Esileht Sünnitus kas võimalik, et limakork?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kas võimalik, et limakork?

Postitas:

olnud eelnevalt kaks sünnitust, ei tea ma nende ajal mingist limakorgist midagi.praeguse rasedusega aga sain juba aru, et kõht alla vajunud mida ka eelnevatega pole nagu märganud ja täna olen märkand, et tuleb sellist teistsugust voolust, limast värki.olen lugenud, et miski selline ka limakok.sellest ka küsimus, et kas see võimalik ja normaalne sel juhul, et nii vara see eraldub? või on see siiski ikkagi tavaline voolus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 21:53; 16.04 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui kaua limakorgi äta tulemisest või mis moodi seda täpselt õelda läks aega veel sünnitamiseni.lugesin erinevatest kohtadest ja kirjutatakse ikka raamatutest et 1-2 nädalat v lausa mõni päev v tund enne sünnitust, ei oleks nagu veel soovi sünnitada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 21:53; 16.04 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

limakork on siuke klomp(minul oli suur klomp) Vereniitidega ja roosakas.mõnel on kollane vms. Kui on läbipaistev ja siuke nagu toores munavalge, siis peaks ok olema. mul oli siuke voolus just lõpupoole. 🙂 aga igaksjuhuks võid ju arstile helistada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige paremini saab vastata ikka arst, kes Su läbi vaatab, kui kontrolli läheksid. Siis omal süda rahul ja saad teada ka, kas ja kui kaua võib minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus kas võimalik, et limakork?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.