Esileht Hobinurk Kassi kõrvad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kassi kõrvad

Postitas:

Avastasin, et kassil on kõrvas mingi jama: punetab, märg, mädane ja haiseb. Arvatavasti miski põletik. Nüüd selline hästi ebamõistlik küsimus: ei ole mingitki varianti loomaga arstile minna, mitte enne 10 päeva. Mul on järel uued koerte kõrvatilgad põletikus kõrvale (Easotic). Kas neid kassile kindlasti panna ei tohi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 23:41; 04.07 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sisaldab aineid, mis võivad olla kassidele mürgised.

Allikas:
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://files.dvm360.com/alfresco_images/DVM360/2013/10/26/3104a237-de87-43c1-a5c5-b9326de8dadb/article-814676.pdf&ved=2ahUKEwiJy97xkLPqAhVtkIsKHYvUBy8QFjABegQIIBAH&usg=AOvVaw0SdboelVzfgJsm7lycca5D

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka selline ebamõistlik küsimus, et kui TA lapsel oleks kõrv punetav, märg, mädane ja haisev, siis ka läheks arsti juurde mitte enne kui 10 päeva pärast?
<lihtsalt küsin>
Vaene loom. Mis valu see võib olla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 17:48; 04.07 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka selline ebamõistlik küsimus, et kui TA lapsel oleks kõrv punetav, märg, mädane ja haisev, siis ka läheks arsti juurde mitte enne kui 10 päeva pärast?

<lihtsalt küsin>

Vaene loom. Mis valu see võib olla.

Lapse saadaks naabriga või töökaaslasega arstile, kui muud varianti poleks.
Olen tänasest hommikust reaalselt 9 päeva järjest töökohustuste tõttu kodust paarsada km eemal. Oma poolmetslasest kassi ei õnnestu ühegi võõraga arstile saata. Aga arstiga on konsulteeritud ja õige rohi olemas. See inimene, kes kassi kantseldab ja rohtu paneb, on olemas.
Lihtsalt lootsin, et kui olemasolevad tilgad oleksid sobinud, oleks saanud päev varem alustada. Ei ela linnas, et arst ja apteek kõrval oleks, on 50 km kaugusel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 23:41; 04.07 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis hästi. Loodan, et paraneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 17:48; 04.07 21:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Kassi kõrvad