Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas võib seen olla või lihtsalt voolus suureneb lõpus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas võib seen olla või lihtsalt voolus suureneb lõpus?

Postitas:

Nüüd on voolus päris suureks läinud, selline valge ja ilma lõhnata.Muidu kuskilt ei sügele.Kas see võib olla seen või lõpus voolus suurenebki?
Ja kas on apteegis mingit käsiravimit, kunagi kasut. mingi Multy Gin(või midagi sellist) küünlaid, aga ei mäleta enam nime. Äkki on mõtekas enne sünnitust see kuur läbida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpus võib voolus niisama ka suureneda. Aga võib ka seen olla. Kui ei sügele, siis miks sa ravida tahad?

Ma küll ei soovita mingit kuuri teha omaenese tarkusest. Ikka arstile/ämmakale näita enne, kui seent kahtlustad. Ega need ravimid päris süütud ka pole. Kui seent pole, siis ma küll ei topiks midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on soodumus tupeinfektsioonide tekkeks, siis Vagisan kyynalde infolehel on kirjas, et tupe normaalse pH taseme hoidmiseks võib neid kyynlaid 2-3 korda nädalas kasutada. Ka raseduse ajal.
Mul on ka viimasel ajal hakanud voolus suurenema ja aeg-ajalt kipitab. Kuna varasemalt on ikka seene või suurema voolusega ka kimpus oldud, siis nyyd teen yhe Vagisani kuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on mõlema raseduse lõpus voolus päris korralikuks läinud, aga ravi ei vaja.
ei soovita sul niisama ravimitega toimetada, vaid selgita välja, kas ikka on haigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on seen raseduse ajal tavaline ebameeldiv külaline:) Nädalaid on 33+ ja on olnud 2 seent juba, mille edukalt Canifugiga ravinud(retsept)…
Möödunud nädalal oli mul vägagi vesine voolus…helistasin arstile et kontrolli minna, ehk see ei ole ikka normaalne…Arst tegi läbivaatuse ja ütles et on tükiline ja tüüpiline seen…Minupuhul ei olnud tüüpiline:D Tükke ma ise ei märganud…Tavaliselt ongi mul seen nii et on paks ja tükiline voolus ja väljastpoolt suguelunditel ka sellist valget paksu voolust näha…aga vesisest voolusest ma küll ei osanud seent kahtlustada..ei sügelenud ka! Igatahes sain Canifugi jälle(see aitab nii hästi).
Soovitan sul kindlasti artil lasta üle vaadata ja isegi kui ei sügele aga siiski peaks seen olema, siis peab kindlasti välja ravima! See võib sünnitusteedes lapsele kanduda sünni ajal ja põhjustab nt soori!
Esimene vastaja kägu on vist veits imelik! Seene peaks ikka välja ravima enne kui see suuremaid vaevusi hakkab tekitama..Väga hea on kui saad varakult jälile ja ei ole veel sügelema hakanud! See et ei sügele ei tähenda et ei ole! Ja ravi kindlasti! Kui sul on nt klamüüdia aga tunnuseid ei ole…milleks siis ravida kui ei kaeba? Mul oli selline juhus…endine partner helistas paar kuud hiljem et tema uuel tüdrukul on ja tal endal ka kõik probleemid juba avaldunud…Nakataja pidi olema tõenöoliselt tema või ta uus partner ehk, kuna minul ei olnud ainsatki sümptomit…läksin kontrolli ja sain ravi peale, mis siis et sümptomeid ei ole 🙂
Haigus on haigus ja seda tuleb ravida, olgu see siis seen või misiganes…aga kindlasti ära arva et kui ei sügele siis ei vaja ravi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas võib seen olla või lihtsalt voolus suureneb lõpus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.