Esileht Hobinurk kass rihma otsa -kui vanalt?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kass rihma otsa -kui vanalt?

Postitas:

saime juhuse tõttu kassipoja endale. On nüüd juba 4- kuune. Tahaks õpetada rihmaotsas käima, et saaks ka õues jalutada. Kui vanalt võiks hakata proovima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida varem, seda parem. ehk siis kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka kohe!!! Mina proovisin oma 6kuusega ja kuigi tal rihma ja trakside vastu pole midagi, siis ta nii õudselt kardab õues, et rohkem lebab madalalt murus, kui et kuskile kõnniks. Äkki mul on ka lihtsalt jube arg kass, ei tea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eee. mitte iialgi?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eee. mitte iialgi?

Loll
Vastus: kohe, ja kiiresti. Esiteks kodus toas rihm ümber kaela. 24/7, kuni harjub ja laseb rahulikult rihma panna-võtta. Siis traksid, toas. Siis õue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eee. mitte iialgi?

Loll

Vastus: kohe, ja kiiresti. Esiteks kodus toas rihm ümber kaela. 24/7, kuni harjub ja laseb rahulikult rihma panna-võtta. Siis traksid, toas. Siis õue.

Ei pea panema mitte midagi ümber kaela. Mina harjutasin kassi lahtise akna ees olema traksidega, et talle seostuks traksides olemine “õues” olemisega ning et liiklusmüra talle üllatusena ei tuleks. Andsin maiust, kui lasi ilusti selga panna ja ei vigurdanud. Kõndida ta nendega ei tahtnud, aga kui õue läksime, sai kohe pihta, kuidas jalutamine käib. Toas viskab siiani pikali peale trakside selga panemist, kui me piisavalt kiiresti uksest ei välju. Kass oli 7-kuune, kui esimest korda õue sai.

Traksid osta korralikud, mitte need peenikeste rihmadega traksilaadsed tooted, millest kass end kergelt lahti rabeleb.

https://www.businessinsider.com/best-cat-harness

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk kass rihma otsa -kui vanalt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.