Esileht Kodunurk Kassi pidamine tiheasustusega eramajade piirkonnas

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Kassi pidamine tiheasustusega eramajade piirkonnas

Postitas:

huvitav, et koeraomanikud on juba ammu progressiga kaasa läinud ega pea oma penisid enam lahtiselt nagu vanasti. Kõik saavad aru, et ajad on teised ja vanamoodi enam ei saa, kuigi koerad on ikka samamoodi koerad edasi. Aga kassipidajatel on nagu mingi pidur peal, trahvid liiga väikesed?

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 23:34; 03.06 20:04; 09.06 11:45; 11.07 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, et koeraomanikud on juba ammu progressiga kaasa läinud ega pea oma penisid enam lahtiselt nagu vanasti. Kõik saavad aru, et ajad on teised ja vanamoodi enam ei saa, kuigi koerad on ikka samamoodi koerad edasi. Aga kassipidajatel on nagu mingi pidur peal, trahvid liiga väikesed?

see nüüd küll naiivne arvamus. Ikka veel on paljusid, kes lasevad ka koera niisama hulkuma. Ja no rihmast ega suukorvist (ühistranspordis nt) pole ka paljud kuulnud, nii sõbralikud kutsud ju????

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 21:34; 03.06 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, et koeraomanikud on juba ammu progressiga kaasa läinud ega pea oma penisid enam lahtiselt nagu vanasti. Kõik saavad aru, et ajad on teised ja vanamoodi enam ei saa, kuigi koerad on ikka samamoodi koerad edasi. Aga kassipidajatel on nagu mingi pidur peal, trahvid liiga väikesed?

see nüüd küll naiivne arvamus. Ikka veel on paljusid, kes lasevad ka koera niisama hulkuma. Ja no rihmast ega suukorvist (ühistranspordis nt) pole ka paljud kuulnud, nii sõbralikud kutsud ju????

Ja see on siis see, millega kassiomanikud ennast välja vabandavad? Et koerad kaaaaaa teevad?

Minu arust on hulkuvaid koeri väga väheks jäänud. Õnneks. Kassiomanikud võikaid vabanduste otsimise järele jätta.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.05 20:26; 28.05 22:12; 29.05 11:38; 29.05 15:46; 30.05 08:11; 03.06 23:22; 19.06 23:21; 28.06 15:25; 10.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka vabakäigukassid, kuni üks jäi auto alla ja linna teises servas(!). Olin seda kassi just pidanud selliseks, kes hoovist eriti välja ei läinud. Teine kass, kes elas õndasalt 16 aastaseks, korraldas pikki jalutuskäike. Seega – nüüd on toakass. Õue saab rihma otsas ja maal lasen ilma õue, kuna seal ei ole suuri teid.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 kassi. Elame maal, naabreid pole. Kassid käivad väljas vabalt, va katsun neid linnupoegade lendamisõpingute ajal rohkem toas hoida. Kas rebased neid nahka ei pane? Ei, sest meil on valvekoerad, kes ei laseks mingit rebast krundile. Omi kasse aga küll. Kassidel on oma ihukaitsjad.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 08:28; 11.07 18:08; 11.07 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 kassi. Elame maal, naabreid pole. Kassid käivad väljas vabalt, va katsun neid linnupoegade lendamisõpingute ajal rohkem toas hoida. Kas rebased neid nahka ei pane? Ei, sest meil on valvekoerad, kes ei laseks mingit rebast krundile. Omi kasse aga küll. Kassidel on oma ihukaitsjad.

loe nüüd uuesti selle teema pealkirja

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 23:34; 03.06 20:04; 09.06 11:45; 11.07 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lohutuseks teemaalgatajale julgen ka sõna võtta ja öelda, et Tallinna aedlinnas käib minu kass vabalt ringi. Kaugele ei lähe, jalutab mõnes naaberaias. Õnneks on naabrid normaalsed ja nende kassid käivad meie aias. Mingeid probleeme küll paari aiast läbijalutava kassiga pole olnud. Nendel kassivihkajatel ja puurishoidjatel soovitan vaadata meeldetuletuseks multifilmi Naksitrallid. Just seda teist osa.

