Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

+26
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei saa sinust jällegi aru, miks see kass on sulle olulisem kui see laps ja tema pere? Ah et sinul on nii, aga vot temal jälle pole nii nagu sinul. Rohkem tolerantsust ja teiste mõistmist, üldse kõige hullemad inimesed on loomahullud.

+14
-41
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei saa sinust jällegi aru, miks see kass on sulle olulisem kui see laps ja tema pere? Ah et sinul on nii, aga vot temal jälle pole nii nagu sinul. Rohkem tolerantsust ja teiste mõistmist, üldse kõige hullemad inimesed on loomahullud.

kass on samapalju pereliige kui lapski
kui ei suuda arvestada sellega, et kass elab 15+ aastat ning vajab kogu see aeg hoolitsust, siis pole vaja kassi võttagi

+31
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindel, et arst seda soovitas?
Seda väitsid ju kassist loobujad ise – väga mugav ettekääne mu meelest.

+33
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ei suuda arvestada sellega, et kass elab 15+ aastat ning vajab kogu see aeg hoolitsust, siis pole vaja kassi võttagi

Usklik oled? Kass on metsik loom, kes kunagi ise inimese juurde elama kolis. Inimene on maailmas kõige tähtsam, eriti veel laps. Inimene kes peab kassi tähtsamaks kui inimest on peetusega. Kuidas see kass siis perekonna liige on kui kass läheb sinna kuhu tahab? näiteks kassi meelest on naaber ägedam ja lähebki sinna elama. Kass elab seal kus on talle mugavam.

Jube on lugeda loomahulle kes võrdsustavad loomi inimestega ja pisendavad inimesed ülimadalaks sellega. Kass on võrdne inimesega? Tõesti?

+10
-40
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene on maailmas kõige tähtsam

Tõesti? Miks?

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usklik oled? Kass on metsik loom, kes kunagi ise inimese juurde elama kolis. Inimene on maailmas kõige tähtsam, eriti veel laps. Inimene kes peab kassi tähtsamaks kui inimest on peetusega. Kuidas see kass siis perekonna liige on kui kass läheb sinna kuhu tahab? näiteks kassi meelest on naaber ägedam ja lähebki sinna elama. Kass elab seal kus on talle mugavam.

Jube on lugeda loomahulle kes võrdsustavad loomi inimestega ja pisendavad inimesed ülimadalaks sellega. Kass on võrdne inimesega? Tõesti?

muide, inimene elas ka kunagi metsas koopas, sina oled on IQ ja EQ tasemelt sinna jäänudki

kassid on paljudest inimestest (nt sinust) palju intelligentsemad

+17
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui on kavas lapsi saada aga looma ei taheta, siis ei oleks vaja seda looma kunagi võttagi.

Aga kuidas ups-laste puhul käituda?
Pigem abort, sest kord see kass juba võetud on…?

+5
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti? Miks?

Sinu jaoks on kass tähtsam? Lahe, loodame et sa siis ei pea kunagi kogema elus seda kus sinu elu hüljatakse mingi kassi või koera pärast. Sinu laps jäetakse arstiabita, sest mingi kass on tähtsam, tuleb joosta poodi toitu tooma jne.

+3
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli 2 kassi ja 1 kassipoeg kui laps sündis. Kassipojale otsisin parasjagu uut kodu. Ja too poeg oli paras tegelane. Kogu aeg pidi laps ligi olema ja pidin valvama, et kassipoeg talle liiga ei teeks. Kui laps magas toas, siis vankris ja vanker käis minuga kogu aeg kaasas. Korra juhtus, et tegin arvutis tööd ja laps magas kõrval ning järsku vaatan, et kass oli end lapse näo peale kerinud. Oli ikka paras valvamine. Õnneks leidsin paar kuud peale lapsi sündi kassipojale uue kodu. Kassipoeg oli niikuinii plaanis ära anda, aga arvan, et kui seda plaani poleks olnud, siis oleks see plaan üsna ruttu tulnud.
Ennetavalt ma kassist ei loobuks, ikka ainult siis kui on näha, et kujutab endast ohtu lapsele.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

muide, inimene elas ka kunagi metsas koopas, sina oled on IQ ja EQ tasemelt sinna jäänudki

kassid on paljudest inimestest (nt sinust) palju intelligentsemad

Tõsiselt? Kas sinu kass peab sind lausa üleval, käib tööl ja teenib raha ja teeb sinu eest pereotsuseid? Ameerikast tulid? Seal on palju selliseid hulle nagu sina. Mõned lasevad lastel lausa surra mingi koera või kassi pärast. Ongi see mood ka meile jõudmas.

