Esileht Kodunurk Kas viskaksid orhideed minema, kui neil on valged väikesed putukad ja mustad kärbsed ka veel:-(

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas viskaksid orhideed minema, kui neil on valged väikesed putukad ja mustad kärbsed ka veel:-(

Postitas:

Jätsin pikema vahe kastmisega, see pidi aitama hallituskärbestest lahti saada, aga ei midagi:-( Valasin mulla potist välja ja avastasin, et hoopis mingid valged satikad on ka lisaks tulnud. Lehed on pehmed ja kirtsus. Ei õitse. Mul oli 6 orhideed, ühe viskasin juba minema ükspäev, sest sinna olid mingid ussid sisse tulnud. Mis küll toimub? Olen nii õnnetu. Nad on mul mitu aastat olnud ja nüüd siis kõik hukkuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 13:21; 31.05 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Actara lahusega kasta, see hävitab kahjurid ära. Lehed pihusta ka üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need satikad on kärbeste vaglad vast. Vaheta muld välja ja kasta jah mingi mürgiga. Teistes toataimedes on ka need kahjurid kindlasti, kasta neid ka mürgiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma viskaks minema ja ostaks uued

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, kui koeral kirbud on , kas viskad ta minema? Või kui lapsel tuulerõuged?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ära minema küll viska, võtaks enne endale, kui pealinnas asud![/tsitaat]

ei asu pealinnas, Tartus olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 13:21; 31.05 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paar korda poetaimedega ka neid väikesi kärbseid kaasa saanud, aitab toalillede raid. Üldiselt ma püüan uusi taimi kohe mitte teiste juurde panna, Ükskord jäin niiviisi väga toredast poogitud kaktusest ilma.
Orhideedega mul küll mingit muret pole, tuleb ainult jälgida, et nad otsapidi vette ei jääks. Õitsevad peaaegu kümmekond aastat järjest, nüüd mõtlengi, et võibolla peaks ikka ümber istutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kas viskaksid orhideed minema, kui neil on valged väikesed putukad ja mustad kärbsed ka veel:-(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.