Esileht Beebi ja mitmikud Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Postitas:

kest on tsüklis jälle:D, ärge pange tähele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja Kägu (kes oma nime alt esineda ei julge) on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Minu meelest paneb ta puusse oma arvamusega aga siin teemas näe teda jumaldatakse. Kas ta on meditsiinilise haridusega või lastearst vmt et te teda nii pimesi usute? Lisaks käib mulle antud hetkel tema näägutav ja targutav toon närvidele. Miinustage kui tahate, mul ükskõik!
Igatahes mina tema arvamusega nõus ei ole.

_________
Kuidas Sulle tundub?
Avaldasid arvamust ja said vastu soppa.
Samamoodi võin avaldada mina oma arvamust ükskõik millises teemas. Ma ei nääguta. Ja targutamine tundub see vaid osadele (kuigi ma ei saa aru, miks). Mul ei ole aega heietada pikalt-laialt, seetõttu väljendun võimalikult lühidalt. Kui see ongi targutamine, lisa siis mõttes ninnu-nännu sinna enda jaoks juurde.

Ja kui sul on uut infot ühe või teise teema kohta, miks sa siis seda teistega ei jaga? Mina tahaksin ka kuulda erinevaid versioone. /Aga palun põhjendustega, mitte stiilis \”naabrinaine rääkis\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud ju vastu soppa! :)))MInuga samuti mõtlejaid on siin päris palju.
Mul pole aega siin passida ja igale teemale vastata. Lihtsalt jääb see asi silma kui jälle siia foorumisse kiikan.

Ja ma võin ju ka oma arvamuse siia kirja panna nagu sinagi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:23; 17.01 15:25; 17.01 18:09; 17.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja ma võin ju ka oma arvamuse siia kirja panna nagu sinagi 🙂 [/tsitaat]
Ainult selle vahega, et see on isiklik.
Nii madalale annab ikka laskuda (või peab ikka igav olema), et kellegi vastu isiklikku teemat teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kest on tsüklis jälle:D, ärge pange tähele[/tsitaat]mis tsüklis täpsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt teine kord mõtle enne kui siin targutama hakkad.

Kõik, minu aeg sai nüüd otsa, pere nõuab oma, lähiajal pole aega siia foorumisse vaadata. Nii et järgnev sopaloopimine läheb minust mööda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:23; 17.01 15:25; 17.01 18:09; 17.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mare40 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates on kõigil inimestel õigus selles foorumis sõna võtta. Kui ei meeldi kellegi vastused, siis ärge lugege. Iga tark inimene oskab vahet teha, kas nõuandja on pannud puusse või mitte. Selleks inimesel ajud olemas ongi ja alati saab ka oma perearstilt üle küsida, kui kahtlete.
Perefoormum võiks olla ikka sõbralikum, kus noored ja vanad emmed oma kogemusi jagavad või mõtteid jagavad.
Soovitus sapistele inimestele:pritsiks sappi kuskil mujal foorumis. Tehke oma foormu nt
\” Tigedate inimeste foorum.\”

[/tsitaat]

Räägid iseendale vastu.

Kui kõigil on õigus sõna võtta, siis on kõigil ka arvamust õigus jagada teema heast või halvast kõljest.
Kui ta ei vasta üldse mitte adekvaatselt kõigele, siis on teisel õigus tema totrus maha kallutada.
Ära ise loe, kui ei kannata miinustamist.
Ja kõik pole siin noored emmed midagi. Paljud on teisel, kolmandal ja veel enamal ringil. Ning kindlasti palju pädevamad kui zy. Sellest ka vastuväited. Ta peab ennast liiga heaks mida ta teps mida pole. On ka teisi arvamusi ja teisi tarkusi. Tema teab vaid oma \”tarkuseteri\”
See toitumise teema on tal näiteks täiesti väär…paljude meelest. Mitte ainult ühe. Kui ikka raiuda, et ei tohi ja bla bla, siis tore ju, kuid see pole ainuõige.
Nii et ta võiks parem lõpetada selle targutamise ja nõustuda, et ta ei tea siin ühti nii palju kui käsi trükib.
Mul on väga kõrgelt hinantud arst ja paljud zy poolt õigest taotud asjad siin lükkab arst ümber ja kusjuures ma nõustun arstiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:30; 17.01 18:49; 17.01 19:34; 18.01 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Räägid iseendale vastu.

