Esileht Kodunurk Käsitöökommid jõulupakki – soovitage!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Käsitöökommid jõulupakki – soovitage!

Postitas:
Kägu

Tahaks sugulastele jõuludeks kinkida eksklusiivsemaid maiustusi. Kas keegi on ostnud mõne väiketootja käsitöökomme ja oskaks soovitada?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pierre’i kohviku trühvlid  https://www.pierre.ee/truhvlid/tutvustus  Kallid, aga nauditavad. Eriti tšilliga variandid. Tallinnas Viru keskuse toidupoe kondiitriletis, Tartus ma ei teagi, Raekoja platsi kohvikus vist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB -s Tuula & šokolaadivabrik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks sugulastele jõuludeks kinkida eksklusiivsemaid maiustusi. Kas keegi on ostnud mõne väiketootja käsitöökomme ja oskaks soovitada?

Mulle palun Gustavi valikust trüfleid.
Aga ise olen kunagi sugulastele ise teinud trüfleid, kui neid veel igas kohvikus ei müüdud. Siuke mõnus perega koostegemine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chocolala

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa kindel, et kingisaaja käsitöökommide üle rõõmustaks?  Enamus käsitöökomme, mida ma olen saanud, mulle üldse ei maitse ja selline kink mulle rõõmu ei valmistaks.  Miskipärast tehakse käsitöökomme valdavalt tumedast šokolaadist aga see paraku paljudele ei maitse.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Jõulude ajal kingitakse komme niigi meeletult palju ja osa neist on käsitöötrühvlid. Miks küll kinkida seda, mida niikuinii kõik kingivad – magusat? Niikuinii on kõik kausid mingeid komme ja piparkooke täis kuni veebruari alguseni, kui tegemist just töötu ja väga vaese perega pole. Töökohtade laste kommipakkidest kuni fantaasiavaest vanaemade kinkidele. Raskekujulise vaesuse juhul aga ka kingi parem jõuluhani.
Käsitöökommide kinkimine on hirmsasti moes juba umbes 10 aastat ja ehkki need süüakse varem ära kui tavalised Ananassi ja Tiina kommidest koosnevad pakid, siis mitte kedagi ei huvita jõulude ajal VEEL ROHKEM magusat lastele sisse toppida.

Meil on viis last, kellest neli suured maiasmokad ja mees ka. Lkka sai teinekord enne maipühi viimased tolmunud kommid ja piparkoogid välja visatud.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuljak

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Jõulude ajal kingitakse komme niigi meeletult palju ja osa neist on käsitöötrühvlid. Miks küll kinkida seda, mida niikuinii kõik kingivad – magusat? Niikuinii on kõik kausid mingeid komme ja piparkooke täis kuni veebruari alguseni, kui tegemist just töötu ja väga vaese perega pole. Töökohtade laste kommipakkidest kuni fantaasiavaest vanaemade kinkidele. Raskekujulise vaesuse juhul aga ka kingi parem jõuluhani.

Käsitöökommide kinkimine on hirmsasti moes juba umbes 10 aastat ja ehkki need süüakse varem ära kui tavalised Ananassi ja Tiina kommidest koosnevad pakid, siis mitte kedagi ei huvita jõulude ajal VEEL ROHKEM magusat lastele sisse toppida.

Meil on viis last, kellest neli suured maiasmokad ja mees ka. Lkka sai teinekord enne maipühi viimased tolmunud kommid ja piparkoogid välja visatud.

Kes sul käsib neid lastele sisse toppida? Võta vabalt, ma ei too neid sulle! Mina kavatsen need kommid kinkida hoopis vanemale abielupaarile, kellel ühtegi last kodus pole ja kes on pensionieas, nii et pole neil töö juurest ka mingeid komme oodata.

Keegi ei küsinud su arvamust selle kohta, kas komme on mõttekas kinkida või mitte, soovisin teemaalgatuses isiklikul kogemusel põhinevad soovitusi erinevate käsitöökomme tootvate firmade kohta. Aga ikka leidub üks, kes peab oma isikliku, asjasse mitte puutuva ja otse loomulikult halvustava arvamusavaldusega sisse sõitma.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anneli Viik, Karamelle – saab ise valikud koostada.

