Esileht Kodunurk Kas viga on minu maitsetunnetuses- till

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas viga on minu maitsetunnetuses- till

Postitas:

Kas ainult mulle tundub, et see Grüne Fee potis müüdav till on täiesti maitsetu? Kui ostan näiteks Nissi pakendatud tilli ilma juurteta, siis on hoopis teine tera. See potitill tundub juba pealevaadates selline imelik \”laialeheline\” sort, millel on rohkem rohu kui tilli maitse (lõhna nagu ka ei ole).
Hetkel ei kasva kahjuks ka kodus potis enam midagi, sest väljas on päevadläbi hämar 🙁
Kas siin on tegu kahe erineva tillisordiga või on lihtsalt viga minus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuusuta juba ostes. Kui tillil pole lõhna, pole ka maitset. Sama lugu on tomatitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstvalguses \”keset talve\” üleskasvatatud till ei saagi sulle mingeid maitseelamusi pakkuda. Mina sain selle tõe juba aastaid tagasi selgeks. Pigem juba kuivatatud till, siis on lootust maitsele ka. Olen loobunud Grüne Fee doteerimisest ammu, sh. kõik kurgid-tomatid jne. Olgu või Poola kaup, aga neil on siiski mingi põhjendatud hind. GF-l seda pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstvalguses \”keset talve\” üleskasvatatud till ei saagi sulle mingeid maitseelamusi pakkuda. Mina sain selle tõe juba aastaid tagasi selgeks. Pigem juba kuivatatud till, siis on lootust maitsele ka. Olen loobunud Grüne Fee doteerimisest ammu, sh. kõik kurgid-tomatid jne. Olgu või Poola kaup, aga neil on siiski mingi põhjendatud hind. GF-l seda pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ükskord ise sellise sordi omale kasvama pannud, mis nägi väga ilus kahar välja kuid lõhna ega maitset polnud. Grüne kohta ei oska öelda, aga sorte on kindlasti erinevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, viga pole sinu maitsetunnetuses, tegu ongi mingi laialehise maitsetu sordiga. Värv on ka muru, mitte tilli oma.
Isegi Itaalia pakendatud till on rohkem tillimaitseline kui Grüne Fee tillilaadne toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka olen ostnud seda paar korda oma elu jooksul ja kõik. Isegi suvel ostes polnud sellel tillil õiget maitset. Sama hästi võib muru hakkida.
Parim viis ongi hakkida õiget tilli talveks sügavkülma ja saab terve talve nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kas viga on minu maitsetunnetuses- till

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.