Kui kõigil on õigus sõna võtta, siis on kõigil ka arvamust õigus jagada teema heast või halvast kõljest.
Kui ta ei vasta üldse mitte adekvaatselt kõigele, siis on teisel õigus tema totrus maha kallutada.
….[/tsitaat]
Aga kes on öelnud, et ei tohi?
Palun tee seda! Ilusasti põhjendustega, et kõik Sinust aru saaksid.
Kas ma olen kellelegi kuskil teemas halvasti öelnud (sama halvasti kui Sina praegu mind ründad), et ta oma arvamust avaldab? Ei ole ju!
Kui sul on vastuväiteid, kuulan huviga. Aga seal, kus on see teema, millele Sul vastuväited on.

Tead…. ausalt öeldes ega väga ei huvita ka. Elage siin oma elu. Mul muudki teha kui kellegi Käo pseudoprobleeme lahendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah Zy, mulle oled halvasti õelnud ka ja väga teravalt ja irooniliselt, kui julgesin SINU arvamusele teise vastuargumendi tuua. Sinu viga ongi see, et on ainult sinu arvamus, ja vale arvamus. Peaksid olema natukene paindlikum ja kriitikat taluma, sest me keegi pole täiuslikud. Tark inimene võtab kriitikat kuulda ja analüüsib, milles viga on, mitte ei hakka vastu teravusi loopima ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah Zy, mulle oled halvasti õelnud ka ja väga teravalt ja irooniliselt, kui julgesin SINU arvamusele teise vastuargumendi tuua. Sinu viga ongi see, et on ainult sinu arvamus, ja vale arvamus. Peaksid olema natukene paindlikum ja kriitikat taluma, sest me keegi pole täiuslikud. Tark inimene võtab kriitikat kuulda ja analüüsib, milles viga on, mitte ei hakka vastu teravusi loopima ainult.[/tsitaat]

Eks ta jah ei talu üldse kriitikat.
Aga eks selliseidki pea siin ilmas olema 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 14:30; 17.01 18:49; 17.01 19:34; 18.01 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah Zy, mulle oled halvasti õelnud ka ja väga teravalt ja irooniliselt, kui julgesin SINU arvamusele teise vastuargumendi tuua. Sinu viga ongi see, et on ainult sinu arvamus, ja vale arvamus. Peaksid olema natukene paindlikum ja kriitikat taluma, sest me keegi pole täiuslikud. Tark inimene võtab kriitikat kuulda ja analüüsib, milles viga on, mitte ei hakka vastu teravusi loopima ainult.[/tsitaat]
Sel juhul pidi see vast vastuargument olema, kui sellele teravalt vastasin. Tõenäoliselt stiilis \”kui minu ema ja vanaema andsid sünnist saati lehmapiima ja kõik on korras, siis….\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult häirib samuti, et ta esitab oma arvamused vastuvaidlemist välistaval toonil, nagu oleks ainsad lahendused need, mida tema soovitab. Sageli on võimalusi rohkem.
Samas olen talle tänulik, et ta vaevub siinsetele noortele emadele, kes vahel lausa lollusi oma lastega üritavad, nõu andma. Suht tänamatu töö on see, nagu siinne teemagi näitab. Ise ma seda ei viitsiks, kuigi ehk võiks.
Siiski, aitäh Sulle, Zy!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru sellisest teemapüstitusest. Keegi ei käse tema nõuandeid lugeda ja kasutada, kui ei taha. Asjalikku infot jagataksegi konkreetselt, mitte ei aeta mingit umbmäärast mulli suust välja. Tema kohta on siin juba piisavalt infot avaldatud, kel huvi, on kursis, kellega tegu. Milleks veel sogada selle ümber.

