Esileht Veebikonstaabel Kas võin kutsuda politsei?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas võin kutsuda politsei?

Postitas:
Kägu

Mul on kodus paar alkoholilembest inimest pereliikmete näol, kellel käivad külas iga päev sõbrad-tuttavad, kellega koos juuakse hommikust õhtuni. Kuna mina alkoholi ei tarbi, siis mind häirib selline seltskond küll. Kas mul on õigus kutsuda politsei kui soovin, et see kamp laiali löödaks, sest oleme ausad, väga tihti juhtub nii, et nn külalised ei lähe koju ja lällavad minu pool mitu päeva-ööd järjest. Või see ei puuduta politseid kui tulevad nn kutsumata külalised, kes enam ei lähe ära? Kas võin kutsuda politsei ka siis kui ei ole veel öörahu aeg, aga tahaks niisama omas kodus olla nii, et seal purjus inimesed ringi ei kakerda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sina oled kinnisvara omanik, siis palu lahkuda neil isikutel, keda sa ei soovi oma kinnisvaral näha ja kui nad ei lahku, kutsu politsei.
Kui sa ei ole kinnisvara omanik, siis on see omaniku probleem ja ei ole sinu asi. Kui omanik midagi ette ei võta ja sulle selline elustiil ei sobi, koli mujale.

Please wait...
Postitas:
Andero-

Tuleb tunnistada, et kägu 15.09.2015 11:43 on probleemile õigesti vastanud. Kinnisavara omanikul on täielik voli ise otsustada, kes tema kinnisasjal viibib või kes mitte. Kui omaniku nõuet lahkumiseks ei täideta, siis saab politsei sellele kaasa aidata. Kui Teie omanik ei ole, ning omanik nende lahkumist ei nõua, siis saab politsei ainult soovitada ka Teiega arvestada.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Veebikonstaabel Kas võin kutsuda politsei?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.