Esileht Beebi ja mitmikud Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Postitas:

Minu meelest paneb ta tihti puusse oma vastustega aga siin foorumis teda jumaldatakse. Kas ta on meditsiinilise haridusega või lastearst vmt et te teda nii pimesi usute? Lisaks käib mulle tema näägutav ja targutav toon närvidele. Miinustage kui tahate, mul ükskõik!
Igatahes mina, olles ka mitme lapse ema, tema arvamustega tihti nõus ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:23; 17.01 15:25; 17.01 18:09; 17.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa lased sellel ennast häirida,. ?? las ta olla, las tema uskujad usuvad ja elavad ja kasvatavad omi lapsi nii nagu tema,. jummalast savi. juh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka ei salli teda.
Nagu mingi isehakanud ämmakas.
Ei kuula sellist inimest, sest ta peab õigeks ainult enda arvamusi.
Samas tean, et paljud asjad paneb puusse.
Mingi wannabe teisisõnu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:30; 17.01 18:49; 17.01 19:34; 18.01 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle käib ka tema toon närvidele. nõuannete sisu on enamasti aktsepteeritav, aga toon on küll üleolev-näägutav-kõigeteadjalik. (oli vist) 3 lapse emaks ja mitme arsti sõbraks olemine tundub talle olevat andnud talle nägemuse endast kui ainutõekuulutajast

tema personaalteemasid on siin varemgi olnud, kasuta otsingut kui huvi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:41; 17.01 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll olen temalt nõu küsinud ja seda ka saanud ning see on ka lati toiminid:)kui seda tarka nõu oleks mulle keegi teine andnud, siis usuksin seda teist, kuid ilmselt tugunenedes oma kogemustele, on Zy pädev ka teisi aitama:)ega ei pea ju kuulama teda, kes arvab teisiti:)milleks selline halvustav teema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on küll hea,et keegi oskab ka asjalikku nõu anda alati,mitte teemast mööda panna,niisama ülbitseda või miinustada ilma põhjuseta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zy on kindlasti laia silmaringiga ja palju lugenud, aga usaldan siiski enne oma arsti kes näeb last igakuiselt. Zy vastused on jah sellised et kui on teema lisatoidust,siis alustab ta kohe kindlasti sellest MIKS just selles vanuses alustada ei tohi:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda Teie, noored emmed, siis siin soovite näha?
Minu arust inimene ei pea olema arst, kõrgema haridusega ja paberitega, sest teada on, et need asjad ei anna tegelikkult midagi, kui inimene pole õiget ametit endale valinud ja tihtipeale just emad, kes kokku puutuvad iga päev probleemidega, loevad erinevaid raamatuid, uurivad jne. on tunduvalt haritud, kui arstid.

Mind iskilikult Zy ei häiri, olen temaga 90% nõus, kui mul on enda arvamus, ja temal on teine, siis selliseks ta jääbki, eriti, kui arvamus ei ole ainult arvamus, vaid nö tegelik elu.

Mulle hoopis käivad närvidele need Käod, kellel pole kogemust ja midagi eriti õiget öelda, ja kes istuvad siin niisama, sest igav on, ja jagavad nõuandeid, mis on tihtipeale valed ja lausa ohtlikud.
Olge tänulikud, et on inimesed, kellel on aega ja viitsimist Teile seletaga ja õpetada. Kui ei meeldi, alati saate arsti juurde pöörduda, kuigi arst ei pruugi piisavalt pädev olla.
Nii et, valik on Teie:)