Mina olen kasvanud Tallinna äärelinnas ja mu vanemad elavad praegugi. Probleem ringiluusivate kassidega, kes peenardelt lilled üles kaevavad ja sobimatetusse kohtadesse kusevad, on olnud KOGU AEG, vähemalt need 40 aastat, mis mina elanud olen. Ei sallinud juba mu vanaema neid ringihulkuvaid naabrikasse ja vihkab neid ka mu ema. Alles eelmine nädal nuttis järjekordse üleskraabitud roosipõõsa pärast.

Õnneks või kahjuks on tema põlvkond aga veel kasvatatud nii, et ega nad naljalt kuhugi kaebama ega kassipüüdjaid kutsuma ei hakka, kannatavad vaikselt ja kurdavad vaid pereringis.

Nii et arvesta parem heaga, et see, kui Sulle pole keegi kaebamas käinud ja Sinuni pole probleemid jõudnud, ei tähenda kuidagi, et neid probleeme ei oleks või et naabrid (või vähemalt see osa neist, kes kasse ei pea / hulkuma ei lase) Sinu kasside ringihulkumist südamest ei vihkaks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hulkuvad kassid murravad linde, kraabivad äsjakülvatud peenardes, kusevad vankritesse, mängumajadesse, laste liivakastidesse, aiamööblile, poevad sisse avatud akendest, jäävad auto alla, jäävad kinni keldritesse, ehmatavad vankris magavaid lapsi, röögivad akende all pulmalaule, levitavad parasiite, söövad mürki, langevad rebaste saagiks. Need ongi need teie kullakallikesed, kes ainult “jalutavad naabri aias”.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei mõista, mis kassid teie ümbruses küll elavad, kui nad muudkui uksi, lapsevankreid ja madratseid täis kusevad, peenraid kaevavad ja lapsi ehmatavad. Minu hoovis käib kuni 3 kassi pidevalt, mitte ainsatki probleemi pole nendega ette tulnud, mingeid junne pole kuskil ega kusehaisu ja ümbruskonna lapsed paitavad kõiki tuntud kasse, mitte ei karda neid. On elementaarne, et kõutsid kastreeritakse, kastreeritud isase kusi ei haise nii kohutavalt ja nad ei sirtsuta.
Samuti on meil kombeks omavahel suhelda – lähiümbruse inimeste loomi teame kõik ja kui mõnega on probleem, siis räägime sellest, mitte ei kutsu varjupaika. Kõigile probleemidele on võimalik leida inimlik lahendus.
Minu arust oleks väga imelik, kui kasse sunnitaks eramajades ainult toas istuma või ehitataks mingid megatarad, kust kassid välja ei saaks. Absurd.

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 17:10; 09.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei mõista, mis kassid teie ümbruses küll elavad, kui nad muudkui uksi, lapsevankreid ja madratseid täis kusevad, peenraid kaevavad ja lapsi ehmatavad. Minu hoovis käib kuni 3 kassi pidevalt, mitte ainsatki probleemi pole nendega ette tulnud, mingeid junne pole kuskil ega kusehaisu ja ümbruskonna lapsed paitavad kõiki tuntud kasse, mitte ei karda neid. On elementaarne, et kõutsid kastreeritakse, kastreeritud isase kusi ei haise nii kohutavalt ja nad ei sirtsuta.

Samuti on meil kombeks omavahel suhelda – lähiümbruse inimeste loomi teame kõik ja kui mõnega on probleem, siis räägime sellest, mitte ei kutsu varjupaika. Kõigile probleemidele on võimalik leida inimlik lahendus.

Minu arust oleks väga imelik, kui kasse sunnitaks eramajades ainult toas istuma või ehitataks mingid megatarad, kust kassid välja ei saaks. Absurd.

Minu hoovis käib neid kasse tunduvalt rohkem kui 3 – kõik ei ole huligaanitsejad: enamus lihtsalt käibki aiast läbi. Aga üks nendest on sirtsutaja – sirtsutabki kõik kohad täis. Näiteks hiljuti hüppas elutoa aknale, tõstis saba üles ja lasi vastu akent. Ma põhimõtteliselt mingeid taimi ega lilli osta – sirtsutab needki täis ja pooled taimed tavaliselt hukkuvad. Üks teine hulkur on jälle väga agressiivne (kusjuures ma isegi ei tea, kelle kass see on) – on kaks korda rünnanud liivakastis mängivat last (tuleb ja küünistab veriseks). Samas kahel naabril on kassid, kes on nagu kuuvarjutus – neid on väga harva näha, ometi nad käivad ka väljas (ei hoita toas kinni). Kassid on erinevad ja tore, kui sul on kassidega vedanud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 15:36; 09.06 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid on erinevad ja tore, kui sul on kassidega vedanud.

Mu mõte selles oligi, et asi pole mitte kassides üldse, vaid selles, et kasse ei lõigata ära (siis sirtsutavadki) või siis mõnes erandlikult halva iseloomuga kassis. Seepärast ei pea kogu kassisugu toas hoidma või iga kohatud kassi varjupaika viima. Austame üksteist vastastikku – kassiomanikud teevad kõik omapoolselt võimaliku, et teistel hea oleks – ja need, kelle õuedes kassid kolavad, ei muutu kassivihkajateks, sest neil on ühe kassiga elus paha kogemus. Üldiselt on ju kassid ikkagi toredad ja puhtad loomad. Jah, kiskjad on ja linnupoegi söövad, seda küll, samas ega nad iga linnupoega kätte ka saa, keda jahivad. Kätte saavad nõrgad isendid, niimoodi see asi looduses käib.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 17:10; 09.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, nüüd ka mul aias üks läbikäiguisend, kaks õhtut järjeat olen näinud. Ühel õhtul kraapis mu salatipeenras (just sain uued seemned külvatud ja muld oli seega kobestatud), täna nägin kui sirtsutas lilledele. Ilus kass, kaelarihm kaelas, otseselt arg polnud, aga kätte ka ei andnud. Mõtlengi nüüd, mida teha.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.05 20:26; 28.05 22:12; 29.05 11:38; 29.05 15:46; 30.05 08:11; 03.06 23:22; 19.06 23:21; 28.06 15:25; 10.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja taas.

Lugesin sellelt lingilt kah teema läbi…ma tõesti ei tulnud selle pealegi, et nii paljud inimesed võtavad vabakäigukasse nii tohutu probleemina. Minu lapsepõlves ja tutvusringkonnas on alati eramajades elavate inimeste kassid õues käinud. Ainult korterikassid on tubased.

Ma ei tea kui palju minu sreriliseeritud noor emane kuskil aedades sirtsutamas situtamas käib…aga kui teda toas hoida, siis kraabib diivaneid, kräunub ja hüppab jalgadesse – tahab ikka regulaarselt õues käia. Samuti – kui suvel meil aknad-uksed pidevalt lahti, peaksime kassi siis puuris hoidma? Tundub looma piinamisena.

Niiet soovitus – anna kass ära, ei päde – kes sellist kassi ikka tahab. Mis siis teha? Magama panna või ennast ja kassi toas vangistuses hoides edasi piinata?

Piinama? Mitte piinama, vaid jalutama peab. Kass harjub uue elukorraldusega väga ruttu. Igal õhtul kindlal kellaajal saab kahekümneks minutiks välja rihma otsas. Piisab.
Piinama ei pea sa ennast ka, pigem distsiplineerima. Kui oled võtnud looma, oled võtnud ka vastutuse. Seadus ei luba looma hulkuma lasta – järelikult sa ei lase, vaid harjutad OMA looma ümber. Sina oled täiskasvanud inimene, sul on ressurssid olla kannatlik ja järjepidev.
Lihtne on uks lahti teha, veidi keerukam leida aega kahekümneks minutiks ja rihma kaelapanekuks. Omati valdav enamik koeraomanikke saavad sellega hakkama ja mitu korda päevas. Milles asi?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:00; 25.06 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes arvab, et ringihulkuvad kodukassid on normaalsus, ei tea ilmselgelt kassidest mitte kui midagi. Mine ole paar kuud mõnes mtüs vabatahtlik ja hakkad asja palju laiemalt nägema. Lisaks sellele, et nad levitavad parasiite, haigusi jne, siis on see hulkumine ka neile endale meeletult ohtlik. Eks igaüks mõtleb, et aga minu kassiga ju ei juhtu ja seda seni kuni ükskord juhtub, siis halatakse mtü ukse taga, et kass kuri ja enam ei taha ja siis peab see mtü selle tegelikult kuule täis kassiga tegelema ja ravima, kelle omanikud väitsid julgelt, et arstil käidud ja tervis korras, aga kass niisama kuri. Ja see vaid üks näide. Lisaks, siis võõras inimene ei saa ega pea teadma, kas see sõbralik hulkur on lihtsalt kellegi kodukass või mõne idioodi poolt hüljatud. Suur vahe, kuna istuda dilemma ees, et kas kellegi sõbralik vabakäigukass ja jäta rahule, või hoopis hüljatud hädas kass, kel abi vaja või hoopis kadunud kass, kelle omanikud teda otsivad ja siis ürita välja mõelda, et mida siis õige oleks teha. See, et kassid peale kahte nädalat magama pannakse varjukas, siis enamasti on see puhas vale ja Eestis need asjad nii ei toimi, ehk vaid sinirebases. Viis aastat kodutute kassidega tegelemist näidanud, et mtüd ja varjupaigad jätavad magama paneku viimaseks variandiks ja enamik eesti varjupaiku ning mtüsid on nokill põhimõttega. Ning see, et Riia õuekassid saavad omale uhked pesad vmt, see on teine teema. Ka mina usun, et sellised pesad on ideaalne õuekassidele, kuid seda vaid metsikutele ja sotsialiseerimata kassidele, kes on kahjuks juba õue sündinud ja keda pole õigel ajal sotsialiseeritud, nemad võiks tõesti ära oppida, kiipida ja vaktsineerida ja leida neile õuekodud (laudad, eraldatud talud jmt) ning lasta neil rahus elada. Siiski aga, kui oled võtnud kassi LEMMIKLOOMAKS, siis hoia kass oma järelvalve all ja ära lase hulkuma. Jutt, et kassil toas igav ja hakkab halvasti käituma, siis see on vähese tähelepanu ja tegelemise probleem. Diivanit kraabib kass, kel pole piisavalt kraapimispuid, muretse sobiv kraapimispuu, kus kass saab ennast kogu keha ulatuses kraapimiseks välja sirutada. Ja tegele rohkem oma kassiga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Briti lühikarvaline ja oma aiast kaugemale ei lähe. Küll aga käivad meil võõrad kõutsid maja äärde häda tegemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole väga nõus väitega, et diivanit kraabivad need, kel tähelepanupuudus. Meil on neli kassi. Kolm kasutavad kraapimispuid, kohe näitavad, et vaata, ma nüüd kratsin. Üks idioot aga kratsib järjekindalt ainult diivaneid ja tugitoole. Idioot suudab diivani ruineerida kahe nädalaga. Muidu on väga ok kass, armas ja seltskondlik, aga no iga päev lõugame perega, et ei tohi. jA IKKA KRAABIB. Kratsipuid on kolm tükki, üks maast laeni. Kahtlustan, et see on mingi karmavärk. Iga aasta tagant ostan uue diivani elutuppa, kõige odavama muidugi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:00; 25.06 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on viis kassi, vahel juhtub et hoiukodus on veel mõned. Suur aed Nõmmel ja välja ei saa ükski, kuna olen aiast sissepoole pannud elektrivõrgu, millest kassid peale ühte särtsu paari meetri kaugusele hoiavad. Elektrit ei hoia seal koguaeg seeski, kuna proovimas nad ei käi. Boonusena hoiab võõrad kassid väljas.

Kui ma ei suudaks kasse enda territooriumil hoida, ei võtaks neid üldse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole väga nõus väitega, et diivanit kraabivad need, kel tähelepanupuudus. Meil on neli kassi. Kolm kasutavad kraapimispuid, kohe näitavad, et vaata, ma nüüd kratsin. Üks idioot aga kratsib järjekindalt ainult diivaneid ja tugitoole. Idioot suudab diivani ruineerida kahe nädalaga. Muidu on väga ok kass, armas ja seltskondlik, aga no iga päev lõugame perega, et ei tohi. jA IKKA KRAABIB. Kratsipuid on kolm tükki, üks maast laeni. Kahtlustan, et see on mingi karmavärk. Iga aasta tagant ostan uue diivani elutuppa, kõige odavama muidugi.

Veepritsiga oled proovinud? Sidrunimahla ka natuke sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 21:17; 27.06 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin teemaalgatajana taas vaatama….
Huvitav on see, et siinkirjutajad valdavalt on uuema trendi poolt, et kass olgu kinni hoitud, samas pea kõik, kellega olen vahepeal sattunud kasside teemal rääkima (korteris elavatelt inimestelt pole küsinud), on nn vana kooli inimesed – et las kass käib omapäi.

Võetakse kuidagi muretumalt seda asja – et kui kaob ära, siis kaob. Kassid ikka kaovad vahest ja saavad õnnetult otsa. Eks siis võib ju uue võtta. Kasse on varjupaigas meeletult palju. Ja asi seegi kui saab mõne aasta head elu kellelegi pakkuda. ..

Käitumisprobleemide teemal on samuti juttu olnud – nt kui kass regulaarselt hakkas raamaturiiulisse kusema, siis teda lihtsalt tuppa enam ei lastud ja kõik. Kui uurisin, et kui kass käib regulaarselt nt naabri terrassile/mööblile kusemas ja naaber seepeale kassi maha lööb nt, siis seda ei pandud pahaks – et loom on loom ja kui tal on ikka suured käitumisprobleemid, siis tuleb magama panna ja kõik.

Aga mõistan loomulikult, et arvamusi on erinevaid – osade jaoks on kass sama tähtis kui oma enese laps või isegi tähtsam (kuskil oli isegi teema, et laps oli kassi vastu allergiline, siis ema andis lapsele allergiarohtu. Lapse isa tahtis kassi ära anda, et laps ei peaks ravimeid sööma. Ema polnud nõus ja läks mehest lahku seepärast)

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.05 20:07; 28.05 20:45; 29.05 11:14; 29.05 15:25; 28.06 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võetakse kuidagi muretumalt seda asja – et kui kaob ära, siis kaob. Kassid ikka kaovad vahest ja saavad õnnetult otsa. Eks siis võib ju uue võtta. Kasse on varjupaigas meeletult palju. Ja asi seegi kui saab mõne aasta head elu kellelegi pakkuda.

Sellise suhtumisega need vana kooli inimesed ju toidavadki seda varjupaika – kass lastakse hulkuma ja püütakse kinni ja varjupaika. Täitsa napakas su tutvusringkond. Sellised peaks loomapidamisest kauge kaarega mööa käima. Üks kaob ära, siis võetakse uus. Kaob see ka, siis juba kolmas. Mis siis, kui vahepeal esimene ja teine ringiga oma hulkumistuurilt tagasi jõuavad?

Kui uurisin, et kui kass käib regulaarselt nt naabri terrassile/mööblile kusemas ja naaber seepeale kassi maha lööb nt, siis seda ei pandud pahaks – et loom on loom ja kui tal on ikka suured käitumisprobleemid, siis tuleb magama panna ja kõik.

Aga selle peale ei tule, et võiks loomaga tegelda, teda õpetada? Tegemist on siiski KODUloomaga.

Ma ei tea, kui paljudel tõesti selline arvamus oli, kipun kahtlustama, et ühel veel ja siis sa puhud seda numbrit siin suuremaks.
Milleks sellistele inimestele üldse kassid, kui neil on ükskõik, kas nad elavad või surevad???

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.05 20:26; 28.05 22:12; 29.05 11:38; 29.05 15:46; 30.05 08:11; 03.06 23:22; 19.06 23:21; 28.06 15:25; 10.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mõned aastad tagasi ka “lahke” naabrimees mürgitas kõik ümbruskonna vabakäigu kassid ära.

Siis polnud ühtki kassi ja mis arvate – poolemeetrised rotid hakkasid korralikult ringi jooksma kohe, närisid lillesibulad ja kõik ära. Reostasid nii, et vähe polnud.

Nüüd tulid kassid tasapisi tagasi, ja kellelgi pole enam soovi neid püüda ja tappa või varjupaika viia. Isegi see vastik tige mees sai aru, et tegelikult on kasside kohalolu ikka vajalik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mõned aastad tagasi ka “lahke” naabrimees mürgitas kõik ümbruskonna vabakäigu kassid ära.

Siis polnud ühtki kassi ja mis arvate – poolemeetrised rotid hakkasid korralikult ringi jooksma kohe, närisid lillesibulad ja kõik ära. Reostasid nii, et vähe polnud.

Nüüd tulid kassid tasapisi tagasi, ja kellelgi pole enam soovi neid püüda ja tappa või varjupaika viia. Isegi see vastik tige mees sai aru, et tegelikult on kasside kohalolu ikka vajalik.

Ilmselt elate Moskva metroos, kui poolemeetristest rottidest jutt?

Pole sellist jama juba ammu lugenud, poolemeetrised rotid teevad ise kassidele tuule alla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.05 20:26; 28.05 22:12; 29.05 11:38; 29.05 15:46; 30.05 08:11; 03.06 23:22; 19.06 23:21; 28.06 15:25; 10.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolemeetrised on natuke liiast jah – ehk koos sabaga vaid 🙂 Keskmine jurakas heas söömas isane kodurott ehk on 20 cm “siru-ulatust” ilma sabata, ja saba umbes 15 cm ja kaalub umbes 600 gr. Ei välista, et mõni metsik võhru võib natuke suurem olla, aga poolemeetrine ja seega umbes kilone või rohkemgi on ilmselge liialdus (kui just pole tegu Tšernobõli, või siis Gambia hiidrotiga).
Kassid reeglina täiskasvanud rotte ei püüa, need on liiga vihased võitlejad, aga eks nad saavad poegi ja noori kätte ja üldiselt hoiavad niipalju korda, et need suured jurakadki väga avalikult ringi ei tritsuta. Ja eks neid ole siis muidugi ka vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 kassi. Elame maal, naabreid pole. Kassid käivad väljas vabalt, va katsun neid linnupoegade lendamisõpingute ajal rohkem toas hoida. Kas rebased neid nahka ei pane? Ei, sest meil on valvekoerad, kes ei laseks mingit rebast krundile. Omi kasse aga küll. Kassidel on oma ihukaitsjad.

loe nüüd uuesti selle teema pealkirja

Nii. eramajade piirkonnast ma ju ka räägin. Siin pole kortermaju, kõik puha ju eramajad. Küla on ka eramajade piirkond.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 08:28; 11.07 18:08; 11.07 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 kassi. Elame maal, naabreid pole. Kassid käivad väljas vabalt, va katsun neid linnupoegade lendamisõpingute ajal rohkem toas hoida. Kas rebased neid nahka ei pane? Ei, sest meil on valvekoerad, kes ei laseks mingit rebast krundile. Omi kasse aga küll. Kassidel on oma ihukaitsjad.

loe nüüd uuesti selle teema pealkirja

Nii. eramajade piirkonnast ma ju ka räägin. Siin pole kortermaju, kõik puha ju eramajad. Küla on ka eramajade piirkond.

loe veelkord pealkirja, eriti seda t-tähega liitsõna

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 23:34; 03.06 20:04; 09.06 11:45; 11.07 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4 kassi. Elame maal, naabreid pole. Kassid käivad väljas vabalt, va katsun neid linnupoegade lendamisõpingute ajal rohkem toas hoida. Kas rebased neid nahka ei pane? Ei, sest meil on valvekoerad, kes ei laseks mingit rebast krundile. Omi kasse aga küll. Kassidel on oma ihukaitsjad.

loe nüüd uuesti selle teema pealkirja

Nii. eramajade piirkonnast ma ju ka räägin. Siin pole kortermaju, kõik puha ju eramajad. Küla on ka eramajade piirkond.

loe veelkord pealkirja, eriti seda t-tähega liitsõna

Andestust, jäi mitmel lugemisel kahe silma vahele. Minu viga. Loodan siiski, et minu kohatu kommentaar selllest, kuida me maal kasse peame, ei põhjustanud pöördumatut kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 08:28; 11.07 18:08; 11.07 19:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Kodunurk Kassi pidamine tiheasustusega eramajade piirkonnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.