Kui teile tundub, mis õigusega zy tahab, et te mõtleks nagu tema, siis mõelge, mis õigusega teie tahate, et tema mõtleks nagu teie. See aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on vanu teemasid olnud sellest, kus ta räägib enda elust ja haridusest jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu! Tahtsin siin just sama teema püstitada! 😀 Suht naljakaks muutub juba, et mõned (tibuemmed?) teda juba miskiks jumalaks peavad siin. Mitte ainult naljakaks vaid ka tüütuks, olgem ausad.
Aga noh, ta tundub olevatki selline tüüp, kes kriitikat ei kannata ja arvab, et ainult TEMA arvamus on puhas kuld! Eks meil kõigil ole vast tutvusringkonnas selline ebameeldiv tüüp…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:32; 17.01 21:07; 17.01 21:59; 17.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]maarya kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahaksin küsida, et Zy, kas oled meditsiinilise haridusega? Kohati on Su nõuanded väga professionaalselt esitatud.[/tsitaat]
Haridus ei ole mul meditsiiniline kuid sellel alal on vist aja jooksul läbi loetud kogu kirjandus, mis meditsiinieriala tudengitel ette nähtud on. Lisaks veel hulgaliselt vanemat meditsiinilist kirjandust, mis kirurgist vanaisalt päranduseks saadud.

Lastekasvatamisteemalist \”neelan\” peale esimese lapse sündi valimatult – raamatud, mis vähegi raamatukogus silma jäävad, artiklid teadusajakirjades, võõrkeelne kirjandus, internett.

…. Ja ma ei taha, et kõik mõtleksid nagu mina. Veel vähem, et teeksid nagu mina. Ma ütlen oma seisukoha ja igaüks tehku nagu tahab.
Ainuke asi, mida ma ei talu ja mis mind kaunis teravaks ajab, on kui soovitatakse küsijale toimimisviisi, mis võib last kahjustada. Parem ettevaatlik lähenemine kui peale lennata stiilis \”mina tegin ja ei juhtunud midagi\”. Samas – nagu juba ennegi ütlesin – teemaalgatajad tehku nagu heaks arvavad… kuni nad ei tule oma riskeerivat käitumist teistele kuulutama kui õiget asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian ka, et zy materdamine täiesti alatu. Kõik kes te usute oma perearste, uskuge siis edasi. Ma ei saa ainult sellest aru, kuidas neist arstidest jooksevad mööda viimased WHO õpetused, mis on kõigile vabalt veebis kättesaadavad. Meie perearstisüsteem on kallutatud ning ka mina ei usalda arsti, kes jagab mulle erinevate beebitoidufimade reklaambuklette (ükskõik mis toreda nime all nad siis ka on) ning räägib 4-kuusele lisatoidu andmisest. Tunnistan, et olen olnud laisk ning pole viitsinud arstiga vaidlema hakata, sest lapsega seal käimine on stress lapsele nii kui nii. Kui keegi küsib, siis miks ma perearsti juures käin üldse – kui aus olla siis terve selle aasta jooksul olen lapsega käinud seal, et teda kaaluda, saada vaktsiine ning saatekirju eriala spetsialistide juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see foorum võidaks või kaotaks, kui Zy ja nt Kohalik siin aktiivselt sõna ei võtaks? Kaldun arvama, et pigem kaotaks. Valdavaks saaksid Emmaljungade nüansid ja üldiseks suhtumiseks padjaklubi, kus ilma üldistamisoskuseta nämmutatakse lihtsalt oma isiklikke kogemusi ja kõik teemad sumbuvad lausesse \”eks iga ema teab, kuidas tema lapsele parem on\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:16; 17.01 15:20; 17.01 21:02; 18.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]maarya kirjutas:[/small]

Haridus ei ole mul meditsiiniline kuid sellel alal on vist aja jooksul läbi loetud kogu kirjandus, mis meditsiinieriala tudengitel ette nähtud on. Lisaks veel hulgaliselt vanemat meditsiinilist kirjandust, mis kirurgist vanaisalt päranduseks saadud.

