Esileht Pereelu ja suhted Kas võtaksite pille?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas võtaksite pille?

Postitas:

Kui mees ütleb, et muudmoodi pole õige seks kas nõustuksite pille võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 5 aastat tagasi spiraal,oh õudust jube asi.Paigaldamine oli nii valus,et sure ära.Siis hakkasid mured sellega hakkas välja vajuma,kõht läks paiste ,valutas,veritsus oli alguses kaks kuud järjest.Lõpuks otsustasin hakata pille võtma,nüüd olen 5 aasta pille võtnud.
Päevad olematud,näonahk nagu beebil sile ja kaunis,kaalu pole juurde tulnud. Olen rahul.
Mina valiks pillid iga kell,seks on mõnus .Kondoomiga on jama selle kõrval.Spiraali ei taha ,mõtetu vidin.Seega soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võtaks pille. Üle kuu tagasi just lõpetasin selle jama ära. Kaalutõus, vistrikud, praktiliselt koguaeg päevad, lihtsalt õudne.
Nüüd on kasutusel apteegist vabalt saadavad vahendid ja näonahk on korras, kaal normaliseerub, päevad on enam-vähem nii nagu normaalne on.

Miks mees opile ei lähe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uurige pillide pikaajalist mõju. hormoonidega trikitamine on siiski ohtlik. ei võtaks. õnneks on minu mees ka “valgustatud”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, mina ei võtaks. paljud naised võtavad ja on rahul, aga mulle see keemia ja hormoonide mõjutamine ei sobi. ma muutusin nii vihaseks, et ma kartsin juba ise enda reaktsioone. ma karjusin kõigi peale ja ei suutnud oma viha kontrollida.
muidu ma olen selline pika toimega, kannatlik, kes rohkem mõtleb, kui ütleb. aga siis said kõik oma osa ja lapsed said tappa ka.
aga kui küsimus on selles, et kas võtta mehe meeleheaks või mitte, siis ma ei tea, mis sa tegema peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei võtaks pille. Üle kuu tagasi just lõpetasin selle jama ära. Kaalutõus, vistrikud, praktiliselt koguaeg päevad, lihtsalt õudne.
Nüüd on kasutusel apteegist vabalt saadavad vahendid ja näonahk on korras, kaal normaliseerub, päevad on enam-vähem nii nagu normaalne on.

Miks mees opile ei lähe?[/tsitaat]

Mis opile? Kastreerimine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 21:13; 28.11 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole kunagi pille võtnud ega kavatsegi. Kasutan spiraali, igati rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minule jälle pillid just ei sobinud- liibido langus, halb näonahk, kaalutõus jne. rasestumine võttis umbes aasta peale lõpetamist. vaskspiraal ei sobinud selle tõttu, et vereeritus oli ülisuur ja kusagile päevade ajal minna ei saanud. hormoonspiraal sobis suurepäraselt – seksiisu täiesti ok, päevad kadusid ära, mingeid halbu kõrvaltoimeid ei olnud. peale eemaldamist oktoobris sain aprillis triibud. nii et kõik on vägagi individuaalne ja peab lihtsalt proovima. a jaa, kondoomiga seks on lihtsalt jube, seepärast ei sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Me kasutame kondoomi. Täitsa ok.
Rasestumisvastaseid vahendeid võiks arutada pigem arsti, kui mehega. Hormoonide tarvitamine kõigile ei sobi. Mina võtsin pille, kuid hiljem selgus, et poleks tohtinud. Preemiaks tromb jalas ja rikutud jalaveenid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 aastat pille võtnud ja kõik sujub.
Tõepoolest nõustun Käoga, kes arvas,et arstiga peaks nõu pidama milliseid pille võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, see peab olema ikka naise enda otsus, tema keha ju. Mees tehku vasektoomia kui lapsi ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis opile? Kastreerimine?[/tsitaat]

Kas sa oled idioot?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillid avaldavad lisaks naisele ka keskkonnale hormonaalset toimet.
Kui tahate mürgitada oma ümbruskonda, laske käia.
Reovee väljalasketorude läheduses on juba millegipärast kõik kalad emased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei võtaks pille. Üle kuu tagasi just lõpetasin selle jama ära. Kaalutõus, vistrikud, praktiliselt koguaeg päevad, lihtsalt õudne.
Nüüd on kasutusel apteegist vabalt saadavad vahendid ja näonahk on korras, kaal normaliseerub, päevad on enam-vähem nii nagu normaalne on.

