Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kassapidajate ja kaubapaigutajate töötasu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kassapidajate ja kaubapaigutajate töötasu

Postitas:

Kui suur on hetkel tunnitasu kassapidajatel ja kaubapaigutajatel suuremates kaubanduskettides?
Tahaks konkreetseid numbreid. Töökuulutustest neid suurt ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 11:23; 13.04 16:55; 16.04 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes Tallinna hüpermarketis nt 3.50 kuni 4.50 tund.
Oleneb teenindaja võimekusest ja kogemusest.
Nt kassapidajatel on erinevas suuruses kassad, hea kassapidaja on kiirem e teenindab enam kliente kui teine, see ei jää ühel hetkel märkamata.
Kui saalitöötaja on võimeline tegema planogrammid, kampaaniakaupade vahetuse, abistama tagastustega jms – loogiline, et palk tõuseb võrreldes uksest sisse astunuga, kel läheb mitu kuud aega, et kaupade asukohadki selgeks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/selveri-teenindaja-maksimaalne-voimalik-brutopalk-oli-1000-eurot-kuus?id=81635333

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda Delfi artiklit olen ma lugenud. See on täiesti kasutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 11:23; 13.04 16:55; 16.04 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saab müüja 3,50-3,85 katseajal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses umbes 500 ja pärast tõuseb kuni 750. Selleks on vaja läbida pädevustesti ja pikaajalisi kogemusi. Kõrgem palk on vaid vahejuhtidel jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öelda ma natuke siiski kahtlen, kas Selver, Rimi või Prisma tõesti maksavad alustavale töötajale täiesti miinimumpalka. 500 ju praegu alampalk. Selle raha eest ei leiaks nad küll ühtegi töötajat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 11:23; 13.04 16:55; 16.04 09:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kassapidajate ja kaubapaigutajate töötasu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.