Lastekasvatamisteemalist \”neelan\” peale esimese lapse sündi valimatult – raamatud, mis vähegi raamatukogus silma jäävad, artiklid teadusajakirjades, võõrkeelne kirjandus, internett.

…. Ja ma ei taha, et kõik mõtleksid nagu mina. Veel vähem, et teeksid nagu mina. Ma ütlen oma seisukoha ja igaüks tehku nagu tahab.
Ainuke asi, mida ma ei talu ja mis mind kaunis teravaks ajab, on kui soovitatakse küsijale toimimisviisi, mis võib last kahjustada. Parem ettevaatlik lähenemine kui peale lennata stiilis \”mina tegin ja ei juhtunud midagi\”. Samas – nagu juba ennegi ütlesin – teemaalgatajad tehku nagu heaks arvavad… kuni nad ei tule oma riskeerivat käitumist teistele kuulutama kui õiget asja.[/tsitaat]

Kahjuks ei taipa sa vist seda, et ega kõik raamatutes jne. kirjutatu ka puhas tõde pole. Eks sa valid endale siis sobiva TÕE välja ja kuulutad seda siin üsna ebameeldival toonil.
Ja noh vanaisa mingi kirurgia õpik… Mu isa on nõuka ajal lõpetanud ülikooli ja ikka väga palju peab tänapäeval uut õppima ning ennast täiendama, et hea kirurg olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:32; 17.01 21:07; 17.01 21:59; 17.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
…..
Ja noh vanaisa mingi kirurgia õpik… Mu isa on nõuka ajal lõpetanud ülikooli ja ikka väga palju peab tänapäeval uut õppima ning ennast täiendama, et hea kirurg olla.[/tsitaat]
Kas on ikka vaja välja mõelda, et enda isa kirurg on, selleks, et kellegi postitust halvustada?
\”kirurgiaõpik\” 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest paneb ta tihti puusse oma vastustega aga siin foorumis teda jumaldatakse. Kas ta on meditsiinilise haridusega või lastearst vmt et te teda nii pimesi usute? Lisaks käib mulle tema näägutav ja targutav toon närvidele. Miinustage kui tahate, mul ükskõik!
Igatahes mina, olles ka mitme lapse ema, tema arvamustega tihti nõus ei ole.[/tsitaat]
Ole nii kena ja võta siis üle. Vasta kenasti kõigile, kellel abi vaja. Seda sa vist soovid?
Võtan puhkuse.
Vastan jätkuvalt meeleldi kõigile küsimustele, mis saadetud mulle otse meilile.

Kairitist te juba saite sel viisil lahti /pole enam tüütut rinnapiima-promomist/, nüüd vabanete veel ühest \”tüütusest\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ole nii kena ja võta siis üle. Vasta kenasti kõigile, kellel abi vaja. Seda sa vist soovid?
Võtan puhkuse.
Vastan jätkuvalt meeleldi kõigile küsimustele, mis saadetud mulle otse meilile.

Kairitist te juba saite sel viisil lahti /pole enam tüütut rinnapiima-promomist/, nüüd vabanete veel ühest \”tüütusest\”.[/tsitaat]

Äärmiselt kahju tõesti, et selline asi praegu toimub. Ma olen täiesti kindel, et see on väga halb tunne, kui oled üritanud teistele abiks olla ja siis valatakse niimoodi sopaga üle.
Mina kirjutasin õnneks Su meili kunagi ammu juba ülesse ja mõistan küll, kui lahkuksidki. Mul oli veel üks lemmik kasutaja siin foorumis ja tema lahkus ka mõned kuud tagasi umbes sarnaste teemaalgatajate pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 17:04; 17.01 17:08; 17.01 17:48; 17.01 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jeerum küll. mille üle siin vaielda.
Zy! Tubli oled, et viitsid vastata ja süveneda. paljud perearstidki ei viitsi nii palju kaasa mõelda kui sina võõraste inimeste puhul.
ma loen sind filtriga, mõtlen, et mis minule sobib.
ära kuluta nii totakale teemale aega, parem räägime lihast ja keefirist ning uneprobleemidest:)
inimesed, ärge käige foorumites kui teile ei sobi eri arvamusedmja kui te ei ole võimelised ise kaasamõtlema ja otsustama mis õige ja vale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, ma vihkan selliseid inimesi, nagu SINA-TEEMAALGATAJA, miks SINA ei avalda kes sa oled?

