Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 154 )

Teema: Kassiahastus

Postitas:
Kägu

Õigemini, pohmell ei olegi nii suur ega aja ahastama, vaid iseenda käitumine.

Kuidas saada enda seest meeletult vastik tunne välja? Ma lihtsalt rikkusin kõik ära. Häbistasin end inimese ees, kellele tahan nii väga meeldida.

Kõik oli ilus ja väga romantiline. Olime kahekesi mere ääres. Ilus täiskuu. Jalutasime. Kui minu koduaeda jõudsime istusime õues. Sõime head ja paremat. Grillisime, kuulasime muusikat, jõime veini. Ja mingil momendil mul lõi konkreetselt pildi eest ära. Mäletan uduseid hetki, kuidas tegin mehele ettepaneku seksiks. Me ei ole varem kunagi seksinud. Algatasin ise suudlemist. Aga seda mitte seksikalt, vaid pealetükkivalt. Ühel hetkel rabistasin ta kallal veel nõmedamalt – seda on mul isegi piinlik siia täpsemalt kirja panna.

Ja mingil momendil oli mul ka täielik mäluauk, sest ma enam ei mäleta, kuidas ma tuppa voodisse sain. Miks mul oli ärgates juuksed heinepepresid täis.

Mees oli ka veini joonud, kuid ei olnud purjus. Ja sellepärast ongi kohutavalt häbi, et ta nägi mind sellisena. Mäletan ka, et ropendasin vahepeal. Ma ei ropenda muidu ning pole iialgi ühelegi mehele ise esimesena seksi ettepanekuid teinud.

Täna olen terve päev kui vati sees. Lihtsalt nii häbi on, et eluisu on lausa otsas.

+25
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana Sa oled? Kus see mees praegu on? Oled suhelnud temaga täna?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealine olen. Ehk siis mõistus peaks täiesti peas olema.

Mees hommikul paar neutraalset rida kirjutas. Küsis tervise kohta. Mis on veel piinlikum.

 

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt kulge eluga edasi.  Juua tuleb osata.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskealine olen. Ehk siis mõistus peaks täiesti peas olema.

Mees hommikul paar neutraalset rida kirjutas. Küsis tervise kohta. Mis on veel piinlikum.

Ma ütleks,  et pole harjunud ja endale  üllatuseks läks asi käest ja on paha ja piinlik

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et kui ka mehe meelest oli kõik eelnev nii romantiline ja ilus nagu sa kirjeldasid, ei ole asi nii hull. Ta ju tunneb sind ka varasemalt, muidu poleks te koos sel moel õhtut veetnud. Seega kui sa talle ikka väga meeldid, võtaks ta ehk asja pigem huumoriga ja annaks uue võimaluse. Kui see üks kord aga asja täielikult ära rikkus, siis sa talle väga palju tõenäoliselt ei meeldinud, vaid pigem lihtsalt otsustas ehk hetkel kellegi teise puudumise tõttu sinuga aega veeta ja proovida.

Mina vähemalt mõtlen, et kui ma kellegagi koos veini jooks ja see talle nii mõjuks, ei peaks ma teda ilmselgelt mingiks jotaks, vaid pigem saakski aru, et ju ei tule seda venitamist nii tihti ette. Järgmine kord jooks kohvi või teed, aga suhtlemist seetõttu kohe küll ei lõpetaks.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline käitumine on sinu jaoks ka joobnuna väga ebatüüpiline, siis mina mõtleks, kas on täiesti välistatud, et sulle pandi joogi sisse midagi.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et korki ei saanud kui asi nii käest läks? Palju te seda veini jõite?