Ja head asja ei pea palju olema, mulle teeb pigem rõõmu 6 väga head kommi kui 20 tavalist. Meil lapsi ja kommipakke pole, seepärast kingime mehega üksteisele tihti, ei tüdine!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Jõulude ajal kingitakse komme niigi meeletult palju ja osa neist on käsitöötrühvlid. Miks küll kinkida seda, mida niikuinii kõik kingivad – magusat? Niikuinii on kõik kausid mingeid komme ja piparkooke täis kuni veebruari alguseni, kui tegemist just töötu ja väga vaese perega pole. Töökohtade laste kommipakkidest kuni fantaasiavaest vanaemade kinkidele. Raskekujulise vaesuse juhul aga ka kingi parem jõuluhani.

Käsitöökommide kinkimine on hirmsasti moes juba umbes 10 aastat ja ehkki need süüakse varem ära kui tavalised Ananassi ja Tiina kommidest koosnevad pakid, siis mitte kedagi ei huvita jõulude ajal VEEL ROHKEM magusat lastele sisse toppida.

Meil on viis last, kellest neli suured maiasmokad ja mees ka. Lkka sai teinekord enne maipühi viimased tolmunud kommid ja piparkoogid välja visatud.

Kes sul käsib neid lastele sisse toppida? Võta vabalt, ma ei too neid sulle! Mina kavatsen need kommid kinkida hoopis vanemale abielupaarile, kellel ühtegi last kodus pole ja kes on pensionieas, nii et pole neil töö juurest ka mingeid komme oodata.

Keegi ei küsinud su arvamust selle kohta, kas komme on mõttekas kinkida või mitte, soovisin teemaalgatuses isiklikul kogemusel põhinevad soovitusi erinevate käsitöökomme tootvate firmade kohta. Aga ikka leidub üks, kes peab oma isikliku, asjasse mitte puutuva ja otse loomulikult halvustava arvamusavaldusega sisse sõitma.

Ära prööka. Igaühel on võimalik öelda, et minu või sinu idee on halb. Miks sa seda tõde nii halvasti vastu võtad? Öelnud siis teemaalgatuses, et soovid pensionäridest vanuritele kinkida, oleks ka minu vastus teine olnud. Siis oleks see olnud soovitus viia neile harjumuspärasemaid komme, sest käsitöökommidel on väga sageli pähklitülle jms, mis ei sobi kõigile proteesistatud vanainimestele.

Vähem tigedust ja teretulemast mind mõistlusele kutsuma, kui mina kunagi mingi lolli idee suhtes nõu küsin 🙂 Oleksin väga tänulik.

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähem tigedust ja teretulemast mind mõistlusele kutsuma, kui mina kunagi mingi lolli idee suhtes nõu küsin ???? Oleksin väga tänulik

sina olid ju see “Vuih!”-inimene siin…  Asjatult üldistad, see kui sul viis last ja kausid komme kevadeni täis, ei tähenda et KÕIGIL nii on.

Häid ja kalleid komme ei kingita mitte lastele sisse toppimiseks, vaid täiskasvanutele õhtuseks naudinguks.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähem tigedust ja teretulemast mind mõistlusele kutsuma, kui mina kunagi mingi lolli idee suhtes nõu küsin ???? Oleksin väga tänulik

sina olid ju see “Vuih!”-inimene siin… Asjatult üldistad, see kui sul viis last ja kausid komme kevadeni täis, ei tähenda et KÕIGIL nii on.

Häid ja kalleid komme ei kingita mitte lastele sisse toppimiseks, vaid täiskasvanutele õhtuseks naudinguks.

Sa ei saanud aru, mis ma kirjutasin. Ju peaksin lihtsamalt kirjutama.

Jõuludeks saavad kõik, kes pole äärmuslikult vaesed, niigi magusat. Enamik inimesi kingib magusat. Ära ole üks neist.
Kui aga see pere on nii vaene, et nad ei saa endale magusatki lubada, kingi parem jõuluhani kui 6 käsitöökompvekki, mille asemel eelistaksid nad ehk kotikest kamabatoone.

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludeks saavad kõik, kes pole äärmuslikult vaesed, niigi magusat. Enamik inimesi kingib magusat.

sinu pere ei võrdu “kõik”. Kustkohast sul selline veider statistika?

Meil suguseltsi jõulukinkide hulgas nähtud küll angerjat, moose, Serrano sinki, hoidiseid, kuivatatud õunu, kuid kahjuks väga harva shokolaadi. Ärikingid kipuvad ka pigem vein või vorst olema. Emade/isadepäeval mehega ja isale kingime komme, võiks tihedamini.