Lisan veel, et mis siin salata, oleme teinekord kurjad nende peale, kes tegelikkult rohkem, kui meie teame ja rohkem, kui meie jõuavad, kuigi tegelikkult see on vale, vaadake peeglisse:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest paneb ta tihti puusse oma vastustega aga siin foorumis teda jumaldatakse. Kas ta on meditsiinilise haridusega või lastearst vmt et te teda nii pimesi usute? Lisaks käib mulle tema näägutav ja targutav toon närvidele. Miinustage kui tahate, mul ükskõik!
Igatahes mina, olles ka mitme lapse ema, tema arvamustega tihti nõus ei ole.[/tsitaat]
Kadedus, et paljud peavad teda siin arvamusliidriks?! Tahad pigem ise olla? Ole siis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, ametlik nõustaja või mitte, tegu on ikkagi igati pädeva prouaga, kelle nõu on siin paljudele abiks olnud. Mulle näiteks kindlasti. Üks kirgas kriit seltskonnas kulub ära ja Zy siin foorumis väga vajalik ja kasulik tegelane. Mõni päev läheb siin ikka masendavaks kätte, kui suht nürid pliiatsid üksteisele takka kiidavad või vastupidi niisama huupi lahmivad. Vabandust, aga üpris väiklane on sellist teemat lambist püstitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:16; 17.01 15:20; 17.01 21:02; 18.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zy annab tõesti enamasti väga head nõu. Samas paneb mõne asjaga jälle väga-väga mööda. Suht loogiline ju, et keegi ei saa kunagi absoluutselt kõigis asjades kõige targem olla. Seetõttu on vahel hirmutav lugeda, et tema ebapädevat nõu samuti \”püha tõe\” pähe võetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:18; 17.01 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, ametlik nõustaja või mitte, tegu on ikkagi igati pädeva prouaga, kelle nõu on siin paljudele abiks olnud. Mulle näiteks kindlasti. Üks kirgas kriit seltskonnas kulub ära ja Zy siin foorumis väga vajalik ja kasulik tegelane. Mõni päev läheb siin ikka masendavaks kätte, kui suht nürid pliiatsid üksteisele takka kiidavad või vastupidi niisama huupi lahmivad. Vabandust, aga üpris väiklane on sellist teemat lambist püstitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:16; 17.01 15:20; 17.01 21:02; 18.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zy annab tõesti enamasti väga head nõu. Samas paneb mõne asjaga jälle väga-väga mööda. Suht loogiline ju, et keegi ei saa kunagi absoluutselt kõigis asjades kõige targem olla. Seetõttu on vahel hirmutav lugeda, et tema ebapädevat nõu samuti \”püha tõe\” pähe võetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:18; 17.01 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A millal ta OMA lapsi kasvatab kui koguaeg siin foorumis passib ja igale küsimusele A4 mahus vastab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:23; 17.01 15:25; 17.01 18:09; 17.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]A millal ta oma lapsi kasvatab kui koguaeg siin foorumis passib ja igale küsimusele A4 mahus vastab?[/tsitaat]

