Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas võtate mehe sünnitusele kaasa?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas võtate mehe sünnitusele kaasa?

Postitas:

kas võtate oma mehe kaasa sünnitusele? enda oma tahab küll tulla, kuid samas, kui oleme videosid vaadanud, on ta reaktsioon alati ühene- ta pelgab seda. nii et ma ei tea, olen nii palju lugusid kuulnud meestest, kes pärast enam naisega voodielu elada ei suuda ja näevad oma naises vaid lapse ema, mitte enam oma elukaaslast. keeruline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka see dilemma, ja mis oli põhjuseks , et ta kaasa tuli – ma tahtsin, et mu kõrval oleks keegi, kes hooliks minust ja lapsest ja kes kriitilises olukorras meie eest seisaks. Samuti oli issi silm lapsel peal, kui emmel sünnitus lõppjärgus oli ja arstid kõrval lauapeal lapsega tegelesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega mees ei pea ju otse auku vaatama. Minul oli pikk öösärk seljas, seega alakeha nagu ei olnud näha. Mees seisis minu kõrval ja toetas pressi ajal selga, hoidis kätt. Ta ütles, et ta korra ainult vaatas kui välja hakkas tulema, aga seda ka mitte nii et otse auku, vaid nii ülevalt kiikas. Voodielu ei ole küll seepärast kannatanud. Teisele sünnitusele võtan samuti kaasa, aga mitte auku vahtima:D Ta ise teab ka et ma ei taha nii ja austab seda, isegi kui tal endal peaks olema huvi vaadata.
Mees lõikas ilusti nabanööri läbi ja tegi platsentastki pilti(ma käskisin:D)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 11:06; 24.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli abikaasa sünnitusel algusest peale kaasas ja poleks ette kujutanudki muudmoodi.Aitas ja toetas ja tegi massaazi jne jne jne. Aitas kokku rohkem kui kõik need haiglatöötajad,kes seal kokku olid. Sünnitus lõppes erakorralise keisriga kus ta küll kõrval ei saanud olla,aga tema nägi poega esimesena ,oli temaga kogu see aeg kaasas ,rääkis jne. Üksinda oleks hullunud seal(täitsa tõsiselt) Ja minus näeb mees küll 100% naist ,ning voodielu pole mingilgi määral mõjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuleb ka mees kindlasti sünnitusele kaasa, sest tahaks, et oleks keegi, kes nö pai teeks ja toetaks, kui selleks vajadust on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käis esimesel kaasas ja tuleb ka teisele. Ma ei kujutaks ette, et peaks seal ilma meheta olema:S Ei ole mõjutanud temapoolset voodielu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valutamise ajaks ikka luban juures olla, aga väljutamise perioodiks saadan ukse taha. Eelmine kord mees peaaegu minestas. Arstid pidid ta sünnitustoast välja toimetama ja teda turgutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ei olnud mehega kumbki huvitatud,et ta sinna kaasa tuleks. Võtsin tasulise ämmaka. Olen väga rahul enda otsusega ja teise sünnitusega toimin samamoodi. Sest seal toimuv oli enda jaoks ja suht rõve – lõi kõhu lahti,kui olin vannis jne. Ja kuna mees ei talu verd jms, siis olen kindel,et meie voodielul oleks küll lõpp,kui sunniksin teda kaasa tulema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen selline, et ei taha ei meest, sõbrannat, õde ega ema sünnitusele.
eelmine kord ka ei olnud ja ei kujuta ettegi, et keegi oleks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea võtma, ta otsustas, et tuleb ise:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ise kolmandale. Ei ole meie suhteid voodis rikkunud, et on kahte sünnitust pealt näinud. Ainuke tingimus oli/on ka seekord tal, et nabanööri lõikab arst/ämmaemand ise läbi.
Ei ole ka sügavat hüvi tundnud, mis ja kuidas vahetult toimub, seisis rohkem seljataga.
Teine laps sündis meil vanni, siis oli hoopis palati teises otsas, me ämmaemandaga kahekesi sünnitasime.
Aga see ikka iga pere oma asi, kes kaasa tuleb ja kas üldse keegi tuleb.
Ja kui ikka mees kaasa tuleb, aga sulle ei sobi, siis saad ta alati ukse taha saata, või saab mees ise otsustada, kas tahab seda ikka kaasa teha. Täiskasvanud inimesed ometi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vere koha pealt…Mul oli nii et laps tuli välja ja veri pritsis järgi…arsti kittel oli üleni koos:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 11:06; 24.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli kokku lepitud, et mees on minuga valude ajal ja pressideks läheb ära. läks nii, et tegelikult ei läinudki, vaid oli kogu aeg minu kõrval, kuna ma muutusin valude käes piineldes täiesti akontaktseks. ei oleks seda õudust ilma temata iialgi üle elanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Oli ka eelmisel korral kaasas ja kindlasti tuleb ka sel korral.

Sünnitusel kaasaskäik on meie suhtele mõjunud positiivselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ka pelgab. On olnud kahe esimese sünnituse juures ning tundnud ennast abitu ja tarbetuna. Raske on vaadata kõrvalt mind sellisestes valudes olukorras. Mõtlen kas kolmas kord sääästa teda ja las ta tuleb siis kui juba sünnihetk käes on, et saab olla esimeste hetkete juures ning nabanööri läbi lõikamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas võtate mehe sünnitusele kaasa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.