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohiks, aga naeran ikkagi. Tõtt öelda mõjus kogu see lugu naljakalt, kuigi saan aru et inimesel tõsine mure. Ja mehel võiks arvamus naisest muutuda küll pärast sellist asja. Et kas sedasi aelebki iga mehe seljas kohe kui alkoholi natuke tarbinud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et ei ole liba. Mille pärast sinul piinlik on?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks,  et pole harjunud ja endale  üllatuseks läks asi käest ja on paha ja piinlik

Säilitad keskeani süütust ja kaotad selle purupurjus heinarullide vahel? Päriselt, miks?

+7
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline käitumine on sinu jaoks ka joobnuna väga ebatüüpiline, siis mina mõtleks, kas on täiesti välistatud, et sulle pandi joogi sisse midagi.

Kohe kindlasti ei pannud ta midagi joogi sisse. Tõenäoliselt kadus pilt sellepärast, et jõin kahte erinevat jooki.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäletan uduseid hetki, kuidas tegin mehele ettepaneku seksiks. Me ei ole varem kunagi seksinud. Algatasin ise suudlemist.

Ehk teiste sõnadega oled siiani suutnud säilitada süütuse.

Keskealine olen. Ehk siis mõistus peaks täiesti peas olema.

Samas oled juba keskealine ehk umbes 40 aastane.

Kui selline käitumine on sinu jaoks ka joobnuna väga ebatüüpiline, siis mina mõtleks, kas on täiesti välistatud, et sulle pandi joogi sisse midagi.

Kas hommikul ärgates olid aluspüksid jalas või oli alakeha täiesti paljas? Kui viimane variant, siis ehk tarvitati sind seksuaalselt. Kui külastad naistearsti, siis saad seda täpsemalt teada.

+4
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks, et pole harjunud ja endale üllatuseks läks asi käest ja on paha ja piinlik

Säilitad keskeani süütust ja kaotad selle purupurjus heinarullide vahel? Päriselt, miks?

Mis mõttes? Miks ma peaks süütu olema?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et ei ole liba. Mille pärast sinul piinlik on?

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes? Miks ma peaks süütu olema?

Ise ju kirjutad, et pole seksi teinud. Naistearst peaks suutma tuvastada, kas kaotasid sellele mehele süütuse. Kas hommikul alumiste mokkade vahelt spermat välja ei valgunud?

+2
-37
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ehk teiste sõnadega oled siiani suutnud säilitada süütuse.

Mis süütusest sa koguaeg jahud? Ma ju kirjutasin, et ME ei ole varem seksinud. Pidades sellega silmas, et meie omavahel ei ole varem seksinud. Mitte, et mees ja mina oleme süütud.

+40
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ju kirjutad, et pole seksi teinud. Naistearst peaks suutma tuvastada, kas kaotasid sellele mehele süütuse. Kas hommikul alumiste mokkade vahelt spermat välja ei valgunud?

Mingi idioot on siia ära eksinud.

+41
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis süütusest sa koguaeg jahud? Ma ju kirjutasin, et ME ei ole varem seksinud. Pidades sellega silmas, et meie omavahel ei ole varem seksinud. Mitte, et mees ja mina oleme süütud.

Jumalale tänu, et juhtisid minu tähelepanu sellele. Ma lugesin alguses, et “ma” mitte “me”. Nüüd on kaks varianti-kas mees võtab sinuga ühendust või ei võta. Kui võtab, siis kutsu ta kohvile ja ise ära tilkagi võta. Uuri mehe käest, mis juhtus tol õhtul. Kas seks oli või ei olnud. Siis ütle mehele, et sa oled ta järgi hull ja aseta oma käsi mehe kubemele. Usu mind edasi läheb nagu lepase reega, juhul kui mees eriline möku ei ole.

Kivi kotti TA!

+3
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohiks, aga naeran ikkagi. Tõtt öelda mõjus kogu see lugu naljakalt, kuigi saan aru et inimesel tõsine mure. Ja mehel võiks arvamus naisest muutuda küll pärast sellist asja. Et kas sedasi aelebki iga mehe seljas kohe kui alkoholi natuke tarbinud.