Äärmuslikku vaesust õnneks meie läheduses ei ole, ja kui oleks siis loomulikult ei teeks mingit lukskinki neile. Täitsa tavalisele maiasmokale on kallis komm teretulnud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludeks saavad kõik, kes pole äärmuslikult vaesed, niigi magusat.

Minule küll keegi magusat eriti ei kingi. Mulle meeldiks väga käsitöökommid, ise ei raatsi neid osta. Suur magusasõber ma ei ole, aga üks kvaliteetne komm vahel kohvi kõrvale oleks väga nauditav. See ei tähenda sugugi, et oleksin vaene inimene. Lihtsalt nii palju neid komme ka ei taha, et ise 2 eurot tükk neid ostma läheks, aga kui keegi kingib, naudin väga.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludeks saavad kõik, kes pole äärmuslikult vaesed, niigi magusat.

Minule küll keegi magusat eriti ei kingi. Mulle meeldiks väga käsitöökommid, ise ei raatsi neid osta. Suur magusasõber ma ei ole, aga üks kvaliteetne komm vahel kohvi kõrvale oleks väga nauditav. See ei tähenda sugugi, et oleksin vaene inimene. Lihtsalt nii palju neid komme ka ei taha, et ise 2 eurot tükk neid ostma läheks, aga kui keegi kingib, naudin väga.

Pole ka iial jõuluks midagi magusat saanud, väga tahaks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ka iial jõuluks midagi magusat saanud, väga tahaks.

Ma arvan, et sellele vahutajale kingitakse sellepärast nii palju komme, et tal on viis last. Siis arvatakse, et lapsed tahavad ikka hirmsasti kommi ja lisaks 5 lapse vanemad on nagunii vaesed, et ei suuda neid piisavalt lastele osta. Nagu mulle rääkis üks suurepere ema, et riideid ju ei pea ometigi lastele kunagi ostma, neid ju ometi kõik pakuvad uksest ja aknast nii uusi kui kasutatud. Minule kahe lapse emana pole keegi laste riideid kunagi pakkunud, kõik olen ise ostnud. Ainuke imelik asi, et kuidas need paljulapselised emad ei saa aru, et kõigis peredes pole nii nagu neil.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks palju ise, netist otsiks retsepte. Piparkoogid, besee, nougatid, mandariinid, iirised, tryhvlid, kuivatatud voi koduaia ounad, murakamoos, seened,  juust, voikupsised,kasitoosiider, narva kypsised, pähklid, feldmansi kirsilimonaad, soolapulgad, tervislikud tsipsid, moni peen suitsuvorst.. Kui on kallis inimene voi pere, saab suure korvi kokku. Voib ka piirduda yhe -kahe asjsga, voi igayhest mitu.

ma ei osta juba ammu poe tavakomme. Loen pakendeid ja olen puhtatoidupervert veits,  ja eks mulle meeldib kokata ja head maitsed ka muidugi. Ise oleksin sellise kingi yle roomus ja mugiks telksi ees täiega

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Pagaripoistest käsitöökomme kinkekarbis ostnud.

Keegi siin kirjutas, et jõuludeks kingitakse niigi palju magusat. Ma ei ole küll jõulude ajal magusakoorma all lookas, ei kingi keegi magusat või komme. See, et magusat kingitakse, on võib-olla teatud ametite juures kombeks, ma ei ta, võib-olla õpetajad saavad komme ja šokolaade kingiks. Suurem osa inimesi siiski mitte, nii et mulle küll meeldiks väga, kui keegi kingib mingeid veidi teistsuguseid komme.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen Pagaripoistest käsitöökomme kinkekarbis ostnud.

Keegi siin kirjutas, et jõuludeks kingitakse niigi palju magusat. Ma ei ole küll jõulude ajal magusakoorma all lookas, ei kingi keegi magusat või komme. See, et magusat kingitakse, on võib-olla teatud ametite juures kombeks, ma ei ta, võib-olla õpetajad saavad komme ja šokolaade kingiks. Suurem osa inimesi siiski mitte, nii et mulle küll meeldiks väga, kui keegi kingib mingeid veidi teistsuguseid komme.

