Esileht Hobinurk käsipagasi mõõdud

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: käsipagasi mõõdud

Postitas:

Lendan airBalticuga, kus on käsipagasi suuruseks pandud 55x40x20. Käisin kohvrit ostmas ja kuigi kohvri peal olid mõõdud 55x37x17, siis tegelikkuses oli ta veidi suurem, seda eeskätt all olevate rataste arvelt. Kas lennujaamas lähevad need rattad sinna 55 cm sisse või arvestatakse ikka ainult nö seda kohvri mõõtu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole veel probleemi olnud kuigi on ka 55 cm kohver pluss rattad. Jälgi, et kohvrit väga täis ei pakiks siis pole ehk probleemi st kohver ei paista pungis ja suur välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 11:30; 22.07 12:48; 24.11 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kui lennujaamas kontrollkasti palutakse panna, siis sinna peab ta ikka koos ratastega sisse mahtuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud, et pannakse rattad ülevalpool kasti siis mahub paremini. Kuid airbalticul on see kast vist teistpidi, kui näiteks Ryanairil.
Üldiselt pole siiani muud kontrolli näinud airbalticul, kui jälgitakse ühe koti reeglit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 11:30; 22.07 12:48; 24.11 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole veel probleemi olnud kuigi on ka 55 cm kohver pluss rattad. Jälgi, et kohvrit väga täis ei pakiks siis pole ehk probleemi st kohver ei paista pungis ja suur välja.

Ja-jah, ja kuidas sa neid rattad selles nn mõõdikus varjad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja-jah, ja kuidas sa neid rattad selles nn mõõdikus varjad?

Rahunege maha. Ei mõõda keegi sentimetriga su kotti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:22; 27.11 14:28; 18.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid ülemõõdulisi rattaid ei saa kodus enne reisi eemaldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid ülemõõdulisi rattaid ei saa kodus enne reisi eemaldada?

Päriselt? Tegelikult ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime just airBalticuga Barcelonas, vahemaandumisega Riias. Kolm lendu sai läbi nii, et kedagi ei huvitanud käsipagasi suurus, aga tagasiteel Riiast Tallinna lasti pooled kohvrid raami sisse panna ja terve rida oli neid, mis suunati äraantavasse pagasisse ja vormistati lisatasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ees on lend Ryanairiga ja seetõttu tegelen (pisikeste) kohvrite ostmisega. Kes oskab anda nõu, kas Ryanairi kodukal pakutavad on head ja on oma hinda väärt? Või kust olete ise ostnud ja kuidas rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende käsipagasi mõõtudega seoses soovitus – kohver peab sinna raami sisse minema. Millist pidi (rattad üleval või all), pole oluline. Palju selleks jõudu rakendad, pole samuti olulune. Kui kast on tagant nö tühi, tuleks panna rattad alla ja taha poole, mahub paremini. Vahel aitab ka paari asja taskusse panek ja kohver mahub sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline kohver http://www.tesco.com/direct/it-luggage-worlds-lightest-2-wheel-suitcase-black-large/494-7986.prd
Ostsin UK-st, müüakse näiteks Primarkis, Tescos.

Tallinnast võib sportsdirecti poest vaadata ka seda http://www.sportsdirect.com/dunlop-trolley-suitcase-708042?colcode=70804291

Käsipagasi peale palju ei kulutaks, kuna tegu käsipagasiga ja ise sa seda ei loobi seega säilib kauem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 11:30; 22.07 12:48; 24.11 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ees on lend Ryanairiga ja seetõttu tegelen (pisikeste) kohvrite ostmisega. Kes oskab anda nõu, kas Ryanairi kodukal pakutavad on head ja on oma hinda väärt? Või kust olete ise ostnud ja kuidas rahule jäänud?

http://www.cabinmax.ee/3-cabin-max-pagas
Tellisin siit kohvri, millel on lisaksratastele ja sangale ja võimalus seljakotina kasutada. 3 reisi olen temaga teinud, võib öelda, et olen rahul. Võibolla ainult see, et sangasüsteem võtab koti ruumi väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poldan rohkem kohvrit, mitte nö. seljakotimoodi ratasega kotti. Kohvrisse mahub igal juhul rohkem asju ja saab sealt asju paremini kätte. Üle 30 euro ma käsipagasimõõtu kohvri eest küll ei maksaks. Minul jyski kohver ja olen väga rahul.
http://www.jysk.ee/catalogsearch/result/index/?dir=desc&order=popularity&q=kohver

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:22; 27.11 14:28; 18.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see: http://www.cabinmax.ee/cabin-max-pagas/13-cabin-max-seljakott-44l-must.html
Soovitan soojalt. Kott ise on kerge, aga mahutab üllatavalt palju. Kvaliteedile pole samuti midagi ette heita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müün ise ka uusi kohvreid. Käsipagasiga on nii, et igal lennul on omad käsipagasimõõdud. Mul on kohvri siltidel palju väiksemad mõõdud,kui nad tegelikult on. Kirjutasin välja kõige laiemad pikkused ja laiused, mis ise mõõtes sain. Ostjad ütlevad ka, et tegelikult kui mõni cm üle läheb, ei kontrolli seda keegi, tähtis ongi,et ülepakitudmuljet ei jääks.
Probleeme pole kellelgi olnud ja müünud olen neid väga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin Maximast kohvri, käsipagasi oma ja palju ilusam ja odavam kui siin eespool viidatud kohvrid. Ja kvaliteedile pole kah miskit ette heita.
Tulles teemasse siis, üldiselt ei mõõdeta neid kohvreid. AInult siis kui tekib kahtlus, et liiga suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:22; 27.11 14:28; 18.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk käsipagasi mõõdud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.