Esileht Ilu ja tervis käsivarred vormi, kuidas?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: käsivarred vormi, kuidas?

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada koduseid harjutusi hantlitega, et lodevad käsivarred vormi saada?Mõtlen kindlat programmi, korduste arvuga jne.

Kätekõverdusi ma hetkel teha ei jaksa.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Perekooli teemat tehes saad kindlasti ihaldatud tulemuse.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

söö vähem

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Googelda harjutusi biitsepsile, triitsepsile, õlgadele.
Nt dumbbell exercises for biceps/triceps/shoulders

Peaasi, tee enne harjutusi liigesed soojaks ja ära liiga suurte raskustega alusta. Kordusi võid teha nt 3 x 8-12
Kätekõverdusi võid ka teha. Nt seistes seina vastu, maas põlvedel. Triitsepsile (seljaga pingi poole) pingile toetudes.

Kui vähegi võimalik, võta üks sessioon treeneriga, sest õige tehnika on väga oluline (et ennast ei vigastaks). Ja nii saad ka harjutusteks ideid.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 21:22; 11.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juutuub on neid videosid täis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juutuub on neid videosid täis.

videoid on see sõna

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt peaks aru saama mis on hetkeolukord….

“vorm” koosneb lihasest, rasvkoest ja nahast.  Võid küll teha igasuguseid harjutusi või kõverdusi – aga kui lihased on peki ja/või lodeva naha all, siis seda pole lihtsalt näha. Kui lihas on peki all suur, siis on käsi ka suurem lihtsalt visuaalselt.

Niiet jah, minu soovitus lihtsalt googlisse toksida käelihaste harjutused (ingl k. kindlasti väga palju vasteid) ja kui probleemiks pekk, siis tuleb toitumist kohendada. Naha elastsus on pisut raskem teema – osadel (eriti pärast sünnitust) naha elastsus muutub, ja kipub rippuma. Ega geenide vastu väga ei saa aga miskit siiski vast. Taas soovitan kasutada otsingumootoreid.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätekõverdusi ma hetkel teha ei jaksa.

Seal see koer ongi.

Esialgu võid vehelda hantlitega aga suutlikkuse tõustes tuleks hakata tegema kätekõverdusi ,esialgu kasvõi nende kergemates vormides. Harjutus peaks olema sedavõrd raske et sa suudaksid teha seda mitte enam kui 8-12 korda, selliseid seeriaid teed trennis 2-3  ja selliseid trenne nädalas 2-3.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juutuub on neid videosid täis.

Need on ju inglisekeelsed.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juutuub on neid videosid täis.

Need on ju inglisekeelsed.

Kui inimene teeb kätekõverdust ja samal ajal seletab midagi inglise keeles, siis sa ei saa aru, et ta teeb kätekõverdust?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätekõverdusi ma hetkel teha ei jaksa.

Tegelikult see on eksiarvamus (ei pea kohe “Drop and give me 20!” tegema) ja kätekõverdused vormivad just väga kenasti mitte ainult käsi, vaid kogu ülakeha.
Proovi teha paar tükki põlvedel, küünarkukid tihedalt vastu keha surutud. Tasapisi suurenda arvu, siruta jalad, lükka käed kaugemale kehast.
Aga hantlitega kavad leiad youtubest loomulikult

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi teha paar tükki põlvedel, küünarkukid tihedalt vastu keha surutud. Tasapisi suurenda arvu, siruta jalad, lükka käed kaugemale kehast.

Kui põlvedel ka ei jõua, siis kõigepealt tee käed seinal, siis laua peal, siis põlved maas ja siis jõuad juba õigeid ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada koduseid harjutusi hantlitega, et lodevad käsivarred vormi saada?Mõtlen kindlat programmi, korduste arvuga jne.

Kätekõverdusi ma hetkel teha ei jaksa.

Pealse harjutuste võiksid nt mul sügisel lehed aiast riisud, talvel lund rookida (räägib ilusa biitsepsiga daam). Lisaks treenib ka see kerelihaseid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada koduseid harjutusi hantlitega, et lodevad käsivarred vormi saada?Mõtlen kindlat programmi, korduste arvuga jne.

Kätekõverdusi ma hetkel teha ei jaksa.

Pealse harjutuste võiksid nt mul sügisel lehed aiast riisud, talvel lund rookida (räägib ilusa biitsepsiga daam). Lisaks treenib ka see kerelihaseid.

Daamidel rohkem triitseps teeb muret kui biitseps 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 21:22; 11.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule kaeva mul 30m kraavi ära, on kohe käsivarred rohkem vormis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätekõverdused on raske harjutus. Mulle küll. Olen aastaid käinud trennis ja teen ikka põvedel. Laiu on kergem teha. Kitsaste kätekõverdustega on pigem targem tõmmata põlved veel lähemale kui sirge kehaga põlvedel ka ikka ei õnnestu. Ja ega sellest pole midagi. Peamine on teha õigesti. Püüda mitte kehast ka läbi vajuda. Hantlitega on hea harjutada. Aga ka jälgida tehnikat.
Oleks see vaid nii lihtne et pühid lehti või lund ja saadki vormi. Vast kojamees saab kui teeb seda iga päev ja sadu meetreid.Tavalise aiapidamisega küll ei saa. See et tunned et peale leheriisumist on käed valusad tuleb vähesest trennist, harjumatust liigutusest. Ps ega vist mõelda tööd tehes et vahetaks tööriista teistpidi ka. Et teine kehapool saaks sama koormuse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis käsivarred vormi, kuidas?