Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kassapulgad, kurjad turvamehed ja ebaviisakad kassapidajad.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kassapulgad, kurjad turvamehed ja ebaviisakad kassapidajad.

Postitas:
Newton

Astusin eile õhtul kaubamaja toiduosakonnast läbi, ostsin üht teist. Tavaliselt ei pane ma poodides tähele, mis näoga kassapidaja mind vaatab, milline on tema maniküür ja kes täpselt vahepulkadega majandab aga perekooli haridusega, jälgisin ümbritsevat kullipilgul. Seisin järjekorras, tuli korvimees, vabandas, et mööda pääseda, võttis tühjad korvid ja läks. Minu ees ootas u. viis inimest, kõik kasutasid vahepulki, kellelegi ei pidanud loengut pidama. Kassapidajal oli nohu, ta käristas käterätiku rullist jupi, vabandas, pööras selja klientide poole ja nuuskas vaikselt. Nonäetesiis, kõik on ju korras, pole põhjust ärrituseks. AGA siis pööra kassapidaja ringi ja pühkis leti selle sama paberiga korralikult üle. Jäle. Ma arvan, et püüan poes edaspidi olla sama ummamuudu nagu seni, sest see mida sa ei tea või tähele ei pane, ei saa sind kuidagi mõjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kassapulgad, kurjad turvamehed ja ebaviisakad kassapidajad.

Kus siis kurjad turvamehed jäid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appikene kui rõve:S Vuhhh!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast nina nuuskamist oleks ta pidanud käsi ka desinfitseerima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

käisime nõuka ajal venemaal ja ühes külapoes pesi mutt põrandat, väänas kaltsu kuivaks ning tõmbas ka leti puhtaks (teadmiseks – siis leibu-saiu kilekotti ei pandud). ema tuli selg ees poest välja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paar aastat tagasi oli Rootsis jutuks, et sisserännanud tööjõoud kasutas nõudepesumasinat ühtlasi ka wc prill-laudade pesemiseks.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kassapulgad, kurjad turvamehed ja ebaviisakad kassapidajad.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.