Esileht Beebi ja mitmikud Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Näitan 17 postitust - vahemik 91 kuni 107 (kokku 107 )

Teema: Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Postitas:
Kägu

RE: Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

Jep, aga me veel kohtume nende teemaalgataja-taoliste emotsionaalsete türannidega Väikelapse alafoorumis, lasteaia ooteruumis, algkooli jõulupeol jne. Ikka leidub kasutuid, kuid valjuhäälseid kodanikke meie seas, kes teiste silmade välja nokkimisest mõnu tunnevad. Seniks räägime Lenne kombedest.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No nii, Zy-st on nüüd lahti saadud! Jumal tänatud, perekoolikanad saavad hakata nüüd valimatult jama suust välja ajama ilma et keegi neil silma peal hoiaks ja korrale kutsuks. [/tsitaat]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
EikeK

Kas need lapsevanemad, kes siin nii kole kriitilised Zy suhtes on, on ka mõelnud, et Zy ja teised temataolised kes, siin hüva nõu jagavad, teie kallite beebide heaolu nimel seda teevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]EikeK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas need lapsevanemad, kes siin nii kole kriitilised Zy suhtes on, on ka mõelnud, et Zy ja teised temataolised kes, siin hüva nõu jagavad, teie kallite beebide heaolu nimel seda teevad?
[/tsitaat]

Et puhtast altruismist siis? Sellisel juhul ei tohiks ju ka kriitika selle hüva nõu vormi pihta neid kõigutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Pixuelle

Aga milleks üldse selline kriitika? Siis võiks ju teha iga päev teemasid \”Kägu 17.15 on rumal\” Ja minu arust oleks nüüd aus kui teemaalgataja oma kasutajanime avaldab, soovin tema nime nüüd Zy asemel nendes korduvates probleemides igapäevaselt näha:) Käo võiks perekool üldse ära kaotada, milleks see? Nagu siin väideti siis mesimumm205 on piisavalt anonüümne. Siitkohalt siis üleskutse perekooli moderaatoritele- eemaldage käod!

Please wait...
Postitas:
Saabastega kiisu

[small]Pixuelle kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga milleks üldse selline kriitika? Siis võiks ju teha iga päev teemasid \”Kägu 17.15 on rumal\” Ja minu arust oleks nüüd aus kui teemaalgataja oma kasutajanime avaldab, soovin tema nime nüüd Zy asemel nendes korduvates probleemides igapäevaselt näha:) Käo võiks perekool üldse ära kaotada, milleks see? Nagu siin väideti siis mesimumm205 on piisavalt anonüümne. Siitkohalt siis üleskutse perekooli moderaatoritele- eemaldage käod![/tsitaat]
Lõpuks ometi ka üks normaalne idee:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minge Pereklubi või Nupsu foorumisse, seal kõik kenasti nimede ja piltidega, meiliaadressid ka juures. Igaühe jaoks on kuskil foorum, mis te siin reformima hakkate?
Ja nüüd siin teemas on küll kõik kõvad mehed äkki oma nimedega välja tulema, aga miskipärast, kui probleeme lahatakse, on enamus teist samuti käod, pole näinudki siin varem selliseid nimesid, nagu nüüd välja ujuvad. Niiet, milleks te olete nii kahepelgelised? Oma nime alt kirjutatakse siis, kui tahetakse midagi eriti tarka õelda ja silma paista, endale nõ nime teha, käona siis kui on oht materdatud saada. Las olla see foorum selline nagu ta on, oma heade ja halbade külgedega, mulle siin meeldib. Kui ei meeldiks, koliks mujale.

Please wait...
Postitas:
rebitsa reba

Õhh. Jaksu ja pikka meelt sulle, zy.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest peaks teemaalgataja nüüd Zy ja paljude teiste ees vabandama sellise laimuteema alustamise pärast. Asi selles, et kui Zy enam siin nõu ei anna, jäävad paljudel noorematel ja vanematel emmedel head nõuanded saamata. Olen ise meditsiinilise haridusega ja haiglas töötav kahe lapse ema ja vaatamata sellele saanud Zy vastustest mitmeid vahvaid ja kasulikke soovitusi, mille peale ise lihtsalt ei ole tulnud. Mingeid kahjulikke soovitusi pole ta jaganud. Ta on lihtsalt kohati rangem osade teemade (lisatoit) suhtes kui paljud arstid. Igatahes kahju, et ta foorumist lahkub ja loodan, et ta ikka mingil ajal tagasi tuleb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
puppel

[tsitaat]Samapalju kui Zy on tema nimi, on ka kägu minu nimi, mõlemad anonüümsed. ma ütleks respekt siis , kui ta esineks siin OMA nimega.[/tsitaat]

Sina tahad siin anonüümselt laiutada või lahmida – see on omane ka delfis märatsejatele. Samas kui Zy on üks väheseid, kes on lausa oma meili jaganud, kui keegi soovib pikemat või isiklikku nõu. Sellega võtabki ta oma sõnade eest vastutuse ja see ongi RESPEKT.
Mul ei ole midagi selle vastu, kui keegi käona mõnda isiklikumat teemat avab ja samamoodi asjakohaseid vastuseid jagatakse. Aga kui hakatakse isiklikku kriitikat jagama, siis võiks samuti vastutuse oma identiteedi alt esitada. Siis saaksid ka teised hiljem veenduda, et jagad hüva nõu või oled ka teinekord \”kõvasti möödapanija\”. Või piirduvadki teemaalgataja-tüüpi kägude oskused sellise teiste üle vingumisega?

