Esileht Imetamine kas võtate vitamiine imetamise ajal?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas võtate vitamiine imetamise ajal?

Postitas:

Milliseid? Kui laps saab d-vitamiini, kas siis ema ei tohi lisaks võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 12:12; 16.03 15:01; 17.03 09:46;
To report this post you need to login first.

BioMultit võtan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal on d-vitamiin sees. Kas annad muidu lapsele ka d-vitamiini ja kas selle võrra siis vähem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 12:12; 16.03 15:01; 17.03 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina võtan Pregnacare kapsleid + laps saab d-vitamiini lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ikkagi aru, et kui ema toidulisand sisaldab d- vitamiini, kas siis lapse d-vitamiini kogust peab vähendama? Ma annan lapsele sellist d-vitamiini, mida antakse 1 tilk korraga, seega seda ei saakski vähendada. Seepärast ei julge ise võtta neid toidulisandeid, sest kuskilt oleks nagu kõrva jäänud, et liiga palju d-vitamiini pole hea. On sellel tõepõhi all?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 12:12; 16.03 15:01; 17.03 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan seedriõli lisaks. Sest see on looduslik toode. Selles on kõik vajalikud ained hästi omastatvas vahekorras. Lisaks soodustab piima teket jne. Mul aitab ka kaalu reguleerida. Pluss on mu küüned nii tugevaks läinud ja juuksed särama hakanud. Kohe suur vahe on märgata. Muidugi ka liigesed on nagu õlitatud. Mul oli nii varem, et kui võimlesin siis õlaringe tehes mul kõik kuidagi krõbises. Pinged kogunevad mul just sinna. nüüd oleks nagu keegi õli vahele pannud ei krogise midagi enam.
Loodan et ma seda õli ikka saan veel sest kui ma viimati vaatsin oli ta otsas laost(e-poes) seega ostsin seedriõli koos astelpajuga. Selle maitse ja värv on paremad.

Aa ja mis ma olen täheldanud õli suurendab ka keskendumisvõimet ja suurendab energiat ning ma tunnen ennast energilisemana.

P.S Olen ise väga tundlik kõige sünteetiliselt loodud rohtude ja vitamiinide suhtes ja nad ei mõju mulle hästi. Leian ka ,et kõik mis on kunstlikult tehtud ei ole kehale nii hästi omastatav ega mõju ka nii hästi kui bioloogiline lahendus. Keha võib jääda sõltuvaks nn kergest lahendusest ja ei hakka seda loomulikul teel omandama. Kui vajan mingit konkreetset ainet siis otsin seda loodusest, kus saab seda kordades paremini omastatavat ja ka effekt on püsiv.

Ilusat peatselt algavat kevadet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan magneesiumit ja kaltsiumit koos d-vitamiiniga, mõnikord rauda ka. Minu arust just sellepärast beebile tulebki lisa d-vitamiini anda, et rinnapiimas seda eriti pole. Seega sinu söödud vitamiin küll mingit üledoosi ei tohiks tekitada lapsel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnud sellist asja, et üks kogus D-vitamiini emale-lapsele. Ikka lapsele eraldi, ei pea midagi vähendama.
Minu perearsti sõnul peab kindlasti d-vitamiini meie kliimas andma/võtma, ka täiskasvanutel on d-vitamiini vaegus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ikka võtnud ise ja andnud lastele lisaks nagu peab. Arst on ka alati küsinud, kas laps vitamiini saab, kunagi pole juttu olnud sellest, mida mina võtan.
Oma südamerahustuseks võite ju perearsti tasuta nr helistada ja järgi uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine kas võtate vitamiine imetamise ajal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.