Tegelikult, kui seda juttu kirjutasin, ajas mind ennastki naerma. Eriti selle meenutamine, et ma ropendasin. Samas, ma saan aru, et tegelikult oli kogu vaatepilt ilmselt kohutav. Vaevalt, et ta mind nüüd sellepärast joodikuks peab, aga lihtsalt häbi on, et ta nägi mind nii nilbe ja labasena.

Täna on mind terve päev nutma ajanud. Lihtsalt nii jube tunne on. Istusin oma mullis ja ei suutnud mitte midagi teha.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

So what? Mehed teevad kogu aeg nii ja keegi ei pane neile taolist käitumist pahaks. Pealegi võib olla, et sa ise mäletad oma käitumist hullemana, kui see tegelikult oli. Teine pool ei pruugi su käitumist üldse nii kohutavana mäletada, eriti arvestades, et ta oli ise ka joonud, nagu sa kirjutad. No ja kui ka läks selle mehega aia taha, ju siis pidigi nii minema, tuleb uus ja parem. Ära põe 🙂

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis süütusest sa koguaeg jahud? Ma ju kirjutasin, et ME ei ole varem seksinud. Pidades sellega silmas, et meie omavahel ei ole varem seksinud. Mitte, et mees ja mina oleme süütud.

Lugesin MA ei ole kunagi seksinud. Sellisel juhul pole vaja midagi põdeda. Üks üheöösuhe teise järel, kes see ikka järge peab ja seda enam ei peaks häbenema. Häbeneda võiks süütu keskealine, et sellise valikuga nusserdama hakkab.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei ole varem kunagi seksinud.

Nüüd saan aru, miks valesti lugesin. Korja see KUNAGI sealt vahelt ära ja on lihtsam lugeda. See kunagi lugesin, et sina pole kunagi seksinud.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas hommikul alumiste mokkade vahelt spermat välja ei valgunud?

Kas see valgub hommikul välja või? Mida kõike perekoolist ei loe.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No inimesest saabki pildi ette, kui ta end kooma joob. Sina muutusid käperdavaks ropendavaks kiimakotiks. Ise ka tead, miks?

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sulle lohutuseks, siis paljudele meestele tegelikult meeldib ja mõjub erutavalt, kui naine on nilbe, labane ja natuke kiimane. Muidugi mitte kõigi meestega egs avalikus ruumis. Aga ma usun, et meestele meeldib, kui nende naine on omavahel olles nendega ropendav ja natuke tiirane. See mõjub neile erutavalt. Olen seda isegi korduvalt meestelt kuulnud. Neile meeldib, kui naine ise huvi näitab, natuke litsakalt ja tiiraselt käitub ja ropendamine, natuke labane olek ka. Seda kõike siis intiimses õhkkonnas ja seksuaalses kontekstis. Äkki nüüd meeldid mehele hoopis veel rohkem. Ka nii võib olla. Paljud mehed tahavad ju naistele alkoholi joota just selle mõttega, et saaks nende käitumise vabamaks ja litsakamaks.

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigemini, pohmell ei olegi nii suur ega aja ahastama, vaid iseenda käitumine.

Kuidas saada enda seest meeletult vastik tunne välja? Ma lihtsalt rikkusin kõik ära. Häbistasin end inimese ees, kellele tahan nii väga meeldida.

Kõik oli ilus ja väga romantiline. Olime kahekesi mere ääres. Ilus täiskuu. Jalutasime. Kui minu koduaeda jõudsime istusime õues. Sõime head ja paremat. Grillisime, kuulasime muusikat, jõime veini. Ja mingil momendil mul lõi konkreetselt pildi eest ära. Mäletan uduseid hetki, kuidas tegin mehele ettepaneku seksiks. Me ei ole varem kunagi seksinud. Algatasin ise suudlemist. Aga seda mitte seksikalt, vaid pealetükkivalt. Ühel hetkel rabistasin ta kallal veel nõmedamalt – seda on mul isegi piinlik siia täpsemalt kirja panna.