+7
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

#2898799:

Ja kui on kavas lapsi saada aga looma ei taheta, siis ei oleks vaja seda looma kunagi võttagi.

Aga kuidas ups-laste puhul käituda?
Pigem abort, sest kord see kass juba võetud on…?

No kui loomi ei tahete, pole vaja loomi võtta, olgu siis lapsed või ei ole. Ja kui loomi tahetakse, siis enamusel juhtudel elavad kassid ja lapsed ühes peres rõõmsalt koos nii, et keegi ei kannata.

Nii et ma ei saa üldse aru, mis see laps kasspidamisse puutub. Kui laps sünnib ja selgub, et tõesti on mingi ületamatu problem kassi ja lapse kooselus (enamasti ei ole, miks peaks?), eks siis tuleb tõesti kassile uus kodu otsida. Aga lihtsalt ette on küll arusaamatu. Ma ei usu, et seal taga arsti soovitus on, ju lihtsalt toob seda vabanduseks.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rasedale võivad kassi väljaheited küll väga ohtlikud olla. Aga üldiselt ei ole teiste perede asjad kolmandate osapoolte asi. Kui nad just kassi ei piinanud või hooletusse ei jätnud.

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen FB’st igasugu jampsi lugenud.

Nagu see, et keegi Paidest keetis öösel kell kolm Tallinna tänaval koos aru kaotanud vanaeidega suppi.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vaadates, et seal üks meesterahvas väga leili läks nende kommentaaride peale ja uurides siis tema kontot… tundub, et järjekordselt peast lihtsakesed, teisest Eestist. Et nendega ikka alatasa juhtub selliseid huvitavaid asju.
Imelik, et nad endale nii kalli tõu suutsid lubada.

Samas, selliste postituste puhul mõtlen ma alati: parem loomale uus hooliv kodu kui edaspidine elu selliste tolbajolbade juures. Seetõttu ei mõista ma neid, kes hakkavad kohe mingeid õpetussõnu ja kogemusi jagama – päriselt ka tahate, et loom sellisesse perre edasi jääks, kus teda ei soovita?!

+14
0
Please wait...

Postitas:
kitah

https://lemmik.postimees.ee/6133038/paevakapp-sos-koige-valusamal-moel-reedetud-orientaali-tougu-kaisa-ootab-kiirelt-kodu

Kuradi arst või asi.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui just ise looma kurjaks ei kasvata.

Kuidas saab kassi kurjaks kasvatada?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab kassi kurjaks kasvatada?

No aga vabalt saab kui teda nt kiusata ja lüüa ja hoolimatult käituda. Kui nt lastel lastakse kassi kogu aeg kiusata ja väntsutada.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti? Miks?

sest inimene suudab tappa kõik maailma loomad ja iseenda ka. kass aga ei suuda

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti segane ja arusaamatu lugu – milline arst soovitas kassi ära anda? Veterinaar? – no sel juhul on kassil mingi rasedale ohtlik nakkushaigus (nt toksoplasmoos) ja seda haiget kassi ise ka ei tahaks.
Või soovitas seda perearst? Kas eelnevalt on prognoositud, et sündival lapsel kujuneb tõenäoliselt allergia? Kas peres on juba lapsi ja need on tõestatult allergilised? Just kassile? Allergoloog on ka oma arvamuse öelnud?
See Lemmik.ee postitus on väga segane – mõttetu on selliseid väheinformatiivseid nupukesi üldse treida. Mulle jäi sellest küll mulje, et hoopis kassil on midagi viga – mistõttu ta üldse kliinikusse viidi (nagu mingi nakkushaige).

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti? Miks?

sest inimene suudab tappa kõik maailma loomad ja iseenda ka. kass aga ei suuda

Ja sellist inimest on vaja hoida ja kaitsta milleks?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin FB-st lugu kus pere hülgas kassi kuna arst käskis kuna perre onsündimas laps.

Selle järgi on näha, et peres tegelikult mingit allergiat pole. Aga arsti soovitusel hüljatakse kass. Lapse sünni pärast.

Mis imelik arst se selline on? Mismoodi see kass lapsele kahjulik oleks olnud?

