ei ole raha. Ütleb, et pole endalgi, vaja maksta korteriüür ja maksud, osta autole kütet, et tööle sõita, tahab ka süüa osta. Ütlesingi talle, et laps tahab ka praegu süüa ja vajab aegajalt uusi riideid, kuna kasvab vanadest välja ja lasteaias on üritusi, mis maksavad, ei saa nii, et ainult tema neist osa ei võta, lisaks veel lasteaia maks. Aga mis arvab selle peale lapse isa? Arvab, et lapsel ei ole midagi nii kiiret nende asjadega, majandagu mina oma rahaga paremini, küll siis hakkama saame.

No krt, kas tõesti ainult minu laps tahab iga päeva õhtul pärast lasteaeda kodus süüa ja on ainus, kelle riided koos lapsega ei kasva, et vahel uusi vaja?

Vaat aru enam ei saa ja esmaspäevane tuju on rikutud.[/tsitaat]
sellised asjad juhtuvad peamiselt lapseisadega peredes, kus kasvavad imearmsad printsid ja printsessikesed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas viga on ainult minu lapses või teistel ka nii?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.