see on ainult mulje!
30min hommikul-30min lõunal-30min õhtul, piisab täiesti, et vastata ja lugeda, kuigi mulje on küll, et alati siin:) mina viimasel ajal käin 1-2x päevas siin 10-30min korraga ja jõuan kõike, mis huvi pakub läbi lugeda ja kui viitsimist on, siis ka kommenteerida, peale seda jõuan ka tööl käia, süüa teha, lapsega tegeleda, külas käis, koristada jne:) elage oma elu ja olge tänulikud, vähem kibestumist, siin on seda niigi palju:) eriti kui väikse laste foorumisse jõuate:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]A millal ta OMA lapsi kasvatab kui koguaeg siin foorumis passib ja igale küsimusele A4 mahus vastab?[/tsitaat]öösel arvatavasti:) hoolib ja kasib magavaid lapsi,. näpuga järge ajades oma mahukast märkmikust..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle millal sina oma lapsi kasvatad, kui sa siin selliseid teisi isimesi solvavaid teemasid püstitad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahahaha..no mida teemat ausõna.. kas tunnen õhus kadedust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, selle asemel, et siin selliseid teisi solvavaid teemasid püstitada, mine kasvata parem oma lapsi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle millal sina oma lapsi kasvatad, kui sa siin selliseid teisi isimesi solvavaid teemasid püstitad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun Organzaga.
Isiklikult käingi siin uurimas rohkem, et kuidas teistel lapsed mingis vanuses midagi teevad, et teaksin võrrelda, kas mu laps käitub vastavalt arengule või peaksin pöörduma arsti poole. Mul esimene laps ja paljud asjad, mida ta teeb, tunduvad mulle esialgu veidrad, aga kuuldes, et nii on ka teistel, siis ei muretse.
Samas ei käitu ma ei Zy ega siit kellegi teise nõuannete järgi üks- ühele, kõigepealt ikka vaagin teema oma peas läbi, vajadusel loen juurde, konsulteerin arstiga ja siis otsustan, mis on parim minu lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole antud kasutaja vastu muud midagi, kui ajas ükskord harja punaseks kuskil teemas peale hüpates, et s*tt mees mul, kui kella 17ks koju ei jõua, et mehe asi on ka lapsi kasvatada jne- seda enam, et ma ise ei kurtnud, lihtsalt vastasin algatatud teemas olevale küsimusele:D
Beebitoitude teemal tundub olevat üsna haritud ja ei ütle ühtegi halba sõna, kui õigesti mäletan, on tal ka netileht retseptidega üleval ja olen sealt isegi ühtteist kõrva taha pannud, aga jah… Ei häiri, aga mulje muutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule Zy meeldib. On vahel, jah näägutav aga las ta siis olla. Kirjutab vähemalt alati oma nime alt ja ei lase ennast sellistest teemadest kindlasti häirida. Arst, imetamisnõustaja, ämmaemand jms ta võib olla ei ole aga inimesel on laiem silmaring, kui mul igatahes. Mina ka kõike tema öeldut tõena ei võta aga loen küll alati huviga, teen omad järeldused. Sul, teemaalgataja, on ju ka ometi pea olemas? Jumal andis sulle selle mitte juuste kandmiseks, vaid kasutamiseks nii, et selle asemel, et siin teiste peale oma lollusi välja elada, mine kasvata oma lapsi, mitte ära torgi teiste elus! Jälle mingi meeleheitel koduperenaine kellele lihtsalt ei meeldi, et Zy julges talle vist tõtt öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 17:04; 17.01 17:08; 17.01 17:48; 17.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see xkestx võiks ka hakata ometigi korralikult kirjutama! Kes sinu lastele kirjutamist õpetab, kui sa ise täiesti kirjaoskamatu oled? Mida sa näägutad siin foorumis, kui endal on IQ sama suur, kui kinganumber.
Ärge ajage närvi inimest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 17:04; 17.01 17:08; 17.01 17:48; 17.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise ka mõtlesin just sel teemal. Mõnel juhul on niisugune arvamusliider natuke ohtlik. Siis kui noor ema siin foorumist midagi küsib ja Zy väga autoriteetselt (vahel kaheldavat) nõu annab ja lõpuks ema leiab, et aitäh Zy, ma siis ei tee nii nagu arst soovitas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 17:20; 18.01 09:33; 18.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et Zy ise pole veel sõna võtnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Iga tark inimene oskab vahet teha, kas nõuandja on pannud puusse või mitte. \”

– justnimelt, iga TARK, st lugemis-, mõtlemis- ja kahtlemisvõimeline ja -huviline. ehk siis siinses kontekstis karjuv vähemus. enamus ju tegutseb suht pimesi, suvaliselt ja mingeid juhuslikke ja sageli kontekstiväliseid, kuid mingil pimedal põhjusel nende jaoks usutavalt (ja meeldivalt) kõlavaid väiteid ainuõigeks pidades. ja siis taob vastu rinda, et \”iga ema ise teab …\”. õudne hakkab, st juba ammu on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:41; 17.01 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja see xkestx võiks ka hakata ometigi korralikult kirjutama! Kes sinu lastele kirjutamist õpetab, kui sa ise täiesti kirjaoskamatu oled? Mida sa näägutad siin foorumis, kui endal on IQ sama suur, kui kinganumber.
Ärge ajage närvi inimest![/tsitaat]laps õpib kirjutama ja lugema koolis,. kus on selleks õpetaja kes saab selle eest raha,. tema tööks ongi laste õpetamine,. ema ja isa vaatavad ja annavad kodus ainult nõu kui laps ei saa aru,. ja minu lapsel on selge juba tähestik, maalib hoogsalt tähti kirjutada, ning oskab ka juba 5 piires arvutada,. ise 4 a.. laps istub mu kõrval samal ajal kui sinuga siin räägin ja õpib tähti..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu pudru ja kapsad..
Las laps õpetab sulle, kus need komad ikka päriselt käivad ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 17:04; 17.01 17:08; 17.01 17:48; 17.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu pudru ja kapsad..
Las laps õpetab sulle, kus need komad ikka päriselt käivad ka :)[/tsitaat]vaata et sul see jõulu roog siis põhja ei kee,… süüa teha ja netis passida on suht keerulune…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.