Meil peres ka ei tule komme uksest ja aknast sisse. Me ammu enam sugulastele kinke ei tee ja lapsed koolis teevad ise loosipakke.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 aastat tagasi saime viimati jõulude ajal kingiks komme – väimees tõi 2 erinevat käsitöökommide pakki, mõlemas 6 kommi. 11 olid väga maitsvad, üks tõesti ei meeldinud.
Enne seda oma 7 aastat polnud ühtki kommi kingitud ja pärast seda ka mitte. Ise ka ei osta kunagi, kuigi maitsevad muidugi. Ei teagi, miks ei osta – lihtsalt ei tule pähe.
Nüüd selle teema peale kirjutasingi lastele, et oleks hea mõni kommipakk saada 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Jõulude ajal kingitakse komme niigi meeletult palju ja osa neist on käsitöötrühvlid. Miks küll kinkida seda, mida niikuinii kõik kingivad – magusat? Niikuinii on kõik kausid mingeid komme ja piparkooke täis kuni veebruari alguseni, kui tegemist just töötu ja väga vaese perega pole. Töökohtade laste kommipakkidest kuni fantaasiavaest vanaemade kinkidele. Raskekujulise vaesuse juhul aga ka kingi parem jõuluhani.

Käsitöökommide kinkimine on hirmsasti moes juba umbes 10 aastat ja ehkki need süüakse varem ära kui tavalised Ananassi ja Tiina kommidest koosnevad pakid, siis mitte kedagi ei huvita jõulude ajal VEEL ROHKEM magusat lastele sisse toppida.

Meil on viis last, kellest neli suured maiasmokad ja mees ka. Lkka sai teinekord enne maipühi viimased tolmunud kommid ja piparkoogid välja visatud.

Kes sul käsib neid lastele sisse toppida? Võta vabalt, ma ei too neid sulle! Mina kavatsen need kommid kinkida hoopis vanemale abielupaarile, kellel ühtegi last kodus pole ja kes on pensionieas, nii et pole neil töö juurest ka mingeid komme oodata.

Keegi ei küsinud su arvamust selle kohta, kas komme on mõttekas kinkida või mitte, soovisin teemaalgatuses isiklikul kogemusel põhinevad soovitusi erinevate käsitöökomme tootvate firmade kohta. Aga ikka leidub üks, kes peab oma isikliku, asjasse mitte puutuva ja otse loomulikult halvustava arvamusavaldusega sisse sõitma.

Ära prööka. Igaühel on võimalik öelda, et minu või sinu idee on halb. Miks sa seda tõde nii halvasti vastu võtad? Öelnud siis teemaalgatuses, et soovid pensionäridest vanuritele kinkida, oleks ka minu vastus teine olnud. Siis oleks see olnud soovitus viia neile harjumuspärasemaid komme, sest käsitöökommidel on väga sageli pähklitülle jms, mis ei sobi kõigile proteesistatud vanainimestele.

Vähem tigedust ja teretulemast mind mõistlusele kutsuma, kui mina kunagi mingi lolli idee suhtes nõu küsin ???? Oleksin väga tänulik.

Mis universaalne tõde see sinu tõde on, et pead seda kuulutama, kui sinult keegi arvamust maitse-eelistuste kohta küsinud ei ole? Näed sa teemaalgatuses kuskil küsimust selle kohta, mida sina magusa kinkimisest arvad? Ja oma proteesijutuga võid ka seenele sõita, jälle mingi sinu meelevaldne järeldus.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuljak

Täiesti mõttetud, ei soovita.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes otsib totaalset käsitöö kommi kogemust siis Pajukass Foods.
Fb on kenasti leitav kui ka instagramist. Valmivad suure armastuse ja hoolega- Ning maitsevad ka imeliselt! 🙂

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

14.11.2021 11:26
Vuih. Jõulude ajal kingitakse komme niigi meeletult palju ja osa neist on käsitöötrühvlid. Miks küll kinkida seda, mida niikuinii kõik kingivad – magusat? Niikuinii on kõik kausid mingeid komme ja piparkooke täis kuni veebruari alguseni, kui tegemist just töötu ja väga vaese perega pole. Töökohtade laste kommipakkidest kuni fantaasiavaest vanaemade kinkidele. Raskekujulise vaesuse juhul aga ka kingi parem jõuluhani.
Käsitöökommide kinkimine on hirmsasti moes juba umbes 10 aastat ja ehkki need süüakse varem ära kui tavalised Ananassi ja Tiina kommidest koosnevad pakid, siis mitte kedagi ei huvita jõulude ajal VEEL ROHKEM magusat lastele sisse toppida.

