Esileht Väikelaps Käsi rindade vahel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Käsi rindade vahel

Postitas:

Muret veel nagu ei näe, aga lugu siis selline.. Võõrutasin lapse rinnast aastaselt (olin rase). Kuu pärast umbes tekkis lapsel komme aeg ajalt ärevas olukorras käsi põue panna. Nüüdseks ei jää ta õhtul magamagi kui kätt ei saa rindade vahele panna. Ma ei julge talle seda keelata, sest see on talle nagu mingi turvalisuse laadimise punkt. Aga nüüd siis üle 10 kg kaaluv 1a4k poiss jääb ainult süles, ühes konkreetses poosis magama. Raskeks läheb vahest juba, mingi hetk võiks ta ikka ise oma voodis magama jääda.. Mis te arvate, kas asi laabub ise või peaks ikka kuidagi kaasa aitama, et ta ise magama saaks jääda. Me kallistame ja musutame ja kaisutame ikka päeval ka palju.. Kuidas talle veel paremini turvalisust kinnitada?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 21:55; 14.05 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekita talle näiteks mingi turvaese. Kas tekike, kaisukas või kasvõi oma särk, sinu lõhnaga. Ja seleta ilusti, et enam kätt sinna ei paneks. Ütled näiteks, et emmel sealt tissi pealt nahk katki ja teeb valu, kui käe sinna paneb võid isegi plaastri sinna panna tissile kuhugi.
Esialgu lase hoida pluusi peal ja süles/kaisus võib olla(vaikselt hiljem ka see komme ära kaotada- kõike korraga oleks vast liig).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel on mõnikord sellised turvatoimingud. Üks minu lastest silitas ja näppis mu õlga kui ta kõrval pikali olin. Vahepeal oli õlg täitsa ära hõõrutud. Võõrutada kahjuks ei osanud, sest see oli ainus, mis teda uinutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid üritada võõrutada sellest, aga pikapeale lähevad need toimingud ise üle. Lapsel on meeles pehme naha aisting ja see pakkus talle turvatunnet ja mõnu. Kui ta võtab omaks mõne tudulapi või kaisuka, on väga hea (kaisukate aeg võib veel mitu aastat hiljem õieti kätte tulla, meie omad nii väiksena üldse pehmetest mänguasjadest ei huvitunud, vaid nüüd aastaid hiljem on kaisukate armee voodis). Meil ka peale võõrutamist jäi laps magama, põsk minu käsivarre vastas, isegi nüüd vahel 6a paneb põse vastu, eks see käsivarre sisekülje sile nahk meenutab talle rinnaandmise häid aegu vist alateadlikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Panin tisside vahele plaastri ja ta saab sellest aru, käib ja kontrollib seda vahepeal, käe paneb nppd kaelale ega kraabi rindade vahel enam. Kandsin pool päeva mõmmit põues, et sellele oma lõhna anda. Võtsin voodisse kaasa ka, hommikul ärgates oli mõmmi minust kaugel ja laps tõi mõmmi hoopis minule kaissu 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 21:55; 14.05 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidin lõpetama, kuna pidin minema protseduurile, pärast mida ei tohtinud imetada. Selgitasin, et piim läks pahaks, ei saa anda. Paar kuud on möödas, laps enam ei nendigi minu rindu nähes, et “päh”.
Aga seda, et igale lapsevanemale ka karu või jänku kaissu tuuakse, on tavaline asi. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Käsi rindade vahel