Esileht Kodunurk käsitolmuimeja

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: käsitolmuimeja

Postitas:

Kiitke või laitke akuga käsitolmuimejaid. Mis mark, võimsus jms on hea ja mis ei kõlba kuskile. Tahaks osta, aga kerge kahtlus on, kas ta teeb oma töö ära (lemmikloomasodi, liiv jms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiitke või laitke

Kas sa siis ise lugeda ei oska: https://www.goodhousekeeping.com/appliances/best-handheld-vacuum/g5092/top-handheld-vacuum-reviews/

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 13:22; 19.09 12:05; 19.09 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiitke või laitke akuga käsitolmuimejaid. Mis mark, võimsus jms on hea ja mis ei kõlba kuskile. Tahaks osta, aga kerge kahtlus on, kas ta teeb oma töö ära (lemmikloomasodi, liiv jms).

Räägid käsitolmuimejast või varstolmuimejast? Tahad pudi laua pealt ja autost tõmmata või tahad kasutada põrandapindade puhastamiseks?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 13:44; 19.09 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Makita varstolmuimeja ja aku oli endal olemas. Suuremaks puhastuseks vean Kärcheri välja, aga kõik kassikarvad, väiksemad lillelehed, toidupudi ja suurema osa kassiliivast tõmbab kergeima vaevaga sisse. Mulle meeldib just see, et hea lihtne ja kerge ja võrreldes vana varstolmuimejaga viitsin nüüd tegelikult ka iga väiksema pudi pärast ja kasvõi iga päev üle tõmmata, kust vaja. Ilma varreta saab kasutada käsitolmuimejana.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:55; 19.09 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Makita varstolmuimeja ja aku oli endal olemas.

Nende siniste käsitööriistadega, kuhu Makita on peale kirjutatud, tundub, et on küll nii, et sa pead ta viiendalt korruselt vastu betooni alla viskama, tankiga üle sõitma, teemantpulbrit täis puhuma, soolvees leotama jne, et ta enam EI töötaks.
Eks nende tehtud tolmuimejad on vast samasugused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 13:22; 19.09 12:05; 19.09 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Makita varstolmuimeja ja aku oli endal olemas. Suuremaks puhastuseks vean Kärcheri välja, aga kõik kassikarvad, väiksemad lillelehed, toidupudi ja suurema osa kassiliivast tõmbab kergeima vaevaga sisse. Mulle meeldib just see, et hea lihtne ja kerge ja võrreldes vana varstolmuimejaga viitsin nüüd tegelikult ka iga väiksema pudi pärast ja kasvõi iga päev üle tõmmata, kust vaja. Ilma varreta saab kasutada käsitolmuimejana.

Oled vist varemgi siin seda soovitanud? Palun pane pilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pane pilt.

Mudel on ilmselt saladus, aga pilt on ju selline.
Vali, millist tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 13:22; 19.09 12:05; 19.09 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on eelpool mainitud Makita ja lisaks ka Xiaomi Dreame V9. Mõlemaid kasutan parallelselt, üks köögis kogu aeg käeulatuses, teine tubade jaoks.

Makita on hea ja lollikindel, köögipõrandalt puru, vannitoast kassiliiv, siit-sealt mõned karvatordid. Kui kodus ka teisi Makita tööriistu, siis on kuskil alati üks laetud aku, mille vastu tühjaks saanu välja vahetada ja ei pea ootama, et täis laeks. Aga miinuseks on see, et imemisvõimsus on tagasihoidlik ja pole reguleeritav, tolmupaagi tühjendamine on ebamugav, vaiba peal pole selle masinaga midagi peale hakata, vaiba seest saab ehk lendleva tolmu kätte, aga puhtaks seda ei tee.

Xiaomi. Kolm võimsusastet, mootoriga rullhari, mis korjab ka diivanilt ja vaibast kõik kassikarvad kokku. Veidi vajab harjumist see, et puru tõmbab sisse lükates, mitte tõmmates nagu tavaline tolmuimeja. Rullhari ise kogub enda ümber karvu ja seda tuleb aegajalt lahti võtta ja puhastada, aga see ei ole keeruline. Kui aku on tühi, siis ta on tühi ja pead ootama, et täis laeks, pole võimalik mitme akuga opereerida. Tolmupaagi puhastamine käib ühe nupulevajutusega.

Mõlemad on head masinad, lihtsalt erinevad nüansid ja kasutusvõimalused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 13:44; 19.09 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõige odavam sinine, mis oli 39€ või 49€ oli soodukaga ehotuspoes ja käib 18V akuga. Imamisvõimsus ei ole jah kõige suurem, aga kuna kärcher olemas (lihtsalt kobakas, et kogu aeg kasutada) siis otsustasin proovida, kuna tõesti oli odav (aku kulu ei olnud) ja igapäevaseks koristuseks rahul. Ainsaks tolmuimejaks seda (vähemalt kõige odavamat) ei võtaks, vaid siis kallima seeria. Aga puitpõrandalt kassikarvade koristamiseks super, vaibalt ja tekstiililt ilmselt oma imamisvõimsusega jääb hätta. Mahakukkunud lillemulla jmt natuke raskema saab ka kätte. Ma ei viitsi minna seda otsikut vaatama, aga minu arust sellel ei ole seda nö tekstiili või harjaseid, mis juuksekarvad kuskile sõlme korjaks nt.

Mudelit ei kontrolli, aga ilmselt see, välimus küll sama https://www.k-rauta.ee/p/akutolmuimeja-makita-dcl180zb-z-seeria-18v/2rix

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:55; 19.09 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan üldse robottolmuimejat, täielik elupäästja. Mul on samsungi robot, korra päevas lasen lahti ja korjab kõik sodi üles, liiva, koerakarvad, tolm jms. Makita varstolmuimeja on ka, aga selle imemisvõimsus on nõrk, tolmufiltri puhastamine on nuhtlus -keerad tolmuimeja poolest saadik lahti, ja osa sodi lihtsalt lendab filtrist maha. Tüütus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on boschi varstolmuimeja, soodukaga maksis alla 100€.
osa sellest saab lahti võtta ja kasutada käsitolmuimejana. seda kasutan trepi puhastamiseks, koera aseme puhastamiseks, laps puhastab sellega ka oma auto sisemust.
see 2 in 1 variant tundub parem kui eraldi osta.
pikana puhastan sellega tubade ja köögi põrandaid pisisodist ning põrandavaipu koerakarvadest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pane pilt.

Mudel on ilmselt saladus, aga pilt on ju selline.

Vali, millist tahad.

see valge on küll täiesti mõttetu riist – imemisvõimsust pole, tolmukott tibatilluke, harja pole jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.airvitamin.ee/product/akutolmuimeja-dyson-v8-absolute-pro/

Rahul sellega, majas kass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk käsitolmuimeja