Meil on viis last, kellest neli suured maiasmokad ja mees ka. Lkka sai teinekord enne maipühi viimased tolmunud kommid ja piparkoogid välja visatud.

verbaalne kõhulahtisus?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Jõulude ajal kingitakse komme niigi meeletult palju ja osa neist on käsitöötrühvlid. Miks küll kinkida seda, mida niikuinii kõik kingivad – magusat? Niikuinii on kõik kausid mingeid komme ja piparkooke täis kuni veebruari alguseni, kui tegemist just töötu ja väga vaese perega pole. Töökohtade laste kommipakkidest kuni fantaasiavaest vanaemade kinkidele. Raskekujulise vaesuse juhul aga ka kingi parem jõuluhani.

Käsitöökommide kinkimine on hirmsasti moes juba umbes 10 aastat ja ehkki need süüakse varem ära kui tavalised Ananassi ja Tiina kommidest koosnevad pakid, siis mitte kedagi ei huvita jõulude ajal VEEL ROHKEM magusat lastele sisse toppida.

Meil on viis last, kellest neli suured maiasmokad ja mees ka. Lkka sai teinekord enne maipühi viimased tolmunud kommid ja piparkoogid välja visatud.

Loodetavasti hakkas sul nüüd natukenegi kergem, kui said kõik selle endast välja kirjutatud! Milline raske elu! Äkki peaksid teraapiasse minema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kingiti sünnipäevaks käsitöökommid sellelt lehelt:www.chocelite.ee. Olen ülisuur kommisõber, aga nendest polnud varem kuulnud. Kommid olid väga head, just täidise osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kingiti sünnipäevaks käsitöökommid sellelt lehelt:www.chocelite.ee. Olen ülisuur kommisõber, aga nendest polnud varem kuulnud. Kommid olid väga head, just täidise osas.

Need olid enne Rocca Al Mare keskuses müügil, kunagi ka ostsin, aga läksid jube kalliks, siis enam ei ostnud. Mina olen siit ostnud: https://chocolala.ee/, on ka kallid, aga siiski mitte nii kallid. 16 trühvliga karp on 20 eurot, mitte ligi 30. Tahtsin sugulastele jõuludeks suured šokolaaditahvlid tellida, mis on ka väga head, aga need on siin nüüd jõulude ajal puha otsas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen üllatunud, et keegi viisaka küsimuse peale kohe jaurama siin kukkus, justkui teemaalgataja tahaks oma maiustustega kõik Eestimaa lapsed haigeks sööta. Mul ei oleks isegi pähe tulnud, et keegi lastele käsitöökomme viiks, need tavaliselt ikkagi kingitus täiskasvanud inimesele. Samuti ei pea kohe eeldama, et kui vanem abielupaar, siis on tegemist hambutute inimestega, kes proteesidega pärast kommi söömist hädas on. Mu vanaema on 89 ja tal ei ole proteese, paar üksikut hammast on ainult puudu. Ja miks kinkida magusat? Äkki on tegemist just selliste inimestega, kes väga armastavad käsitöökomme. Oeh, jõulud on tulemas, vähem hüsteeriat ja negatiivsust ehk?

 

Kommide osas soovitan väga Karamelle šokolaadipoodi, neil on peale šokolaadi veel muid maiuseid ka  🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen üllatunud, et keegi viisaka küsimuse peale kohe jaurama siin kukkus, justkui teemaalgataja tahaks oma maiustustega kõik Eestimaa lapsed haigeks sööta. Mul ei oleks isegi pähe tulnud, et keegi lastele käsitöökomme viiks, need tavaliselt ikkagi kingitus täiskasvanud inimesele. Samuti ei pea kohe eeldama, et kui vanem abielupaar, siis on tegemist hambutute inimestega, kes proteesidega pärast kommi söömist hädas on. Mu vanaema on 89 ja tal ei ole proteese, paar üksikut hammast on ainult puudu. Ja miks kinkida magusat? Äkki on tegemist just selliste inimestega, kes väga armastavad käsitöökomme. Oeh, jõulud on tulemas, vähem hüsteeriat ja negatiivsust ehk?

Kommide osas soovitan väga Karamelle šokolaadipoodi, neil on peale šokolaadi veel muid maiuseid ka ????

Olen teemaalgataja ja tellisingi lõpuks kommid Karamellest 🙂 Välja näevad igatahes väga isuäratavad. Aitäh kõigile, kes siin asjalikke soovitusi jagasid, jätan ka teised kohad edaspidiseks meelde!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Käsitöökommid jõulupakki – soovitage!