Miks mees opile ei lähe?[/tsitaat]

No kuule, me ei tea ju tema mehe vanust. Kas töesti tahate saata 20+ vöi 30+ mehi opile? Kui nii noortel saab järsku suhe läbi, siis naisel on veel vöimalus uus perekond luua, aga mehel mitte.

Mina kasutasin ennem laste saamist 6 aastat pille. Nüüd on mul juba teine Mirena ja olen väga rahul- ainult määrib.

Kummi kasutasime siis, kui imetasin lapsi, aga ei meeldinud mulle ega mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa oled idioot?[/tsitaat]

Ei. Aga sina?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 21:13; 28.11 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mees ütleb, et muudmoodi pole õige seks kas nõustuksite pille võtma?[/tsitaat] Kui me oleks abielus, ma küsiksin, et miks ta tahab, et ma oma keha mürgitaksin. Sa võta ja loe, mis kõrvalmõjud on neil tablettidel. Infolehel on kõik kirjas. Kui on tegemist mehega, kes ei ole mulle lubanud, et ta teistega ei maga ehk siis ta pole suvatsenud abieluettepanekut teha või muul viisil lubanud, et olen üks ja ainus temajaos, kuni selleaajani ei tule mingit jutud “õigest” seksist kõnealla ka. Kui mehel võib olla mitmeid partnereid samaaegselt, siis mina see ei ole, kes oma tervise letti paneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja küsimus on kuidagi sellise tooniga esitatud, et sellest loeb välja, nagu oleks rasestumise probleemi vältimine naise õlule lükatud ja meest ei huvita muu kui enda isiklik mõnu.

Saada ta kuu peale oma nõudmisega. Ma saaks aru, et pillid on olnud sulle sobiv lahendus. Mitte mehe NÕUDMINE.

“Nõus pille võtma?”…
Ja kui ei ole? Siis te ilmselt enam ei seksi, jah?
Teil mingi suhe on üldse või?

Sry, et ma nii leili läksin, aga olen ka üht sellist eksemplari tundnud, kelle asigi polnud, kuidas tema partnerid rasedaks ei jääks või mingit haigust ei saaks. Tema lihtsalt põhimõtteliselt kondoomi ei kasuta, sest temale EI MEELDI.
Ja naisi ta leiab, sest oskab väga võluv ja veenev südametemurdja olla. Tegelikult on hoolimatu ja enesekeskne m..n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võtaks ja ei võtagi. Mulle pillid ei sobi, olen erinevaid proovinud ja kõigiga oli üks ja sama “kõrvalmõju”- kaalutõus. Pealegi, ei ole nõus oma keha mürgitama. Kui mehele ei sobiks kondoom, siis jätaks tegemata. Nii olengi öelnud. Siiani on kõik sujunud.
Hetkel ootan vanuse tiksumist, et saaks steriliseerida, sest lapsi ei soovi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes pille tarvitavad, pidid ju lausa vale partneri valima, sest loomulikud instinktid on uinunud või sassi aetud. Lisaks tekitavad pillid trombi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii hooliv ja armastav mees, et nutt tuleb vahel peale. Ta ei sunni mind millekski, mis mulle ei meeldi.
Pille pole ma kunagi võtnud, mul on juba 3. hormoonspiraal. Enne seda oli 2 tavalist sipraali. Kui oleks vaja, seksiksime (ajutiselt) ka kondoomiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seks on minu nauding ja seksime mehega sellepärast, seega ei saa aru jututst – et kui mees ei ole nõus kondoomiga – siis jääb asi ära – aga te ju jätate ennast ka ilma mõnus ja suurest lähedusest mehega.
Pille ei kasuta seetõttu et minust ei ole järjepidavat võtjat – lihtsalt läheb meelest, seega on horomoonspiraal – ei mingeid päevi ja elu on nagu lill

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

püsisuhtes ma ka kondoomiga koguaeg ei tahaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on nii hooliv ja armastav mees, et nutt tuleb vahel peale. Ta ei sunni mind millekski, mis mulle ei meeldi.
Pille pole ma kunagi võtnud, mul on juba 3. hormoonspiraal. Enne seda oli 2 tavalist sipraali. Kui oleks vaja, seksiksime (ajutiselt) ka kondoomiga. [/tsitaat]

Mis seal nii armastavat on, kui hormoonid imbuvad otse vereringesse spiraalist aga mitte läbi seedetrekti pillidest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vastupidi hakkas meesterahvas ise rääkima, et ei tasu pille kasutada. Üldse on mul vedanud, et mitu püsisuhet järjest on kasutusel olnud ainult kondoom ning ükski mees kobisema tulnud. Hea meelega kasutaks tablette, aga mulle ei sobi. 8 aastat tagasi proovisin, tulemuseks sain libiido languse, üldise “kuivuse” seksi ajal, koleda näonaha ja paistes oleku. Tänan, ei.

NB! Ma juba suhte alguses, enne seksini jõudmist olen meesterahvale otse välja öelnud, et “ilma kondoomita ei ole ma nõus midagi tegema”. Kui mees sinust ja su tervisest hoolib, ei pressi ta sulle peale vahendeid, mis su tervist kahjustavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No kuule, me ei tea ju tema mehe vanust. Kas töesti tahate saata 20+ vöi 30+ mehi opile? Kui nii noortel saab järsku suhe läbi, siis naisel on veel vöimalus uus perekond luua, aga mehel mitte.

Mina kasutasin ennem laste saamist 6 aastat pille. Nüüd on mul juba teine Mirena ja olen väga rahul- ainult määrib.

Kummi kasutasime siis, kui imetasin lapsi, aga ei meeldinud mulle ega mehele.
[/tsitaat]20-aastane mees ei peagi steriliseerimisele minema. Samas, öelda, et mees ei pea kohe üleüldse mitte millegi eest vastutama (kuna tema ei saa ju pille võtta), on ikka ka vale. Just niimoodi aga arvavad sellised mehed nagu teemaalgatajal. Ega muidu oleks tema küsimus: “kas nõustuksite…?” Järelikult on sel teemal juttu olnud ning see on olnud mehepoolne nõudmine, et tittedes hoidumine oleks naise ainuvastutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võtaks pille, see on oma keha mürgitamine.
Kondoom ka ei meeldi. Spiraal samuti.

Meie toimime Billingsi meetodi järgi. Aastaid juba. Kusjuures sellel keelatud perioodil ei pea ilmtingimata vahekorrast loobuma. Kelle jaoks on kondoomid vastuvõetavad, saavad kasutada siis neid. Meie abimehed on sel ajal käed ja suu. Kõik toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul oli 5 aastat tagasi spiraal,oh õudust jube asi.Paigaldamine oli nii valus,et sure ära.Siis hakkasid mured sellega hakkas välja vajuma,kõht läks paiste ,valutas,veritsus oli alguses kaks kuud järjest.Lõpuks otsustasin hakata pille võtma,nüüd olen 5 aasta pille võtnud.
Päevad olematud,näonahk nagu beebil sile ja kaunis,kaalu pole juurde tulnud. Olen rahul.
Mina valiks pillid iga kell,seks on mõnus .Kondoomiga on jama selle kõrval.Spiraali ei taha ,mõtetu vidin.Seega soovitan.[/tsitaat]
Nii hädine inimene, nagu sina, ei peaks seksimagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 22:23; 30.11 22:25; 30.11 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sry, et ma nii leili läksin, aga olen ka üht sellist eksemplari tundnud, kelle asigi polnud, kuidas tema partnerid rasedaks ei jääks või mingit haigust ei saaks. Tema lihtsalt põhimõtteliselt kondoomi ei kasuta, sest temale EI MEELDI.
Ja naisi ta leiab, sest oskab väga võluv ja veenev südametemurdja olla. Tegelikult on hoolimatu ja enesekeskne m..n.[/tsitaat]
Naine, kes nõustub pidevalt kondoomi kasutama, pole just terav kriit seksis. Ilmselt tundetu meritäht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 22:23; 30.11 22:25; 30.11 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul vastupidi hakkas meesterahvas ise rääkima, et ei tasu pille kasutada. Üldse on mul vedanud, et mitu püsisuhet järjest on kasutusel olnud ainult kondoom ning ükski mees kobisema tulnud. Hea meelega kasutaks tablette, aga mulle ei sobi. 8 aastat tagasi proovisin, tulemuseks sain libiido languse, üldise “kuivuse” seksi ajal, koleda näonaha ja paistes oleku. Tänan, ei.

NB! Ma juba suhte alguses, enne seksini jõudmist olen meesterahvale otse välja öelnud, et “ilma kondoomita ei ole ma nõus midagi tegema”. Kui mees sinust ja su tervisest hoolib, ei pressi ta sulle peale vahendeid, mis su tervist kahjustavad. [/tsitaat]
Õnn, et oled leidnud madala libiidoga mehed, nagu isegi oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 22:23; 30.11 22:25; 30.11 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise põhjendusega ei alustaks ilmselt.

Ise küll võtan, kusjuures kindlas suhtes olemata ja kasutan lisaks ka kondoome… no et ikka kindel olla, et kuidagi rasedaks ei jää. Kuigi miinused seal on, seksiisu on väiksem (minu puhul on see pigem boonus), tupekuivus jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas võtaksite pille?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.