Please wait...
Postitas:
puppel

[tsitaat]Samapalju kui Zy on tema nimi, on ka kägu minu nimi, mõlemad anonüümsed. ma ütleks respekt siis , kui ta esineks siin OMA nimega.[/tsitaat]

Sina tahad siin anonüümselt laiutada või lahmida – see on omane ka delfis märatsejatele. Samas kui Zy on üks väheseid, kes on lausa oma meili jaganud, kui keegi soovib pikemat või isiklikku nõu. Sellega võtabki ta oma sõnade eest vastutuse ja see ongi RESPEKT.
Mul ei ole midagi selle vastu, kui keegi käona mõnda isiklikumat teemat avab ja samamoodi asjakohaseid vastuseid jagatakse. Aga kui hakatakse isiklikku kriitikat jagama, siis võiks samuti vastutuse oma identiteedi alt esitada. Siis saaksid ka teised hiljem veenduda, et jagad hüva nõu või oled ka teinekord \”kõvasti möödapanija\”. Või piirduvadki teemaalgataja-tüüpi kägude oskused sellise teiste üle vingumisega?

Please wait...
Postitas:
Teresa

Perekool (sealhulgas Zy ja ka kõigi teiste nõuanded) on väga vajalik keskkond inimestele, kes suudavad oma peaga mõelda ning kelle lugemus ja arusaam maailma asjadest ei piirdu ainult sellesama Perekooliga.
Teemaalgataja-sugused õelutsejad näitavad isegi Käona esinedes ainult enda väiklast iseloomu, piiratud silmaringi ja madalat haritust. Aga kuna nad ise elavad oma ignorantsuse õndsas mullis, siis see neid õnneks ei kõiguta … ja ärgitab üha edasi \”kaagutama\”.

Please wait...
Postitas:
Pixuelle

[tsitaat]Minge Pereklubi või Nupsu foorumisse, seal kõik kenasti nimede ja piltidega, meiliaadressid ka juures. Igaühe jaoks on kuskil foorum, mis te siin reformima hakkate?
Ja nüüd siin teemas on küll kõik kõvad mehed äkki oma nimedega välja tulema, aga miskipärast, kui probleeme lahatakse, on enamus teist samuti käod, pole näinudki siin varem selliseid nimesid, nagu nüüd välja ujuvad. Niiet, milleks te olete nii kahepelgelised? Oma nime alt kirjutatakse siis, kui tahetakse midagi eriti tarka õelda ja silma paista, endale nõ nime teha, käona siis kui on oht materdatud saada. Las olla see foorum selline nagu ta on, oma heade ja halbade külgedega, mulle siin meeldib. Kui ei meeldiks, koliks mujale.[/tsitaat]
1)Sinu jaoks on see ilmselgelt vale foorum, delfi aadress on http://www.delfi.ee
2) mina olen küll näinud neid nimesid siin nõu andmas ja oma kogemusi jagamas, kes julgevad praegugi nime alt esineda, kuigi olen suht värske tegelane siin, laps alles 5kuune. Ja enne lapse sündi ma tõesti sellistes foorumites ei liikunud.
3) järjest rohkem tundeb mulle, et ainult 1 või 2 kägu elavad end siin välja:D eks üritage mind ümber veenda ja kirjutage oma kasutajanime alt:P

Please wait...
Postitas:
Kägu

nime puppel kuulen esimest x siin.

Please wait...
Postitas:
Saabastega kiisu

[tsitaat]nime puppel kuulen esimest x siin.[/tsitaat]
Kasuta otsingut ja näed, et ei ole esimest korda ta siin. Ära lahmi!

Please wait...
Postitas:
näss55

Jõudu Zy-le!

Ei oskagi selle muu jama kohta siin sõna võtta…

Please wait...
Postitas:
Wilson

Esiteks täiesti alatu on nimelisi teemasid teha.

Teieks olen ka väga paljude ZY nõuannetega nõus ja arvan, et ta on palju pädevam vastama, kui selline inimene, kes selliseid teemasid algatab. Imetamise teemas lausa asendamatu nõuandja momendil.

Ma isiklikult ei arva ka palju emadest, kes ise loobuvad rinnapiima andmisest või hakkavad varakult toitu suust sisse toppima, kuigi see on lapsele füüsiliselt kahjulik. Eks need \”käod\” ongi sellise vastuse saanud ja palju meeldivam oleks ju kui sulle takka kiidetakse, et tee täpselt nii nagu sa soovid.

Please wait...
Postitas:
Wilson

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sa lased sellel ennast häirida,. ?? las ta olla, las tema uskujad usuvad ja elavad ja kasvatavad omi lapsi nii nagu tema,. jummalast savi. juh[/tsitaat]

Ja sinu kasutajanimel on 115 postitust märgitud rämpsuks…pole rohkem lisada midagi.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 91 kuni 107 (kokku 107 )

Esileht Beebi ja mitmikud Kas Zy on ametlik nõuandja siin foorumis või?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.