Esileht Beebi ja mitmikud Kass pissis vankrisse :(

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kass pissis vankrisse :(

Postitas:
Kägu

Kas ja kuidas seda haisu sealt ära saada? Kas kuskile keemilisse saab vankri viia? Midagi saab ju teha???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helista keemilisse ja küsi, aga odav see lõbu sul olema ei saa. Enda kass pissis või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vankrilt on võimalik kõik tekstiildetailid eemaldada ja pesupasinas pesta. Mis pesumasinasse ei kannata (nt kaarel on traadid sees), sisi pesed vannis/duššinurgas seebiga hõõrudes. Raami saad pesta samuti nt nõudepesuvahendiga svammiga vmt, sõltuvalt, kuidas sul ruumi on. Kui elad omas majas, siis teeksin aiavoolikuga. Ilmsel tküll raamiga ei ole eriti probleem, pigem tekstiildetailid.

keemilist ei ole vaja, piisab tavalisest pesust. Mul lapsena pissis kass koolikotti. Elasime ka üle 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

keemilist ei ole vaja, piisab tavalisest pesust. Mul lapsena pissis kass koolikotti. Elasime ka üle 😀

Eks see olene. Märgistamise piss on väga kange ja ise pesin ka vaipa igasuguste vahenditega, ka smell net jne, aga ei saanudki korda, aitab vaid vaipade väljavahetamine. Kui on vankril masinas pestav osa, siis on ikkagi lootust veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on pestav see koht, siis äädikaga masinasse. Ma olen äädikaga kõik puhtaks ja haisuvabaks saanud.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Beebi ja mitmikud Kass pissis vankrisse :(