Ja mingil momendil oli mul ka täielik mäluauk, sest ma enam ei mäleta, kuidas ma tuppa voodisse sain. Miks mul oli ärgates juuksed heinepepresid täis.

Mees oli ka veini joonud, kuid ei olnud purjus. Ja sellepärast ongi kohutavalt häbi, et ta nägi mind sellisena. Mäletan ka, et ropendasin vahepeal. Ma ei ropenda muidu ning pole iialgi ühelegi mehele ise esimesena seksi ettepanekuid teinud.

Täna olen terve päev kui vati sees. Lihtsalt nii häbi on, et eluisu on lausa otsas.

seksi siis said?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meenus hiljutine vestlus, ühe lugupeetud inimese noorusajast, noh nii vast 25 oli too mees tollal. Nüüd pereisa ja ettevõtte suuromanik.

Sõber rääkis, et ah, selle mehega tutvusin ma ühes tehingus aga järgmine kord oli teine episood: olin ööklubis ja mees oli parajasti “rejected by a woman” ja ma olin ta ainus tuttav seal baaris ning ma lihtsalt pidin temaga viina jooma. Jõime seal siis 12 shotti järjest ja ta jäi lihtsalt magama diivanile.

Seega, meestel juhtub seda kogu aeg!

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seksi siis said?

Ei saanud.Või noh, mida seksiks pidada? Kui seda, et ma talle otsa ronisin, käe püksi ajasin ja vist vahepeal heinamaale pikali tõmbasin, kus me üksteise otsas midagi rüselesime (seda osa mäletan tükati), siis vist sain. Aga päris vahekorrani me kindlasti ei jõudnud. Ja ma kahtlusatn, et see oli mees, kes nii otsustas.

Igal juhul, hommikul ärkas kumbki oma kodus.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigemini, pohmell ei olegi nii suur ega aja ahastama, vaid iseenda käitumine.

Kuidas saada enda seest meeletult vastik tunne välja? Ma lihtsalt rikkusin kõik ära. Häbistasin end inimese ees, kellele tahan nii väga meeldida.

Kõik oli ilus ja väga romantiline. Olime kahekesi mere ääres. Ilus täiskuu. Jalutasime. Kui minu koduaeda jõudsime istusime õues. Sõime head ja paremat. Grillisime, kuulasime muusikat, jõime veini. Ja mingil momendil mul lõi konkreetselt pildi eest ära. Mäletan uduseid hetki, kuidas tegin mehele ettepaneku seksiks. Me ei ole varem kunagi seksinud. Algatasin ise suudlemist. Aga seda mitte seksikalt, vaid pealetükkivalt. Ühel hetkel rabistasin ta kallal veel nõmedamalt – seda on mul isegi piinlik siia täpsemalt kirja panna.

Ja mingil momendil oli mul ka täielik mäluauk, sest ma enam ei mäleta, kuidas ma tuppa voodisse sain. Miks mul oli ärgates juuksed heinepepresid täis.

Mees oli ka veini joonud, kuid ei olnud purjus. Ja sellepärast ongi kohutavalt häbi, et ta nägi mind sellisena. Mäletan ka, et ropendasin vahepeal. Ma ei ropenda muidu ning pole iialgi ühelegi mehele ise esimesena seksi ettepanekuid teinud.

Täna olen terve päev kui vati sees. Lihtsalt nii häbi on, et eluisu on lausa otsas.

Ma ei mäleta, kes oli see tark mees, kes vähemalt 40 aastat tagasi juba ütles: Pohmelli tugevus ei sõltu ära joodud alkoholist. See sõltub purjuspäi tehtud tegudest, asjata öeldud sõnadest, mõtlematult antud lubadustest.

Äkki Mati Unt.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Kassiahastus