Esileht Sünnitus kas võib kohe minuga kaasas olla?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kas võib kohe minuga kaasas olla?

Postitas:

Esilekutsumisele minek ja tahaks teada,et kas mees võib minuga algusest peale koos olla või alles siis kui valutamine algab?kodus haigla on maad üle 30 km muidu.Ja kas ma saan kohe perepalati või pean algul kuskil teises palatis passima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju kuhu haiglasse sa lähed.

ITK’s lähed minu teada alguses sünnituseelsesse osakonda ja hakatakse geelitama või tabletiga emakakaela pehmendama ja avama. Ja sünnitustuppa lähed alles siis kui sünnitus peale hakkab. Mees saab sinna tulla, mitte varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lähed sünnituseelsesse osakonda, siis seal saab mees olla ainult külastusajal. Külastusaeg oleneb haiglast. Ööseks kindlasti jääda ei saa. See on ITK-s, Pelgus ja Tartus kõigis ühtemoodi.

Kui on mõni väiksem haigla, siis pole võimatu, et saad teha erikokkuleppeid.

Üldine skeem on see, et sünnieelses oled nii kaua, kuni sünnitustegevus aktiivselt käima läheb. Siis lähed sünnitusosakonda ja saad seal sünnituspalati. Sinna võib mees tulla. Seal oled kuni laps on sündinud ja lisaks veel paar tundi jälgimisel. Edasi lähed sünnitusjärgsesse osakonda ning seal võid saada perepalati (kui on vabu) või minna ühispalatisse, üldiselt siis lapse 3p vanuseks saamiseni, kui kõik korras. Perepalatis võib mees olla, ühispalatis muidugi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võiks ikka tulla siis kui asjaks läheb. Meil oli plaan võtta perepalat aga ämmaemand soovitas võtta alles siis kui asjaks läheb..hea oli 🙂
Läksin sisse kolmapäeva õhtul..musid, kallid mehega ja nägemist 🙂 Olin siis palatis ühispalatis 🙂 Õhtul pandi geel ka, aga midagi ei juhtunud. Neljapäeva hommikul pandi tilguti…Helistasime mehega et ta ikka tööl oleks, raha ka vaja teenida ja terve päev haiglas passida ei ole mõtet….Ta oli siis lõunan tööl ja siis tuli minuga aega veetma…Istusime niisama, käisime jalutamas haigla ümber…niipalju kui selle kaasaskantava tilgutiga sai 🙂 Mees lahkus õhtul viimase bussiga…sel teisel naisel kes seal mingi muu probleemi tõttu oli, temal ei olnud mu mehe vastu midagi õnneks.
Oi ma nutsin mõlemal õhtul kui mees ära läks…mulle ei meeldi üksi haiglas passida….:)
Reede hommikul kell 9 avati veed…helistasin ka mehele et ta võib lõunani tööl olla ja siis haiglasse tulla…Nii ta tegigi 🙂 Selleks ajaks olin siis ka perepalatisse kolinud, kell 13 hakkasid kerged valud ja kell 21.42 sündis laps.
Hea meel et ei võtnud varem perepalatit, see oleks olnud 400 krooni lisaks ..suur summa meile 🙂
Me oleks saanud võtta peretoa kui me oleks tahtnud raha raisata, ämmaemand ei soovitanud kuna võib aega minna ja milleks tühja raisata 🙂
Mina olin Võru haiglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, jah haiglast. Väiksemas on küll nii, et kui oled nõus maksma ja on olemas tühi perepalat, siis palun – võid kohe mehega sisse kolida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus kas võib kohe minuga kaasas olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.