Kui sul on midagi isiklikult öelda, siis ütle, selleks on mail, kui ei taha lugeda-ära loe, päris mitmetele inimene aitas ja aitab, mis sinust kasu on? niivisi käituda on lubamatu, mulle tundub, et oled sa alaealine väga rumal inimene, kes pole isegi kooli lõpetanud, kahju, et sellistel inimestel lapsed juba, pead ise täiskasvanuks saama kõigepealt, häbi!

PS pimesi arste usaldada mina ei soovita, sest tihtipeale nendel ei ole aega ja viitsimist, tean väga hästi millest räägin. Paberid ja diplom ei tähenda meie riigis kahjuks tihtipeale midagi.
Olen ammu ise endale ja enda perele arst, perearstiga käin ainult \”lobisemas\” ja võtame vajadusel saatekirja, muu jaoks on olemas teised allikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]organza kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt, ma vihkan selliseid inimesi, nagu SINA-TEEMAALGATAJA, miks SINA ei avalda kes sa oled?

Kui sul on midagi isiklikult öelda, siis ütle, selleks on mail, kui ei taha lugeda-ära loe, päris mitmetele inimene aitas ja aitab, mis sinust kasu on? niivisi käituda on lubamatu, mulle tundub, et oled sa alaealine väga rumal inimene, kes pole isegi kooli lõpetanud, kahju, et sellistel inimestel lapsed juba, pead ise täiskasvanuks saama kõigepealt, häbi!

PS pimesi arste usaldada mina ei soovita, sest tihtipeale nendel ei ole aega ja viitsimist, tean väga hästi millest räägin. Paberid ja diplom ei tähenda meie riigis kahjuks tihtipeale midagi.
Olen ammu ise endale ja enda perele arst, perearstiga käin ainult \”lobisemas\” ja võtame vajadusel saatekirja, muu jaoks on olemas teised allikad.[/tsitaat]

Paber ja diplom ei tähenda midagi, aga samas sõimad sa teemaalgatajat, et ta pole isegi kooli lõpetanud ( st. ei oma paberit/ diplomit)???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:32; 17.01 21:07; 17.01 21:59; 17.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teema võiks nüüd lõpetada! Kes tahavad, kirjutavad sellele inimesele e-mailile, kui neid tõesti selle inimese arvamus huvitab 🙂 Nagu näha, siis enamust siin siiski ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Paber ja diplom ei tähenda midagi, aga samas sõimad sa teemaalgatajat, et ta pole isegi kooli lõpetanud ( st. ei oma paberit/ diplomit)???[/tsitaat]

Teemaalgataja ju väga pabistab, et Zy pole meedik, ja tal pole \”õiget\” haridust, kuigi näitab enda käitumisega, et tal pole isegi kooli lõpetamise diplomi:)

Lisan veel, kui teemaalgataja on mitme lapse ema, siis mina olen kindel, et ei jõudnud ta midagi elus tähtsamat teha, kui ainult lapsi ja nüüd ikka tige küll, et teised on seda jõudnud:) Teemaalgataja, palun leia aega ja lõpeta kasvõi mõned kursused ära, äkki siis on ka sinust kasu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mul ka zy meil olemas, kasutan edaspidi seda, et sellisest teemast ennast ja teisi säästa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav on see, et pea kõik kes zyd materdavad, teevad seda Käona. Oma nime alt ei ole julgust arvamust öelda? Selline tobe anonüümne sõimlemine, brrrr…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]wair kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav on see, et pea kõik kes zyd materdavad, teevad seda Käona. Oma nime alt ei ole julgust arvamust öelda? Selline tobe anonüümne sõimlemine, brrrr…..[/tsitaat]

Mis vahet seal on? WAIR või KÄGU? ZY või KÄGU? Mõlemad anonüümsed ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:32; 17.01 21:07; 17.01 21:59; 17.01 22:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.