Mul on 3 last ja kõikon kassiga üles kasvanud, noorimpole veel kolmenegi ja pole kunagi mõtet tekkinud, et kass perest eemaldada.

Ma ei suuda sellisest nõmedast arstist aru saada. Mis sellise peas küll toimub ja pere ise.

ja kui ma ütlen, et pange pea ahju, siis nad ilmselt paneks ka?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme pere, kus on nii kass kui kassiallergik, ütlen ausalt väga raske on vahel. Pidev küürimine ja jälgimine, et loom püsiks vaid nii öelda oma ruumides. Kass käib palju õues õnneks. Mina naisena loobuks, mees seisukohal, et kõik on pereliikmed, armastab väga loomi.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastu tahtmist tahaks sellistele anda, kes oma kassi pereliikmeks ei pea. Kass pole mingi nipsasi. Ei tuleks selle pealegi, et oma kasse ära anda – ainult kõige viimases hädas (nt kass on imikuga agressiivne) ja siis ka ainult sugulase või väga usaldusväärse inimese hoolde.

-Rase, 3 kassi omanik

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arstid… Ma ei imesta.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme pere, kus on nii kass kui kassiallergik, ütlen ausalt väga raske on vahel. Pidev küürimine ja jälgimine, et loom püsiks vaid nii öelda oma ruumides. Kass käib palju õues õnneks. Mina naisena loobuks, mees seisukohal, et kõik on pereliikmed, armastab väga loomi.

Sa arvasid (ei, see pere ei teadnud) ette, et lapsel saab olema kassiallergia ja andsid kassi igaks juhuks ära? Kui ei, siis ei puutu sinu kogemus mitte kuidagi siia teemasse.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ise arst. Kodus on 8-aastane kass ning 4- ja 1-aastane laps. Saavad väga hästi läbi. Pisikesena kartis kass külas käivaid lapsi, pärast meie laste sündi ta neid enam ei karda.
Lapsed jälle õpivad, et loom ei ole mänguasi, vaid tunnetega elusolend, kes vajab pidevat hoolt. Allergiaid välja löönud ei ole kellelgi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kassiallergiat ei ette prognoosida nagu ei saa ühtegi allergiat. Ma arvan, et see oli hea ettekääne või oli tegemist lihtsameelsetega, kellel on mingid põhjendamatud hirmud. Meie peres elavad igasugused elukad nii minu raseduste, kui ka beebide ajal. Lapsed on loomadega koos üleskasvanud. See jutt, et kass on ohtlik – on bullshit. Jah väljaheited küll, aga siis vahetas kassiliiva mees.
Vihkan inimesi, kes võtavad looma ja siis viskavad ka kas aia taha või viivad terve looma surmasüstile. Mõelge enne, kui lemmiku võtate, see on ikka 10-15 a kohustusi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris huvitav kokkusattumus, et julgelt 98% neist, kes “meeletult raske südamega” loomi ära annavad, profiilidelt vaatab alati vastu üsna sama (arulage) pilt: snapchatiga tehtud “nunnud” koerakõrvade ja lilledega selfid, pildid beebsust, kirjavigu täis postitused, arulage asjade jagamine, eluülikool, amet “müüa” jne…

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris huvitav kokkusattumus, et julgelt 98% neist, kes “meeletult raske südamega” loomi ära annavad, profiilidelt vaatab alati vastu üsna sama (arulage) pilt: snapchatiga tehtud “nunnud” koerakõrvade ja lilledega selfid, pildid beebsust, kirjavigu täis postitused, arulage asjade jagamine, eluülikool, amet “müüa” jne…

Sinu antud kirjeldus klapib hästi! Minu kolleegi õde on aastate jooksul võtnud ja mõne aja pärast “edasi sokutanud” esitamise järjekorras: koera (dobermann),tšintšiljad (2 tk), koera (labrador), tuhkrud (2 tk) ja koera (retriiver). Võetakse läbimõtlemata ja hurraaga (lapsed ju tahavad, sama ämber iga kord!) ja äraandmiseks põhjust ikka leidub, aus põhjus on tahtmatus loomaga tegeleda vähimalgi määral.

Me lausa ei uskunud kolleegi juttu, sest ei saa ju nii naiivikut keskeale lähenevat inimest olla, aga ta näitas tõestuseks FBst pilte. No pidime uskuma!

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )