Esileht Hobinurk Kassi nurr

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kassi nurr

Postitas:

Kas see on normaalne, et kass muudkui nurrub? Nii kui käe pai jaoks välja sirutan, on juba suur nurr lahti. Olen kuulnud, et kassid nurruvad ka siis, kui neil on valus. Midagi muud valesti pole. Kass on varjupaigast võetud.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:14; 10.09 22:42; 20.09 01:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua see kass teil olnud on ja kas on kogu aeg selline olnud? Osad kassid nurruvadki palju ja see ei tähenda probleemi. Mul üks armas tüütus just nurrub siin kõrval hetkel 🙂

Kui see väga järsult muutunud on, siis vist võib tõesti probleem ka olla.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on normaalne, et kass muudkui nurrub? Nii kui käe pai jaoks välja sirutan, on juba suur nurr lahti. Olen kuulnud, et kassid nurruvad ka siis, kui neil on valus. Midagi muud valesti pole. Kass on varjupaigast võetud.

Ma arvan, et su kass on lihtsalt väga rahul, et on omale lõpuks ometi armastava pere leidnud.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli hoiukass Pesaleidjast, tema nurrus kohe, kui inimene samasse tuppa astus.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loom on tänulik, et Sa talle kodu pakud. Oled hea inimene!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõnikord nurrub siis ka kui lihtsalt räägin temaga. Või istun ta kõrvale.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:36; 27.09 00:35; 27.09 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile! Kass on tõesti nagu takjas oma kallivajadusega.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:14; 10.09 22:42; 20.09 01:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil üks kass nurrub. Igal võimalikul hetkel. Kui tuppa tuleb, hakkab kohe nurruma. Kui õhtul kaissu poeb, nurrub pikalt. Kui kellegi kehaosa teda öösel korrakski puudutab, kohe nurr lahti. Kui hommikul koos meiega trepist alla ronib, viskab end kööki pikali, sirutab põhjalikult, lamab selili ja muudkui nurrub. Nii algusest peale juba oma 5 aastat.
Ta ei tee seda ilmselt mitte üüratust armastusest vaid lihtsalt mõnutundest. Ju ongi nautlev kass.
Teised kaks pole iial nurrunud, kuigi pressivad end iga vaba käe alla silitamiseks, samal ajal püherdavad mõnuga ja nühivad end inimese vastu.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 22:46; 10.09 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on hästi läinud. Minu kass lihtsalt karjub meie peale kui me liiga laua kodust ära oleme või kui talle piisavalt tähelepanu ei pöörata või kui õigel ajal temaga koos magama ei minda.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjukast võetud sõbralikud, st endised kodukassid algul ongi veidi teistmoodi ja kleepekamad. Läheb veidi aega, paanika läheb üle ja kass muutub rahulikumaks. Meil üks varjuka kiisu oli algul tähelepanust nii erutatud, et kukkus õnnest puuksutama, nii kui otsa vaatasid. Nüüd meil elanud juba 10 aastat ja parimat, tasakaalukamat ja targemat looma pole. Aga algul oli jah ebakindel, et kuidas siis nüüd nii, kas tõesti minuga käitutakse hästi??? Ja no siis muidugi läks ajus kõik sassi :). Anna aega ja kasvata sõbralikult ja rahulikult. Küll siis kõik edeneb.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on hästi läinud. Minu kass lihtsalt karjub meie peale kui me liiga laua kodust ära oleme või kui talle piisavalt tähelepanu ei pöörata või kui õigel ajal temaga koos magama ei minda.

Oh jaa, ka meie üks kassidest võtab väga valjuhäälselt sõna, kui me mõnelt pikemalt reisilt tagasi tuleme. Istub keset kööki ja tänitab. Kui me üritame tema keeles vastu häälitseda, siis ta seletab ikka väga pikalt ja põhjalikult, mida ta meist arvab.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 22:46; 10.09 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kassikoloonia viimane isend, kes omale perekonna sai. Appi! Nii kartlikku kassi polnudki ma varem näinud. Võõra inimese saabudes ronis koridoris seinapidi üles, hämming kuubis!
Et üldse sellised võimed on loomal. Nii kahju oli sellist hirmu näha 🙁
Lapsepõlv seega oli traumeeriv. Meile saabus ta 4-kuuselt.

Nüüdseks..on aga samuti suur nurrumootor ja võrratu kaaslane! Armastan oma karvapallikest!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 23:28; 11.09 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass on eluga rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et kassid nurruvad ka siis, kui neil on valus.

See on kah tõsi, aga jälgi – kui kass käesirutamise peale nurruma hakkab, siis ilmselt teab juba, et kohekohe saab pai ja on rahul. Kui omaette kössitab ja kõvasti nurrub, siis võib ta haige olla. Ka võib tema nurrumine sinu tervist ravida, kui kusagilt midagi logiseb või valutab, nurrumise helisagedusega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid on erinevad, eelmine kass nurrus pidevalt, lamaskles igal võimaluses mõne pereliikme rinnal või süles, kas öösiti sai ärgatud selle peale, et kellegi vuntsid oli näos, rinnal lebas 6 kg raskus. Praegune kass ei nurru peaaegu üldse, seda asendab väljahäälne kräunumine, kui midagi ei meeldi – süüa ei ole, liivakast must, õue tahaks. Samuti armastab tihedalt külje alla pressida ja sedasi paisid nuruda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 08:03; 13.09 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kassid on ka erinevad. Mul eelmine kass nurrus veidi vähem, praegune nurrub natuke rohkem, aga praeguse eripära on veel see, et nii kui talle pai teha, ajab kõhu püsti. Kui kuskilt koju tulen, siis ei pääse üldse kassist mööda, sest vedeleb maas, kõht püsti ja ootab sügamist. Kui käin korraks duši all, siis samamoodi kõht püsti juba ootab 😀 Võõrastest samas hoiab eemale, kõigiga ta nii ei käitu. Ma pole varem kunagi näinud sellist kassi, kes nii palju, kogu aeg, vedeleks nii, et kõht on taeva poole püsti 😀 Eelmine tegi seda ka mõnikord, aga uus on täitsa pöörane oma kõhupaiga.

Uus kass on meil samuti võetud asenduskodust, arvan, et eks tal mingi lapsepõlvetrauma oli. Kui autouks paugub maja ees, siis iga kord hakkab selle peale urisema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean, et kass ei nurru vaid heaolutundest, vaid ka valust või hirmust. Kui ta on varjupaigakass, siis võib käe sirutamine tema poole teda ehmatada ja vallandada nurrumise. Mul on tõukass, kes on mõned pesakonnad poeginud. Ühel poegimisel vallandus lootevesi, kuid esimene poeg sündis alles 3 tundi hiljem, kass vaevles ja hädaldas ja ma helistasin igaks juhuks EMÜ väikeloomakliiniku emosse. Sealt küsiti, et kas kass nurrub. Ütlesin, et jah, rabeleb ja otsib asendit, viriseb ja nurrub pidevalt. Siis öeldi, et see nurrumine on poegimise ajal pigem halb märk, tal on stress ja ta püüab ennast rahustada niimoodi instinktiivselt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 18:22; 21.09 19:07; 27.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin, et jah, rabeleb ja otsib asendit, viriseb ja nurrub pidevalt. Sis öeldi, et see nurrumine on poegimise ajal pigem halb märk, tal on stress ja ta püüab ennast rahustada niimoodi instinktiivselt.

Endal oli kohe oma Triibikuga arsti juurde minek: vajalikud süstid ning steriliseerimine.
Kõik edasised elupäevad on olnud õnnelik kass. Seda nii ta enese olemises kui ka pererahvale.
Nurrmootor on täiel rindel põrisenud.

Ise siin mõtlen, et tahaks minna varjupaika mõne koeraga jalutama. Pole endal kunagi koera olnud, kassid küll. Et tutvuks veidi ka nende hingeeeluga. 🙂
Võtangi järgmine nädal plaani: Tartus.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 23:28; 11.09 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuskilt koju tulen, siis ei pääse üldse kassist mööda, sest vedeleb maas, kõht püsti ja ootab sügamist. Kui käin korraks duši all, siis samamoodi kõht püsti juba ootab ???? Võõrastest samas hoiab eemale, kõigiga ta nii ei käitu. Ma pole varem kunagi näinud sellist kassi, kes nii palju, kogu aeg, vedeleks nii, et kõht on taeva poole püsti ???? Eelmine tegi seda ka mõnikord, aga uus on täitsa pöörane oma kõhupaiga.

Kui varjupaigakass siis sellise puhul oleks sellise käitumise võimalik põhjus olnud et on koos kutsikaga kasvanud või koeraga koos elanud ja matkis neid. Mul tuttaval käitub kass enamvähem samamoodi, aga ta on just koos kutsikaga kasvanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kassid tõesti puuksutavad? Mul on kass olnud mitu aastat, aga ma ei ole mitte kordagi kuulnud. Samuti ei ole ka tundnud mingit lõhna.

Nii armas teema! Kohe lähen ka musitan ja kallistan oma kiisu üle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 14:17; 13.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks kassi neljast käituvad samamoodi.

Mitte, et ses midagi valesti oleks, aga miks on inimestel nii palju kasse?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kassid tõesti puuksutavad? Mul on kass olnud mitu aastat, aga ma ei ole mitte kordagi kuulnud.

Jah, juhtub neilgi, aga häälega puuksu ma veel kuulnud ei ole. Aru saad aroomi järgi ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kassid tõesti puuksutavad? Mul on kass olnud mitu aastat, aga ma ei ole mitte kordagi kuulnud.

Jah, juhtub neilgi, aga häälega puuksu ma veel kuulnud ei ole. Aru saad aroomi järgi ????

Tegelikult, nii armas! 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 14:17; 13.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa on jahimees ja toidavad kassi jahihoojal toore lihaga ja see küll laseb siis sellist peeru, et hinge võtab kinni. Enda kass on konservidel ja kuivtoidul.
Miks inimestel on nii palju kasse – sest on nii palju vastutustundetuid loomapidajad – ühe kass leidsin pürgikasti juurest, teise teise leidsin ühes suvitusrajoonist, kus siis oli ta maha jäetud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 08:03; 13.09 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on hästi läinud. Minu kass lihtsalt karjub meie peale kui me liiga laua kodust ära oleme või kui talle piisavalt tähelepanu ei pöörata või kui õigel ajal temaga koos magama ei minda.

Oh jaa, ka meie üks kassidest võtab väga valjuhäälselt sõna, kui me mõnelt pikemalt reisilt tagasi tuleme. Istub keset kööki ja tänitab. Kui me üritame tema keeles vastu häälitseda, siis ta seletab ikka väga pikalt ja põhjalikult, mida ta meist arvab.

Appi, kui tore! See kass jääb teile kauaks meelde 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:14; 10.09 22:42; 20.09 01:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne kuhugi pikemalt ära minekut võiks kassile teada anda, et minnakse, kauaks ja millal tullakse, siis kass ei pea muretsema. no natuke sõna ehk võtab, aga ei sõima teid pärast tund aega viies kohalikus keeles 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne kuhugi pikemalt ära minekut võiks kassile teada anda, et minnakse, kauaks ja millal tullakse, siis kass ei pea muretsema. no natuke sõna ehk võtab, aga ei sõima teid pärast tund aega viies kohalikus keeles ????

Mina teen seda alati. Me pakime kohvrit ka alati koos.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 18:22; 21.09 19:07; 27.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne kuhugi pikemalt ära minekut võiks kassile teada anda, et minnakse, kauaks ja millal tullakse, siis kass ei pea muretsema. no natuke sõna ehk võtab, aga ei sõima teid pärast tund aega viies kohalikus keeles ????

Mina teen seda alati. Me pakime kohvrit ka alati koos.

vot see on õige attituud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kassid tõesti puuksutavad? Mul on kass olnud mitu aastat, aga ma ei ole mitte kordagi kuulnud.

Jah, juhtub neilgi, aga häälega puuksu ma veel kuulnud ei ole. Aru saad aroomi järgi ????

Tegelikult, nii armas! ????

Väike puuks oleks võibolla tõesti armas, mul on selline kõuts, et kui tema pussutab, siis peab pärast tuba tuulutama. 😀 Sellest lõhnast, mis temast peale liivakastis käiku maha jääb, ma ei hakka üldse rääkima, brutaalne. Ei tea, kuidas nii armsa looma seest midagi taolist välja tuleb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 22:36; 27.09 00:35; 27.09 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike puuks oleks võibolla tõesti armas, mul on selline kõuts, et kui tema pussutab, siis peab pärast tuba tuulutama. ???? Sellest lõhnast, mis temast peale liivakastis käiku maha jääb, ma ei hakka üldse rääkima, brutaalne. Ei tea, kuidas nii armsa looma seest midagi taolist välja tuleb.

Siis vale toit ilmselt. Su kõutsil võib ka kõhuvalu olla, millest sul aimugi pole. Mine räägi loomaarstiga ja vaheta toitu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 18:22; 21.09 19:07; 27.09 10:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Hobinurk Kassi nurr