Esileht Beebi ja mitmikud Kas võimalik,et teine tekib juurde?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas võimalik,et teine tekib juurde?

Postitas:

Käisin esimeses uh-s ja rasedust oli 6+7
Kuna kodus juba kaksikud olemas peagi 13 aastased sis võivad mul täitsa olla veel kaksikud.
Kui uh tehti küsisin kas on üks või kaks?
Arst näitas,et siiski üks ja südametegevus üks. Kõht kasvab aga mega kiirusel ja kardangi kas on võimalik,et tekkis vel üks ikkagi,et hiljem algas südametegevus või pole see võimalik?
Kui oleks teine ka siis oleks ju midagigi näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul leiti kaksikud 6+2 koos mõlema südametegevusega, samas 5+2 ei olnud teist veel näha. Mul praegu üksikuga 33+6 ja seekord kasvas kõht ka 2x kiiremini kui esimene kord 🙂 Juba 20 nädalat oli selline, et teised lähevad sellisega sünnitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene uh 6+4 näitas ühte, 8+4 näitas juba kahte. Kui läksin kolmandasse mis oli 12+2 siis hirmuga küsisin, et kas endiselt on kaks või on neid nüüd juba kolm 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et juurde tekib. Võib olla lihtsalt teise rasedusega kasvabki kõht kiiremini. Meil öeldi viiendal nädalal ära, et on 2 lootekotti näha ja kaheksandal nädalal siis oli 2 südametööd. Mina oma raseduse ajal küll aru ei saanud, et mul kõht on kuidagi suurem kui ühe lapse ootajatel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul palve kas teil on kaksikute esimest uh pilti kuskil näha ja alles? Nimelt eilses uhs 6+6 nädalal üks oli ja kahtlustati teist.
Et äkki jagate linke kust saaks vaadata ala 7 nädala identsete kaksikute ultra pilte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele:
https://www.google.ee/search?q=identical+twins+ultrasound+6+weeks&rls=com.microsoft:et-EE:IE-Address&rlz=1I7NDKB_enEE510&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=iJGhU-6ZM6eB4gSSz4Bg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#q=identical+twins+ultrasound+7+weeks&rls=com.microsoft:et-EE:IE-Address&spell=1&tbm=isch

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskate ehk minu pilti tõlgendada?
Aitäh? http://nagi.ee/photos/Neea34/23453427/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egas see, et sul juba kaksikud on, ei välista, et lapsi ikka ühekaupa ka sünnib 🙂 on ikka palju tõenäolisem, et see rasedus on üksikrasedus.
Kas igatseksid veel kahte last korraga?

Neea, midagi seal kõrval tõesti on, aga eks sind kutsuti tagasi

https://www.google.ee/search?q=monochorionic+twins+7+weeks&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=eVOnU4TdGaqJ7Aaz2YHQAg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1252&bih=581

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga on võimalik et 6+6 nädalal on ühel vaid südametöö ja hiljem võib tulla nö. teine lisaks??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene uh oli vist 7+midagi nädalal ja siis oli näha vaid üks. Järgmises siis näitas juba kahte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu esimene uh oli vist 7+midagi nädalal ja siis oli näha vaid üks. Järgmises siis näitas juba kahte :)[/tsitaat]

millal see teine uh oli? mitu nädalat siis sul oli selleks hetkeks? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin esimesel uh-l 6+4, südame tööd ei nähtud kumbalgi ja öeldi, et on umbes 5 nädalat. Nähti kahte loote kotti. Kaheksandal nädalal läksin uuesti siis olid mõlemate südametöö olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Upitan teemat.. Rasedust on 4+4 +/- eksimisvõimalus 8p (päevade järgi on 6+ mis tegelikult pidi klappima ka loote vanusega, lihtsalt liiga väike veel) .. Sellel hetkel ei taibanud kohe arstilt küsida ka, et kas see “mull” seal all võib viidata ka teisele beebile? Samas tundub, et neid “mulle” on ka rohkem.. mis need võiks olla?

http://www.upload.ee/image/4161449/kohubeebi.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna ämmaemanda juures. Igatsesime pesamuna ja jäin ikka päris kuss, kui öeldi, et hetkel on näha kaks pesamuna. Ühe südametöö oli ka juba näha, teist lähen veel paari nädala pärast kontrollima, et kas siis on üks või kaks pisikest arenemas. Praegu ei oskagi end kuhugi sättida – ühe silmaga loen siin mitmike teemasid ja teise silmaga jälgin, mis ülalpool “korrusel” räägitakse. 🙂
Tunded on hetkel nii vastakad, et kas saan hakkama jne.
Aga teemaalgataja küsimusele püüan ka vastata. Mul oli täna rasedus enda arvutuste järgi, tsükli järgi, 7+5 ning üks südametöö oli näha ja kaks rebukotti siis ka (või kuidas seda täpselt nimetatakse …). Pidi olema täitsa normaalne, kui nii varases staadiumis jääbki vaid üks edasi arenema või siis kaks ning järgmisel korral võib ka teine südameke ilusti töötamas näha olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas võimalik,et teine tekib juurde?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.