Esileht Pereelu ja suhted Kas võimalik kaotatud usaldus tagasi saada?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas võimalik kaotatud usaldus tagasi saada?

Postitas:

Kahjuks ka ise olukorras, kus ei tea kuidas edasi…. mehe suhtes usaldus kadunud, no eks me mõlemad ole selles süüdi, aga meeletult haiget teeb. Kas on võimalik veel kunagi oma meest usaldama hakata, on kellegil kogemusi. otsest petmist pole olnud (väidetavalt), hea sõprus vaid. aga nagu ikka on raske seda uskuda. lubatud on et eisuhelda, aga ei suuda usaldada. lihtsalt ei suuda. iga mehe liigutus tekitab kahtlusi, iga kord kui midagi teeb, mõtlen, et mõeldakse kellegile teisele. kui teemast juttu teen, öeldakse et mida sa paanitsed, asjad on ju selgeks räägitud. ei tea, ei oska enam… koos oldud pikalt, ühine kodu ja laps. ei saa kohe käega lüüa kõigele ja ei tahagi. segased tunded ainult.
On keegi samamoodi kogenud, asjast üle saanud ja õnnelikut veel edasi elanud???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh tead… Seda usaldust ilmselt tagasi ei saa. Minul oli samamoodi \”hea sõbranna, hingesugulane, hea küll, ma siis enam ei suhtle, ta läks ju Eestist ära jne\”. Nii kui meil väiksemgi ütlemine oli, jooksis tema arvutisse, et sellele teisele kirjutada või saatis smsi talle jne. Muidugi ta ka eitas, et temaga magas, aga selle suutsin välja selgitada, et mind peteti viimased 10 kuud kooselust. Me üritasime ka ja vandus, et enam ei tee jne, mina üritasin mitte meelde tuletada ja parem naine olla jne. Lõpuks leiti uus sõbranna, kellega \”rääkida\”. Aga esimene märk, et asi kahtlane, oli see, et varjas seda nn sõbrannat/töökaaslast minu eest. Mina sain teada ja tulin tulema. Hetkel igati rahul, uues suhtes ja 100% usaldust ja austust mõlemapoolselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin täpselt samas olukorras aga hakkasin jälle usaldama. See protsess oli pikk ja ma kontrollisin teda pidevalt- nuhkisin telefonis, arvutis. Ega tema tegi sama vist 😀 seda kõike meenutades tundub see asi küll pisut naljakana, sest ta otseselt ei petnud mind vaid Mulle tundus ja hakkasin samuti kättemaksuks teiste meestega suhtlema. Täielik lasteaed noh! Ligi aasta on möödas ja ma ei sori tema asjades enam- see on suur saavutus! 😀 Mul ei teki enam \”kahtlaseid\” mõtteid pähe. Ega ma leidsin endale tegevust kah. Varem olin kodus lapsega lihtsalt end lolliks mõelnud 😉 Igatahes, et selleni jõuda lubasime üksteisele, et me ei suhtle nende inimestega, kes meile tüli tekitavad. FB kontod said ka ära kustutatud ja elu on tõesti nagu lill. FB rikub suhteid 🙁 sealt see jama tegelikult algaski 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjamine ja valetamine on inimese loomuomadused. Need kas on või ei ole. Järelikult sinu mehel on need omadused olemas ja paraku need jäävad. Kui see ei ole praegune sõbranna, siis mõne aja pärast on tal keegi uus sõbranna. Sellist inimest ei saagi usaldada. Sinu valik on kas jätkata elu selle mehe kõrval, kelle puhul sa kunagi ei tea, mis su seljataga toimub, või ehitada üles uus suhe usaldusväärse inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahhaaa…

\”hea sõprus\”

Sellist asja pole olemas mehe ja naise vahel.

Naised ilmslet ei mõista KUNAGI mehi. saage aru naised, see mees ikka mõnuga nagu nugis küttis ja kütab siiani … muud mõtet mingi võõra naisega kudrutamiseks küll ei ole, muudki ju teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeste jaoks on sõprus lai mõiste. üks abielus mees ütles mulle kunagi, kui ütlesin, et ma ei soovi suhet ja oleme edasi ainult sõbrad – sõpru on mitut sorti!
ehk nende jaoks on ka seksisõber sõber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usalduse taastamine on keeruline lugu. Minu mees pettis mind aastaid. Oli suur armastus. Jäime siiski kokku, kuna oleme abielus 16. aastat ja meil on kaks last.
Käisime teraapias ja tegime asju koos. Võttis aega pea aasta, et taastada usaldus ja taastuda petmisest. Tundsin end hästi ja kindlalt juba.
Mõned kuud hiljem oli abikaasa aga armukese juures tagasi ust kraapimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsalt sõbrannad on ainult geidel 🙂 ja on kui hästi oskavad mehed valetada, lasin endale kuid kärbseid pähe ajada, kuni usaldasin oma sisetunnet lõpuks ja asjad ära lõpetasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele on vanarahva ütlus: \”Purunenud vaasi võid ju kokku liimida, aga mõrad jäävad ikka\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe sõbrad on ka minu sõbrad. Ehk siis kui on sõber, kutsugu külla. Las nende omavaheline suhtus sinu kodus sinu poolt valitud ajal peaks olema aluseks usalduse taastamisel. Ehk on väga kena inimene, ehk on tõesti sõprus, miks peaks sõbraga suhtlema sinu seljataga. SInul ju ka sõpru vaja. Võtke ja suhelge perekonniti. Ja kui sellest kohtumisest on sulle väga täpselt selga, mis seal siis oli ja mille sa ehk ise juurde mõtlesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole võimalik endisel kujul.
Okas jääb.
Midagi on alatiseks rikutud.
Aga sellega saab edasi elada, kui tahta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas võimalik kaotatud usaldus tagasi saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.